PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ثبت اطلاعات دیتابیس در نصب کردن whmcs

Mohammad_cn47
April 1st, 2015, 01:41
سلام دوستان. من رو هاستم whmcs نال شده نصب کردم و وقتی میرم تو پوشه install و مرحله ثبت مشخصات دیتابیس میرسم، ارور میده. میگه مشخصات وارد شده غلطه. چند بارم تصحیح کردم نشد، رفتم دیتابیس با یوز جدید ساختم و وارد کردم بازم نشد. ارورش هم اینه.

Could not connect to the database!

Please check the database connection details you provided and ensure the mysql user has access to the given database name

pasargad web
April 1st, 2015, 01:45
سلام دوستان. من رو هاستم whmcs نال شده نصب کردم و وقتی میرم تو پوشه install و مرحله ثبت مشخصات دیتابیس میرسم، ارور میده. میگه مشخصات وارد شده غلطه. چند بارم تصحیح کردم نشد، رفتم دیتابیس با یوز جدید ساختم و وارد کردم بازم نشد. ارورش هم اینه.

Could not connect to the database!

Please check the database connection details you provided and ensure the mysql user has access to the given database name
احتمالا یکی از مقادیر رو اشتباه وارد می کنید.
در صورت بر طرف نشدن اطلاعات رو پ.خ کنید چک کنیم.

Mohammad_cn47
April 1st, 2015, 01:47
دوست عزیز همه مقادیر درست وارد شده.

pasargad web
April 1st, 2015, 01:53
دوست عزیز همه مقادیر درست وارد شده.
اطلاعات دسترسی رو پ.خ کنید تا چک کنیم.

trust toiler
April 1st, 2015, 04:31
به احتمال زیاد از یوزر و نام دیتابیس است .

توجه کنید که نام و یوزر دیتابیس را باید به صورت usre_databasename وارد کنید .

Mohammad_cn47
April 1st, 2015, 10:54
چرا میدونم. انجام دادم ولی نشد.

sardarn
April 1st, 2015, 11:24
سلام

این یوزر به دیتابیس وصل کردید؟همه موارد تیک زدید؟
شایدم مشکل از نسخه نال شده تان باشد یک نسخه دیگر را امتحان نمایید.

موفق باشید

esechel
August 19th, 2015, 11:25
سلام دوستان من هم این مشکل رو دارم.
از چند جا نسخه 6 نال شده رو گرفتم این مشکل وجود داشت ولی وقتی نسخه 5.2 نصب میکنم راحت نصب میشه و این ارور نمیاد اگه کسی راه حلی داره بگه.
یا اگه کسی نسخه 6 نال شده رو نصب کرده لینکشو بده ممنون میشم.

- - - Updated - - -

از دوستان کسی با این مشکل مواجه نشده ؟