PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر بدید

yaser_ph
April 7th, 2015, 13:04
سلام
بنظرتون الفا ریسلری بگیرم بهتره یا سرور مجازی
الان ریسلری سی پنل دارم ولی چون حوزه حرفه من بیشتر چت روم هس و کاربران که میشناسم فقط دنبال هاست چت روم هستن یعنی دایرکت ادمین
می خوام کلیه بکاپ های چت روم روشون نصب بشه
با سرور مجازی کار نکردم دوس دارم یاد بگیرم ولی امکانش نبوده

s0NY
April 7th, 2015, 13:07
سرور مجای باید هزینه کانفبگ بدی + هزینه های جاتبی نصب ماژول .... اما اماده بگیری نیاز به هزینه ها نیس

cpanelit
April 7th, 2015, 13:13
خوب طبیعتا سرور بهتر خواهد بود ولی چون تجربه مدیریت ندارید با همون الفا میتونین کار کنین.

yaser_ph
April 7th, 2015, 13:35
قیمت الفا ریسلری سازگار با بکاپ چت روم از جمله دی چت چقدر هس ؟

s0NY
April 7th, 2015, 13:37
باید صبر نمایید دوستان افر بدهند

sor
April 7th, 2015, 14:13
من پیشنهاد میکنم از نمایندگی ساده شروع کنید و کم کم ارتقاع بدیه تا به سرور برسید و ...

اگر مایل بودین بنده میتونم نمایندگی دراختیاتون بزارم تا شروع کنید .

موفق باشید

nasrsd98
April 7th, 2015, 14:21
بهتره با سرور کجازی ادامه بدی واسه کافینگ اولیه دوستان رایگان انجام میدن و اروم اروم خودتون یاد بگیرید بالاخره نمیشه یه جا محدود بمونید

yaser_ph
April 7th, 2015, 14:27
من پیشنهاد میکنم از نمایندگی ساده شروع کنید و کم کم ارتقاع بدیه تا به سرور برسید و ...

اگر مایل بودین بنده میتونم نمایندگی دراختیاتون بزارم تا شروع کنید .

موفق باشید

ممتون پیشنهادی که دادید ولی الان خودم ریسلری دارم

بهتره با سرور کجازی ادامه بدی واسه کافینگ اولیه دوستان رایگان انجام میدن و اروم اروم خودتون یاد بگیرید بالاخره نمیشه یه جا محدود بمونید

با شما موافقم تو فکرشم بودم

ممنون از دوستانی که نظر میدن

jahromweb
April 7th, 2015, 14:36
سلام
بنظرتون الفا ریسلری بگیرم بهتره یا سرور مجازی
الان ریسلری سی پنل دارم ولی چون حوزه حرفه من بیشتر چت روم هس و کاربران که میشناسم فقط دنبال هاست چت روم هستن یعنی دایرکت ادمین
می خوام کلیه بکاپ های چت روم روشون نصب بشه
با سرور مجازی کار نکردم دوس دارم یاد بگیرم ولی امکانش نبوده
باسلام
قبل از هر چیز : هاست چت روم به معنی دایرکت ادمین نیست همچنین دایرکت ادمین هم به معنی هاست چت روم نیست (این مشکلی هست که با خیلی از کاربرا داریم و توهین های زیادی به ما به خاطر همین سوء تفاهم شده)

خوب برای خرید هم توجه داشته باشید که رم کمتر از ۲ نخرید و سی پی سو کمتر از ۲ گیگاهرتز
موفق باشید

yaser_ph
April 7th, 2015, 14:45
باسلام
قبل از هر چیز : هاست چت روم به معنی دایرکت ادمین نیست همچنین دایرکت ادمین هم به معنی هاست چت روم نیست (این مشکلی هست که با خیلی از کاربرا داریم و توهین های زیادی به ما به خاطر همین سوء تفاهم شده)

خوب برای خرید هم توجه داشته باشید که رم کمتر از ۲ نخرید و سی پی سو کمتر از ۲ گیگاهرتز
موفق باشید

منم با شما موافقم ولی کاربران میگن باید دایرکت دامین باشه دلیلشون اینه که بعضی امکانات بکاپ چت روم روی سی پنل کارنمیکنه

novin-web
April 7th, 2015, 15:59
سلام
بدون شک سرور مجازی بهتر هست در صورتی که دانش لازم جهت مدیریت سرور رو داشته باشید.
در غیر اینصورت ریسلر توصیه میشه.

!MihanIt!
April 7th, 2015, 16:07
استارتر گرامی درخدمتیم.
می توانید با ما در تماس باشید
Mihanit.org
مشاوره رایگان : 09354652210

Irandotnet.ir
April 7th, 2015, 16:25
سرور مجازی مدیریت شده + فول کانفیگ دی چت (سازگار با تمامی بک آپ ها) / دایرکت حرفه ای رم 2 ماهیانه 30 هزارتومان رم 4 ماهیانه 60 هزارتومان رم 8 ماهیانه 90 هزارتومان (امکان تست فراهم است )
نمایندگی هاست حرفه ای ( پشتیبانی از دی چت و تمامی بک آپ ها / وردپرس / وی اچ ام و ... ) بسته به تعداد چت روم شروع قیمت از ماهیانه 8000 تومان
پیک سرور

mehdilord
April 9th, 2015, 06:07
سرور مجازی بگیر دوست عزیز دوستان افر های خوبی دارن و کانفیگ رایگان انجام میدن و در سرور مجازی همه چی دسته خودته نیاز سایت های بالاسری برای پشتیبانی نیست کسای که میزابنی چتروم دارن باید سرور خودشون داشته باشن چون نیاز به بکاپ گیری روزانه هستش و رسیلر بودن بهتون اجازه به منابع کاملو نمیده