PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل لود سایت

saeed1988m
March 30th, 2015, 20:12
با سلام عزیزان لطفا یه چک بفرمایید متاسفانه سایت از عصر به این مشکل برخورده که بسیار کند لود میشه از سایت زیر چک کردم نزدیک 72 ثانیه طول میکشه چون یه دفه بوده برام عجیب لطفا راهنمایی کنید ببینیم مشکل چیه
تشکر از شما عزیزان
http://www.downloado.ir/

http://gtmetrix.com/reports/www.downloado.ir/3HtxsNIb

!MihanIt!
March 30th, 2015, 20:14
آره دیر لود میکنه.
امکان دارد از سرور باشد .

saeed1988m
March 30th, 2015, 20:16
آره دیر لود میکنه.
امکان دارد از سرور باشد .

والا نت افرازه تیکت دادم هنوز جواب ندادن
برام عجیبه چون از عصر اینطور شده فکر کردم از سرعت اینترنت ممکنه باشه ولی خب الان چک کردم و از این سایت متوجه شدم مشکلی هست انگار

!MihanIt!
March 30th, 2015, 20:18
والا نت افرازه تیکت دادم هنوز جواب ندادن
برام عجیبه چون از عصر اینطور شده فکر کردم از سرعت اینترنت ممکنه باشه ولی خب الان چک کردم و از این سایت متوجه شدم مشکلی هست انگار

از کلود لینوکس استفاده می کنند چون اگر تو اون مصرفتون لیمیت بشه لود پایین میاد.

saeed1988m
March 30th, 2015, 20:20
از کلود لینوکس استفاده می کنند چون اگر تو اون مصرفتون لیمیت بشه لود پایین میاد.

اگه منظورتون از مصرف بازدید و پهنای پاند این موارد هست که خیلی تغییری نکرده 7تا 8 هزار یکتا تا 24000کل

TN Projects
March 30th, 2015, 20:21
با درود و احترام.
مشکل یا از سرور هست یا از خود سایت اما اگر خواستید ببینید خود سایته یا خیر در یکی از ساب دامینهاتون وردپرس نصب کنید و با افزونه هاتون روی وردپرس جدید آزمایش کنید و خودتون متوجه نتیجه خواهید شد.
اما جناب مرادی عزیز این هاست مناسب کار شما نیست، چون با فشارهای مختلف کیفیت از اینی که هست پایین تر میاد. ولی به هر حال به احتمال زیاد ممکنه از افزونه هاتون باشه.(گاه مشکلات در افزونه هم به همین صورت پیش میاد بصورت ناگهانی)

saeed1988m
March 30th, 2015, 20:25
با درود و احترام.
مشکل یا از سرور هست یا از خود سایت اما اگر خواستید ببینید خود سایته یا خیر در یکی از ساب دامینهاتون وردپرس نصب کنید و با افزونه هاتون روی وردپرس جدید آزمایش کنید و خودتون متوجه نتیجه خواهید شد.
اما جناب مرادی عزیز این هاست مناسب کار شما نیست، ولی به هر حال به احتمال زیاد ممکنه از افزونه هاتون باشه.(گاه مشکلات در افزونه هم به همین صورت پیش میاد بصورت ناگهانی)

سپاس جناب کاظمی عزیز
به نظرم میتونه مشکل از بازدید یکتاباشه چون برای سرویسی که ما خریداری کردیم 6000تا هست اما چند وقتی میشه 7تا 8هزارتا شد ممکن هست این مورد باشه؟

- - - Updated - - -

البته الان چک میکنم بین 2تا 3 ثانیه لود میشه:-b

TN Projects
March 30th, 2015, 20:26
سپاس جناب کاظمی عزیز
به نظممیتونه مشکل از بازدید یکتاباشهچون برای سرویسی که ما خریداری کردیم 6000تا هست اما چند وقتی کیشه 7تا 8هزارتا شد ممکن هست این مورد باشه؟
بله میتونه باشه اما این موارد در این هاستینگها نادره و ممکنه این مشکلات دست خوش تغییرات در سرورهاشون ، یکسری مشکلاتی که ممکنه در افزونه هاتون پیش بیاد و یا حتی حملاتی که به سایتتون میشه.

xphost
March 30th, 2015, 20:26
چک شد
لودش عالیه

saeed1988m
March 30th, 2015, 20:41
چک شد
لودش عالیه
بله الان اوکی شده به نظرم مقطعی هست به بازدید مرتبط میتونه باشه چون بیشتر شده و سرویس من جوابگو شاید نباشه
سپاس از شما و بقیه دوستان

!MihanIt!
March 30th, 2015, 20:43
بله الان اوکی شده به نظرم مقطعی هست به بازدید مرتبط میتونه باشه چون بیشتر شده و سرویس من جوابگو شاید نباشه
سپاس از شما و بقیه دوستان

دوست عزیز من خدمتتون عرض کردم امکان دارد از استفاده شما باشد و سیستم لود پایین آورده...
موفق باشید

xphost
March 30th, 2015, 21:15
اگر سرور کلود باشه و شما مصرف بیش از حدی داشته باشید سرعت سایتتون رو میاره پایین که مصرفتون کنترل بشه شاید به خاطر همین موضوع باشه