PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای حفظ سلامتیتون از محصولات اپل استفاده نکنید!

filasufya
April 8th, 2015, 02:43
برای حفظ سلامتیتون از محصولات ‫اپل استفاده نکنید!
تقریبا چند سالی بود که ورژن های جدید ‪IOS‬ میومدن ولی به دلیل اینرسی بالا هیچ وقت سمتشون نمیرفتم،تا اینکه به روز شدن رسانه های اجتماعی مثل ایسنتاگرام و تلگرام و ... و قبول نشدنشون توسط ورژن های قدیم منو هم مجبور کرد تا دست به خودکشی یا همون آپدیت بزنم،این آپدیت دوباره منو وارد زندان بزرگی به نام اپل کرد که باید مدتهاصبر میکردم تا براش جیلبرک بیاد و اما در این اثنا سردردهای شدید،تهوع و سرگیجه هم بعد از یک مدت زمان کوتاه کار با دیوایسم شروع شد.
با کمی سرچ در گوگل متوجه شدم این مشکل بعد از ورژن هفتم شروع شده و تا کنون تقریبا تمامی راهکارهای اپل ناکارآمد بوده،شایعه هست بیشتر کاربران اپل مشتریان ورژن قبل از هفتم هستند که مجبور به آپدیت شدن.
چندی پیش با پشتبانی اپل کمی اختلاط کردم شاید راهی باشه،راهکارشون برای من بی فایده بود،شما تست کنید شاید جواب بگیرید،من که فردا میرم برای فروش آیپدم و در نهایت گرفتن یک دیوایس نا امن آندروید‬ !!!
در نهایت به نظرم شما هم اپل نگیرید تا با این مشکل مواجه نشین.
متن این اختلاطو! میتونید در زیر ببینید:

Thanks for contacting AppleCare chat support. My name is Kaleb. Please give me a moment to look over your information.
Kaleb: Hey **** is ************* the best email address to send you your case information and/or any helpful information from our chat session?
Me:Hi,yes it's the best
Me:I'm awaiting for your answers,thank you
Kaleb:Awesome **** thank you for letting me know. I understand after updating the iPad to iOS 8.1.3 you are having headaches while looking at the screen. Is that correct?
Me:Yes,it is
Kaleb:Well that is not good to hear. That is not the intention of the software. As far as answering the question. Once you update the iPad, there is not a way to downgrade it. When we push out a new update it is to provide security features and to address bugs that have come up with previous versions.
Me:So to you what is the best solution for this problem?
Me:You know I searched over the internet sites and I see it's the problem for many of people
Me:They said this problem is after version 7
Kaleb:Well we do have some features we can work with inside the iPad to see if we can help with correcting what it is that is giving you the headache. Maybe adjusting the motion or adjusting the color to something not as bright?
Kaleb:I have not heard or read anything about it. As iOS 8 and 7 scheme wise are pretty much the same. The big change in the way everything looks was from iOS 6 to iOS 7.
Me:please look at this:
Me:https://www.google.com/webhp…
Kaleb:I see, and that was with iOS 7. Which we have a setting we can change in the iPhone to help with that issue.
Kaleb:and iPad’s as well.
Me:Would you please help me to find that setting to test
Me:Maybe it works well
Me:In which section could I find it?
Kaleb:Sure, if you will go ahead and on the iPad please go to Settings > General > Accessibility.
Kaleb:From there look for a option that says “Reduce Motion”. It should be set to off by default. Go ahead and tap on that and then turn it on.
Kaleb:To turn it on tap on the slide switch on the right of the screen.
Me:Thank you,I found it and turned it on
Me:Is there any options to be impressive for this problem?
Kaleb:Not really with that reduce motion on you will notice that the screen no longer tilts when you tilt it or at least the picture bending. And it will not longer do the zoom in and out when switching apps.
Kaleb:Most apps now when opened will just open.
Me:Of course yes,I'm in examining now and I thought it became better
Me:Is there any ways to continue this chat in the future for more solutions if it won't work for me?
Kaleb:Well not this exact chat. But if you use this case number ********, the next advisor will be able to pick up where we left off here.
Me:Thanks for your guidance and helping
Kaleb:It has been my pleasure to help you today! Do you feel that I have addressed all your questions, and that I have provided you with path to a resolution for addressing the issue with the iPad and it causing a headache with the display, ****?
Me:Yes ,I thought this information could be so helpful for me,I'll share this chat in my facebook profile and ask my friends to test,because some of them have the same problem
Me:Their feedback will be sent to me in few days
Kaleb:Not a problem. ******, it was a pleasure to work with you today! When you are done with this chat go ahead and close it by clicking the "x" at the top. Again my name is Kaleb, please make sure to check your email and thank you for chatting with me! Have a great rest of your Tuesday!
Me:Thank you Kaleb
Me:Have a great day!

OmidX
April 8th, 2015, 03:52
بنده ده ساله ک از سیستم عامل مکینتاش (از نسخه اولیه 10.4 تا ب امروز) استفاده میکنم ... از نسخه اولیه iOS یعنی iPhone OS 1.1.3 هم کاربر iOS م تا ب امروز !

یک زمانی (۸ ~ ۹ سال پیش) بدلیل استفاده از مک ب جای ویندوز مسخره میشدم ، اما الان اپل شده ... ... ... ! ! !

در کل ، این شایعات و توهمات همیشه پشت سر محصولات اپل بوده ، هست و خواهد بود ... جدیش نگیرید ...

filasufya
April 8th, 2015, 04:03
بنده ده ساله ک از سیستم عامل مکینتاش (از نسخه اولیه 10.4 تا ب امروز) استفاده میکنم ... از نسخه اولیه iOS یعنی iPhone OS 1.1.3 هم کاربر iOS م تا ب امروز !

یک زمانی (۸ ~ ۹ سال پیش) بدلیل استفاده از مک ب جای ویندوز مسخره میشدم ، اما الان اپل شده ... ... ... ! ! !

در کل ، این شایعات و توهمات همیشه پشت سر محصولات اپل بوده ، هست و خواهد بود ... جدیش نگیرید ...
این اتفاق برای من میوفته هر روز،هر کار کردم درست نشد،بعد از آپدیت هر روز سردرد دارم بعد از یک ربع کار کردن با آیپد
حالا دقیقا نمیدونم شاید مشکل همه نباشه،ولی خوب سرچ گوگل هم تا حدی نشون میده عده زیادی این مشکلو دارن

alfavps.com
April 8th, 2015, 10:05
این اتفاق برای من میوفته هر روز،هر کار کردم درست نشد،بعد از آپدیت هر روز سردرد دارم بعد از یک ربع کار کردن با آیپد
حالا دقیقا نمیدونم شاید مشکل همه نباشه،ولی خوب سرچ گوگل هم تا حدی نشون میده عده زیادی این مشکلو دارن
دوست عزیز شما آبدیت نرم افزاری کردید نه سخت افزاری
و نرم افزار نمیتونه باعث بشه که به شما ضرر جسمی برسه
اگر ایپد جدید تهیه میکردید منطقی بود چون میشد گفت شاید در نسخه های جدید از سخت افزار دیگری استفاده کرده اند که باعث ایجاد سردرد و... میشود
بعضی وقت ها تلقین خود ما نیز باعث اینجور مسایل میشود
بنده نیز 4 سالی هست که از ای فون و مک بوک ایر استفاده میکنم و فوق العاده راضی هستم و هیچ مشکلی تا به الان نداشتم
ای او اس من هم 8.2 هست
موفق باشید.

filasufya
April 8th, 2015, 12:54
اگر ایپد جدید تهیه میکردید منطقی بود چون میشد گفت شاید در نسخه های جدید از سخت افزار دیگری استفاده کرده اند که باعث ایجاد سردرد و... میشود
بنده نیز 4 سالی هست که از ای فون و مک بوک ایر استفاده میکنم و فوق العاده راضی هستم و هیچ مشکلی تا به الان نداشتم
ای او اس من هم 8.2 هست
موفق باشید.
دقیقا آپدیت نرم افزاری باعث این مشکل شد چون طی 4 سال گذشته من هم چنین مشکلی با آیپدم نداشتم،بعد از آپدیت این مشکل برام پیش اومد و برام عجیب بود،زمانی هم که تو گوگل سرچ زدم بعید میدونستم به نتیجه ای برسم که با کمال تعجب دیدم که مشکل خیلی هاست.
برای اطلاعات بیشتر کافیه تو سرچ بار گوگل بزنید
ios 7 headache

سیدرضا بازیار
April 8th, 2015, 13:03
این ادعای شما منطقی نیست
به هر حال اگه قصد فروشش رو دارید, با یه قیمت کم اون رو به من بدید تا هم سلامتی شما بهتون برگرده و هم مشکل من حل بشه :d

navid2zp
April 8th, 2015, 14:24
ای او اس من هم 8.2 هست
موفق باشید.

درست نیست دویت عزیز
معمولا آپدیت های نرم افزاری برای سیستم های قدیمی میتونه مشکلات زیادی رو داشته باشه که یکیش تنظیم صفحه هست
اگر دقت کرده باشد مانیتور های قدیمی هم با انتشار آپدیت جدید برای کارت گرافیک و ... با چنین مشکلی روبرو می شدند و با 30 دقیقه نشستن پشتشون چشتون به شدت درت می گرفت و گاهی اشک میومد.
اگر دقت کنید توی همین مکالمه ای هم که دوست عزیز داشتن بحث سر تنظیم صفحه بود.
به این مورد باید دقت داشته باشید که تنظیم بودن صفحه بسیار مهم هست به صورتی که اگر به درستی با سخت افزار ارتباط نداشته باشه باعث میشه تا صفحه شما دچار مشکلاتی بشه که شاید به راحتی خودتون نتونید تشخیص بدید و در ادامه با مشکلات انچنینی روبرو بشید
درست تعداد زیادی به این مشکل دچار نشدن و این میتونه نشون بده مشکل کوچکی توی این آپدیت نرم افزاری بوده
در نهایت هم هر فرد دارای ویژگیهای جسمانی خودش هست و شاید با کوچکترین تغییر در چنین مواردی به مشکل بخوره مخصوصا در ناحیه چشم که بسیار حساس هست و در بسیاری از مواقع میتونه باعث سر درد هم بشه

k0tkin
April 8th, 2015, 14:39

به نظر من مشکل شما با روان پزشک حل میشه شما باید بدونید دلیل هوش پایین و مشکلات جسمانی تون از یک وسیله نیست بلکه از خودتونه حالا چون دیواری کوتاه تر از دیوار تلفن همراهتون گیر نیاوردین صرفا با این ترفند میخاین خودتون رو دلداری بدین که اره مشکل از گوشیه نه من
به نظرم سریع تر به یک روان پزشک متخصص مراجعه کنید و سعی کنید تحت درمان قرار بگیرید و قرص هاتون رو سر وقت مصرف کنید دوستان رو هم از نتایج درمانتون بی اطلاع نزارید

cpanelit
April 8th, 2015, 15:04
به نظر من مشکل شما با روان پزشک حل میشه شما باید بدونید دلیل هوش پایین و مشکلات جسمانی تون از یک وسیله نیست بلکه از خودتونه حالا چون دیواری کوتاه تر از دیوار تلفن همراهتون گیر نیاوردین صرفا با این ترفند میخاین خودتون رو دلداری بدین که اره مشکل از گوشیه نه من
به نظرم سریع تر به یک روان پزشک متخصص مراجعه کنید و سعی کنید تحت درمان قرار بگیرید و قرص هاتون رو سر وقت مصرف کنید دوستان رو هم از نتایج درمانتون بی اطلاع نزارید
دوست عزیز کاملا ایشون رو مشکل دار فرض کردید؟

mhiizadi
April 8th, 2015, 15:15
به شخصه بعد از آپدیت ios 7 به 8 اصلا راضی نیستم :|
هیچ کسی راضی نیست:|
اون stable بودن 7 رو هیچی نداره :((
دان گرید نمیشه کرد وگرنه هزار باره انجامش داده بودم

cacodemon
April 8th, 2015, 15:28
درست نیست دویت عزیز
معمولا آپدیت های نرم افزاری برای سیستم های قدیمی میتونه مشکلات زیادی رو داشته باشه که یکیش تنظیم صفحه هست
اگر دقت کرده باشد مانیتور های قدیمی هم با انتشار آپدیت جدید برای کارت گرافیک و ... با چنین مشکلی روبرو می شدند و با 30 دقیقه نشستن پشتشون چشتون به شدت درت می گرفت و گاهی اشک میومد.
اگر دقت کنید توی همین مکالمه ای هم که دوست عزیز داشتن بحث سر تنظیم صفحه بود.
به این مورد باید دقت داشته باشید که تنظیم بودن صفحه بسیار مهم هست به صورتی که اگر به درستی با سخت افزار ارتباط نداشته باشه باعث میشه تا صفحه شما دچار مشکلاتی بشه که شاید به راحتی خودتون نتونید تشخیص بدید و در ادامه با مشکلات انچنینی روبرو بشید
درست تعداد زیادی به این مشکل دچار نشدن و این میتونه نشون بده مشکل کوچکی توی این آپدیت نرم افزاری بوده
در نهایت هم هر فرد دارای ویژگیهای جسمانی خودش هست و شاید با کوچکترین تغییر در چنین مواردی به مشکل بخوره مخصوصا در ناحیه چشم که بسیار حساس هست و در بسیاری از مواقع میتونه باعث سر درد هم بشه

اپديت هاي اپل براي هر نسخه از سخت افزار فرق داره و بيلد هاي مختلفي داره و همه يكي نيستن پس براي اون سخت افزار بهينه شده و مثال شما در مورد اپديت گرافيك و ... اشتباه هست.

به شخصه بعد از آپدیت ios 7 به 8 اصلا راضی نیستم :|
هیچ کسی راضی نیست:|
اون stable بودن 7 رو هیچی نداره :((
دان گرید نمیشه کرد وگرنه هزار باره انجامش داده بودم

توي 8 چي استيبل نيست ميشه توضيح بديد كه 7 چي داشته كه 8 مشكل دارش كرده؟

TARIMEHR
April 8th, 2015, 15:29
دیوایس رو دستتون بگیرید و به پزشک مراجعه کنید
پیش پزشک معالج اقدام به اپدیت نرم افزاری کرده سپس خود و دستگاه را جهت انالیز مشکل به پزشک بسپارید.
امیدواریم مشکلتون رفع بشه.

takpar7
April 8th, 2015, 15:37
میتونه با تنظیمات صفحه به اعصاب چشم فشار وارد کنه و باعث سرگیجه بشه
کلا هیچ چیز بعید و دور از ذهن نیست ولی نمیشه گفت صد درصد مشکل ایشون از آی پدشونه یا مشکل جسمی روحی
باید بررسی بشه و بعد نتیجه گیری همینطوری و با ذهن مریض همه رو مریض حساب نکنیم!

navid2zp
April 8th, 2015, 15:53
اپديت هاي اپل براي هر نسخه از سخت افزار فرق داره و بيلد هاي مختلفي داره و همه يكي نيستن پس براي اون سخت افزار بهينه شده و مثال شما در مورد اپديت گرافيك و ... اشتباه هست.

توي 8 چي استيبل نيست ميشه توضيح بديد كه 7 چي داشته كه 8 مشكل دارش كرده؟

بنده نگفتم فرق نداره
گفتم مشکلاتی توی آپدیتش وجود داره
اختصاصی بودن آپدیت دلیل بر بدون مشکل بودنش نیست دوست عزیز

1eng.ir
April 8th, 2015, 17:59
از وقتی تن‌تاک خریدم دیگه خبری از سردرد و تهوع نیست!!

از کی تا حالا نرم‌افزار باعث سردرد شده؟

isn
April 8th, 2015, 18:08
دوست عزیز اینم از اون حرفا بودا ...

یعنی اپل با اینهمه شهرتش ، این مورد مهم را در نظر نمی گیرد !!!

خیلی عوامل پزشکی می تونه باعث سردرد بشه .

به نظر من مشکلتون با راه حل های دیگری حل می شود

mahdiazarnia
April 8th, 2015, 18:18
من هم از ios 8 راضی نیستم ، دوستانی که با 7 کار کرده بودند متوجه منطور من میشند
گاهی کندی هایی در اجاری بعضی اپلیکیشن ها دیده میشه که در ورژن قبل به راحتی بالا میامدند
در مورد امواچی که توسط سخت افزار اپل تولید میشه برای هر کشور و منطقه جغرافیایی اپل از سخت افزارهای حداگانه ای استفاده کرده که با شرایط جغرافیایی و فیزیک بدنی اون منطقه سازگاری داشته باشه
به نظر من باید دلیل منطقی تری برای مشکلتون پیدا کنید ، مطمئناً شما روزانه به دیوایس های دیگه ای هم در ارتباط هستید :)

aminrt4
April 8th, 2015, 18:35
برای حفظ سلامتیتون از محصولات ‫اپل استفاده نکنید!
تقریبا چند سالی بود که ورژن های جدید ‪IOS‬ میومدن ولی به دلیل اینرسی بالا هیچ وقت سمتشون نمیرفتم،تا اینکه به روز شدن رسانه های اجتماعی مثل ایسنتاگرام و تلگرام و ... و قبول نشدنشون توسط ورژن های قدیم منو هم مجبور کرد تا دست به خودکشی یا همون آپدیت بزنم،این آپدیت دوباره منو وارد زندان بزرگی به نام اپل کرد که باید مدتهاصبر میکردم تا براش جیلبرک بیاد و اما در این اثنا سردردهای شدید،تهوع و سرگیجه هم بعد از یک مدت زمان کوتاه کار با دیوایسم شروع شد.
با کمی سرچ در گوگل متوجه شدم این مشکل بعد از ورژن هفتم شروع شده و تا کنون تقریبا تمامی راهکارهای اپل ناکارآمد بوده،شایعه هست بیشتر کاربران اپل مشتریان ورژن قبل از هفتم هستند که مجبور به آپدیت شدن.
چندی پیش با پشتبانی اپل کمی اختلاط کردم شاید راهی باشه،راهکارشون برای من بی فایده بود،شما تست کنید شاید جواب بگیرید،من که فردا میرم برای فروش آیپدم و در نهایت گرفتن یک دیوایس نا امن آندروید‬ !!!
در نهایت به نظرم شما هم اپل نگیرید تا با این مشکل مواجه نشین.Me:Have a great day!

عجب :) پس من چرا زندم هنوز ؟! :o

راستی سمت جیلبریک نرو عزیرم حیف نیست اعتبار گوشی و سیستم عاملشو له کنی؟

hamid.soltani92
April 8th, 2015, 18:39
سلام و عرض ادب.
روز به روز به تعداد افراد بانمک انجمن افزوده میشه.
لینک‌های زیر رو بررسی کنید:
http://www.livescience.com/40013-why-ios7-motion-sickness.html
http://healthland.time.com/2013/09/30/ios7-making-you-dizzy-heres-why-and-a-fix/

Apple's new iOS 7 software is apparently making some people seasick on solid ground. Experts on motion sickness say the sharpness of the screen and the motion of the icons may be partly to blame.

Users who have upgraded to iOS 7 are reporting nausea, headaches and vertigo in a message thread that started Sept. 18 on Apple's support website.
منابع بیشتر:
وبسایت معتبر theguardian:
http://www.theguardian.com/technology/2013/sep/27/ios-7-motion-sickness-nausea
http://www.forbes.com/sites/robertglatter/2013/09/29/can-apples-ios7-cause-motion-sickness-and-dizziness-what-you-need-to-know/
میشه حدس زد کی‌ به دکتر نیاز داره!
کمی در مورد آسیب‌شناسی در طراحی رابط کاربری تحقیق بفرمایید دوستان، متوجه میشید چطور کوچکترین اجزاء صفحه می‌تونن در کاربر حالت تهوع، سردرد و سایر مشکلات رو ایجاد کنند. جالبه بدونید با ترکیب خاصی از فلش زدن نورها میشه سردرد خیلی عمیقی در کاربر ایجاد کرد و سال ۱۹۹۷ یک هکر روسی موفق شد یک صفحه وب رو به گونه‌ای طراحی کنه که صدها نفر رو راهی بیمارستان بکنه...!
بیاید سعی کنیم یکم فراتر از دانش ناچیزمون رو ببینیم و منتظر یک چاشنی برای انفجار و فوران عقده‌های درونی نباشیم.
ارادتمند.

aminrt4
April 8th, 2015, 18:42
سلام و عرض ادب.
روز به روز به تعداد افراد بانمک انجمن افزوده میشه.
لینک‌های زیر رو بررسی کنید:
http://www.livescience.com/40013-why-ios7-motion-sickness.html
http://healthland.time.com/2013/09/30/ios7-making-you-dizzy-heres-why-and-a-fix/

منابع بیشتر:
وبسایت معتبر theguardian:
http://www.theguardian.com/technology/2013/sep/27/ios-7-motion-sickness-nausea
http://www.forbes.com/sites/robertglatter/2013/09/29/can-apples-ios7-cause-motion-sickness-and-dizziness-what-you-need-to-know/
میشه حدس زد کی‌ به دکتر نیاز داره!
کمی در مورد آسیب‌شناسی در طراحی رابط کاربری تحقیق بفرمایید دوستان، متوجه میشید چطور کوچکترین اجزاء صفحه می‌تونن در کاربر حالت تهوع، سردرد و سایر مشکلات رو ایجاد کنند. جالبه بدونید با ترکیب خاصی از فلش زدن نورها میشه سردرد خیلی عمیقی در کاربر ایجاد کرد و سال ۱۹۹۷ یک هکر روسی موفق شد یک صفحه وب رو به گونه‌ای طراحی کنه که صدها نفر رو راهی بیمارستان بکنه...!
بیاید سعی کنیم یکم فراتر از دانش ناچیزمون رو ببینیم و منتظر یک چاشنی برای انفجار و فوران عقده‌های درونی نباشیم.
ارادتمند.

و ایا شما محصولات اپل دارید و استفاده می کنید یا شایعات به نگارش جهت تخریب استفاده می کنید؟!

hamid.soltani92
April 8th, 2015, 18:44
و ایا شما محصولات اپل دارید و استفاده می کنید یا شایعات به نگارش جهت تخریب استفاده می کنید؟!
یک دستگاه macbook pro دارم بنده و خیلی هم راضی هستم ازش و بدون شک بهترین لپ‌تاپی بوده که تا به حال داشتم، اما این به هیچ عنوان به معنی بی‌ عیب و نقص بودن یک شرکت و در نظر نگرفتن اشتباهاتش نمیشه.
تخریب اپل به من هیچ سودی نخواهد رسوند، همونطور که تعریف و تمجیدش به شما هیچ سودی نمیرسونه.
من با اپل مشکلی ندارم، ولی به قول بعضی دوستان apple polisher نیستم و کمی واقع بین هستم ;)

!MihanIt!
April 8th, 2015, 18:47
سال ۱۹۹۷ یک هکر روسی موفق شد یک صفحه وب رو به گونه‌ای طراحی کنه که صدها نفر رو راهی بیمارستان بکنه...!

دمش گرم مگه چیکار کرده :o

aminrt4
April 8th, 2015, 18:52
یک دستگاه macbook pro دارم بنده و خیلی هم راضی هستم ازش و بدون شک بهترین لپ‌تاپی بوده که تا به حال داشتم، اما این به هیچ عنوان به معنی بی‌ عیب و نقص بودن یک شرکت و در نظر نگرفتن اشتباهاتش نمیشه.
تخریب اپل به من هیچ سودی نخواهد رسوند، همونطور که تعریف و تمجیدش به شما هیچ سودی نمیرسونه.
من با اپل مشکلی ندارم، ولی به قول بعضی دوستان apple polisher نیستم و کمی واقع بین هستم ;)

شما واقع بین هستید یک مزیت هست

با توجه به دیوایس ها فروخته شده اپل و اپگرید بیش از 70% دیوایس ها به iso8 به نظر شما این شایعه صحت داره؟

hamid.soltani92
April 8th, 2015, 19:03
شما واقع بین هستید یک مزیت هست

با توجه به دیوایس ها فروخته شده اپل و اپگرید بیش از 70% دیوایس ها به iso8 به نظر شما این شایعه صحت داره؟
من اصلا تایید یا تکذیب نمیتونم بکنم این مساله رو، هرچند موارد مشکوک خیلی زیادی در این باره وجود داره. صحبت اصلی بنده این هست که اینگونه موارد به هیچ عنوان غیر ممکن نیستند . نمونه‌های نسبتا زیادی در تاریخ تکنولوژی در این رابطه وجود داره اما این قضیه اپل خیلی سر و صدا کرده.
برای مثال این لینک از فاکـس‌نیوز رو مشاهده بفرمایید، که به صورت اسرارآمیزی حذف شده:
http://www.foxnews.com/tech/2013/09/27/is-apple-ios-7-actually-sickening-users/
لینک کش گوگل:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:rkXXX6nrkvwJ:www.foxnews.com/tech/2013/09/27/is-apple-ios-7-actually-sickening-users/+&cd=13&hl=fa&ct=clnk&gl=ir
و اما قسمتی از متن خبر:

Dr. George Kikano, division chief of family medicine at UH Case Medical Center in Ohio, told FoxNews.com those users are likely correct: the iPhone is making them carsick.

"There’s some validity to this, for people who are susceptible," he told FoxNews.com. But it's not the zoom animations that are responsible. It's a new "parallax" function that causes the background of the phone to subtly move back and forth, a feature that leads to an effect not unlike car sickness.
اگر نیاز به ترجمه بود لطفا اطلاع بدید.
مطالعه این لینک هم میتونه مفید باشه براتون:
http://www.colormatters.com/color-and-vision/color-and-vision-matters
ارادتمند.

filasufya
April 9th, 2015, 02:12
من دارم و استفاده میکنم و تا قبل از اینکه سردرد بگیرم حتی سرچ هم نکرده بودم،بعد از سرج دیدم مشکل خیلی هاست،وگرنه 4 ساله با پل کار میکنم و قبل از آپدیت هیچ مشکلی نبود،حالا خوش به حال شما که مشکلی ندارید با این آپدیت های اخیر

- - - Updated - - -

امیدوارم تا حدی عفده هاتون فروکش کرده باشه دوست عزیز،معمولا جواب امثال شما رو نمیدم،این یکی هم شد،برو خوش باش

shahinmq
April 9th, 2015, 02:20
بعضی ها هم هستند که تو دنیای محدود زندگی می کنند ! انقدر تمسخر نکنید !

استارتر عزیز یکی از فامیل ها مشکل شمارو داشت ، برای امتحان مدتی با دیوایس کار نکرد مشکل برطرف شد اما پس از مدتی کار مجدد مشکلات به روال قبل شروع شد،البته دلیل این امر واقعا نمیدونم حساسیت فردی نسبت به اون وسیله هست یا ...

دکتر هم که رفته بود دلیل مشکلش رو فشار بالا گفته بود ، شما هم زمانی که این اتفاق براتون میفته چک کنید فشارتون بالا هستش یا خیر ؟

راستش من خودم سامسونگ s4 دارم ، صفحه گوشی مشکل پیدا کرده و تیک میزنه(در حد خیلی کم ، جوری که باید خیلی به صفحه گوشی نزدیک باشی تا متوجه بشی) با این حال دیگه نمیتونم به صفحه نگاه کنم ، به شدت پشت سرم درد میگیره.

SaMaN0861
April 9th, 2015, 02:35
با سلام
همچین موردی داخل فامیل داریم!
فکر میکردم به خاطر پ*ا*ر*ا*ز*ی*ت باشه ولی با این چیزی که من خوندم متوجه شدم که به خاطر همین مسئله هست!
* بنده خدا از وقتی گوشی اپل گرفت این مشکلات براش ایجاد شده!
لینک foxnews هم همچنان پا برجاست چیزی حذف نشده !

لینک : http://www.foxnews.com/tech/2013/09/27/is-apple-ios-7-actually-sickening-users/

hasanazizi
April 9th, 2015, 22:14
باسلام
بنده تقریبا چند ماهه دارم استفاده میکنم از ورژن 8.0.2
تا به حالا مشکلی نداشتم
قبلا با اندوروید مشکل داشتم

این حرفو که میزنم شاید باورتون نشه اما من جدی با این اندورید مشکل دارم
.
وقتی گوشی اندرویدی من . s5 کنار سرم بود زنگ میخورد یا پیام میومد مثل همین بلندگو ها که یه صدای کر کر میدن دقیقا تو گوشم این صدا شروع میشد و کافی بود بیشتر از 15 تا 20 ثانیه باشه که چشمام شروع به ریختن اب میکردن و سر دردم شروع میشد
تا اینکه با گوشی های ساده و ای او اس تست کردم خودمو دیدم فقط با اندروید مشکل دارم و مجبور به خریدن ای او اس شدم
..
ما و شما برعکس همیم
.
با تشکر و احترام

behzad2015
April 9th, 2015, 22:27
جالب بود که بعضی ها این مشکل رو دارند, واقعا این اشعه ها تاثیرات بدی رو آدم داره...
به هرحال من به شخصه 3 سال هستش که از ایفون استفاده میکنم و مشکلی ندارم و واقعا راضی هستم
البته خودم حس میکنم iOS8 یکم ضعیف تر هستش
محیط خوبی داره ولی دیوایس کندتر شده
انشاالله ورژن بعدی حل بشه مشکلاتش

amir.h.s
April 10th, 2015, 00:02
شما آیپدت رو فروختی؟ (بعد از فروش یا استفاده نکردن از دیوایس، مشکلت حل شد؟)

filasufya
April 10th, 2015, 00:43
شما آیپدت رو فروختی؟ (بعد از فروش یا استفاده نکردن از دیوایس، مشکلت حل شد؟)
هنوز نفروختمش،ولی دو روزه از دیوایس جایگزین با برند متفاوت استفاده میکنم این مشکل برطرف شده

amir.h.s
April 10th, 2015, 13:44
هنوز نفروختمش،ولی دو روزه از دیوایس جایگزین با برند متفاوت استفاده میکنم این مشکل برطرف شده
ببینید من تاثیر بد دستگاه های ارتباطی رو بر مغز و بدن انکار نمی کنم ولی فکر نمیکنم توی یه برندی مثل اپل که اینقدر به کیفیت محصولاتش اهمیت میده، این اتفاق بیفته. باید قبول کنیم که ممکنه 60% اونچه برای شما اتفاق میفته بخاطر تلقین باشه.
من در جایگاهی نیستم که اینو به شما بگم اما یه پیشنهاد واستون دارم:
از اعضای خانوادتون بخواید در زمانی هایی نا مشخص(که شما انتظارش رو ندارید) و در مکان هایی نا مشخص(که شما قادر به دیدنش هم نباشید) ، تبلت رو روشن کرده و در کنار شما قرارش بدن. بعد از چندین مرتبه(مثلا ده بار) انجام دادن این کار به شما اطلاعاتش رو بگن. چک کنید ببینید، واقعا شما در اون مواقع مشکل سردرد و سرگیجه داشتید یا خیر.

filasufya
April 11th, 2015, 08:44
ببینید من تاثیر بد دستگاه های ارتباطی رو بر مغز و بدن انکار نمی کنم ولی فکر نمیکنم توی یه برندی مثل اپل که اینقدر به کیفیت محصولاتش اهمیت میده، این اتفاق بیفته. باید قبول کنیم که ممکنه 60% اونچه برای شما اتفاق میفته بخاطر تلقین باشه.
من در جایگاهی نیستم که اینو به شما بگم اما یه پیشنهاد واستون دارم:
از اعضای خانوادتون بخواید در زمانی هایی نا مشخص(که شما انتظارش رو ندارید) و در مکان هایی نا مشخص(که شما قادر به دیدنش هم نباشید) ، تبلت رو روشن کرده و در کنار شما قرارش بدن. بعد از چندین مرتبه(مثلا ده بار) انجام دادن این کار به شما اطلاعاتش رو بگن. چک کنید ببینید، واقعا شما در اون مواقع مشکل سردرد و سرگیجه داشتید یا خیر.
همونطور که در متن چت مشخصه مشکل من ناشی از تغییرات اسکرین در ورژن جدید هست دوست عزیز نه امواج یا تشعشعات،ممنونم از پاسختون