PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود فیلم ۵۰ گیگابایتی در ۷ دقیقه

nginxweb
April 8th, 2015, 20:17
http://otaghpress.com/wp-content/uploads/2015/01/13931029000541_PhotoA.jpg

پیمانکار مخابراتی لیورپول از راه‌اندازی سرویس پهنای باند هزار مگابیت بر ثانیه برای برخی مناطق این شهر بریتانیایی خبر داد.

کمپانی هایپراُپتیک اعلام کرده که سرویس فیبرنوری آن تا در منازل در برخی مناطق لیورپول راه‌اندازی شده و مشترکانی که در مناطق تحت پوشش تجهیزات سخت‌افزاری این پروژه باشند می‌توانند تا هزار مگابیت بر ثانیه از خدمات پهنای باند استفاده کنند.

میانگین پهنای باند در لیورپول ۱۹٫۳ مگابیت بر ثانیه است و از این رو طبیعی به نظر می‌رسد که با راه‌اندازی فیبرنوری، مشترکان به راحتی می‌توانند از تمام ظرفیت فیبر برای ارتباطات خود استفاده کنند.

این پروژه فعلا در بخش‌های توسعه یافته‌تر نظیر همیلتون هوس، واترلو واترهاوس، آپارتمان‌ها و بخش‌های ثروتمندنشین راه‌اندازی شده است؛ توسعه کابل‌کشی زیرزمین در ۱۶ منطقه دیگر نیز به صورت همزمان ادامه دارد و امسال به نتیجه می‌رسد.

هایپراپتیک برنامه توسعه‌ دیگری برای ۵۰ نقطه دیگر که غالبا ساختمان‌های بزرگ هستند نیز دارد.

مدیر این کمپانی گفته که هایپراپتیک انقلابی در پهنای باند لیورپول ایجاد خواهد کرد و البته ما هم با سرمایه‌گذاری میلیونی در زیرساخت‌های مخابراتی این کشور به دنبال بزرگ کردن خود هستیم.

وی گفته است که تقاضا برای سرویس‌های ما فوق‌العاده بوده است زیرا تفاوت کاری که ما انجام می‌دهیم با زیرساخت‌های دولتی همانند گَچ و پنیر است. با پهنای باند ۱۹٫۳ مگابیت بر ثانیه فیلمی با حجم ۵۰ گیگابایت را باید ظرف هفت ساعت دانلود کرداما با سرویس‌های فیبرنوری می‌توان این کار را در کمتر از هفت دقیقه انجام داد.

!MihanIt!
April 8th, 2015, 20:20
:((

jahromweb
April 8th, 2015, 20:27
سلام
در ایران سرور ها نیز این مقدر سرعت ندارند ...
البته جای امیدواردی است

omid3963
April 8th, 2015, 20:35
با پهنای باند ۱۹٫۳ مگابیت بر ثانیه فیلمی با حجم ۵۰ گیگابایت را باید ظرف هفت ساعت دانلود کرداما با سرویس‌های فیبرنوری می‌توان این کار را در کمتر از هفت دقیقه انجام داد.
ما تو ایران یک گیگابایت رو به زور تو هشت ساعت دانلود میکنیم.
:((:((

jahromweb
April 8th, 2015, 20:45
ما تو ایران یک گیگابایت رو به زور تو هشت ساعت دانلود میکنیم.
:((:((
سلام
دیگه لطفا سیاه نمایی نکنید سرعت adsl حدود ۲۰۰ کیلوتا ۱ مگ هست اگر همون ۲۰۰ هم بگیریم حدود یک ساعت دانلود میشه ... (یک مگ دانلود کنید توی ۱۷ دقیقه)
موفق باشید

yourhosting
April 8th, 2015, 20:47
جالب بود اونا کجان ما کجا!
امروز وضع اینترنت ما که خیلی خرابه.دانلود از سرور ایران رو 1 مگ هست اما خارج روی 15kb :|

hoka
April 8th, 2015, 20:56
سلام
دیگه لطفا سیاه نمایی نکنید سرعت adsl حدود ۲۰۰ کیلوتا ۱ مگ هست اگر همون ۲۰۰ هم بگیریم حدود یک ساعت دانلود میشه ... (یک مگ دانلود کنید توی ۱۷ دقیقه)
موفق باشید

بابا اینا 17 مگ بودن روی فیبر نوری تازه . حالا میخوان بکنن 1 گیگ
ما 8 کیلوبایت بودیم روی سیم مسی حالا اومدیم روی 1 مگابایت باز هم روی سیم مسی . پیشرفت خوبی بوده خدایی :))

jahromweb
April 8th, 2015, 20:58
بابا اینا 17 مگ بودن روی فیبر نوری تازه . حالا میخوان بکنن 1 گیگ
ما 8 کیلوبایت بودیم روی سیم مسی حالا اومدیم روی 1 مگابایت باز هم روی سیم مسی . پیشرفت خوبی بوده خدایی :))
توجه کنید که سرعت بالا به مگابیت بود
یعنی درواقع ما الان ۱۰ مگابیت هستیم
به نظرم (نسبت به خودمون)‌خوب پیشرفت داشتیم!

asrhosting
April 8th, 2015, 21:05

الان دیگه حداقل همه سرعت 2 تا 10 مگابیت دارن تو ایران .
مشکل اصلی سر قیمت فضایی با قطعی ها و پاسخ گویی isp هاست .

zarat
April 8th, 2015, 21:15
ممنون از استارتر گرامی
ایشالله که یه روزی توی ایران هم از این خبرا باشه .البته 1 گیگابیت آرزویی است بس محال :)
( وعده دادن امسال پهنای باند اینترنت دوبرابر میشه . باید دید چکار میکنن )
البته بیشتر از سرعت فک کنم محدودیت ها ، تداخل ها و قطعی های اینترنت هست که عذابمون میده .

InterServer.ir
April 8th, 2015, 21:21
متاسفانه ایران پس رفت می کنه ! من الان دارم برای اینترنتی که سال قبل داشتم 3 برابر هزینه می کنم !

در ایران شرکت ها به جای رقابت در زمینه کیفیت و تکنولوژی در زمینه گران فروشی و کم فروشی رقابت می کنند! متاسفانه در راس این رقابت شرکت های دولتی قرار دارند !

TN Projects
April 8th, 2015, 21:42
با درود و احترام.
بنده یه شخصه حاضرم تا ده سال !!! سرعت اینترنتم از این هم کمتر بشه اما محدودیت های اینترنتی رو کم کنن!
ما اینجا فقط پیشرفت و سرعت نیست که کمه بلکه اصلا از یک اینترنت استاندارد استفاده نمیکنیم!
ابتدا اینترنتمون رو استاندارد کنن (بدون ***** و محدودیت) حالا حالاها سرعت پیشکششون.
پیروز باشید.

1eng.ir
April 8th, 2015, 21:45
مگ بگ عامریکا
همه چی مال ماس، ماس ماس

vbd
April 9th, 2015, 00:03
سلام دیگه لطفا سیاه نمایی نکنید سرعت adsl حدود ۲۰۰ کیلوتا ۱ مگ هست اگر همون ۲۰۰ هم بگیریم حدود یک ساعت دانلود میشه ... (یک مگ دانلود کنید توی ۱۷ دقیقه) موفق باشید نه عزیز من که 512 حجمی دارم همون و بستن خیلی ها 128 و 64 دارن http://abrr.ir/

taksis
April 9th, 2015, 00:11
اونا پنجاه گیگ در هفت دقیقه
اینجا هفت مگ در پنجاه دقیقه!
ماها دیگه عادت کردیم از هر چیزی فقط اسمشو داشته باشیم.ملالی نیست

downloaddl
April 9th, 2015, 00:12

منم موافقم
پیشرفت داشتیم اما اونی که باید می بودیم نشدیم

reza115
April 9th, 2015, 00:27
چه پیشرفتی واقعا ؟

خارج از ایران نرخ تورم منفی شده !!!! ولی تو ایران دولت خودش هر سال قیمت ها رو قبل از همه بالا میبره

پارسال تو سلیمانیه برای اولین بار سرعت 100 مگابیت/ثانیه رو تجربه کردم ولی تو مملکتی که 30 ساله هست به زور 10 مگابیت ارائه میکنن

اینجا همه به فکر خالی کردن جیب همدیگه هستن ، نه کسی اعتراض میکنه و نه مسئولی دلسوزی . . .

ولی خودمون عنوان تاپیک غلط اندازه ،اصلا مگه فیلم 50 گیگی داریم ؟ :دی

1eng.ir
April 9th, 2015, 00:35
ولی خودمون عنوان تاپیک غلط اندازه ،اصلا مگه فیلم 50 گیگی داریم ؟ :دی
داریم

کیفیت خوب نیست تازه، 10 گیگ
http://seventorrents.xyz/Movies/The-Hobbit-The-Battle-of-the-Five-Armies-2014-1080p-BluRay-x264-SPARKS.1079817.aspx

ببین 3D چند گیگ گیر میاد حالا ...

kool
April 9th, 2015, 00:42
غمی نیست. تنها چند مگابیت از ما پیشی گرفتن، چیزی نیست توی راه میرسیم بهشون. قهوه سرد نشه: :57:

omid3963
April 9th, 2015, 18:25
سلام
موفق باشید
این سیاه نمایی نیست عزیز
سرعت ارسال دیتا از سرور آلمان به دیتاسنتر پارس آنلاین:
http://upload7.ir/uploads//6a443b639e723fb9b2d3e164cd506b5e9f1a0540.jpg

30SecondToMars
May 8th, 2015, 12:35
سلام
موفق باشید

من یک ربعه دارم به حرف این دوستمون فکر میکنم...!

سرعت adsl نامحدود که مخابرات به اشخاص ارائه میده از 128 کیلو بیت هست تا 512 کیلو بیت. البته به تازگی بعضی جاها 2 مگا بیت هم اومده...!
2 مگا بیت یعنی 256 کیلو بایت. 256 کیلو بایت یعنی هر ساعت 900 مگا بایت.
حالا با سرعت همون 2 مگابیت میشه این 50 گیگ فیلم رو در طول 55 ساعت دانلود کرد.

این دوستمون چطوری 1 گیگ رو با 1 مگ در 17 دقیقه دانلود میکنه؟؟؟؟؟؟

hoka
May 8th, 2015, 13:42

سرعت adsl نامحدود که مخابرات به اشخاص ارائه میده از 128 کیلو بیت هست تا 512 کیلو بیت. البته به تازگی بعضی جاها 2 مگا بیت هم اومده...!

یک مگابایت منظورشون بود . سرعت مخابرات دقیقا 1/8 هست . بقیه آی اس پی ها سرعتشون حدود 150 تا 500 کیلوبایت هست روی پکیج های 128 کیلوبایت به بالا ( مثل شاتل یا صبانت یا ... )
خود من صبای 512 دارم . کم کم 250 کیلوبایت سرعت میده در همه ی ساعات

hfiroozib
May 8th, 2015, 14:15
تا اسم سرعت میاد همه فکر دانلود میفتن ، یعنی کل استفاده از اینترنت دانلود فیلم و آهنگه ؟!!

Riko
May 8th, 2015, 14:18
نه جان اینترنت ما خیلی قویه از کره هم زده جلو خخخخ.
بابا ما از کشورمون توقع خاصی نداریم فقط سرعت واقعی به ما بدن خودش زیادیه.

jahromweb
May 8th, 2015, 14:28

سلام
نیازی به یک ربع فکر نبود دوست عزیز
۱ مگابایت منظور بود نه ۱ مگابیت (۸ مگابیت منظور من بود)
یک مدت پیش اسیاتک ۵۱۲ داشتم تقریبا ثابت از همه جا ۹۰۰ تا ۱.۲ مگابایت یا بهتر بگم ۷تا ۱۰ مگابیت دانلود داشتم
حساب کنید میشه حدود ۱۷ دقیقه...
موفق باشید

- - - Updated - - -

نه جان اینترنت ما خیلی قویه از کره هم زده جلو خخخخ.
بابا ما از کشورمون توقع خاصی نداریم فقط سرعت واقعی به ما بدن خودش زیادیه.
سلام
از قطعی ها صرفه نظر بشه واقعی که چه عرض کنم چند برابر واقعیت هست
فکر نکنم کسی با ۱۲۸ کمتر از ۵۰ کیلو دانلود داشته باشه .... این چند برابر واقعیت هست چون باید ۱۶ کیلو دانلود داشته باشید....

(فردا میگن تمدن مخالف افزایش سرعته اتفاقا خیلی هم موافقم فقط میگم این طوری هم نیست ....)

- - - Updated - - -

تا اسم سرعت میاد همه فکر دانلود میفتن ، یعنی کل استفاده از اینترنت دانلود فیلم و آهنگه ؟!!
سلام
در ایران هست شکی دارید؟ حداقل برای ۹۹ درصد اینترنت برای دانلود اهنگ و عکس و فیلم و واتس اپ و ... هست

xwoman2
May 8th, 2015, 14:37
شماها یه مورد رو توجه نکردین ما سرعتمون 8 مگابیت که نه 16 مگابیته اصلا.من الان دو مگابایت با پارس انلاین دارم دانلود می کنم ولی چه فایده ای داره؟ وقتی کلا 4 گیگ ترافیک داره؟ نمی گم اون ور دنیا همش نا محدوده ولی دیگه 4 گیگ هم نیست.یه محدودیتی داره که نه سیخ بسوزه نه مشتری. ایران فقط مشتری میسوزه.
توی سایت تنظیم مقررات نوشته در صورتی که در حجم تبادل محدودیتی اعمال بشه نباید ضریب اشتراک 1 به 8 رعایت بشه و نباید سرعت محدود بشه. ولی توی یکی از بند های قرار داد مخابرات مشهد نوشته :
ضریب اشتراک 1 به 8 رعایت می شود.
این در صورتیه که کلا تو مشهد اینترنت نا محدود نمیدن.همه ی اینترنت هاش حجمیه.
ساعت رایگان که میشه پینگ میگیری از یه ای پی داخلی از 100 تا 50 تاش تایم اوته.
وقتی شرکت به این گندگی خودش قوانین رو رعایت نمی کنه چه انتظاری دارید؟

30SecondToMars
May 8th, 2015, 14:39
سلام
نیازی به یک ربع فکر نبود دوست عزیز
۱ مگابایت منظور بود نه ۱ مگابیت (۸ مگابیت منظور من بود)
یک مدت پیش اسیاتک ۵۱۲ داشتم تقریبا ثابت از همه جا ۹۰۰ تا ۱.۲ مگابایت یا بهتر بگم ۷تا ۱۰ مگابیت دانلود داشتم
حساب کنید میشه حدود ۱۷ دقیقه...
موفق باشید

خیلی جالبه من همیشه فکر میکردم هیچ کس از این سرویس ها خرید نمیکنه؛ اما الان می بینم مشتری داره...!
http://www.asiatech.ir/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-ADSL-2

10Mbps؛ شهاب 200 گیگ در ماه؛ ماهیانه 362,900 تومان!!!!

با اینترنت 512 کیلوبیتی مخابرات، من ماهی 120 گیگ دانلود و وب گردی دارم. در حالی که ماهی 15.000 تومن می پردازم.
اگر همین رو از آسیا تک بگیرم حداقل باید 10 برابر مخابرات هزینه بپردازم...!

بعد، من موندم ملت از اینترنت چی در میارن مگه؟؟؟؟

Riko
May 8th, 2015, 14:44
شماها یه مورد رو توجه نکردین ما سرعتمون 8 مگابیت که نه 16 مگابیته اصلا.من الان دو مگابایت با پارس انلاین دارم دانلود می کنم ولی چه فایده ای داره؟ وقتی کلا 4 گیگ ترافیک داره؟ نمی گم اون ور دنیا همش نا محدوده ولی دیگه 4 گیگ هم نیست.یه محدودیتی داره که نه سیخ بسوزه نه مشتری. ایران فقط مشتری میسوزه.
توی سایت تنظیم مقررات نوشته در صورتی که در حجم تبادل محدودیتی اعمال بشه نباید ضریب اشتراک 1 به 8 رعایت بشه و نباید سرعت محدود بشه. ولی توی یکی از بند های قرار داد مخابرات مشهد نوشته :

انتظار پیشرفت در جهان اول:d
دیگه کاری از من و تو بر نمیاد می خوای هر چی هم بگی.

jahromweb
خیلی جالبه من همیشه فکر میکردم هیچ کس از این سرویس ها خرید نمیکنه؛ اما الان می بینم مشتری داره...!
http://www.asiatech.ir/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-ADSL-2

10Mbps؛ شهاب 200 گیگ در ماه؛ ماهیانه 362,900 تومان!!!!

با اینترنت 512 کیلوبیتی مخابرات، من ماهی 120 گیگ دانلود و وب گردی دارم. در حالی که ماهی 15.000 تومن می پردازم.
اگر همین رو از آسیا تک بگیرم حداقل باید 10 برابر مخابرات هزینه بپردازم...!
نه دوست عزیز اشتباه میکنید !!! من ۵۱۲ داشتم (حجمی ۵۱۲) و وضعیت دانلود اون بود ! کلا این جا بیشتر isp ها وضعیت خوبی دارن (نسبت به یک سری شهر های کشور با توجه به گفته ی دوستان..)
پیشگامان ۱۲۸ دوستان دارن ۳۰۰ تا ۵۰۰ دانلود میکنن
خودم مخابرات یه مدت داشتم فکر کنم ۵۱۲ بود حدود ۴۰۰ بود سرعت
اسیاتک ۱۲۸ حجمی ۳۰۰ ۴۰۰ ... از سرور ایران ۱ مگ ثابت دانلود میکنم
شاتل چند تا از دوستان دارن از پیشگامان بهتره ...

30SecondToMars

4 گیگ!!! من روزی فقط 2 گیگ وب گردی میکنم :">

jahromweb
May 8th, 2015, 14:45
سلام
والا از نظر من ساعات رایگان = ساعات قطعی اینترنت

xwoman2
May 8th, 2015, 15:40
همین دیگه وقتی از 100 تا 50 تاش تایم اوته یعنی قطعی دیگه.حالا حرف من این بود که ما نباید اصلا سرعت رو مقایسه کنیم.خیلی فاکتور های دیگم هستن که دخیلن

mohammadali3517
May 8th, 2015, 16:54
طبق اینی که دوست عزیزمون نوشتن
دولتی اونا ساعتی تقریبا 7گیگ میشه!
اینجا ما تو یک ساعت چقد دانلود میکنیم تازه ناراضی هم هستن اونا از ساختار دولتی شون.
:66::66::66:

navid2zp
May 8th, 2015, 19:45
البته این نکته رو هم باید در نظر گرفت که خیلی این کار ها برای صنعت خودشون هست
کیفیت ویدئو ها امروز خیلی بالاست و در نتیجه حجم بالایی دارن
و بدون شک کاربرا حاظر نیستن برای خرید یک فیلم برن بیرون
همین سرویس میتونه امکان پخش ویدئو های با کیفیت بالا را رو به صورت آنلاین به کاربر بده در نتیجه نیاز به خیلی از هزینه های اضافی دیگه، ترافیک و ... نیست
متاسفانه در کشور ما فقط نگاه می کنن اگر سرعت بدیم مردم لذت می برند و یا میتونن استفاده خاصی بکنن یا نه
اگر بله = نمیدیم
اگر خیر = مهم نیست بدید
همین سرعت و گسترش پهنای باند زمان حال رو اگر با قبل مقایسه کنید درسته بیشتر شده ولی در حقیقت اگر شیب پیشرفت رو در نظر بگیرید نسبت به استاندارد جهانی اگر پسرفت نکرده باشیم باز هم در نهایت همون شرایط 5 سال قبل هست.

geniune
May 8th, 2015, 19:55
از ماست ک بر ماست
اینترنت فرهنگ میخواد
دانشگاه زیاد مورد داشتیم یه جا نت رایگان زدن سرعت 256 بعد یوزرا انقدر جنایت کردن الان سایت دانشگاه رو بزور باز میکنه رایگان ک پَر کلا

اینکه شما خوبی ما بدیم اصلا درست تو خوبی ولی فقط تو نیستی ... (برای بعضیا که میخوان جواب بدن گفتم دیگه حوصله جواب ندارم )

rezaserver
May 8th, 2015, 20:02
دوستان همین اولش میگم نظر من ربطی به موضوع نداره !! :d

بنده اینترنت 1مگابیت با 3گیگ حجم دارم از "های وب" . سرعت دانلود در طول 24 ساعت , 1 مگ الی 800 کیلوبایت بر ثانیه هست. (هزینه= 14 هزار ماهانه )

اصل قضیه اینجاست که من 15گیگ ترافیک مدت دار رو تهیه میکم 9هزار تومان.. دانلود زیاد داشتم اما تا بحال 1گیگ رو یهو تو 17 دقیقه نریختم تو سیستم :d

شما چطور ؟!

Mr.Pouria
May 8th, 2015, 20:04
کاهو ! کلم ! کرفس ! :((

سرعت دانلود من با 8 مگ شاتل به زور به 800 kb میرسه :((

rezaserver
May 8th, 2015, 20:16
کاهو ! کلم ! کرفس ! :((

سرعت دانلود من با 8 مگ شاتل به زور به 800 kb میرسه :((

شما یبار های وب رو امتحان کن بعدا نظرتون رو میپرسم.

اینم اضافه کنم در تمام اعیاد و مناسبتها 1 الی 3گیگ ترافیک هدیه میده

+ اینکه برای دانلود نرم افزاری که مربوط به مشکل یابی اینترنت بود , 3گیگابایت ترافیک هدیه میدادن...

خلاصه هرچی از این آی اس پی بگم کم گفتم چون واقعا مناسبترین اینترنت رو در ایران اراپه میدن ( از نظر کیفیت و قطعی و مشکل با سایت ها و...)

پشتیبانی هم که دیگه لازم نیست چیزی بگم :d

Mr.Pouria
May 8th, 2015, 20:18
شما یبار های وب رو امتحان کن بعدا نظرتون رو میپرسم.

اینم اضافه کنم در تمام اعیاد و مناسبتها 1 الی 3گیگ ترافیک هدیه میده

+ اینکه برای دانلود نرم افزاری که مربوط به مشکل یابی اینترنت بود , 3گیگابایت ترافیک هدیه میدادن...

خلاصه هرچی از این آی اس پی بگم کم گفتم چون واقعا مناسبترین اینترنت رو در ایران اراپه میدن ( از نظر کیفیت و قطعی و مشکل با سایت ها و...)

پشتیبانی هم که دیگه لازم نیست چیزی بگم :d

رضا جان تو منتظقه ما نمیدن !

من گفتم اگه بدین من به شخصه ماهی 300 گیگ مصرف میکنم اما خوب نمیدن ! :d

xwoman2
May 8th, 2015, 20:21
اتفاقا همین های وب زنگ زدم پشتیبانش پرسیدم این اینترانت که روی سایت هم دربارش نوشتین چه طوری باید تهیه کنم؟گفتن اطلاعیه های روی سیات رو از روی خود سایت پی گیری کنید ما اطلاع نداریم.

rezaserver
May 8th, 2015, 20:32
اتفاقا همین های وب زنگ زدم پشتیبانش پرسیدم این اینترانت که روی سایت هم دربارش نوشتین چه طوری باید تهیه کنم؟گفتن اطلاعیه های روی سیات رو از روی خود سایت پی گیری کنید ما اطلاع نداریم.

والا من یکی دو باز باهاشون در تماس بودم که اولیش موقع خرید بود دومیش هم 25ام ماه قبل بود که 48 ساعت قطع کرده بودن (البته چن روز قبلش اطلاع دادن قطع میشه)

تو همین یکی دو بار هم ازشون عیب و ایرادی ندیدم. لا اقل دانش فنی شون خوبه. مثل پشتیبانی 2020 مخابرات ارومیه نیستن که تا زنگ میزدی انگار تازه از خواب بیدار شده اصلا حوصله نداشت جواب بده !

InterServer.ir
May 8th, 2015, 20:51
سلام

دوستانی که از مخابرات اینترنت 2مگ حجمی + شبانه رایگان دارند سرعت دانلودشون چنده

الان من 6 ماه 208 تومان میدم ماهانه 8 گیگ حجم و شبانه رایگان سرعت دانلودم رو 210-220 کیلوبایت هست
زمانی که اینترنت میگرفتم مسئولش گفت سرعت دانلودت که رو 512 کیلوبیت 80 کیلوبایت داری رو 2 مگ 350 میده ولی 210 شد سرعت دانلودم

دوستان دیگر سرعت دانلودشون چطور هست ؟ این سرعت نسبتا پایین نیست از اون چیزی که باید باشه؟

30SecondToMars
May 8th, 2015, 21:03
سلام

دوستانی که از مخابرات اینترنت 2مگ حجمی + شبانه رایگان دارند سرعت دانلودشون چنده

الان من 6 ماه 208 تومان میدم ماهانه 8 گیگ حجم و شبانه رایگان سرعت دانلودم رو 210-220 کیلوبایت هست
زمانی که اینترنت میگرفتم مسئولش گفت سرعت دانلودت که رو 512 کیلوبایت 80 کیلوبایت داری رو 2 مگ 350 میده ولی 210 شد سرعت دانلودم

دوستان دیگر سرعت دانلودشون چطور هست ؟ این سرعت نسبتا پایین نیست از اون چیزی که باید باشه؟

ببین عزیزم...
وقتی میگن 512 کیلو بیت یعنی چی؟!!
هر 8 بیت، برابر است با 1 بایت
پس وقتی میگن 512 کیلوبیت یعنی 512 رو بر 8 تقسیم کنی تا 64 بایت در بیاد

هر 1000 بایت هم برابر با 1 مگابایت هست.
پس سرعت اینترنت شما که 2 مگابیت پر سکند هست ،یعنی حدود 256 کیلو بایت در ثانیه دانلود میده.

سرعتت رو هم با نرم افزار NetWorx اندازه گیری کن

delta
May 8th, 2015, 21:19
اینا فکر سرعت 1000 مگابیتی هستند ما هم همچنان درگیر لنگر کشتیهامون تا اینترنتمون قطع نشه!! :106:

InterServer.ir
May 8th, 2015, 21:50
ببین عزیزم...
وقتی میگن 512 کیلو بیت یعنی چی؟!!
هر 8 بیت، برابر است با 1 بایت
پس وقتی میگن 512 کیلوبیت یعنی 512 رو بر 8 تقسیم کنی تا 64 بایت در بیاد

هر 1000 بایت هم برابر با 1 مگابایت هست.
پس سرعت اینترنت شما که 2 مگابیت پر سکند هست ،یعنی حدود 256 کیلو بایت در ثانیه دانلود میده.

سرعتت رو هم با نرم افزار NetWorx اندازه گیری کن

دوست عزیز این موارد رو من قبلا یاد گرفتم اون هم یه غلط املایی بود که اصلاح شد. کسی که فرق کیلو بایت و کیلوبیت رو ندونه نباید حرف از هاستینگ و .. بزنه.

می خوام ببینم در شهر های دیگر هم اینطور کم فروشی دارند یا نه! که به جای 256 سرعت 220 بدند یا فقط قزوین اینطوره

NewConfig
May 8th, 2015, 23:05
جالبه یعنی در سرعتی حد یک سرور از رداستیشن با پورت کامل
و سرعت ما کمر از پورت اختصاص داده شده به یک هاست رایگان!
من موندم این همه زبان درازی خیلی از مسئولین و حتی بعضی از دوستان در خود همین انجمن به قول خودشون در مقابل دنیای خارج اینجا دیگه چرا ساکت میشن!

30SecondToMars
May 9th, 2015, 00:35
دوست عزیز این موارد رو من قبلا یاد گرفتم اون هم یه غلط املایی بود که اصلاح شد. کسی که فرق کیلو بایت و کیلوبیت رو ندونه نباید حرف از هاستینگ و .. بزنه.

می خوام ببینم در شهر های دیگر هم اینطور کم فروشی دارند یا نه! که به جای 256 سرعت 220 بدند یا فقط قزوین اینطوره

آره اتفاقا. من هم تعجب کردم ، گفتم طرفو نگاه، هنوز فرق بین بیت و بایت رو نیمدونه اومده سرور میفروشه :))

شما سرعت اینترنتت رو با چی اندازی میگیری؟ با NetWorx باید بگیریا ، چون بقیه خطا دارند.
در کرج و هشتگرد که ما هستیم سرعت ADSL مخابرات میزون میزونه.

hostorder
May 9th, 2015, 01:30
والا من خودم سرعت نمی خوام حجم ارزون و زیاد می خوام کارمون شده فقط خرید حجم

idinkhabis
May 9th, 2015, 03:29
به نظر من هم های وب فعلا در زمینه سرعت و حجم خیلی خوبه

تا چند روز پیس 40 گیگ ماهانه داشت 32 تومن که نمیدونم چرا برش داشتن

در هر صورت طرح های دیگه فشفشه داره که مناسب تر از شرکت های دیگه است

سرعتش هم خوبه، با سرعت 2مگ فیلم 1گیگ و 100 کیلوبایتی رو تو کمتر از 20 دقیقه دانلود کردم

fasterhost
May 9th, 2015, 14:31
جدا از بحث سرعت قیمت اینترنت اینجا از انگلیس خیلی ارزونتره به دلایلی که ...
در کل توی ایران همچین سرعتیم بیاد با اون قیمت کسی نمی خره همین های وب فعلا قیمتش
خیلی مناسبه

موفق باشید

NewConfig
May 9th, 2015, 14:39
جدا از بحث سرعت قیمت اینترنت اینجا از انگلیس خیلی ارزونتره به دلایلی که ...
در کل توی ایران همچین سرعتیم بیاد با اون قیمت کسی نمی خره همین های وب فعلا قیمتش
خیلی مناسبه

موفق باشید
دوست عزیز گرانتر نیست اونجا ... اونجا برای شغل و کارشون چند برابر ما حقوق میگیرن و برای تعادل اقتصاد و استفاده کنترل شده این تعرفه هاشون طبیعیه

fasterhost
May 9th, 2015, 14:45
دوست عزیز گرانتر نیست اونجا ... اونجا برای شغل و کارشون چند برابر ما حقوق میگیرن و برای تعادل اقتصاد و استفاده کنترل شده این تعرفه هاشون طبیعیه

اونجا همه چیز قیمت واقعی خودشو داره برای همین ...
ولی خب قطعا 100 یا 200 پوند برای ما واسه اینترنت خانگی بصورت ماهیانه زیاده

NewConfig
May 9th, 2015, 14:57
اونجا همه چیز قیمت واقعی خودشو داره برای همین ...
ولی خب قطعا 100 یا 200 پوند برای ما واسه اینترنت خانگی بصورت ماهیانه زیاده
انگلیس حقوق یک کارگر و کارمند ساده ساعتی 6 پونده و روزی 8 ساعت حدودا در ماه میشه 1500 پوند یعنی 1/15 حقوق یک کارگر ساده !
فکر نکنم زیاد باشه اونجا
اینجا همین اینترنت 128 "کیلوبیت" هم میگن واسمون زیادیه واسه همین اینقدر لطف دارن و فیــلترینگ هم بهش اضافه میکنن
تو ایران حقوق یک روز یه کارگر میشه 6 پوند (30 هزار تومان) :| خب طبیعیه اونجا پولی واسشون نباشه

ashki0076
May 9th, 2015, 21:45
این رو به یکی مثل من بدن باید ماهی 500 خرج هارد کنم

freeacounting
May 12th, 2015, 11:37
باید برم از نزدیک بهش دست بزنم =p~