PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش در مورد آبتین وب

SaeedFazlollahzadeh
April 4th, 2015, 03:34
با سلام
نظر شما درباره آبتین وب چیه؟ تا چه حد قابل اعتماد هست؟
کیفیت سرویس ها؟
پشتیبانی؟
آپتایم؟
سایر موارد

shahinmq
April 4th, 2015, 11:49
سلام خودمان از این شرکت تهیه می کنیم و برای مشتریان نیز از ایشون میگیریم.

کیفیتشون خوبه و انگشت شمار بوده مشکلاتشون.

پشتیبانی خوب جواب میدن ولی یک مقدار دیر !

mshoja
April 4th, 2015, 11:52
با خیال راحت خرید کنید
من خودم ازشون همین الان سرویس دارم هم هاست هم دامین

amir.rubix
April 4th, 2015, 12:01
قابل اعتماد هستند من چند تا سرویس ازشون دارم و راضیم .

AliFatehi
May 2nd, 2015, 11:15
با اجازه استارتر محترم

بنده هم میخوام یه ریسلر بگیرم 5 گیگ برای مصرف شخصی

فقط سوالم اینه که آیا مثلا یه سایتم از که وردپرسی هست و پلاگین آپلود اتوماتیک عکس و اینجور چیزا باعث میشه اکانت مسدود بشه؟

مشکلشون اینه اصلا کد تخفیف ندارن ! سه ماهه و شش ماهه هم ندارن.

موندم آبتین وب بگیرم ، یا نت افراز ( البته اونم شنیدم خیلی راحت و بدون اطلاع پلاگین هارو غیرفعال میکنه و در واقع سایت مردم رو بی اجازه دستکاری میکنه)

یه ریسلر با قیمت مناسب و سرعت لود و آپ تایم خوب میخوام ، نمیدونم چی انتخاب کنم

behrooz_iri
May 2nd, 2015, 11:50
بهترین راه اینه که از خودشون بپرسید که با چه مواردی برخورد میشه و آیا سایت شما شامل موارد نقض قوانین آبتین وب هست یا نه ؟

zarat
May 2nd, 2015, 12:05
سلام دوست عزیز
بنده پلن ویژه ازشون تهیه کردم و مشکلی توی منابع نداشتم و راضیم .
فقط روی بعضی از سرورهاشون سطح امنیت زیاد بالا نیست و با یک دیداس جزئی EP داخل هاست کلا پر میشه و اصلا ایپی حمله کننده رو بلاک نمیکنه و طبیعتا سایت میخوابه .
بنده باهاشون صحبت کردم که چرا اینجوریه اول گفتن هروقت حمله شد اطلاع بدین . دوباره حمله شد و سایت خوابید به راحتی دوباره بهشون اطلاع دادیم .
تنها کاری که کردند ep رو از 40 به 150 ارتقا دادن ( برای لحظاتی ) که باعث شد سایت بالا بیاد . ایپی حمله کننده هم دستی بلاک کردند .
گفتیم چرا اینطور میشه و سریع میخوابه پاسخ دادن چون ما از سیستم کلود لینوکس استفاده میکنیم و برای شما منبعی رو در نظر گرفتیم ( رم 1 گیگ اختصاص دادن ) اگه مصرف از این حد بیشتر بشه اون سیستم سایت رو میخوابونه .
در آخر هم گفتن برای خرید ep بیشتر باید هزینه کنید . اصلا هم توضیحی در مورد ضعف امنیت ندادن .
البته اینم بگم که قدیما وقتی حمله میشد ، ایپی خارجی رو میبستن ولی الان دیگه از این کارا نمیکنن .
خلاصه روی امنیتشون کار کنن خیلی خوبه .
پشتیبانی و آپتایمشون هم مناسبه .

AliFatehi
May 2nd, 2015, 12:16
سلام دوست عزیز
بنده پلن ویژه ازشون تهیه کردم و مشکلی توی منابع نداشتم و راضیم .
فقط روی بعضی از سرورهاشون سطح امنیت زیاد بالا نیست و با یک دیداس جزئی EP داخل هاست کلا پر میشه و اصلا ایپی حمله کننده رو بلاک نمیکنه و طبیعتا سایت میخوابه .
بنده باهاشون صحبت کردم که چرا اینجوریه اول گفتن هروقت حمله شد اطلاع بدین . دوباره حمله شد و سایت خوابید به راحتی دوباره بهشون اطلاع دادیم .
تنها کاری که کردند ep رو از 40 به 150 ارتقا دادن ( برای لحظاتی ) که باعث شد سایت بالا بیاد . ایپی حمله کننده هم دستی بلاک کردند .
گفتیم چرا اینطور میشه و سریع میخوابه پاسخ دادن چون ما از سیستم کلود لینوکس استفاده میکنیم و برای شما منبعی رو در نظر گرفتیم ( رم 1 گیگ اختصاص دادن ) اگه مصرف از این حد بیشتر بشه اون سیستم سایت رو میخوابونه .
در آخر هم گفتن برای خرید ep بیشتر باید هزینه کنید . اصلا هم توضیحی در مورد ضعف امنیت ندادن .
البته اینم بگم که قدیما وقتی حمله میشد ، ایپی خارجی رو میبستن ولی الان دیگه از این کارا نمیکنن .
خلاصه روی امنیتشون کار کنن خیلی خوبه .
پشتیبانی و آپتایمشون هم مناسبه .

بنده هم ریسلر رو برای فروش نمیخوام فقط سایتهای مشتریام و سایتهای خودم
پشتیبانی خوبی دارن و تقریبا زود جواب میدن

zarat
May 2nd, 2015, 12:22
بنده هم ریسلر رو برای فروش نمیخوام فقط سایتهای مشتریام و سایتهای خودم
پشتیبانی خوبی دارن و تقریبا زود جواب میدن
بله پشتیبانیشون خوبه اما مثل میهن وبهاست یا هاست دی ال ، عکس العمل خوبی نسبت به حمله نشون نمیده ( البته توی پست بالا هم گفتم روی بعضی از سرورهاشون )

menalgeya
May 2nd, 2015, 12:34
هاستینگ خوب و قابل اعتماد هستند

سرویس دهی مناسبی دارند

اما پیشتیبانی زیاد چنگی به دل نمیزنه (خستس)

AliFatehi
May 2nd, 2015, 13:13
بله پشتیبانیشون خوبه اما مثل میهن وبهاست یا هاست دی ال ، عکس العمل خوبی نسبت به حمله نشون نمیده ( البته توی پست بالا هم گفتم روی بعضی از سرورهاشون )

بله اینم مشکله اما میهن وب هاست هم شنیدم خیلی به هاست های اشتراکی خیلی گیر میده و راحت ساسپند میکنه البته اینها هم خودشون سرور از جایی اجاره گرفتن و دیتاسنتر اونارو میبنده.

با سیستم آبتین وب حال کردم و اینکه تو تهران هستن و یه شرکت معتبر که به این راحتیا ول نمیکنن برن و قیمتشون هم معقول هست.

به امید خدا میگیریم ببینیم چی میشه خلاصه.