PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اضافه کردن فیلد

mr.karkas
March 30th, 2015, 14:22
سلام من اموزش اضافه کردن یک گزینه برای خرید دامنه رو میخوام
میخوام وقتی کاربر دامنه رو سفارش میده یه کادر بیار تا شناسه ی ایرنیک رو بزنه تا ما براش ثبت کنیم و یه گزینه باشه ک اگر شناسه ایرنیک وارد نکرد گزینه ی بدون شناسه رو بزنه و یه مبلغی اضافه بشه تا با شناسه خودمون براش ثبت کنیم
ممنون میشم راهنمایی کنید تا این گزینه هارو ایجاد کنم لازم هم نیست دامنه به صورت انی ثبت شه خودمون براش دستی ثبت میکنیم فقط به یه گزینه نیاز داریم تا شناسه رو وارد کنه و شناسه در پنل ادمین ما نمایش داده بشه

یه مشکل اینکه وقتی کاربر میخواد dns دامنه رو عوض کن از قسمت مدیریت دی ان اس میره dns جدید رو میزنه توی پنل ادمین این دی ان اس نمایش داده نمیشه تا بتونیم از ایرنیک به صورت دستی براش دی ان اس ست کنیم دامنه رو
اینم راهنمایی کنید ممنون میشم

!MihanIt!
March 30th, 2015, 14:32
دوست شما فقط یکی از پلاگین های ثبت کننده رو نصب کنید و دامنه های آی ار رو با اون پلاگین ست کنید
البته این یکی از ماژول ها هست با یک سرچ تو گوگل ماژول های شرکت های دیگرم می تونید گیر بیارید
http://goo.gl/cjvjVy

mr.karkas
March 30th, 2015, 14:58
عزیز بنده پنل نمایندگی ندارم میخوام دستی دامین هارو ثبت کنم و فقط میخوام ک شناسه رو بدن مشکلی نداره ؟
لینکی ک دادین بالا نمیاد

!MihanIt!
March 30th, 2015, 15:00
دوست عزیز من نگفتم باید داشته باشید شما این پلاگین رو نصب کنید و فقط در مدیریت دامین ها ثبت کننده را روی این پلاگین قرار بدید ...
در قسمت سفارش فیلد به عنوان نیک ایجاد می شود.

موفق باشید

mr.karkas
March 30th, 2015, 15:02
دوست عزیز من نگفتم باید داشته باشید شما این پلاگین رو نصب کنید و فقط در مدیریت دامین ها ثبت کننده را روی این پلاگین قرار بدید ...
در قسمت سفارش فیلد به عنوان نیک ایجاد می شود.

موفق باشید
بنده یه فیلد هم میخوام اضافه کنم برای اونایی ک شناسه ندارن یه هزینه ای اضافه بشه تا با شناسه خودم براشون ثبت کنم این رو هم میشه راهنمایی کنید

!MihanIt!
March 30th, 2015, 15:14
دوست عزیز موقعی این ماژول رو نصب کردین مشتری تا این را به صورت پیش فرض پر نکند به مرحله بعد نمی تواند برود.

mr.karkas
April 5th, 2015, 15:57
دوست عزیز موقعی این ماژول رو نصب کردین مشتری تا این را به صورت پیش فرض پر نکند به مرحله بعد نمی تواند برود.

خب دوست عزیز من میخوام کاری کنم اونایی ک شناسه ایرنیک ندارن زیر همون کادر یه گزینه دیگه وجود داشته باشه ک با فعال کردن اون گزینه کاربر بدون وارد کردن شناسه بتونه بره مرحله بعدی ولی یه مبلغی به مبلغ دامنه اضافه بشه شما میتونی کمک کنید؟

- - - Updated - - -

کسی میتونه کمک کنه؟

- - - Updated - - -

اگر نیاز به برنامه نویسی داره لطفا هزینه رو اعلام کنید