PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : LSCache چیست ؟

hoka
March 31st, 2015, 02:18
سلام خدمت دوستان

الان توی سایت لایت اسپید اومدم یک لایسنس تهیه کنم که این گزینه رو دیدم توی آپشن های لایسنس

این کش لایت اسپید چی هست دقیقا ؟ آیا مثل کش های معمولی سایت رو کش میکنه ؟کلا کارش چی هست ؟

چون یکی از سایت هام لحظه ای به روز میشه و نمیخوام مثل کش های معمولی سایت کلا کش بشه و پست ها آپدیت نباشن لحظه ای

rahpoo
August 31st, 2017, 10:07
سلام هرچند خیلی از پستتون میگذره برای منم سوال شد سرچ کردم این تاپیک اومد و سایت های خارجی رو سرچ کردم گفتم نتیجه رو اینجا بزارم تا اگه بقیه هم سرچ کردن یه ذره کمک کرده باشم

LSCache رفتار مشابهی با mod_cache در Apache دارد. این کار شبیه به وینچ است. استفاده از LSCache به صفحات PHP محدود نمی شود و محتویات پویا را پنهان می کند. خاصیت اجتناب ناپذیر LSCache این است که از قوانین بازنویسی برای انعطاف پذیری بهتر استفاده می کند. این قوانین بازنویسی در فایل های پیکربندی یا در فایل های .htaccess هر وب سایت اجرا می شود. همانطور که مکانیزم کش در وب سرور LiteSpeed ساخته شده است، نیاز یا یک لایه ****** مع*** را حذف می کند که باعث افزایش عملکرد می شود.