PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قوانین عمومی ارائه بکاپ

love-me
April 5th, 2015, 02:10
سلام دوستان گلم خوبید؟
شرمنده وقت گرانبهاتون رو میگیرم
دوستان من به یه مشکلی برخورد کرده بودم خواستم بدونم قضیش چجوریاس
من از یه هاستینگی هاست گرفته بودم بعد چند روز خرید دیدم هاستش خوب نیست مشکلات متعدد پیش میومد
بعد اومدم از طریق تیکت و یاهو گفتم جناب فلانی لطفا قسمت بکاپ گیری رو تو هاست سی پنل فعال کنید تا بنده فول بکاپ گیری کنم بعد ایشون گفتن تو قوانین ما همچین چیزی نیست نمیتونیم فعال کنیم.
بعدش گفتم باشه شما حداقل یه فول بکاپ بدید،ایشون گفتن قابل ارائه نیست
خواستم ازتون بپرسم راه دیگه هست مگه که بشه فول بکاپ گیری کرد؟
قوانین عمومیش چیه؟
آیا همه هاستینگا اینطوری هستن؟:109::109:
ایشالا بعد این قضیه مفصل توضیح میدم قضیه چیه
فقط اول خواستم ببینم مشکل از منه یا اون؟

SaMaN0861
April 5th, 2015, 02:21
سلام دوستان گلم خوبید؟
من از یه هاستینگی هاست گرفته بودم بعد چند روز خرید دیدم هاستش خوب نیست مشکلات متعدد پیش میومد
بعد اومدم از طریق تیکت و یاهو گفتم جناب فلانی لطفا قسمت بکاپ گیری رو تو هاست سی پنل فعال کنید تا بنده فول بکاپ گیری کنم بعد ایشون گفتن تو قوانین ما همچین چیزی نیست نمیتونیم فعال کنیم.
قوانین عمومیش چیه؟

با سلام
خیر ، من تا به حال همچین چیزی ندیدم! احتمالاً برای جلوگیری از بالا رفتن Load سرور اینکار رو کردن.
شما دستی انتقال بدید. البته اگر میتونید.

love-me
April 5th, 2015, 02:24
با سلام
خیر ، من تا به حال همچین چیزی ندیدم! احتمالاً برای جلوگیری از بالا رفتن Load سرور اینکار رو کردن.
شما دستی انتقال بدید. البته اگر میتونید.

والا دستی نشد.باور کنید انقد اصرار کردم باز انجام ندادن.آخر سر 150 هزار دادم سرویس ها رو تمدید کردم آخر باز کردن زود انتقال دادم.بعدش هم فهمیدم که تو اطلاعات سایت شل ریخته بودن پیگیر قضیه شدم دیدم این هاستینگ با همکارا هم همین کارو کرده تو سایتشون شل ریخته و بکاپ رو تحویل داده.

kool
April 5th, 2015, 03:00
سلام دوستان گلم خوبید؟
قوانین عمومیش چیه؟

سلام ممنون
هر چند که این عمل غیرحرفه ای است، ولی اگه در قوانین چنین چیزی نوشته باشن حق با اوناست. ولی ارائه ندادن بکاپ باز غیرحرفه ای تر هست.
شما میتونید به صورت دستی منتقل کنید.

- - - Updated - - -

والا دستی نشد.باور کنید انقد اصرار کردم باز انجام ندادن.آخر سر 150 هزار دادم سرویس ها رو تمدید کردم آخر باز کردن زود انتقال دادم.بعدش هم فهمیدم که تو اطلاعات سایت شل ریخته بودن پیگیر قضیه شدم دیدم این هاستینگ با همکارا هم همین کارو کرده تو سایتشون شل ریخته و بکاپ رو تحویل داده.
چرا دستی نشد؟ مگر اینکه هاست تان ساسپند شده باشه!
چرا باید به این دست افراد پول بدید؟ اونم 150 هزار تومان ؟ مگه سرور رو خریده بودید؟
اگر هم واقعا شل ریخته باشن، واقعا دیگه از انسانیت خیلی فاصله گرفته ان ......................

love-me
April 5th, 2015, 03:07
بخدا شل ریختن.من همکار دارم که همین هاستینگ با سایت ایشون هم این کار رو کردن.اگر 150 تومن رو نمیدادم همه چیزم می پرید

- - - Updated - - -

سلام ممنون
هر چند که این عمل غیرحرفه ای است، ولی اگه در قوانین چنین چیزی نوشته باشن حق با اوناست. ولی ارائه ندادن بکاپ باز غیرحرفه ای تر هست.
شما میتونید به صورت دستی منتقل کنید.

- - - Updated - - -

چرا دستی نشد؟ مگر اینکه هاست تان ساسپند شده باشه!
چرا باید به این دست افراد پول بدید؟ اونم 150 هزار تومان ؟ مگه سرور رو خریده بودید؟
اگر هم واقعا شل ریخته باشن، واقعا دیگه از انسانیت خیلی فاصله گرفته ان ......................

والا از اینا سه تا سرویس داشتم که سه تا شو جمع میکردی پیش هم کار یکی رو هم نمیکنه.قبل موعد تمدید پول داده بودم الانم میگم پول پس بدید نمیدن.

kool
April 5th, 2015, 03:11
بخدا شل ریختن.من همکار دارم که همین هاستینگ با سایت ایشون هم این کار رو کردن.اگر 150 تومن رو نمیدادم همه چیزم می پرید
عزیر منم نگفتم گه نریختن، گفتم که اگه شل ریخته باشه واقعا بی وجدان هست!
خوب چرا وقتی میبینید سرویس دهنده ای کارش رو اصلا بلد نیست و کیفیتش هیچ هست و قوانین فضایی داره برای خودش، سایتتون رو سریع منتقل نمیکنید؟
(بهتره همیشه از سرویس دهنده های معتبر استفاده کنید تا به تور این دست افراد ...)

love-me
April 5th, 2015, 03:15
دستی من که بلد نبودم اون یکی هاستینگ هم گفت ما نمیتونیم.اگر به کس دیگه هم میدادم اونم پول میگرفت. حالا خدا میمونه درست بشه انتقال داد یا نه.

- - - Updated - - -

عزیر منم نگفتم گه نریختن، گفتم که اگه شل ریخته باشه واقعا بی وجدان هست!
خوب چرا وقتی میبینید سرویس دهنده ای کارش رو اصلا بلد نیست و کیفیتش هیچ هست و قوانین فضایی داره برای خودش، سایتتون رو سریع منتقل نمیکنید؟
(بهتره همیشه از سرویس دهنده های معتبر استفاده کنید تا به تور این دست افراد ...)

دوست گلم متاسفانه دیر متوجه این قضیه شدم.این هاستینگ رو از همین وب هاستینگ تالک پیدا کردم.متوجه که شدم زود اقدام کردم.ایشالا قصد دارم تو تاپیک جداگانه اسم این هاستینگ رو بگم و از مدیریت خواهش کنم جلوی فعالیت همچنین بی وجدان های رو تو این انجمن بگیرند.

limner
April 5th, 2015, 03:15
راجب بک اپ که بستنش حق مدیر سروره و الان هزاران هاستینگ هست میبنده ولی شما باس دستی منتقل میکردی اسونم هست
راجب اون شلم اگر ادرستون همینه که تو امضاس این باگ جدید وردپرسو داره و راحت میشه توش شل ریخت جدیدا خیلی سایتا دچارش شدن توسط یه هکر عربی به نام gaza کشف شده اطلاعاتش تو نت هست دقیق
ولی کلا سعی بکنید از افراد معتبر بخرید

love-me
April 5th, 2015, 03:19
یه کار جالب هم میکنن اینه بعد از جابجایی یوزر اگر اطلاعاتش جا مانده باشه به فروش میذارن تا درآمد کنن.اون روز پیش من اومدن و میخوا ستن اطلاعات چند ترابایت یه بیچاره رو به من بفروشن ولی بنده قبول نکردم

kool
April 5th, 2015, 03:19
دستی من که بلد نبودم اون یکی هاستینگ هم گفت ما نمیتونیم.اگر به کس دیگه هم میدادم اونم پول میگرفت. حالا خدا میمونه درست بشه انتقال داد یا نه.

دستی با فول بکاپ تفاوت خاصی نداره ...
شما کل فایل های روی هاست رو در یک پوشه زیپ میریزی و منتقل میکنی روی هاست جدید.
بعد در هاست قبلی وارد PHPmyADMIN میشی و از دیتابیس ها export میگیری. (همان بکاپ)
در هاست جدید دیتابیس ها رو ایجاد و ایمپورت میکنی و اگه تغیراتی نیاز بود در فایل کانفیگ اسکریپت خودت اعمال میکنی و...

اگه هزینه هم میگرفتن فوقش 10 هزار تومان میدادید و انتقال میدادید به جای 150 هزار تومان پول. البته این پولی که به این شکل و بدون رضایت به زور گرفته میشه حرام است و باد آورده را باد می‌برد !!!

love-me
April 5th, 2015, 03:21
راجب بک اپ که بستنش حق مدیر سروره و الان هزاران هاستینگ هست میبنده ولی شما باس دستی منتقل میکردی اسونم هست
راجب اون شلم اگر ادرستون همینه که تو امضاس این باگ جدید وردپرسو داره و راحت میشه توش شل ریخت جدیدا خیلی سایتا دچارش شدن توسط یه هکر عربی به نام gaza کشف شده اطلاعاتش تو نت هست دقیق
ولی کلا سعی بکنید از افراد معتبر بخرید

آخه این شل داخل یه فایل جاسازی شده بود

limner
April 5th, 2015, 03:23

همه ی شلا تو یه فایل جاسازی میشه دیگه

- - - Updated - - -

love-me
April 5th, 2015, 03:25
دستی با فول بکاپ تفاوت خاصی نداره ...
شما کل فایل های روی هاست رو در یک پوشه زیپ میریزی و منتقل میکنی روی هاست جدید.
بعد در هاست قبلی وارد PHPmyADMIN میشی و از دیتابیس ها export میگیری. (همان بکاپ)
در هاست جدید دیتابیس ها رو ایجاد و ایمپورت میکنی و اگه تغیراتی نیاز بود در فایل کانفیگ اسکریپت خودت اعمال میکنی و...

اگه هزینه هم میگرفتن فوقش 10 هزار تومان میدادید و انتقال میدادید به جای 150 هزار تومان پول. البته این پولی که به این شکل و بدون رضایت به زور گرفته میشه حرام است و باد آورده را باد می‌برد !!!

متاسفانه بنده اطلاعی نداشتم وگرنه ده تومن در مقابل 150 رقمی نیست.خدا کنه اطلاعات سایتم که جا مانده رو به فروش نذارن.خیلی براش زحمت کشیدم و خرجش کردم.

limner
April 5th, 2015, 03:28
متاسفانه بنده اطلاعی نداشتم وگرنه ده تومن در مقابل 150 رقمی نیست.خدا کنه اطلاعات سایتم که جا مانده رو به فروش نذارن.خیلی براش زحمت کشیدم و خرجش کردم.

جدیدا اینقدر ارشیو ریخته تو بازار مفتی فک نکنم سودی برا کسی داشته باشه

love-me
April 5th, 2015, 03:31

- - - Updated - - -

سایت بنده الان رو سرور شرکت معتبر هست.اونا گفتن که دستی این شل ریخته شده.کدی به نام بکدور بود که خوشبختانه پاک شد.

- - - Updated - - -

جدیدا اینقدر ارشیو ریخته تو بازار مفتی فک نکنم سودی برا کسی داشته باشه

دوس گلم یه چی میگی کجا قالب اختصاصی رو مفتی میدن؟در ضمن همین آرشیوها ی مفت رو هاستینگایی مث اینا دادن بیرون وگرنه یارو بدبخت عمرش رو صرف جمع کردن آرشیو گذاشته

kool
April 5th, 2015, 03:35
انشاالله که این کار رو نمیکنن.
ولی بهتره همیشه کاربرا دقت داشته باشن که در صورت انتقال اطلاعات خود به سرویس دهنده های نامعتبر، آن را در خطر جدی قرار میدن.
اطلاعاتی که شاید حاصل چندین ماه تلاش و نخوابیدن ها است !

(البته منظورم به هیچ فرد یا شرکت خاصی نیست و این مطالب رو به صورت کلی می گم)

love-me
April 5th, 2015, 03:40
انشاالله که این کار رو نمیکنن.
ولی بهتره همیشه کاربرا دقت داشته باشن که در صورت انتقال اطلاعات خود به سرویس دهنده های نامعتبر، آن را در خطر جدی قرار میدن.
اطلاعاتی که شاید حاصل چندین ماه تلاش و نخوابیدن ها است !

(البته منظورم به هیچ فرد یا شرکت خاصی نیست و این مطالب رو به صورت کلی می گم)

داش قصد دارم تو یه تاپیک جدید بگم که ایشالا مردم بدونن هاستینگ نامعتبر چه بلاهایی سر وب مستر زحمت کش میاره و دیگه از ایشون خرید نکنن.درسته من که به پولم نمیرسم ولی خیلی ها چشماشون باز میشه.

یاشار زوم
April 5th, 2015, 03:41
اسمشو بگو حداقل ما ازش خرید نکنیم و ابروش بره

love-me
April 5th, 2015, 03:44
حالا خیلی چیزها هست که من اشاره نکردم.تو تاپیک بعدی مفصل خواهم گفت

- - - Updated - - -

اسمشو بگو حداقل ما ازش خرید نکنیم و ابروش بره

قصد من بردن آبرو نیست فقط اطلاع رسانی هست.نمیخوام بی گدار به آب بزنم اگر به صداقتشون عمل نکردن اطلاع رسانی میکنم.

love-me
April 5th, 2015, 09:03
بزودی تصمیم میگیرم چیکار کنم

love-me
April 5th, 2015, 09:30
دوست گلم شما خداروشکر بلدی و ما که این کار رو بلد نیستیم باید چیکار کنیم؟یعنی شما میگید این هاستینگ حق داره بکاپ ارايه نده؟

taksis
April 5th, 2015, 09:33
اگر سایتتون وردپرسی هست زحمت شما فقط یه درون ریزی و برون ریزی میشه نیازی به بکاپ نیست!!!!

برون ریزی فقط مال مطالبه
عکس ها و بقیه محتوا که منتقل نمیشه با یه فایل 5 کیلوبایتی

باید چیکار کنیم؟یعنی شما میگوید این هاستینگ حق داره بکاپ ارايه نده؟

اگر تو قوانینش بوده و از اول غیر فعال بوده بله حق داشته نده
در کل
شما نه اینجا نه تو هیچ هاستینگه دیگه ای.به امیده بکاپه خوده هاستینگ و بکاپ اتوماتیک و اینا نباشید
مرتب خودتون بکاپ بگیرید بریزید تو دراپ باکستون.یا وان درایوتون.

love-me
April 5th, 2015, 09:41
برون ریزی فقط مال مطالبه
عکس ها و بقیه محتوا که منتقل نمیشه با یه فایل 5 کیلوبایتی

اگر تو قوانینش بوده و از اول غیر فعال بوده بله حق داشته نده
در کل
شما نه اینجا نه تو هیچ هاستینگه دیگه ای.به امیده بکاپه خوده هاستینگ و بکاپ اتوماتیک و اینا نباشید
مرتب خودتون بکاپ بگیرید بریزید تو دراپ باکستون.یا وان درایوتون.

خب دوست گلم وقتی بکاپ گیری فعال نیست چجوری بکاپ میگرفتم ؟

taksis
April 5th, 2015, 09:45
خب دوست گلم وقتی بکاپ گیری فعال نیست چجوری بکاپ میگرفتم ؟

از داخل فایل منیجر کل فایل های wwwroot یا تو سرور های لینوکسی public_html رو زیپ میکردین و دانلود میکردین
از داخل اس کیوال سرور یا مای اس کیوال و پی اچ پی مای ادمین دیتابیس رو export میکردین
همین
وقتی هم رفتید رو یه هاسته دیگه
فایلهایی که زیپ کردین رو داخل روت سایتتون اپلود میکردین و اکسترکت میکردین
از داخل پی اچ پی مای ادمین دیتابیس هم ایمپورت میکردین

love-me
April 5th, 2015, 09:59
این چیزایی که گفتید برا شما که استادی خیلی راحته من کاربر میتونم از اطلاعات داخل هاست بکاپ بگیرم ولی از دیتابیس رو اصلا بلد نیستم.اونور هم هاستم دایرکت ادمینه کار کردن مکافاته برام.

nasrsd98
April 6th, 2015, 12:26
ای وب هاست داره این کارو میکنه خیلی راحت از منم خاست تهدیدش کردم یه مورد از سایت پاک شه روزگارتونو سیاه میکنم الان 5 ماهه ساسپند گذاشتمش فقط دنبال بهونم پاکش کنه

pardishosting
April 6th, 2015, 12:44
اینکه فول بک اپ بسته بشه از نظر حقوقی حق هاست هست.
بک آپ گرفتن هم مسئولیت هاست نیست. (اما یک آپشن مهم است)
اما هر زمان کاربر درخواست فول بک آپ کرد هاست موظف هست به کاربر بک آپ بده. (ارتباطی هم به قوانین ندارد)
متاسفانه این افراد باعث ایجاد تشویش بین کاربران می شند. و این بی اعتمادی به ضرر بقیه شرکت ها هم خواهد شد.
لطفا ادرسش رو بدید یک تماس با ایشون بگیریم.

nasrsd98
April 6th, 2015, 14:47
اینکه فول بک اپ بسته بشه از نظر حقوقی حق هاست هست.
بک آپ گرفتن هم مسئولیت هاست نیست. (اما یک آپشن مهم است)
اما هر زمان کاربر درخواست فول بک آپ کرد هاست موظف هست به کاربر بک آپ بده. (ارتباطی هم به قوانین ندارد)
متاسفانه این افراد باعث ایجاد تشویش بین کاربران می شند. و این بی اعتمادی به ضرر بقیه شرکت ها هم خواهد شد.
لطفا ادرسش رو بدید یک تماس با ایشون بگیریم.

دوست عزيز كجا حق داره فول بك اپو ببنده والله من تو اين يه دهه اولين بار ديدم يه هاستينك ببنده من الان ازش خاستم گفتم چرا بستيش من الان چطور چهارگيگو دستي بك اب كنم متاسفانه بابت بک اپ گرفتنم پول سه ماه سرويسو خواست دارم ميگم اي وب هاست ديگه يه روز تو انجمن اونم از هاستينكا ب خاطر اين كاراشون شاكي بود مثلا ك خودشونم بدتر شدن

pardishosting
April 6th, 2015, 18:34
بستن یک بحث است ولی در زمانی که کاربر درخواست کرد باید از روی سرور انجام بدند.
ما هم بستیم و اولین جایی بودیم که بستیم ولی کاربران هر زمان بخواند براشون بک آپ می گیریم و مضافا اینکه خودمون از سیستم بک آپ مجزا و بسیار دقیق استفاده می کنیم.

nasrsd98
April 19th, 2015, 12:57
از اینکه 150 تومن دادی و حداقل 200 نفر چشاشونو باز کردی ازت ممنونم به نظرت کی متضرر شده شما فقط 150 تومن دادید من ک قصد داشتم سرور مجازی و... از ایشون بخرم ب نظرت صد سال سیاه میرم نزدیکش؟ خوب همه اون کسایی ک این پستو دیدن هم نمیرن این بشه درس عبرت واسه کسایی ک میخان اینجوری نون بخورن اون لینکی ک تو فوترم بهشون دادی رو حذف کن

love-me
April 22nd, 2015, 14:45
این های هاست کارش همینه منم از فوتر حذفش کردم.خدا به کاربراش رحم کنه که گیر ایشون افتادن.