PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد تغییر آی پی سرور مجازی

elshan
April 5th, 2015, 20:40
با سلام و خسته نباشید.

دوستان بنده یک عدد سرور ایران و یک سرور آلمان دارم , میخوام با سرور ایران از یک سایت خارجی دانلود کنم که به دلیل تحریم امکان پذیر نیست!

راحتترین راه و روش برای تغییر آی پی سرور ایران چیست؟(سرور ایران ویندوز 2008 است.)

ولی سرور آلمان ر و میتونم هر سیستم عاملی نصب کنم.

آیا میشه از آی پی سرور آلمان روی سرور ایران به حالت وی پی ان استفاده نمود؟

ممنون میشم کمکم کنید.

سپاسگذارم

- - - Updated - - -

اساتید محترم کسی اطلاعی نداره؟

xwoman2
April 5th, 2015, 21:54
درود
دوست عزیز چرا فایل مورد نظر رو روی سرور المانتون دانلود نمیکنید بعدش از روی آلمان با سرور ایران دانلودش کنید

jahromweb
April 5th, 2015, 22:01
باسلام
به راحتی میتوانید روی سرور المان دانلود کنید و بعد ....
البته میتوانید به روش های مختلف از سرور المان به عنوان سرور قند شکن یا پ*راکسی یا تونل استفاده کنید(چه ویندوز و چه لینوکس) اما به دلیل قوانین انجمن امکان اموزش نیست (با یک لینوکس بدون نصب هیچ چیز ( نسخه ی مینیمال ) ) میتوان به راحتی تونل زد
امکان توضیح بیشتر وجود ندارد
موفق باشید

sina.click
April 5th, 2015, 22:16
با سلام و خسته نباشید.

دوستان بنده یک عدد سرور ایران و یک سرور آلمان دارم , میخوام با سرور ایران از یک سایت خارجی دانلود کنم که به دلیل تحریم امکان پذیر نیست!

راحتترین راه و روش برای تغییر آی پی سرور ایران چیست؟(سرور ایران ویندوز 2008 است.)

ولی سرور آلمان ر و میتونم هر سیستم عاملی نصب کنم.

آیا میشه از آی پی سرور آلمان روی سرور ایران به حالت وی پی ان استفاده نمود؟

ممنون میشم کمکم کنید.

سپاسگذارم

- - - Updated - - -

اساتید محترم کسی اطلاعی نداره؟

با سلام
سرور آلمان رو میکروتیک نصب کنید ، با برنامه اینترنت دانلود مینیجر میتونید دانلود کنید (با آیپی آلمان)