PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما درمورد سرویس های پارس پک

alikka
April 5th, 2015, 20:15
سلام

من کلی گشتم واسه اینکه به یه نتیجه گیری کلی راجع به پارس پک برسم
نظرات خیلی قدیمی بود و جدیدا صحبتی راجع بهش نشده بود
ممنون می شم اگه نظرتون راجع به پارس پک رو بگید
سایتمو ببرم روش یا نه؟

api
April 5th, 2015, 21:15
از سرویس میزبانی وبش استفاده نکردم اما وی پی اس هاش کیفیت بالایی داره .

nasrsd98
April 5th, 2015, 23:29
والله از رایگانش استفاده کردم از سرویس میزبانیش واقعا سرعت خوبی داشت حالا قیمتاشم یه خورده بالاس ولی کیفیتش خوبه

alikka
April 5th, 2015, 23:31
والله از رایگانش استفاده کردم از سرویس میزبانیش واقعا سرعت خوبی داشت حالا قیمتاشم یه خورده بالاس ولی کیفیتش خوبه

قیمتش به نسبت هاست دی ال و اینا خیلی مناسبه

taksis
April 5th, 2015, 23:32
والا تا حالا ناراضی ندیدم ازشون
هاستینگ خوبیه
ولی خب نمیگن از کدوم دیتاسنترن

Deutschland
April 5th, 2015, 23:34
سرورهای آلمانشون داخل myloc هست

nasrsd98
April 5th, 2015, 23:35
یه خوبی هم داره اینه ک افراش دست خودته هر چی رم و سی پی یو و فضا و پهنا بخای خودت کافینگ میکنی

- - - Updated - - -

قیمتش به نسبت هاست دی ال و اینا خیلی مناسبه

من با افر های دوستانی که تو این انجمن میدن مقایسه کردم ک هاست ایران ارائه میدن دلیل سرعت هم استفاده از هاست ایرانه

amir.h.s
April 6th, 2015, 12:35
سلام.
سایت من 6 ماهی هست که روی این هاستیگه و واقعا راضیم.
------------------------------------------------------------------------------
البته چند وقت پیش توی یکی از تاپیک ها تعریفشون رو دادم، دوستان فکر کردن بنده بازاریابم:)

alikka
April 6th, 2015, 20:44
دوستان سایت رو انتقال دادم روی پارس پک ، سر انتقال سایت بنا به دلایلی که هم مقصر من بودم و هم تا حدی اونا ، یه مقداری به مشکل بر خوردیم اما از صبح تا همین الان لحظه به لحظه داشتن بررسی می کردن و واقعا باید بگم که پشتیبانیشون خیلی خوبه ، میانگین جواب دادن به تیکت شاید زیر 5 دقیقه باشه .
از لحاظ کیفیت هاست هم طی چند روز آینده حتما اینجا اطلاع می دم که دوستانی که مثل خودم قصد انتقال یا خرید هاست دارن سردرگم نشن

ممنون از کسایی که نظرشون رو توی تاپیک اعلام کردن :x

!MihanIt!
April 6th, 2015, 21:44
فعالیتشون واقعا خوب هست و سرویس های خوبی ارائه میدهند.

taha_2011
April 6th, 2015, 21:51
کیفیت سرویس ها و پشتیبانی پارس پک واقعا عالی هست !!

AbtinServer
April 9th, 2015, 21:03
سلام

سایتمو ببرم روش یا نه؟

جزو کمتر سایتهایی هست که واقعا به رضایت کاربرانش اهمیت میده.

Edwin
April 10th, 2015, 01:27
جزو کمتر سایتهایی هست که واقعا به رضایت کاربرانش اهمیت میده.

این مورد ، شدیداً تایید میشه .

bermodashop
May 31st, 2015, 18:53
سرورهای ایران پارس پک چطوره ؟
سروراشون کجاست ؟
راضی هستید ما منتقل کنیم ؟

- - - Updated - - -

http://parspack.com/hybrid-server
اینا vps هست یا سرور اختصاصی ؟
خودشون ادعا دارن سرور اختصاصیه ولی به نظر vps باشه

espad
May 31st, 2015, 19:38
کاملا تایید میشن از نظر فنی و پشتیبانی عالی هستن
سرور های ایرانشون فکر کنم تبیان باشه
ولی اگر واقعا کیفیت می خواید در انتخابتون شک نکنید
سایت موجود در امضا روی سرور های ایران پارس پک

bermodashop
June 1st, 2015, 15:42
کاملا تایید میشن از نظر فنی و پشتیبانی عالی هستن
سرور های ایرانشون فکر کنم تبیان باشه
ولی اگر واقعا کیفیت می خواید در انتخابتون شک نکنید
سایت موجود در امضا روی سرور های ایران پارس پک
آخه بحث اینه که به نظر vps رو دارن به اسم سرور اختصاصی ارائه میکنند

hamid53214
June 1st, 2015, 16:45
سلام

سایتمو ببرم روش یا نه؟

سلام
بنده حدود یک ماه هست که هاست پارس پک گرفتم
واقعا عالیه

taranoome
June 1st, 2015, 19:21
پشتیبانیش بیسته کمتر از 1 دقیقه پاسخ در 24 ساعت از شبانه روز

auuob
June 1st, 2015, 20:04
سلام

نظر دوستان در مورد سرور مجازی ایران این شرکت چیه؟

از لحاظ کیفیت و پشنیبانی

taranoome
June 2nd, 2015, 14:53
سلام

نظر دوستان در مورد سرور مجازی ایران این شرکت چیه؟

از لحاظ کیفیت و پشنیبانی
سلام دوست عزیز لطفا برای این سوالتون یک موضوع جدید ایجاد کنید با تشکر.

mersad-mr
June 2nd, 2015, 17:03
دوستان عزیز

کیفیت دقیقا همون مقداریه که پول میگیره و هیچ چیز کچیک اضافه تر نمیده
پشتیبانیش از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب هست و توی این تام فقط تیکت هارو جواب میده ( زیر ۱۰ دقیقه )

اما ....
صداقت اصلا ندارن !
و اصلا براشون خواسته و..... مشتری مهم نیست

به روایت دیگه فقط توی یک خطی که از قبل کشیده شده حرکت می کنند و هیچ چیز دیگه براشون مهم نیست

Principal
June 2nd, 2015, 17:09
چقدر این مدیریتش خوب بوده .. همه راضین.. کسی که برای کارش زحمت می کشه حقشه که پول خوب هم بگیره.
پشتیبانی پارس پک ۲۰ هست. تیکت بفرستید کمتر از ۵ دقیقه جواب میگیرید. فکر کنم یه چیزی حدود ۱۰ - ۱۵ نفر فقط پشتیبان داره مخصوص تیکت ها و .. . کیفیت سرویس هاشون بهترینه. هزینه هاشون هم کاملا معقوله.
میتونم تصور کنم چقدر مدیریتش با خوندن این نظرات شارژ میشه ..

اردشیر
June 19th, 2015, 19:32
کلا حوصله انتقاد رو ندارم ولی بدونید و در جریان باشید...
حدود 6 ماه میشه که از پارس پک سرویس هاست نمایندگی گرفتم و همین اواخر بعد از مواجه شدن با یک مشکل ساده و ندونم کاری مسئولان پارس پک مجبور به مهاجرت به محل دیگه ای شدم و اما داستان از این قرار می باشد :

یکی از مشتریانم که براشون از پنلم تو پارس پک اکانت تهیه کرده بودم و بسیار هم وابسته به سرویس ایمیل(ارسال، دریافت و فوروارد) هستند، دو هفته پیش تماس گرفتند و اعلام کردند که قابلیت Email Forwarding که براشون تنظیم کرده بودم کار نمیکنه و با پیام خطا مواجه میشن!
خودم چندتا تست گرفتم و دیدم سیستم اسپم مانع ارسال فورواردها میشه بنابراین تیکت ارسال کردم:

من:
با سلام،

سیستم Email Forwarding عمل نمی کند و ایمیل به آدرس تعریف شده ارسال نمی شود؛ لطفا بررسی فرمایید.

پارس پک:
با سلام

لطفا بفرمائید این مشکل در مورد کدام سرویس بروز کرده است؟

با تشکر

من:
فعلا طبق گزارش مشتری:
*.ir

لطفا در صورت امکان سایر سرویس ها نیز بررسی شوند.

پارس پک:
با سلام

لطفا توجه داشته باشید در هنگام فوروارد شدن ایمیل ، نشانی ارسال کننده ، تغییری نمی کند ، در حالی که آی پی ارسال کننده به آی پی پارس پک تغییر می کند ، در نتیجه سیستم های تشخیص اسپم اجازه ارسال ایمیل را نمی دهند.
در مورد ایمیل های gmail از روش زیر استفاده فرمایید:
http://www.liquidweb.com/kb/how-to-check-pop3-email-with-gmail

با احترام

من:
فکر کنم درست مشکل رو توضیح ندادم:

در DirectAdmin بخش Forwarders مربوط به مدیریت ایمیل ها، تنظیمات فوروارد ایمیل انجام شده و تا چندی پیش کار میکرده! ولی مدتی هست دیگه فوروارد ایمیل کار نمیکنه و با پیام خطا به ارسال کننده ایمیل مواجه میشه؛ توضیح بیشتر اینکه:
در پنل *.ir تنظیم شده که هر کسی به info@*.ir ایمیل بده یک نسخه هم به ایمیل *@yahoo.com فوروارد بشه که نمیشه!! و این مشکل قبلا وجود نداشت. این مشکل شامل کل سیستم فوروارد در DirectAdmin میشه!!!

لطفا سریعتر بررسی فرمایید.

پارس پک:
توضیحات پاسخ پیشین صحیح بود.این تغییرات جهت جلوگیری از ارسال اسپم ایجاد شده است.لطفا بررسی فرمایید.

با احترام

من:
تغییراتی که اعمال شده باعث جلوگیری از عملکرد Email Forwarding شده و من نیز باید پاسخگوی مشتری خودم باشم؛ راهکار ارائه شده توسط شما رو چطوری به برای مشتری پیاده سازی کنم؟ لطفا مشکلات را با راه حل ساده رفع فرمایید.
سیستم ضد اسپم بیش از حد سختگیرانه عمل میکند و باعث بروز مشکلاتی می شود که من نیز در عجب موندم!

پارس پک:
این روش یکی از رایج ترین راه های جلوگیری از ارسال اسپم است.بعنوان مثال شما می توانید در اسکریپت ارسال ایمیل ، نشانی ارسال کننده را پارس پک قرار دهید و اقدام به ارسال اسپم با نام پارس پک نمایید ولی با بررسی این روش مشخص می گردد آی پی ارسال کننده ایمیل ، در SPF رکورد دامنه پارس پک ذکر نشده و لذا اجازه ارسال ایمیل با این نام را به شما نمی دهد. بسیاری از اسپمر ها با نام دامنه های دیگران اقدام به ارسال ایمیل میکنند و این راهکاری موثر است. در خصوص سیستم میزبانی ابری نیز بدلیل اشتراکی بودن آی پی ارسال ایمیل بین همه کاربران ، بایستی اقداماتی صورت پذیرد تا ارسال ایمیل کاربران با مشکل مواجه نشود.
اصولا خدمات ایمیل ارائه شده در سرویس میزبانی ابری ، برای ارسال ایمیل داخلی است و فوروارد کردن را با روش اعلام شده در پاسخ های پیشین بصورت pop3 صورت دهید.

با احترام

من:
پس لطفا بخش فوروارد رو از تنظیمات ایمیل Directadmin بردارید!!

در ضمن قبل از اینگونه اقدامات امنیتی اطلاع رسانی کنید؛ متاسفانه مجبورم مشتریم رو منتقل کنم.

پارس پک:
تیکت شما جهت بررسی به مسئول مربوطه ارجاع شد.
مراتب در اسرع وقت پس ار بررسی در ادامه تیکت اعلام خواهد شد.

موفق باشید.

پارس پک- مسئول مربوطه:
این مورد از قبل هم بوده است، به این ترتیب که سیستم ایمیل در هاست ابری به هر ایمیلی که قصد خروج از سرور دارد یک امتیاز می دهد مبنی بر احتمال اسپم بودن آن، قبلا به چنین ایمیل هایی که فوروارد می شوند امتیاز حدود 2 داده می شد اما بسته نرم افزاری مورد استفاده برای تشخیص اسپم که یک بسته نرم افزاری خارجی و معتبر است ( spam assassign ) به چنین مواردی امتیاز بیشتر می دهد، ا آنجا که این امتیاز جدید بیش از 4 است کلا ایمیل reject می شود و از سرور خارج نمی شود.
لذا تغییری در سیاست های امنیتی توسط همکاران ما صورت نگرفته بلکه اقتضای نیاز به مقابله با اسپم شرکت سازنده spam assassign را بر آن داشته تا امتیاز مربوطه را افزایش دهد.

با تشکر

بعد از گذشت چند روز از این تیکت یکی دیگه از مشتریانم هم متوجه مشکل شد و تماس در تماس که مشکل فوروارد ایمیل دارند و من هم عصبانی از این گرفتاری تازه که برام توسط مسئول بسیار فنی و آشنا به امور امنیت شرکت پارس پک جور شده!! تو این وضعیت دنبال راهکاری ساده بودم که ایمیلی هم از پارس پک برای امتیازدهی و نظرسنجی درباره آخرین تیکت که برای شما بازگو کردم، به دستم رسید؛ اعتراض شدیدم رو در فرم نظرسنجی هم وارد و ارسال کردم و البته که هیچه اتفاقی مثبتی پیش نیومد و من هم که آبروم در خطره مجبور به انتقال تمام مشتریها و اکانتهاشون به محل دیگه ای هستم. حدود 70 هزارتومن هم اعتبار در پارس پک دارم که صدقه سر خودم و مشتریهام باشه...

هر چند مشکل پیش آمده برای من نباید کل خدمات یک شرکت رو زیر سئوال ببره ولی دقت کنید که چه خدماتی رو می خواهید و شرکت ارائه دهنده چه قدر خودش رو در این قبال مسئول میدونه!؟

syncronet
June 19th, 2015, 21:58
دوست عزیز وقتی شما یک فورواردر بر روی یک آدرس تعریف می کنید تمامی ایمیلهای اسپم ارسالی به اون آدرس هم به آدرس مقصد تعریف شده فوروارد میشن. این موضوع می تونه باعث کاهش اعتبار آدرس IP میل سرور فوروارد کننده در سیستم ضد اسپم مقصد فوروارد بشه. اگر آدرس مقصد بر روی یک سرویس دهنده ایمیل بزرگ مثل یاهو، جی میل، ... باشه همین فورواردهای اسپم و کاهش اعتبار IP فوروارد کننده می تونه به ارسال ایمیل به این سرویس دهنده ها مشکل ایجاد کنه که در نهایت ضررش رو خود شما و کاربرانتون خواهند دید.

بنابراین استفاده از سیستم های کنترل اسپمینگ برای جلوگیری از فوروارد چنین اسپمهایی یک روش منطقی هست و این موضوع نشون میده که سرویس دهنده شما برای اعتبار IP میل سرورهاش و در نتیجه ارایه سرویس با کیفیت به کاربرانش ارزش قائل هست.

مشکل ارسال اسپم در شبکه اینترنت یک مشکل خیلی جدی هست و روز به روز هم داره به حجم ارسال اسپم اضافه میشه به همین خاطر هم محدودیتهای اعمال شده برای کنترل اسپمینگ توسط سرویس دهنده های مختلف حالا چه بزرگ مانند شرکتهای بزرگ سرویس دهنده ایمیل و یا چه سرویس دهنده های کوچک مانند شرکتهای میزبانی وب در کشورهایی مثل ایران هم مطابق با اون روز به روز بیشتر میشه.

به عنوان نمونه شرکت یاهو حدود ۱۴ ماه قبل به یکباره پولیسی DMARC بر روی دامین yahoo.com رو تغییر داد و این موضوع باعث شد که خیلی از لیست های ایمیل به یکباره با مشکل مواجه بشن. بسیاری از وب مسترها هم با این مشکل مواجه شدند(با این تغییر تمامی فرمهای دیدگاه ها در سایتهایی که در فیلد From در هدر ایمیل ارسالی از سمت فرم به مدیر سایت آدرس ایمیل شخص پر کننده فرم یا یک آدرس ایمیل یاهو رو استفاده کرده بودن دیگه پیام های کاربران با آدرس ایمیل یاهو رو نمی تونستند دریافت کنند و مجبور به تغییر در این فرم ها شدند)

http://www.pcworld.com/article/2141120/yahoo-email-antispoofing-policy-breaks-mailing-lists.html

یک مورد دیگه که اخیرا شخصا باهاش برخورد داشتم عملکرد جالب و سوال برانگیز دیتاسنتر OVH در زمینه اسکن ترافیک خروجی پورت 25 روی شبکه این دیتاسنتر هست. جالبه بدونین که این دیتاسنتر که بزرگترین دیتاسنتر اروپا هم هست ظاهرا تمامی ترافیک خروجی رو پورت 25 روی شبکه خودش از اسکن می کنه و در صورتیکه یک ایمیل از یک سرور داخل این دیتاسنتر ارسال بشه و کانشکن بین سرور مبدا و سرور مقصد دریافت ایمیل encrypt نشده باشه، ایمیل ارسالی توسط ovh اسکن و امتیاز اسپم به هر ایمیل تعلق می گیره. در صورتیکه سیستم ضد اسپم این دیتاسنتر چندین ایمیل با امتیاز بالای اسپم رو مشاهده کنه اقدام به مسدود کردن موقت پورت خروجی 25 فرستنده روی شبکه خودش میکنه و از مالک سرور درخواست میکنه که مشکل رو بررسی و رفع کنه. جدای از اینکه چنین اقدامی خلاف قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران هست یا خیر در چند موردی که شخصا باهاش برخورد داشتم تمامی موارد تشخص اسپم اشتباه بوده و ایمیلهایی به عنوان اسپم شناخته شده اند که محتوای اسپمی نداشته اند و در واقع ایمیلهای برگشت خورده ای بوده اند که به دلیل پر بودن فضای میل باکس دریافت کننده ها به آدرس مبدا ارسال (که همان فرستنده ایمیلها هم بوده اند و هیچ گونه جعل آدرسی در کار نبوده است) ارسال شده اند.

زمانی که پست الکترونیک و پروتکل smtp طراحی و ارایه شدند مشکلی با نام اسپم وجود نداشته و این مشکل به مرور زمان پدیدار شده و گسترش پیدا کرده. با مرور زمان هر چه مشکل ارسال اسپم جدی تر شده، روشهای مختلف از جمله محدودیت های خاص برای کنترل ارسال اسپم هم به نسبت افزایش پیدا کرده و این موضوع همچنان ادامه داره(هیچ شخصی دوست نداره که ایمیل اسپم در میل باکسش دریافت کنه) خیلی از این روشها هم ممکنه در مواردی تشخیص اشتباه داشته باشند و مشکلاتی رو ایجاد کنند.

ممکنه یک سری امکانات مثل فورواردرها یا autoreply ها زمانی بدون مشکل قابل استفاده بودند ولی در طی چند سال گذشته این سرویس ها به یک معضل جدی تبدیل شدند. این سرویس ها به قدری مشکل ساز هستند که در حال حاضر مدیر یک میل سرور حتی ترجیح میده که چنین سرویس هایی از میل سرور حذف بشه و دیکه ارایه نشه ولی در عوض احتمال بروز مشکل برای اعتبار IP میل سرور کاهش پیدا کنه تا ارسال سایر ایمیلها از سرور که بخش بسیار مهمتری رو به خودشون اختصاص دادند با اختلال مواجه نشوند. حذف این سرویس ها که برای مدت طولانی استفاده میشده به راحتی امکانپذیر نیست و نارضایتی برخی از کاربران رو به همراه خواهد داشت به همین دلیل هم سرویس دهنده ناگزیر استفاده از روشهای دیگه مثل *****های ضد اسپم ورودی و خروجی مختلف بر روی میل سرور هست که این موضوع هم می تونه مشکلاتی رو ایجاد کنه. این مشکللات هم مختص یک سرویس دهنده خاص نیست.

iraniserver.ir
June 19th, 2015, 22:15
سلام

هاستینگ ازشون تهیه نکردم

سرور مجازی باهاشون کار کردم ولی به دلیل پشتیبانی نکردن از سیستم عامل میکروتیک و نداشتن دانش فنی در این ضمینه سرور رو نخواستم ولی هزینه ای برگشت ندادن گفتن دلیل قانع کننده ای نیست

ما هم قید پولمون رو زدیم رفت

cloobhaa1
June 20th, 2015, 00:04
با سلام و درود
ما سرور های مجازی داریم ازشون هرچند گران است
اما کیفیت عالی است

اردشیر
June 20th, 2015, 00:31
دوست عزیز وقتی شما یک فورواردر بر روی یک آدرس تعریف می کنید تمامی ایمیلهای اسپم ارسالی به اون آدرس هم به آدرس مقصد تعریف شده فوروارد میشن. این موضوع می تونه باعث کاهش اعتبار آدرس IP میل سرور فوروارد کننده در سیستم ضد اسپم مقصد فوروارد بشه. اگر آدرس مقصد بر روی یک سرویس دهنده ایمیل بزرگ مثل یاهو، جی میل، ... باشه همین فورواردهای اسپم و کاهش اعتبار IP فوروارد کننده می تونه به ارسال ایمیل به این سرویس دهنده ها مشکل ایجاد کنه که در نهایت ضررش رو خود شما و کاربرانتون خواهند دید.
.
.
.

کلام شما بزرگوار رو کاملا تایید میکنم ولی شرکت پارس پک به طور کلی قابلیت Email Forwarding رو قطع کرده است و حتی یک ایمیل هم از طریق فوروارد ارسال نمیشه(چه برسه به اسپم)؛ استفاده درست از سیستم های ضد اسپم بسیار هم خوب است ولی ابتدا باید کار با سیستم ضد اسپم و تنظیماتش رو بلد باشن... به قول دوستان، مشکل از کمبود دانش فنی نشات میگیره.

alivw71
June 20th, 2015, 00:51
شرکت خوب و ثبت شده ای میابشد ولی قیمت ها کمی گران هست. از سه دیتاسنتر ایرانی و 2 دیتاسنتر اروپایی سرویس میدند.از onapp برای سرورهاشون استفاده میکنند. (هاست و مجازی ساز)

se7en-host
June 20th, 2015, 13:08
شرکت خوب و ثبت شده ای میابشد ولی قیمت ها کمی گران هست. از سه دیتاسنتر ایرانی و 2 دیتاسنتر اروپایی سرویس میدند.از onapp برای سرورهاشون استفاده میکنند. (هاست و مجازی ساز)

کلام شما بزرگوار رو کاملا تایید میکنم ولی شرکت پارس پک به طور کلی قابلیت Email Forwarding رو قطع کرده است و حتی یک ایمیل هم از طریق فوروارد ارسال نمیشه(چه برسه به اسپم)؛ استفاده درست از سیستم های ضد اسپم بسیار هم خوب است ولی ابتدا باید کار با سیستم ضد اسپم و تنظیماتش رو بلد باشن... به قول دوستان، مشکل از کمبود دانش فنی نشات میگیره.

با سلام و درود
ما سرور های مجازی داریم ازشون هرچند گران است
اما کیفیت عالی است

کلا حوصله انتقاد رو ندارم ولی بدونید و در جریان باشید...
حدود 6 ماه میشه که از پارس پک سرویس هاست نمایندگی گرفتم و همین اواخر بعد از مواجه شدن با یک مشکل ساده و ندونم کاری مسئولان پارس پک مجبور به مهاجرت به محل دیگه ای شدم و اما داستان از این قرار می باشد :

یکی از مشتریانم که براشون از پنلم تو پارس پک اکانت تهیه کرده بودم و بسیار هم وابسته به سرویس ایمیل(ارسال، دریافت و فوروارد) هستند، دو هفته پیش تماس گرفتند و اعلام کردند که قابلیت Email Forwarding که براشون تنظیم کرده بودم کار نمیکنه و با پیام خطا مواجه میشن!
خودم چندتا تست گرفتم و دیدم سیستم اسپم مانع ارسال فورواردها میشه بنابراین تیکت ارسال کردم:

بعد از گذشت چند روز از این تیکت یکی دیگه از مشتریانم هم متوجه مشکل شد و تماس در تماس که مشکل فوروارد ایمیل دارند و من هم عصبانی از این گرفتاری تازه که برام توسط مسئول بسیار فنی و آشنا به امور امنیت شرکت پارس پک جور شده!! تو این وضعیت دنبال راهکاری ساده بودم که ایمیلی هم از پارس پک برای امتیازدهی و نظرسنجی درباره آخرین تیکت که برای شما بازگو کردم، به دستم رسید؛ اعتراض شدیدم رو در فرم نظرسنجی هم وارد و ارسال کردم و البته که هیچه اتفاقی مثبتی پیش نیومد و من هم که آبروم در خطره مجبور به انتقال تمام مشتریها و اکانتهاشون به محل دیگه ای هستم. حدود 70 هزارتومن هم اعتبار در پارس پک دارم که صدقه سر خودم و مشتریهام باشه...

هر چند مشکل پیش آمده برای من نباید کل خدمات یک شرکت رو زیر سئوال ببره ولی دقت کنید که چه خدماتی رو می خواهید و شرکت ارائه دهنده چه قدر خودش رو در این قبال مسئول میدونه!؟

بنابراین استفاده از سیستم های کنترل اسپمینگ برای جلوگیری از فوروارد چنین اسپمهایی یک روش منطقی هست و این موضوع نشون میده که سرویس دهنده شما برای اعتبار IP میل سرورهاش و در نتیجه ارایه سرویس با کیفیت به کاربرانش ارزش قائل هست.

مشکل ارسال اسپم در شبکه اینترنت یک مشکل خیلی جدی هست و روز به روز هم داره به حجم ارسال اسپم اضافه میشه به همین خاطر هم محدودیتهای اعمال شده برای کنترل اسپمینگ توسط سرویس دهنده های مختلف حالا چه بزرگ مانند شرکتهای بزرگ سرویس دهنده ایمیل و یا چه سرویس دهنده های کوچک مانند شرکتهای میزبانی وب در کشورهایی مثل ایران هم مطابق با اون روز به روز بیشتر میشه.

به عنوان نمونه شرکت یاهو حدود ۱۴ ماه قبل به یکباره پولیسی DMARC بر روی دامین yahoo.com رو تغییر داد و این موضوع باعث شد که خیلی از لیست های ایمیل به یکباره با مشکل مواجه بشن. بسیاری از وب مسترها هم با این مشکل مواجه شدند(با این تغییر تمامی فرمهای دیدگاه ها در سایتهایی که در فیلد From در هدر ایمیل ارسالی از سمت فرم به مدیر سایت آدرس ایمیل شخص پر کننده فرم یا یک آدرس ایمیل یاهو رو استفاده کرده بودن دیگه پیام های کاربران با آدرس ایمیل یاهو رو نمی تونستند دریافت کنند و مجبور به تغییر در این فرم ها شدند)

http://www.pcworld.com/article/2141120/yahoo-email-antispoofing-policy-breaks-mailing-lists.html

یک مورد دیگه که اخیرا شخصا باهاش برخورد داشتم عملکرد جالب و سوال برانگیز دیتاسنتر OVH در زمینه اسکن ترافیک خروجی پورت 25 روی شبکه این دیتاسنتر هست. جالبه بدونین که این دیتاسنتر که بزرگترین دیتاسنتر اروپا هم هست ظاهرا تمامی ترافیک خروجی رو پورت 25 روی شبکه خودش از اسکن می کنه و در صورتیکه یک ایمیل از یک سرور داخل این دیتاسنتر ارسال بشه و کانشکن بین سرور مبدا و سرور مقصد دریافت ایمیل encrypt نشده باشه، ایمیل ارسالی توسط ovh اسکن و امتیاز اسپم به هر ایمیل تعلق می گیره. در صورتیکه سیستم ضد اسپم این دیتاسنتر چندین ایمیل با امتیاز بالای اسپم رو مشاهده کنه اقدام به مسدود کردن موقت پورت خروجی 25 فرستنده روی شبکه خودش میکنه و از مالک سرور درخواست میکنه که مشکل رو بررسی و رفع کنه. جدای از اینکه چنین اقدامی خلاف قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران هست یا خیر در چند موردی که شخصا باهاش برخورد داشتم تمامی موارد تشخص اسپم اشتباه بوده و ایمیلهایی به عنوان اسپم شناخته شده اند که محتوای اسپمی نداشته اند و در واقع ایمیلهای برگشت خورده ای بوده اند که به دلیل پر بودن فضای میل باکس دریافت کننده ها به آدرس مبدا ارسال (که همان فرستنده ایمیلها هم بوده اند و هیچ گونه جعل آدرسی در کار نبوده است) ارسال شده اند.

زمانی که پست الکترونیک و پروتکل smtp طراحی و ارایه شدند مشکلی با نام اسپم وجود نداشته و این مشکل به مرور زمان پدیدار شده و گسترش پیدا کرده. با مرور زمان هر چه مشکل ارسال اسپم جدی تر شده، روشهای مختلف از جمله محدودیت های خاص برای کنترل ارسال اسپم هم به نسبت افزایش پیدا کرده و این موضوع همچنان ادامه داره(هیچ شخصی دوست نداره که ایمیل اسپم در میل باکسش دریافت کنه) خیلی از این روشها هم ممکنه در مواردی تشخیص اشتباه داشته باشند و مشکلاتی رو ایجاد کنند.

ممکنه یک سری امکانات مثل فورواردرها یا autoreply ها زمانی بدون مشکل قابل استفاده بودند ولی در طی چند سال گذشته این سرویس ها به یک معضل جدی تبدیل شدند. این سرویس ها به قدری مشکل ساز هستند که در حال حاضر مدیر یک میل سرور حتی ترجیح میده که چنین سرویس هایی از میل سرور حذف بشه و دیکه ارایه نشه ولی در عوض احتمال بروز مشکل برای اعتبار IP میل سرور کاهش پیدا کنه تا ارسال سایر ایمیلها از سرور که بخش بسیار مهمتری رو به خودشون اختصاص دادند با اختلال مواجه نشوند. حذف این سرویس ها که برای مدت طولانی استفاده میشده به راحتی امکانپذیر نیست و نارضایتی برخی از کاربران رو به همراه خواهد داشت به همین دلیل هم سرویس دهنده ناگزیر استفاده از روشهای دیگه مثل *****های ضد اسپم ورودی و خروجی مختلف بر روی میل سرور هست که این موضوع هم می تونه مشکلاتی رو ایجاد کنه. این مشکللات هم مختص یک سرویس دهنده خاص نیست.

سلام

هاستینگ ازشون تهیه نکردم

سرور مجازی باهاشون کار کردم ولی به دلیل پشتیبانی نکردن از سیستم عامل میکروتیک و نداشتن دانش فنی در این ضمینه سرور رو نخواستم ولی هزینه ای برگشت ندادن گفتن دلیل قانع کننده ای نیست

ما هم قید پولمون رو زدیم رفت
به تاریخ تایپیک دقت کنید
راه های دیگه برای 100 پست است لطفا رعایت کنید

alivw71
June 21st, 2015, 00:43
به تاریخ تایپیک دقت کنید
راه های دیگه برای 100 پست است لطفا رعایت کنید

سلام و سپاس

بنده به تاریخ تایپیک نگاه نکردم هر چند زیاد قدیمی هم نیست !! , و نیازی نمیبینم که 100 پست داشته یا نداشته باشم. اطلاعاتی از شرکت داشتم که در در تایپیک ارسال کردم . والبته پست شما نیز دست کمی از اسپم دادن ندارد.

به درود:53:

sadmusic
June 21st, 2015, 00:48
کیفیت و پشتیبانی عالی و بی نظیری دارن به خصوص پشتیبانی (من 3 ماه یکی از سایتام روش بود)فقط به خاطر قیمتشون انتقال دادم

اما تنها ایرادی که میشه از این سایت گرفت قیمت بالای سرویس ها به خصوص ترافیک هاست هست
خیلی خیلی گرون میدن

delta
June 21st, 2015, 19:36
از مدیریت تقاضا دارم این تاپیک قفل بشه..کلا هر بار میام wht اسم این پارس پک رو باید بشنویم!

hegza
June 23rd, 2015, 19:48
از مدیریت تقاضا دارم این تاپیک قفل بشه..کلا هر بار میام wht اسم این پارس پک رو باید بشنویم!

جسارتا فکر نکنم خواسته معقولی باشه بهر حال انجمن بر اساس نیاز های این دست کاربر ها و سوالاتشون بروز میشه و تا نیازی احساس نشه تاپیکی نمیاد وگرنه مشابه این زیاده ... حساسیت خاصی به پارس پک دارید؟یا تجربه تلخ؟

arman021
June 24th, 2015, 20:25
کلا" من خودم نزدیک به 7 ماه هست سرویس دارم چند تا مشکل بزرگ داره :

1- قیمت پهنای باند اضافه خیلی زیاده در حالی که شرکت host dl از دیتا سنتر آسیا تک پهنای باند رو ارزون میده.

یک قانونی دارن به اسم 1/4 که وقتی شما دانلود وی پی اس ات از 350 گیگ بگذره باید 900 گیگ پهنا بخری تا سرور باز شه من 200 هزار تومان پوله پهنا دادم به خاطر اتک های زیادی که خوردم در حالی که آی پی اینترانت بود و گفتن به ما ربطی نداره.

بزرگ ترین مشکل پارس پک قیمت پهنای باند است.

ولی خدایشش پشتیبانی عالی دارن و سریع جواب میدن اگه به خاطر قیمت پهنای باند نبود سرویس امو تمدید میکردم.

rubixsr
June 26th, 2015, 16:08
سلام

خوب هستش ، استفاده هم کردم قبلا نسبت به هزینه ای که دریافت میشه سرویس دهی هم میدن.

پشتیبانی خوبی هم دارن.

velayati
June 27th, 2015, 05:26
سلام

سایتمو ببرم روش یا نه؟

پیشنهاد من اینه بیشتر تحقیقات کنید . . .

xmohammadx
June 27th, 2015, 16:01
با سلام
دوست عزیز سر \شتیبانی خیلی اذیت می کنن
یکی از آشناها ازشون سرور داشت خیلی خیلی اذیت شد

only_for_you
June 28th, 2015, 09:20
پارسپک خوبه
سایت هایی مثل زومیت روشن

rajasoftiran
August 9th, 2015, 03:17
اقا همه چیزشون خوبه . من قدیما ازش هاست داشتم . جدیدا هم برای سایت بازی ازشون سرور گرفته بودم .

klax0n
August 9th, 2015, 08:31
دوستان هاستوشون برای سایت های پر بازدید چطوره؟
مثلا برای سایتی یا سیستم وردپرس و روزی 25هزار بازدید که استفاده زیادی هم از منابع داره
گیر نمیدن؟ suspend نمیکنن؟

rajasoftiran
August 9th, 2015, 12:06
فکر نکم گیر بدن . تو خود قوانینش حتما نوشته شده یه سر بهش بزنین .

alikka
September 1st, 2015, 15:20
دوستان هاستوشون برای سایت های پر بازدید چطوره؟
مثلا برای سایتی یا سیستم وردپرس و روزی 25هزار بازدید که استفاده زیادی هم از منابع داره
گیر نمیدن؟ suspend نمیکنن؟

هزینش زیاد درمیاد فقط

mehrangta
September 1st, 2015, 15:40
پشتیبانی عالی
برای سرور های گیم خوب نیست
فقط برای سایت

aligilani1986
October 10th, 2018, 17:29
من ازشون سرور کلاد گرفتم اما اصلا کلاد نیست و کلا ایراد داره و حتی کلی مشتری اونجا بردم، همشون ناراضی هستند و داره هزینه های الکی میگیره

هاستشون اصلا کلاد نیست. همون هاست با سرور معمولی هست که اومدن دایرکت ادمین و... رو کاستوم کردن و والسلام و البته چند تا نمودار که با تاخیر داره کار میکنه و معلومه داره از یک فایل لاگ ها رو میخونه و نشون میده

کلا سرویس دهی افتضاحی دارن روی هاست کلاد (مثلا کلاد)

sonly
October 10th, 2018, 18:17
من ازشون سرور کلاد گرفتم اما اصلا کلاد نیست و کلا ایراد داره و حتی کلی مشتری اونجا بردم، همشون ناراضی هستند و داره هزینه های الکی میگیره

هاستشون اصلا کلاد نیست. همون هاست با سرور معمولی هست که اومدن دایرکت ادمین و... رو کاستوم کردن و والسلام و البته چند تا نمودار که با تاخیر داره کار میکنه و معلومه داره از یک فایل لاگ ها رو میخونه و نشون میده

کلا سرویس دهی افتضاحی دارن روی هاست کلاد (مثلا کلاد)

ما ازشون سرویس داریم
هم برای خودمون هم مشتری
مشکلی نداره سرویس هاشون