PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ..نمایندگی فروش اینترنت...

sam127
April 4th, 2015, 19:42
سلام نظرتون را درباره نمایندگی فروش اینترنت بگید

نمایندگی یکی از شرکتهای بزرگ

چ مزایا و چه معایبی داره ؟ و ممکنه چه مشکلاتی پیش بیاد ؟

همچنین اینکه به نظرتون در صورت بازاریابی فوق العاده بالا و روابط عمومی بالا درآمد زا هستش یا نه؟

sam127
April 4th, 2015, 23:07
ببینید
پورسانتی معمولا 70به 30
ویا 30به 70
کارمیکنند
در 70 به سی 70 درصد گیر نماینده میاد و 30 درصد هام برای شرکت البته دیگه هزینه های مخابرات و ابونمان و... اینا رو خود نماینده باید بپردازه و کلیی درد سر
در 30 به 70 30 درصد سود خالص گیر نماینده میاد و بقیه درد سر ها و هزینه ها به عهده خود شرکت هست
چیزی بود ک تجربه شخصی بنده بود.

من میخوام ریسلر صبانت را بگیرم یعنی میشم نماینده فروش نماینده اصلی صبانت که در اصفهان هستش واسه شهر یزد سودش 10 درصد هستش به این صورت که از کل فروش 4.5 درصدش بابت مالیات کم میشه و 10 درصد به ما تعلق میگیره به نظرتون چطوره؟

sam127
April 5th, 2015, 01:39
پیشگامان که دیگه شعبه نمیده تو یزد خودشم شعبه داره و شعبه اصلیش یزده دیگه .آسیا تک هم خیلی زیاد شده .ولی صبانت هنوز نیست تو یزد.چه چیزهایی را باید بلد باشم

- - - Updated - - -

بچه ها یه سوال : اگه خدای ناکرده نمایندگی نگرفت و خواستیم جمع کنیم آیا باید جریمه ای چیزی بدیم ؟ 5 میلیونی که به عنوان ضمانت میدیم برگشت داده میشه یا ازش کسر میشه؟

sam127
April 5th, 2015, 09:54
ممنون شرکت تکاور چیه ؟ باقی دوستان هم نظرشون را بگن لطفا

pishgamserver
April 5th, 2015, 12:55
تو خود یزد و شهرستاناش رقابت کردن با پیشگامان کار سختی هستش !
چون خودشون تو یزد چندتا sdm1 دارن وراحت میتونن روی تعرفه هاشون مانور بدن !
شاتل هم حتی نتونسته تو یزد با پیشگامان رقابت کنه!
بدون تحقیق دست به این کار نزنید.
موفق باشید

MersadRezvani
April 5th, 2015, 13:03
سلام
اصلا پیشگامان کویر یزد هستش دیگه :دی پس نمایندگی اون شرکت فایده ای نخواهد داشت !

sam127
April 5th, 2015, 14:22
تو خود یزد و شهرستاناش رقابت کردن با پیشگامان کار سختی هستش !
چون خودشون تو یزد چندتا sdm1 دارن وراحت میتونن روی تعرفه هاشون مانور بدن !
شاتل هم حتی نتونسته تو یزد با پیشگامان رقابت کنه!
بدون تحقیق دست به این کار نزنید.
موفق باشید

اتفاقا برعکس رقابت راحت تره چون پیشگامان قیمت تعرفش خیلی بالا رفته و قطعی هم زیاد داره مخابرات هم همینطور

- - - Updated - - -

سلام
اصلا پیشگامان کویر یزد هستش دیگه :دی پس نمایندگی اون شرکت فایده ای نخواهد داشت !

همه پیشگامان نیستن.پیشگامان قبلا قوی بود الان نه

sam127
April 5th, 2015, 14:58
من خودم کاربر اینترنت هستم از شهر یزد
کلا به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم نزدیک این شرکت بشه هم به خاطر تعرفه و هم به خاطر سرعت و .... کلا زیادی پکیده شده
به نظرم برو طرف های وب ( الان اسیا تک و پارس انلاین نمایندگی دارن که در کل هیچ کدومشون خوب نیستن) اما های وب با توجه به قیمت های پایین و بسته های که داره و با توجه به طبع یزدی ها که میخواهن کمتر خرچ کنن خیلی مناسبه ( البته کیفیتش تو یزد خیلی خوب)

سلام همشهری منظورت از شرکت پیشگامانه؟ های وب تو یزد نمایندگی داره ولی شنیدم استقبال نشده.من با یه نمایندش تو خیابون ایرانشهر رفیقم اول نمایندگی گرفت بعد 3.4 ماه جمع کرد

sam127
April 5th, 2015, 18:22
پیشگامان اوایل خوب بود ولی الان جوری نیست که نشه باهاش رقابت کرد شما اینترنتت چیه الان و از کجا گرفتی؟

- - - Updated - - -

بچه ها به نظرتون در اجاره دفتر به چه چیزهایی باید توجه کنم

sina.click
April 5th, 2015, 20:45
سلام نظرتون را درباره نمایندگی فروش اینترنت بگید

نمایندگی یکی از شرکتهای بزرگ

چ مزایا و چه معایبی داره ؟ و ممکنه چه مشکلاتی پیش بیاد ؟

همچنین اینکه به نظرتون در صورت بازاریابی فوق العاده بالا و روابط عمومی بالا درآمد زا هستش یا نه؟

با سلام
نظر بنده نمایندگی شرکت آسیاتک است
بابت هر یوزر ، ماهانه هزار تومان حق پشتیبانی به شما پرداخت میکنند
پورسانت روی هر خرید هر یوزر هم هست

sam127
April 5th, 2015, 22:21
با سلام
نظر بنده نمایندگی شرکت آسیاتک است
بابت هر یوزر ، ماهانه هزار تومان حق پشتیبانی به شما پرداخت میکنند
پورسانت روی هر خرید هر یوزر هم هست

آسیا تک توی شهر یزد 4.5 تا هستش .قصد دارم صبانت بگیرم نظرتون چیه

jahromweb
April 5th, 2015, 22:34
آسیا تک توی شهر یزد 4.5 تا هستش .قصد دارم صبانت بگیرم نظرتون چیه

سلام

یکی از دوستان نمایندگی صبانت داشت راضی نبود..... چه از نظر پورسانت و چه کیفیت و ... (ایشون شبکه کار هستن و شرکت دارند)
از نظر قدرت و سرعت توان رقابت با پیشگامان / اسیاتک/ شاتل ندارد

تعجب میکنم که میگویید پیشگامان در یزد که مرکز ان است ضعیف شده است
در اینجا میتوان گفت که اگر اول نباشد دوم است
از نظر سرعت و تعرفه و ... بسیار عالی (دوستان دارند با 128 ، 450 کیلو دانلود میکنند به صورت ثابت)

موفق باشید

sam127
April 5th, 2015, 22:39
سلام

یکی از دوستان نمایندگی صبانت داشت راضی نبود..... چه از نظر پورسانت و چه کیفیت و ... (ایشون شبکه کار هستن و شرکت دارند)
از نظر قدرت و سرعت توان رقابت با پیشگامان / اسیاتک/ شاتل ندارد

تعجب میکنم که میگویید پیشگامان در یزد که مرکز ان است ضعیف شده است
در اینجا میتوان گفت که اگر اول نباشد دوم است
از نظر سرعت و تعرفه و ... بسیار عالی (دوستان دارند با 128 ، 450 کیلو دانلود میکنند به صورت ثابت)

موفق باشید

تو کدوم شهر نمایندش بودن؟
پیشگامان تا مخابرات اومد افت داشت
به نظرتون گرفتن نمایندگی اینترنت حالا به جز صبانت در کل چه مزایا و چه معایبی داره

jahromweb
April 5th, 2015, 22:46
تو کدوم شهر نمایندش بودن؟
پیشگامان تا مخابرات اومد افت داشت
به نظرتون گرفتن نمایندگی اینترنت حالا به جز صبانت در کل چه مزایا و چه معایبی داره

سلام
شرکت و دفتر و ... دارید؟
والا برای کسی که کار شبکه انجام میده شاید ارزش داشته باشه (مثلا برای شرکت هایی که شبکه پیاده میکنه از خودش سرویس بده) در غیر این صورت ارزشی نداره
معمولا همه از بزرگان خرید میکنند
این شخص هم در شیراز و جهرم فعالیت دارد و پروژه های نسبتا بزرگ و بزرگ شبکه ارگان های دولتی و شرکت ها را انجام میدهد
موفق باشید

sam127
April 16th, 2015, 17:01
سلام
شرکت و دفتر و ... دارید؟
والا برای کسی که کار شبکه انجام میده شاید ارزش داشته باشه (مثلا برای شرکت هایی که شبکه پیاده میکنه از خودش سرویس بده) در غیر این صورت ارزشی نداره
معمولا همه از بزرگان خرید میکنند
این شخص هم در شیراز و جهرم فعالیت دارد و پروژه های نسبتا بزرگ و بزرگ شبکه ارگان های دولتی و شرکت ها را انجام میدهد
موفق باشید

بله دفتر و شرکت دارم

- - - Updated - - -

بچه ها امروز رفتم واسه آسیاتک صحبت کردم در شهرم این شرایط را گفتن :
تو کل یزد 40.50 تا نماینده دارن واسه هر منطقه 1 نماینده
گفتن نماینده انحصاری یه منطقه را به من میدن به اسم خیابان امام .یه خیابون خیلی بزرگه مثل خیابون ولیعصر تهران پر از مغازه و تو کوچه هاشم پر از خونه و تو این منطقه یه بیمارستان بزرگ هم هستش که رئیسش یکی از اقوام نزدیک ما هستش و همچنین پر از هتل و کافی شاپ سنتی (هم منطقه مسکونی هستش هم منطقه تاریخی).مسئولش بهم گفت تو این منطقه پورت آزاد خیلی زیاد داریم و اگه فعال باشید فروش خوبی دارید.فقط تنها مشکل این منطقه اینه که متوسط رو به پایین هستش از نظر سطح مردمیش .منظورم اینه منطقه مرفه نشین نیست.یه منطقه معمولیه
مزایایی که آسیاتک میده :
سود ماه اول 8 درصد بعد از فعال شدن 15 درصد
سود فروش حجم.تمدید قرارداد 10 درصد
سود نصب سرویس کامل واسه خودم
سود فروش مودم توافقی
از نظر تبلیغات.تابلو.تراکت .تبلیغات محیطی هم کاملا همکاری میکنند
خب به نظرتون چطوره ؟
این بهتره یا صبانت

- - - Updated - - -

بچه ها 2 تا موضوع هستش اگه آسیا تک بگیرم تو این منطقه ای که گفته دیگه نمیتونم فروش تبلت و کامپیوتر داشته باشم چون منطقه مرفه نشین نیست فقط باید اینترنت و مودم بفروشم و خلاص

ولی اگه

صبانت بگیرم میتونم بالا شهر یا مرکز شهر یا یه جای خوب دفتر بگیرم و در کنارش فروش تبلت و لپ تاپ و کامپیوتر و نرم افزار و آنتی ویروس و تعمیرات و لوازم جانبی هم داشته باشم خب حالا نظرتون چیه

- - - Updated - - -

آسیا تک شهر ما سودش 15 درصد هستش از 100 درصد مالیاتی هیچی نداره.گفت شما 100 هزار تومان که فروش داشته باشید 15 هزار تومانش واسه شماست

- - - Updated - - -

بچه ها به نظرتون عاقلانه هست نمایندگی فروش (ریسلر) صبانت و آسیا تک را بیخیال شم

برم به دنبال گرفتن نمایندگی انحصاری و اختصاصی شاتل تو کل استان یزد ؟ با توجه به اینکه شرکتم ثبت شده و دفتر هم به زودی اجاره میشه؟

- - - Updated - - -

بچه ها یه جا پیدا شده نزدیک نمایندگی پارس آنلاین هستش به نظرتون چطوره ؟ ولی هم رهن و اجارش مناسبه هم جاش عالیه هم دفترش شیکه .اینکه نزدیک به یه نمایندگی دیگه باشه به نظرتون مشکل ایجاد نمیکنه؟