PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه سایتی بزنم

par30
April 1st, 2015, 20:52
سلام
دوستان میخوام یک سایت تاسیس کنم که امار بگیره و درامد هم داشته باشه ولی چند ماهه گیر کردم چه زمینه ای باشه از دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنید ممنون

c!na
April 1st, 2015, 20:57
هیچی
گندش درومده دیگه از هر نوع سایتی چهل هزارتا هست
منم میخواستم سایت بزنم اما موضوعی به چشمم نمیخوره هرچی تو ذهنم میاد سرچ میزنم صدهزار تا باز میکنه

abbas141
April 1st, 2015, 21:10
در چه زمینه ای اطلاعات کاملی دارید ؟

و در چه زمینه ای علاقه دارید فعالیت کنید ؟

mchteh
April 1st, 2015, 21:30
ببین ما تو یه کشوریم موضوعات زیادی داریم که یکی یا دوسایت بیشتر درموردشون وجود نداره

اگه خواستید کمکتون کنم

525214
April 1st, 2015, 23:58
سلام

این چند روزه از این تاپیک ها زیاد ایجاد شده،

باید ببینید علاقه و تخصتون چیه، سرمایه چقدر دارید، ایده و ...

موفق باشید

ببین ما تو یه کشوریم موضوعات زیادی داریم که یکی یا دوسایت بیشتر درموردشون وجود نداره

اگه خواستید کمکتون کنم

تاپیک زدن که کمک کنید دیگه، بفرمایید تا ما و بقیه هم استفاده کنیم.

sor
April 2nd, 2015, 00:18

اگه خواستید کمکتون کنم

ممنون میشم به ما هم اطلاع دهید باهم کار کنیم

par30
April 2nd, 2015, 01:10
فکر نکنم کسی کمک کن چون ملت ایران حسود هستن

jahromweb
April 2nd, 2015, 01:13
سلام
دوستان میخوام یک سایت تاسیس کنم که امار بگیره و درامد هم داشته باشه ولی چند ماهه گیر کردم چه زمینه ای باشه از دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنید ممنون
سلام
هیچ وقت سایت برای داشتن درامد باز نکنید
سایتی که فقط هدفش درامد باشد به هیچ جا نمیرسد
اگر ایده دارید و در یک ضمینه تخصص دارید سایت بزنید
ارادت

taksis
April 2nd, 2015, 01:16
سلام
هیچ وقت سایت برای داشتن درامد باز نکنید
سایتی که فقط هدفش درامد باشد به هیچ جا نمیرسد
اگر ایده دارید و در یک ضمینه تخصص دارید سایت بزنید
ارادت

حالا به نیت درامد بزنن باز خوبه
اکثرا انتظار دارن امروز سایت رو باز کنن فردا پاشونو بندازن رو پاشون اسکناس بشمورن

شما بجای اینکه چند ماه فکر کنی چه سایتی بزنی
این چند ماه رو میذاشتی یه زبون برنامه نویسی یا کد نویسی یا کلا یه حرفه ای رو یاد میگرفتی
اونموقع فکرت خیلی باز تر میشد
دقیقا میدونستی چکار میخوای بکنی

menalgeya
April 2nd, 2015, 01:17
سلام

با سلام

اگر در زمینه خاصی تخصص دارید فعالیت خود را آن زمینه آغاز کنید

درآمد سایت مهم است ولی سعی کنید هدف اول شما نباشد

besthosti.com
April 2nd, 2015, 01:25
فکر نکنم کسی کمک کن چون ملت ایران حسود هستن
چقدر شما بدبینی دوست عزیز :39:
شما باید بر اساس توانایی های خودتون سایت بزنید نه بر اساس حرف های دوستان در این انجمن

pazis
April 2nd, 2015, 19:18
سلام من یه سایت دارم که به خاطر مشغله کاری دیگه وقت ندارم پست بزنم و تصمیم گرفتم سایت رو ببندم. اگر خواستید پ.خ بدید تا سایت رو به شما واگذار کنم. درآمد سایت حدود 300 هزار تومان در ماه هست که اگر برای سایت وقت بگذارید می تونه خیلی بیشتر از این باشه.

ahmadireza
April 2nd, 2015, 19:25
سلام من یه سایت دارم که به خاطر مشغله کاری دیگه وقت ندارم پست بزنم و تصمیم گرفتم سایت رو ببندم. اگر خواستید پ.خ بدید تا سایت رو به شما واگذار کنم. درآمد سایت حدود 300 هزار تومان در ماه هست که اگر برای سایت وقت بگذارید می تونه خیلی بیشتر از این باشه.

با اجازه استارتر عزیز برای بنده ارسال کنید

pejman20
April 3rd, 2015, 04:41
خوشجال می شم به من هم بگید دوست عزیز ...