PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ای نماد برای انجمن و کلنجار با نادان

kamiar3712
April 7th, 2015, 15:46
سلام دوستان
بنده یک انجمن آنلاین کارآفرینی 5 ساله دارم, بعلت مسائلی میخواهم نماداعتماد بگیرم
همه چیز حل شده است و کدها را هم قرار داده ام اما در مرحله نهایی یک کارشناس نادان تماس گرفتند که من نمیدانم تو اصلا چه میفروشی پس ای نماد نمیدهیم!
میگویم بخش VIP میگوید مگر آموزشگاهی پس مجوز آموزشگاه
میگیوم تبلیغات میگوید پس سایت تبلیغاتی هستی!!!
( واقعا نادان, اصلا طرف تفاوت دامنه و زیر دامنه هم نمیدانست, چون یکبار به علت وبلاگ بودن سایتم را رد کرد!!!! (چون سایت فروم زیر دامنه سایت اصلی است, پشت تلفن با لحن طلبکار و افتضاح هم حرف میزد تا من برایش توضیح دادم)
یکبارهم رد شد که انجمن باید در وزارت کشور ثبت شود که توضیح دادم که بین فروم(انجمن آنلاین) و NGO تفاوت است!

اکنون سوال من این است این آدم ها را چطور باید فهماند که کسب درآمد فروم های آنلاین اینگونه خدمات است؟
دوستان کسی انجمن دارد که ای نماد هم گرفته باشد؟ چطوری این افراد را توجیه کردید؟
سایت هایی مثل http://www.talarvarzesh.com که اصلا فروش ندارند چطور نماد گرفته اند!؟

isn
April 7th, 2015, 17:42
سلام الان نماد گرفتن تازه با این سطح ، شده 7 خان رستم .

والله باید به عجایب جهان اضافه بشه

دوست من تازگی نماد گرفته ، یعنی حداقل 10 بار ایراد های الکی گرفتند ، دوست و همکار دیگرم هم جدیدا گرفته به آدرس خونه و ... ایراد گرفتند ( دقیقا یادم نیست )

الان ما برای یک سایتی نماد می خواستیم بگیریم ولی ترجیح دادیم شرکت ثبت کنیم دردسرش برای ما کمتره و شاید مشتری کمتری اعتماد کنند ! ( چون تو ایران بر عکسه ! ) ولی خودمون اعصابمان از چند مورد راحت است

من نمی دونم این همه راهکار برای اعتماد سازی وجود داره ، این همه روش برای تشخیص سایت نماد دار است ( بجای iframe ) ، یک سیستم خیلی بهتر می تونستند درست کنند ، از افراد با تجربه استفاده کنند ، ولی تو ایران همیشه باید کار های عمومی به ضعیف ترن نحو صورت بگیرد

والا من برای این مدل شما تجربه نداشتم یا چیزی هم از دوستانم در مورد نماد برای انجمن نشنیدم ولی توصیه من اینه اگر واقعا قصد دارید نماد بگیرید به نظرم باید مثل دوستم طرف رو آگاه سازید ( امیدوارم تو آموزشتون به طرف موفق باشید )

حالا به قول همکارم حتی نماد قرار دادن تو سایت می تونه سبب آسیب پذیر تر شدن سایت شود ... ( کوکی و ... )

!MihanIt!
April 7th, 2015, 17:44
این همه گیر میدن هزینه هم باید بدید به صورت اشتراکی:|

shivahost
April 7th, 2015, 17:55
به یک اسباب بازی فروشی گیر داده بودن مجوز فروش اسلحه دارید که تفنگ می فروشید!

InterServer.ir
April 7th, 2015, 17:58
حالا به قول همکارم حتی نماد قرار دادن تو سایت می تونه سبب آسیب پذیر تر شدن سایت شود ... ( کوکی و ... )

سلام

فکر نکنم با iframe بشه کوکی دز_دید و اگر هم بشه باید خود سایت نماد این کوکی دز_دی رو انجام بده و اگر هم این مورد پیش بیاد الان اکثر پنل ها تنها به کوکی بسنده نمی کنند و نیاز به همون آیپی که وارد شده دارند .

به قول معروف کی میره این همه راه رو

nasrsd98
April 7th, 2015, 18:04
اگه همه با هم متحدد میشیدید و جلو این مسخره بازی وامیسادید این وضع نبودش واسه یکی از مشتریا میخام نماد بگیرم بدتر از تو نیستم

babelirani
April 7th, 2015, 18:50
با سلام

به شخصه ۳ ماه وقتمو تلف کردم آخرم بیخیال نماد گرفتن شدیم خلاص

کسی که بخواد اعتماد کنه میکنه کسیم نخواست میتونه جای دیگه بره و اعتماد کنه

والا به خدا خسته شدیم

royl
April 7th, 2015, 19:09
خوب باید گیر بدن دیگه
اسمش نماد اعتماد هست

shahinmq
April 7th, 2015, 19:30
سلام

فکر نکنم با iframe بشه کوکی دز_دید و اگر هم بشه باید خود سایت نماد این کوکی دز_دی رو انجام بده و اگر هم این مورد پیش بیاد الان اکثر پنل ها تنها به کوکی بسنده نمی کنند و نیاز به همون آیپی که وارد شده دارند .

به قول معروف کی میره این همه راه رو

سلام ، این مورد رو قبلا تست کردم با iframe به راحتی کوکی ها در دسترس هستند ، به نظرم بجای آیفریم باید یک کد یا url می دادنند حالا طرف میخواد هرجای سایت بزاره نه اینکه iframe باشه بعدش تبلیغ فروشگاه خودشون هم قرار بدند :|

ما تا مراحل ارسال مدارک فیزیکی پیش رفتیم و منصرف شدیم ، اعتماد رو باید بدست آورد ، اعتماد با یک لوگوی ساده که هر شخصی خیلی راحت می تواند بگیرد بدست نمی آید

netmelli
April 7th, 2015, 20:09
با سلام
یک سوال بپرسم از شما :

شما نماد رو برای چه کاری میخواهید آخه ؟؟؟؟

ما که شرکت هستیم و کار میکنیم با وب سایت ، دنبال این چیزا نیستیم و کلا اصلا ارزش برای این کارا قائل نیستیم

بیخیال این کارا بشید
کار خودتونو جلو ببرید
نه کسی که ای نماد و هزار تا از این موارد داره کارش رو حرفه ای میشه تلقی کرد
نه کسی که دنبال این کارا نیست رو میشه مبتدی دونست

یا حق

سرزمین
April 7th, 2015, 20:32
با سلام
یک سوال بپرسم از شما :

شما نماد رو برای چه کاری میخواهید آخه ؟؟؟؟

ما که شرکت هستیم و کار میکنیم با وب سایت ، دنبال این چیزا نیستیم و کلا اصلا ارزش برای این کارا قائل نیستیم

بیخیال این کارا بشید
کار خودتونو جلو ببرید
نه کسی که ای نماد و هزار تا از این موارد داره کارش رو حرفه ای میشه تلقی کرد
نه کسی که دنبال این کارا نیست رو میشه مبتدی دونست

یا حق

فکر میکنم برای گرفتن درگاه و یا ادامه کار درگاه نیاز به نماد باشه مگر درگاه های واسط

shazo
April 7th, 2015, 23:01
در صورت نگرفتن عواقب خاصی داره ؟

isn
April 7th, 2015, 23:15
در صورت نگرفتن عواقب خاصی داره ؟

خیر الزامی نیست ! صرفا به منظور اعتماد سازی است !

se7en-host
April 8th, 2015, 12:20
خیر الزامی نیست ! صرفا به منظور اعتماد سازی است !
برای گرفتن درگاه بانکی الزامی هست
دوستانی که کارشون مشکل نداره اصلا مشکلی با نماد ندارد
بنده چند روز پیش درخواست دادم بعد از تایید شماره و ادرس بعد از 2 روز برا پیام تایید سایت اومد الان هم مدارک پست کردم که با چک کردن مدارک برام نام ارسال می کنند به همین سادگی
اگه سایت و محلتون مشکلی نداشته باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد براتون

netmelli
April 8th, 2015, 13:25
فکر میکنم برای گرفتن درگاه و یا ادامه کار درگاه نیاز به نماد باشه مگر درگاه های واسط

ما که بدون ای نماد ، درگاه گرفتیم
البته اون موقع ای نماد فکر کنم نبود که درگاه گرفتیم
الان نمیدونم قانون هاشون چطوره

shahinmq
April 8th, 2015, 14:22

یعنی هر کسی که نماد نگرفته کارش مشکلی داره ؟

امیدوارم شما هم پشیمون نشوید

isn
April 8th, 2015, 14:59
بنده چند روز پیش درخواست دادم بعد از تایید شماره و ادرس بعد از 2 روز برا پیام تایید سایت اومد الان هم مدارک پست کردم که با چک کردن مدارک برام نام ارسال می کنند به همین سادگی
اگه سایت و محلتون مشکلی نداشته باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد براتون

اینی که شما نوشتید ربطی به صحبت بنده ندارد که شما نقل قول کرده اید
به نظرم از شانس خوبتون بوده که ایراد نگرفتند ازتون یا شاید بعدا مشکل درست کنند ...

شما یک سر به انجمن های دیگر بزنید
تعداد صفحه های مرتبط با مشکلات نماد را هم مشاهده کنید

kamiar3712
April 8th, 2015, 16:27
ممنون از مشارکت همه دوستان
متاسفانه بنده هم همان طور که همه عزیزان گفتند برای درگاه نیاز دارم چون درگاه ملتم بعد از دو سال کار کردن قطع شده است
بله در سایت های فروشگاهی راحت است اکنون دو سایت دیگرم براحتی نماد گرفتند اما این انجمن گیر کرده است!

یک مورد دیگر اینکه این نادانی ها بخصوص در حوزه آی تی بسیار زیاد است مثلا دوبارهم بخاطر یک برنامه که از تلویزیون در مورد سایت پخش شده بود و یک مجری بی سواد کار دست ما داد سایت ما را نادرست معرفی کردند که دردسر شد! و رسما اعتراض کردیم :دی

به هر حال فعلا این کاری که قبلا انجام دادم:
http://www.itna.ir/vdce7v8w.jh8n7i9bbj.html

باید آگاهی داد.
قضیه خسته کننده میشود, حمایت که نمیشویم اینطور هم سلیقه ای و ناکارشناسانه برخورد میشود.