PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل باز نشدن کنترل پنل هاستم و سایت هایی که توش دارم(کمک کنید لطفا)

مهدی پاتر
August 10th, 2010, 20:51
سلام
من ساب دامین ها و خود سایت اصلی ای که با این هاستم حالا روشون هر کاری کردم باز نمیشند
همچنین کنترل پنل هاستم هم باز نمیشه (مشکل بلوک شدن آی پی نیست) وقتی آدرس لوگین برای ورود به کنترل پنل هاستم رو میزنم هیچ صفحه ای باز نمیشه که از من یوزر و پسورد بخواد مثل سایتی که ف****ر شده یا محتوایی توش نیست یا دی ان اس هاش تغییر داده شده خلاصه باز نمیشه دقیقا موقعی که آدرس سایت هایی که گفتم هم میزنم همین مشکل هست
اگه میشه کمک کنید (بازم بگم مشکل از سرور و بلوک شدن آی پی نیست) در ضمن به چندین نفر هم دادم تست کردند باز میشد همچنین من همیشه این مشکل رو با هر هاستی و کنترل پنلی دارم همین الانم یک هاست رایگان گرفتم ولی اونم همین مشکل رو دارم باهاش
ممنون میشم راهنمایی کنید

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 07:36 PM ----------

واقعا بهت زده شدم از این همه کمک

taghikhani
August 10th, 2010, 21:01
از طریق آی پی بزن ببین باز میشه یا نه

مهدی پاتر
August 10th, 2010, 21:10
همیشه همین کار رو میکنم

taghikhani
August 10th, 2010, 21:12
آی پی و سایت سرویس دهندتون رو تو هاست ترکر پینگ کردید ببینید سرورشون داون هست یا نه؟

مهدی پاتر
August 10th, 2010, 21:20
چجوری؟ :d

1eng.ir
August 10th, 2010, 21:35
چجوری؟ :d
به سادگی!
host-tracker.com

مهدی پاتر
August 10th, 2010, 22:02
Sorry when I try check url
exception Not_found raised
این ارور رو میده آدرس سایتی که ازش هاست گرفتم اینه
novinserver.com

taghikhani
August 11th, 2010, 02:08
Sorry when I try check url
exception Not_found raised
این ارور رو میده آدرس سایتی که ازش هاست گرفتم اینه
novinserver.com

یعنی سرور داون شده

مهدی پاتر
August 11th, 2010, 08:45
خوب حالا چی کار باید بکنم

taghikhani
August 11th, 2010, 13:48
خوب حالا چی کار باید بکنم

سایت خودشون که بالاست. باهاشون تماس بگیرید ببینید چی میگن.

مهدی پاتر
August 11th, 2010, 13:53
سایت خودشون که بالاست. باهاشون تماس بگیرید ببینید چی میگن.
روزی 5 دقیقه آنلاینند الان هم نیستند اگر بودند جواب سوالی که دیروز براشون ارسال کرده بودم رو میدادند

seeto
November 23rd, 2011, 20:33
salam doostan
man az rooye whm reseler namayandegi dadam ba ip mojaza az ip khode whm
hala kole cpanel sithay ke rooye whm hast bazi mavaghe baz nemishand va eroor zir migirand

Sorry for the inconvenience!
The filesystem mounted at / on this server is running out of disk space. cPanel operations have been temporarily suspended to prevent something bad from happening. Please ask your system admin to remove any files not in use on that partition.

bazimavagheham baraye baziha faghad ba *** baz mishe

cize digey am ke hast ineke hich kodoom az sitha rooye whm ba in adres enmishe vared shod:
https://mydamin.com/cpanel

plz yeki rahnamai kone mamnoon misham :63: