PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاع رسانی در مورد samenbaner.ir - ink_maris@yahoo.com

arc1o0
April 5th, 2015, 19:38
سلام

بر خلاف میل باطنی مجبور شدیم این تاپیک رو بزنیم تا اطلاع رسانی کنیم. چون وقتی کلاه برداری میبینید و سکوت می کنید در واقع شما هم با کلاه بردار هم دست هستید.

دوستان عزیز

ایشون فردی متلب و کلاه بردار هستند

از دی ماه قراره یه لوگو به ما بده تا امروز خبری از ایشون نیست و اگر دقت کنید ما به اندازه کافی صبر کردیم و فرصت کافی به ایشون دادیم.

یه ماه میگه امتحانات دانشگاه بودم

یه ماه میگه سربازی میرم

یه ماه میگه خواهرم مرده بود

آخرین بار هم توی همین تاپیک با هزار التماس از من وقت خواست که تا آخر اسفند تحویل بده، که تا امروز هیچ خبری از ایشون نیست. (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=137870&page=5)

مدیران محترم هرچه سریع تر به وضعیت ایشون رسیدگی کنند تا کلاه بیشتری برنداشته!

ایشون یه بچه 14-15 ساله بیشتر نیستند

چند بار هم از ما شماره حساب گرفتند که هزینه پرداختی رو مثلا برگشت بدند! که باز هم خبری نشده!

مبلغ پرداختی ناچیز بوده و کل هزینه پرداختی 30 ت بوده و روز اول بهشون گفتم که اگه از کیفیت کار راضی باشیم و تغییرات و اصلاحات احتمالی رو برای ما انجام بدن تا 100 ت به ایشون پرداخت می کنیم.

این تاپیک هم جهت اطلاع رسانی زدیم که کلاه افراد دیگری رو بر نداره ولاغیر.

arc1o0
April 5th, 2015, 23:52
بقول خودتون فرض میکنیم ایشون یه بچه چهارده پونزده سالس
شمای با سن و سال و با تجربه و‌خبره چرا لوگوی کمپانی جنرال موتورزتون!!! رو دادید یه بچه طراحی کنه؟؟!!!کاری به استارتر ندارم.کلا میگم
که بعدا مجبور بشید برای ده پونزده هزار تومن بیاید پست بزنید و بی حرمتی بشه و.......

شما شاید تازه توی فروم عضو شدید و شناخت زیادی از اعضای انجمن نداشته باشید

ولی دوستانی که ما رو میشناسند می دونند که نه تهمت میزنیم به کسی و نه برای چندر غاز پرده دری می کنیم ،
این تاپیک هم هیچ نفعی برای ما نداره جز این که سر سایر کاربران کلاه نره و جلوی سو استفاده ایشون و افرادی مثل ایشون گرفته بشه ( حداقل در این انجمن)

ما فریب نمونه کار های ایشون رو خوردیم و اشتباه کردیم که مکررا به ایشون فرصت دادیم جبران مافات کنند! این تاپیک رو زدیم که بقیه فریب نخورند!

اما ظاهرا این نمونه کارها کار خودشون نبوده وگرنه هر کسی که یه مختصر از طراحی سر رشته داشته باشه متوجه میشه که طراحی یه لوگو 4 ماه زمان نمیبره!

samenbaner.ir
April 5th, 2015, 23:57
شما شاید تازه توی فروم عضو شدید و شناخت زیادی از اعضای انجمن نداشته باشید

ولی دوستانی که ما رو میشناسند می دونند که نه تهمت میزنیم به کسی و نه برای چندر غاز پرده دری می کنیم ،
این تاپیک هم هیچ نفعی برای ما نداره جز این که سر سایر کاربران کلاه نره و جلوی سو استفاده ایشون و افرادی مثل ایشون گرفته بشه ( حداقل در این انجمن)

ما فریب نمونه کار های ایشون رو خوردیم و اشتباه کردیم که مکررا به ایشون فرصت دادیم جبران مافات کنند! این تاپیک رو زدیم که بقیه فریب نخورند!

اما ظاهرا این نمونه کارها کار خودشون نبوده وگرنه هر کسی که یه مختصر از طراحی سر رشته داشته باشه متوجه میشه که طراحی یه لوگو 4 ماه زمان نمیبره!

ببنید اقای کریمی اصلی ! لوگو شما رو زده بودم و شما درخواست واریز کردید اما شما در تلفن هدفتون رو گفتید و هدفتون این ابرو ریزی بودم هیچی ابرو ریزی نشد بلکه یک برند شد برای من !

اره نمونه کار های خودم نیست شاید باور نکنید اما عمدا من وقت نمیزاشتم رو کارتون واقعا عمدا وقت نمی زاشتم رو کارتون توقعه شما بالا بود 5 لوگو 30 هزار ؟ اصلا من این کارو اصلا قبول نمی کنم

انشالله به هدفتون که تخریب بود رسیده باشید هرچند این تابیک حذف میشه و شما هم اخطار دریافت میکنید :)