PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال از همه هاستیگ های محترم

nasrsd98
April 7th, 2015, 21:42
سلام خسته نباشید
حقیقتش اینه ک من تا تو بعضی از سایت های شما ثبت نام میکنم یکی دو روز بعدش سیل عظیمی از ایمیل های تبلیغاتی سرازیر میشن تو اینباکسم
میخاستم بدونم شما ها ایمیل های مارو میفروشید ؟ ب چ قیمتی با چی میخاید توجیه کنید ؟من الان مجبورشدم اکانت اصلی جی میلمو ببندم و تو سایتای شما فقط با همون ایمیل ب گل بسته شده ثبت نام کنم
خدایش فکر نمیکنید ب خاطر فروختن ادرس ایمیلای ک ما به رسم امانت نزد شما میزاریم چقد ب مشکل بر میخوریم حداقل 60 درصدتون این کارو میکنید خواهش میکنم ب حریم کاربراتون احترام بزارید با حرفای دهن پر کن هم توجیه نکنید
موفق باشید

sardarn
April 7th, 2015, 21:48
خب اینم اولین ضرر از لو رفتن جزئی ترین اطلاعات کاربران :d
حالا دیدید چه طور می تونه درد سر ایجاد کنه؟

موفق باشید

Abolijoon
April 7th, 2015, 21:56
سلام و درود
بله بعضی از افراد این کار رو انجام میدن اما نه همه !
به نظر بنده اگر ایمیلی غیر از تبلیغات خود سایت صورت بگیره کار درستتی نیست !
نمیشه تن به هر کاری داد و پول در اورد !!؟!!

SaeedFazlollahzadeh
April 7th, 2015, 22:01
من که تاحالا به چنین مشکلی بر نخوردم خوشبختانه
تو خیلی از هاستینگ ها عضویت دارم
شاید بیست تا یا بیشتر هم باشه، ولی ایمیل تبلیغاتی ندیدم تاحالا تو اینباکس
تو اسپم ها که منظور تون نبود؟ چون اون جا رو هم هر روز چک میکنم، ولی چیز غیر عادی ندیدم تاحالا :d

delta
April 7th, 2015, 22:09
والا تبلیغات پیشکش..خود بعضی دوستان سرورشون کیلویی ایمیل میده بدون اینکه در جریان باشند!! از یک هاستینگی هاست گرفته بودم پارسال هنوزم هنوزه هر روز داره ایمیل میاد سریعا پرداخت کنید صورتحساب رو!!! واقعا نمیدونم خود این هاستینگا سرورشون رو چک نمیکنند بابت اینهمه ایمیل؟ بااب مشتری رفت تمام شد شما هنوز داری ایمیل میدی!!

menalgeya
April 7th, 2015, 22:09
درورد

کمتر هاستینگی همچین کاری رو انجام خواهد داد

بنده توی هاستینگ های زیادی عضویت دارم و تا الان با همچین مشکلی برخورد نداشتم

api
April 7th, 2015, 22:21
احتمالا ایمیل شما در جای دیگه ای اسپم شده
هیچ هاستینگی برای حفظ بازار و مشتری خودش حاظر نمیشه اطلاعات مشتری رو بفروشه

jahromweb
April 7th, 2015, 23:51
سلام
واقعا بعید هست این مورد
فروش ایمیل بیشتر در انجمن های تفریحی رواج داره
اون هم که گفته بودند هنوز ایمیل فاکتور میاد :‌ احتمالا هنوز فاکتور شما رو کنسل نکردند و دستی هر از گاهی برای کل فاکتور های سررسید شده ایمیل میدن
برای خودم هم پیش امده که اشتباهی برای کاربری ایمیل بدم که اصلا سرویس ترمینت شده و ....
موفق باشید

mobinhost.in
April 8th, 2015, 00:37
از شرکت های ثبت شده و معتبر س رویس بگیرید با همچین مشکلی برخورد نخواهید کرد

alimosavi
April 8th, 2015, 00:47
هاستینگ کیه ؟ موجود جانداریست ؟

بهتره می گفتی آدم هایی که ادعا می کنند هاست می فروشند .
کسی که سرور رو مدیریت می کنه ، بازاریابی می کنه و پشتیبانی و ... مگه بیکاره بیاد از ایمیل شما سوء استفاده کنه . مثلا منفعت ظاهری 1 هزارم درصدی توی این کار نسبت به فروش سرور و هاست ، چه ارزشی داره که خودش رو بد نام کنه ...

شما برو ببین از کی هاست خریدی . از یک آدم عاقل و بالغ که مدیریت شرکتی را با تمام جزئیاتش برعهده داره و یا ......

mehrdad2
April 8th, 2015, 01:23
احتمالا ایمیل شما در جای دیگه ای اسپم شده
هیچ هاستینگی برای حفظ بازار و مشتری خودش حاظر نمیشه اطلاعات مشتری رو بفروشه

موافقم

se7en-host
April 8th, 2015, 12:16
در بعضی از سایت ها مشاهده شده متاسفانه

nasrsd98
April 8th, 2015, 12:41
من که تاحالا به چنین مشکلی بر نخوردم خوشبختانه
تو خیلی از هاستینگ ها عضویت دارم
شاید بیست تا یا بیشتر هم باشه، ولی ایمیل تبلیغاتی ندیدم تاحالا تو اینباکس
تو اسپم ها که منظور تون نبود؟ چون اون جا رو هم هر روز چک میکنم، ولی چیز غیر عادی ندیدم تاحالا :d

هم اسپم هم اینباکس جدیدا بلد شدن چطوری بفرستن اینباکس لامصبخ خخخخ

- - - Updated - - -

در بعضی از سایت ها مشاهده شده متاسفانه

من تقریبا تونود درصد سایتای بچه های اینجا عضوم تو هیچ شبکه اجتماعی ایرانی و تفریحیم عضو نیستم دقیقا بعده یکی دو روز بعده ثبت نام اینجوری میشه تازه دقیقا همون اگهی میاد ک مربوط به کار منه . جالب اینکه تو سایت های هاستینگ فقط من اطا عات کاری رو ذکر میکنم البته دیگه گذشت مممنون ازشما امیدوارم این رویه تکرار نشه

- - - Updated - - -

سلام
واقعا بعید هست این مورد
فروش ایمیل بیشتر در انجمن های تفریحی رواج داره
اون هم که گفته بودند هنوز ایمیل فاکتور میاد :‌ احتمالا هنوز فاکتور شما رو کنسل نکردند و دستی هر از گاهی برای کل فاکتور های سررسید شده ایمیل میدن
برای خودم هم پیش امده که اشتباهی برای کاربری ایمیل بدم که اصلا سرویس ترمینت شده و ....
موفق باشید

ن دوست عزیزم اصن فاکتورا نیست جالب اینه ک وقتی ادرس ای پی سایت تبلغات چی رو میگیری میبینی ایپی همون سرویس دهندته یا همونی ک ثبت نام کردی تو سایتش

kool
April 8th, 2015, 14:43
سلام
هیچ هاستینگ معتبری این کار رو انجام نمیده. واقعا جای تاسف داره اگه فردی این روش رو در نظر داشته باشه و انجام بده.

در آخر هم هرقدر نیز این کار سود داشته باشه در مقابل نفرین هایی که پشت ارسال کنندگان پیامک ها و ایمیل های اسپم هست و می کنیم، منفی 100 هست!

پیامک که میاد ابتدا آخر متن رو مشاهده میکنیم در صورت رویت عبارت هر پیام x تومان، یک نفرین به ارسال کننده و حذف سریع پیام. و ایمیل ها نیز دیگه استاد شدیم و از روی عنوان انتخاب و بر روی اسپم کلیک می کنیم.

:(

hasanazizi
April 9th, 2015, 01:30
با سلام فک نکنم تو سایت ها من ثبت نام کرده باشید
جمع کلا 2 سال کارم ایمیل تبلیغاتی به یوزر هام فقط 10 تا 15 تا بوده
.
شما هم اونو هرز نامه کن و چند روز یه بار هرز نامتو خالی کن دوست عزیز
با تشکر

alikamanak
April 9th, 2015, 01:35
درود

شما ایمیل را در یک فایل متنی هم اگر در فضای اینترنت قرار بدهید, بعد از مدتی بلاخره توسط روبات ها شکار میشه. همیشه مقصر هاستینگ ها نیستند. هر چند که بعید میدانم هاستینگ ها این کار بی معنی را انجام بدهند.

serverhaa
April 9th, 2015, 01:38
سلام دوست عزیز فکر نمیکنم هیچ کدم از هاستینگ های معتبر این کار رو انجام بدن ...

behnam289
April 9th, 2015, 02:47
سلام خسته نباشید
حقیقتش اینه ک من تا تو بعضی از سایت های شما ثبت نام میکنم یکی دو روز بعدش سیل عظیمی از ایمیل های تبلیغاتی سرازیر میشن تو اینباکسم
میخاستم بدونم شما ها ایمیل های مارو میفروشید ؟ ب چ قیمتی با چی میخاید توجیه کنید ؟من الان مجبورشدم اکانت اصلی جی میلمو ببندم و تو سایتای شما فقط با همون ایمیل ب گل بسته شده ثبت نام کنم
خدایش فکر نمیکنید ب خاطر فروختن ادرس ایمیلای ک ما به رسم امانت نزد شما میزاریم چقد ب مشکل بر میخوریم حداقل 60 درصدتون این کارو میکنید خواهش میکنم ب حریم کاربراتون احترام بزارید با حرفای دهن پر کن هم توجیه نکنید
موفق باشید

سلام خسته نباشید
موفق باشید

سلام

حتی کسی به کارمند پشتیبانی هم دست رسی به لیست مشتری ها را نمیدهد .
شما کافیه روی دکمه اسپم کلیک کنید تو جیمیل دیگه تمام ایمیل های مشابه مستقیما به اسپم میرود و پوشه اسپم هم که اتوماتیک خالی میشه ...

این مشکل را من با یاهو! داشتم نمیدونم چطوری ایملی که یک روزه باز کردم و به کسی ندادم ایمیل تبلیغاتی براش ارسال میشه !!! اما جیمیل اصلا به هیچ عنوان مشکل اسپم نداشتم .

hasanazizi
April 9th, 2015, 16:40
به احتمال بسیار زیاد اون ایمیل شما قبلا دست یه نفر دیگه بوده و حذف کرده و حالا شما ثبت کردین ایمیلو