PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه کنترل پنلی انتخاب کنم ؟

ali6594
August 10th, 2010, 12:32
با عرض سلام و وقت بخیر به حضور دوستان
من می خواستم یه وی پی اس تازه بگیرم که روش سایت هام رو میزبانی کنم
اما آشنایی چندانی با کنترل پنل ها ندارم به همین خاطر مزاحم شما شدم .
حالا اول بگید سیستم عامل وی پی اسم چی باشه و این که روی اون سیستم عامل چه کنترل پنل هایی میشه نصب کرد و این که آیا کنترل پنل رایگان هم هست که خوب باشه و زیاد ضعیف نباشه ؟

mohsen1
August 10th, 2010, 13:32
برای سایت های شخصی از دایرکت ادمین یا ال ایکس ادمین استفاده کنید.
سیستم عامل هم سنت اُ اس مناسب هاستینگ هست.
لایسنس دایرکت ادمین 5 دلار و ال ایکس ادمین رایگان هست.

taghikhani
August 10th, 2010, 13:34
اگر سایتهاتون تحت .net یا vb نوشته نشدن سیستم عاملتون بهتره لینوکس باشه و پیشنهاد من centos 5.5 هست.
برای کنترل پنل، در حال حاضر بهترین از بین رایگانها kloxo هستش. اگر هم قصد دارید هزینه برای کنترل بدهید ولی کم، Directadmin گزینه بسیار مناسبی است.

Rezash
August 10th, 2010, 13:38
پولي:
مناسب براي هاستينگ،استفاده شخصي : cpanel
مناسب براي استفاده شخصي و ميزباني سايت هاي خودت،هزينه پنل پايين : Directadmin
رايگان : koloxo
البته هستند بعضي جاها كه لايسنس Cp و DA رو با قيمت پايين ترين و مساوي با هم ميدند بهتون!

all
August 10th, 2010, 13:59
اگه برای هاستینگ دهی به مشتریات میخوای فقط cpanel (شخصا از سیپنل متنفرم ولی خوب هوادار زیاد داره)که باید حدود 300 مگ براش جدا بزاری اگه برای استفاده شخصی میخوای webmin امنیتش بیشتر از کلکسو هست و مصرف رمش خیلی پایین تر البته قیافه نداره 140 مگ رم براش کنار بزار دایرکت ادمین هم بهتره با کلکسو مقایسه بشه نه قیافه داره نه امنیت داره تازه پولی هم هست (البته شخصا ازش خوشم میاد و 1 سال هم باهاش کارکردم) سیستم عامل هم سنت او اس خیلی خوبه و اپدیتهاش زودتر از بقیه میاد(البته شخصا زیاد با رد هت بیس حال نمیکنم) من خودم الان وی پی اس دارم و از کلکسو و سنت او اس دارم استفاده میکنم برای این حالت هم باید 230 مگ جدا بزاری ولی بزودی به وب مین و ابنتو کوچ میکنم

Arashdn
August 10th, 2010, 14:15
واسه سرور همین سنت او اس خوبه ...

دایرکت ادمین هم بهتره با کلکسو مقایسه بشه نه قیافه داره نه امنیت داره تازه پولی هم هست با قیافه کاری ندارم ( هر چند با نصب تم عالی میشه)
ولی امنیت دایرکت ادمین خیلی عالیه و به جرات میگم از سی پنل هم بالاتر و از وبمین هم بیشتر و با پلسک رقابت میکنه

kingoftehran
August 10th, 2010, 15:48
با سلام
سیستم عامل فقط centos و پنل هم اگر تجاری هست حتما cpanel باشه در غیر این صورت دایرکت هم ارزونه هم خوبه.

ali6594
August 10th, 2010, 17:17
خیلی ممنون دوستان واقعا لطف کردید و خوب جواب دادید .
من این مطالب رو باید یکی دو بار دیگه بخونم و تصمیم که گرفتم واسه استفاده شخصی می خوام یا تجاری و یا این که رایگان و پولی همین جا بازم مزاحمتون می شم تا بیشتر از دانشتون استفاده کنم .

---------- Post added at 05:17 PM ---------- Previous post was at 04:40 PM ----------

دوستان من کنترل پنل Directadmin رو انتخاب کردم واسه کارم .
حالا سوال از شما سروران اینه که وی پی اسی که می خوام بخرم رمش چقدر باشه ؟
و یه جای خوب و منصف واسه فروش لایسنس این کنترل پنل بهم معرفی کنید .

Rezash
August 10th, 2010, 17:59
در مورد رم : http://www.webhostingtalk.ir/f85/%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%A7%D8%AF%D9%85%DB%8C%D9%86-%DA%86%D9%82%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D9%85-%D9%85%DB%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1%D9%87%D8%9F%D8%9F-13682/

Arashdn
August 11th, 2010, 11:10
دوستان من کنترل پنل Directadmin رو انتخاب کردم واسه کارم .
حالا سوال از شما سروران اینه که وی پی اسی که می خوام بخرم رمش چقدر باشه ؟
بستگی به سایتت داره
خود دایرکت ادمین تنهایی با رم 128 هم بالا میاد
ولی بره کیفیت خوب پیشنهاد میکنم رم 256 یا 512 بگیرید

و یه جای خوب و منصف واسه فروش لایسنس این کنترل پنل بهم معرفی کنید .
اگر از جای خاصی وی پی اس گرفتید و قیمتش هم منصفانه است از همون بگیرید
اگر نه میتونید از گروه وب گستران بگیرید

ali6594
August 11th, 2010, 11:18
بله برا شروع کار تصمیم گرفتم رم 512 بگیرم ان شا الله اگه مشتری داشتم ارتقاء میدم .
در مورد شرکت های فروشنده لایسنس لطف کنید لینک بدید .

vPsPersia.COM
August 11th, 2010, 11:32
سلام دوست عزیز .

از ایــــنــــجـــــا (http://portal.vpspersia.com/cart.php?gid=3) لیست پلان ها ما رو نگاه کنید .

لایسنس دایرکت ادمین مجانی می باشد
لایسنس WHM/cPanel تنها 10 هزار تومان ماهانه می باشد

ali6594
August 11th, 2010, 11:58
آقا ممنون اما من وی پی اسم رو گرفتم و نمی تونم مزاحم شما بشم اگه میشه قیمت لایسنس اکسترنال رو بگید یا پیام خصوصی کنید
با تشکر

Arashdn
August 11th, 2010, 12:02
آقا ممنون اما من وی پی اسم رو گرفتم و نمی تونم مزاحم شما بشم اگه میشه قیمت لایسنس اکسترنال رو بگید یا پیام خصوصی کنید
با تشکر
با این اینیل تماس بگیر
ali (at) hajyani.info