PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل تو آخرین ارسالات

demonvictor
April 3rd, 2015, 21:50
سلام بچه ها
من هک اخرین ارسالات رو نصب کردم که به قول خوده برو بچه های ویکی وی بی تست شده بوده رو نصبش کردم بعدا داستانی که هست اینه که اصلا یه قسمت از متنا نمایش داده نمیشه.
اصلا خیلی عجیبه.
اما خب لغات انگلیسی بخوبی بالای اون مرزی که به پایینش غیب شده به خوبی قرار میگیرن.البته بگم من فارسی ساز مخصوص خوده همون هک هم که قرار داده بودن رو نصب کردم و همه چیز اوکی شده.

الان مشکلی که توی تصویر میبینین رو من باید چطوری حلش کنم؟
من توی خوده انجمن ویکی وی بی با وی بی ایران هم مطرح کردم ولی خب اونا هدفشون با نوع جوابایی که میدادن مشخص بود فقط برای اینکه اسپم باشه میدادن.مثلا یکی میگفت باید با زیباسازی حلش کنی.همین :| .خب یعنی کسی بهم راه حل ارایه نمیداد.
ممنون میشم اگه اینجا مشکلم حل بشه مثل همیشه.

تشکر.تصویر رو ببینین
http://snap.ashampoo.com/uploads/2015-04-03/ax0xkYdt.png

trust toiler
April 3rd, 2015, 23:32
با سلام

احتمالا از مروگر اکسپلور استفاده میکنید !

این مشکل اکثرا ناشی از مرورگر هست . با مرورگر دیگر نیز تست کنید .

اگر با مرورگر حل نشد، فایل های استایل ناقص است . با استایل دیفالت هم چک کنید .

پاینده باشید

demonvictor
April 3rd, 2015, 23:57
نه از مرورگر نیستش.این قبلا یه حالت نقطه چین زیرش داشت.دقیقا از مرز اونجا که حذف شده.من دیدم شاید بخاطر اونه هستش کلا اون تصویر نقطه چین رو که برای زیبابییش بوده رو برداشتم.

حالا من خودم این فکر رو میکنم که روی حروف فارسی اینطوریه.ولی فایل های انگلیسی رو درست نشون میده.ممنون میشم حالا بچه های دیگه راهنمایی بهتری داشته باشن.

Ramin
April 4th, 2015, 00:11
ابتدا مشکل آیکون ها را برطرف کنید شاید کادر بندی نیز برطرف شد

demonvictor
April 4th, 2015, 09:47
ابتدا مشکل آیکون ها را برطرف کنید شاید کادر بندی نیز برطرف شد
lمشکل آیکن هارو از کدوم قسمت باید اوکی اش کنم؟

taksis
April 4th, 2015, 09:52
مشکل از اون ایکون ها هستش
مسیرشون رو پیدا کنید
احتمالا یا حذف شدن یا فرمتشون رو باید تغییر بدید تا نشون داده بشن