PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون در مورد این سایت

espad
April 8th, 2015, 18:24
سلام
دوستان عزیز خوشحال میشم نظرتون رو در مورد سایت جدیدم بدونم و از نظرات و پیشنهادات شما عزیزان استفاده کنم .
www.30pic.ir (http://30pic.ir)

پیشاپیش ممنون

espad
April 8th, 2015, 18:41
قشنگه ;)

سپاس دوست من .

!MihanIt!
April 8th, 2015, 18:44
زیباست.
موفق باشید

espad
April 8th, 2015, 22:23
زیباست.
موفق باشید

ممنون جناب زنگنه

NarvanData
April 8th, 2015, 22:37
سایت زیبایی هست
امیدوارم همیشه آپ باشه
موفق باشین

nima-s
April 8th, 2015, 22:41
سلام
ساده، مدرن، زیبا یعنی مشخصه های اینترفیس یک سایت مدرن رو داراست
موارد فنی بررسی نشد
فقط یک پیشنهاد. درسته که ماهیت اینگونه سایتها مطالب زیاد هست اما بهتره یخورده محیط سایت خلوت تر بشه. اولین بار که یکی وارد سایت میشه شلوغی سایت بیشتر به چشمش میاد
موفق باشید

mohsen_sh
April 8th, 2015, 22:59
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
سایت خوبیه الحمدلله
ولی قوانین کشوری رو رعایت کن!
اگه رعایت کنی خیلی خوب رشد می کنی! الکی هم گیر نمی دن بهت!

TN Projects
April 8th, 2015, 23:34
با درود و احترام.
سایت زیبایی راه اندازی کردید و تبریک میگم.
چند نکته فکر کنم جالب شه اگر رعایت کنید:
یک نکته وضعیت رفاه کاربران : هم از لحاظ سرعت سرورهای سایتتون که قطعی نداشته باشند و همچنین کند نباشند. و یک مورد دیگه که هست امنیت کاربرهاتون : اگر سیستم عضویت داشتید از ایمیلهاشون استفاده نکنید.!
و اما نکته دوم برای محتوای تارنماتون (سایتتون) : از مطالب موسیقی - سینما - تا اخبار و بحث های تکنولوژی مدرن و قدیمی استفاده کنید و همچنین موسیقی رو به غرب و شرق محدود نکنید و واقعا برای تمام سلیقه ها باشه چه از سنتی تا رپ!
به امید موفقیت ... پیروزباشید

سیدرضا بازیار
April 8th, 2015, 23:45
قالب سایت رو کجا آوردید؟
از تم فارست خریدید؟

espad
April 9th, 2015, 00:34
سایت زیبایی هست
امیدوارم همیشه آپ باشه
موفق باشین

ممنون از شما . در حال استخدام دو نفر نویسنده هستم تا تعداد مطالب بیشتری در روز ارسال بشه

- - - Updated - - -

سلام
ساده، مدرن، زیبا یعنی مشخصه های اینترفیس یک سایت مدرن رو داراست
موارد فنی بررسی نشد
فقط یک پیشنهاد. درسته که ماهیت اینگونه سایتها مطالب زیاد هست اما بهتره یخورده محیط سایت خلوت تر بشه. اولین بار که یکی وارد سایت میشه شلوغی سایت بیشتر به چشمش میاد
موفق باشید
خیلی ممنون که بررسی کردید. بله خودمم به این نکته پی بردم انشاالله یکم خلوت ترش میکنم

- - - Updated - - -

خیلی قشنگه عالییی

سپاس دوست من

- - - Updated - - -

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
سایت خوبیه الحمدلله
ولی قوانین کشوری رو رعایت کن!
اگه رعایت کنی خیلی خوب رشد می کنی! الکی هم گیر نمی دن بهت!
سلام
ممنون . بله هیچ گونه مطلب خلاف قانون در سایت ارسال نخواهد شد. ممنون که یادآوری کردید

- - - Updated - - -

با درود و احترام.
سایت زیبایی راه اندازی کردید و تبریک میگم.
چند نکته فکر کنم جالب شه اگر رعایت کنید:
یک نکته وضعیت رفاه کاربران : هم از لحاظ سرعت سرورهای سایتتون که قطعی نداشته باشند و همچنین کند نباشند. و یک مورد دیگه که هست امنیت کاربرهاتون : اگر سیستم عضویت داشتید از ایمیلهاشون استفاده نکنید.!
و اما نکته دوم برای محتوای تارنماتون (سایتتون) : از مطالب موسیقی - سینما - تا اخبار و بحث های تکنولوژی مدرن و قدیمی استفاده کنید و همچنین موسیقی رو به غرب و شرق محدود نکنید و واقعا برای تمام سلیقه ها باشه چه از سنتی تا رپ!
به امید موفقیت ... پیروزباشید

سلام
لطف دارید . هاست از پارس پک تهیه شده و خدا رو شکر تا حالا باهاشون مشکلی نداشتم . در مورد کاربران هم سیستم عضویت نداریم ولی در خبرنامه هم فقط ارسال مطلب خواهیم داشت (البته هنوز راه اندازی نشده ) . اگر خدا بخواد می خوام به صورت حرفه ای کار کنم و سایت رو گسترش بدم و تا جایی که بتونم سعی می کنم همه جور مخاطبی رو جذب کنم .
ممنون از اینکه بررسی کردید و پیشنهاد دادید. استفاده کردم

- - - Updated - - -

قالب سایت رو کجا آوردید؟
از تم فارست خریدید؟

بله قالب از تم فارست تهیه شده

alikamanak
April 9th, 2015, 02:19
عالیه

espad
April 9th, 2015, 13:26
عالیه

سپاس