PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل باز نشدن سایت برای بعضی از افراد

xphost
March 30th, 2015, 14:02
درود
یک مدتی هستش برای نت های مخابرات و ایرانسل مشکلی پیش اومده
که با وارد کردن دی ان اس 4.4.4.4
این مشکل حل میشه
نمیدونم از کجا هستش از سروره یا از نت
ولی اینو میدونم که بعضی سایت ها روی سرور ما برای بعضی افراد باز نمیشه
و با این دی ان اسی که گفتم وارد بکنند حل میشه مشکلشون
کسی برخورد داشته با این مشکل ؟
اگر کسی اطلاع داره از روش حل اعلام کنه
دست همه همکارا درد نکنه
روز خوش

JeyServer
March 30th, 2015, 19:57
سلام
لطف میکنید یک دامنه که این مشکل رو داره معرفی کنید؟

xphost
March 30th, 2015, 20:21
http://hilt.ir/

JeyServer
March 30th, 2015, 20:30
دلیل این مشکل اینکه شما روی دامنه اتون دی ان اس های ns1.xpserver.net و ns2.xpserver.net رو تنظیم کردید ولیکن سرور مقادیر دی ان اس رو ns1.niluhost.ir و ns2.niluhost.ir رو معرفی میکنه.
قابل توجهه که هر کدوم از این دسته از دی ان اس ها دارای آی پی های جداگانه ای هست.
اگر های شما ns1.xpserver.net و ns2.xpserver.net هست لطفا مشخص کنید که چرا سرور مقادیر ns1.niluhost.ir و ns2.niluhost.ir برمیگردونه؟نمایندگی هاست دارید؟
اگر بله باید درخواست DNS اختصاصی از سرویس دهنده اتون بکنید

!MihanIt!
March 30th, 2015, 20:41
استارتر عزیز لطفا تنظیمات دی ان اس خودتون رو چک کنید امکان دارد مشکل از اون باشد

TN Projects
March 30th, 2015, 20:48
با درود و احترام.
این مشکل طبیعتا یا از سروره یا از ای اس پی اما چیزی که مشخصه : مشکل از هر کدوم باشه بیانگر عدم سازگاری سرور و ای اس پی هست.
برای حل مشکل ابتدا تنظیمات اساسی سرورتون (دی ان اسهاتون) رو بررسی کنید و مجددا تنظیم کنید. و اگر مشکل از ای اس پی باشد باید باهاش سازگاری انجام بشه از طریق ساخت روتر و یکسری کانفیگها.
این مورد بعضی از مواقع که مشکل از ای اس پی ها هست مشاهده میشه. که ممکنه از لوکیشن تا رنج ای پی و موارد دیگه باشه.
در کل سعی کنید به یک متخصص بدین کامل واستون بررسی کنه تنظیمات اصلی رو، اگر مشکل همچنان پایدار بود و به سرور اصلیتون دسترسی دارید برای سازگاری تمامی کاربرها یا isp ها باید از طریق کانفیگ روتر و... اقدام کنید.
این موارد باید کامل انجام و بررسی بشه و نمیشه یکجا یا تک موردی توضیح خاصی اینجا داد.
پیروز باشید.

xphost
March 30th, 2015, 20:54
درود
این دامنه قبلا روی دی ان ای نیلو بوده
الان به اکس پی هاست منتقل شده
دوستان گفتن نمایندگی نه عزیزم سرور داریم

- - - Updated - - -

دلیل این مشکل اینکه شما روی دامنه اتون دی ان اس های ns1.xpserver.net و ns2.xpserver.net رو تنظیم کردید ولیکن سرور مقادیر دی ان اس رو ns1.niluhost.ir و ns2.niluhost.ir رو معرفی میکنه.
قابل توجهه که هر کدوم از این دسته از دی ان اس ها دارای آی پی های جداگانه ای هست.
اگر های شما ns1.xpserver.net و ns2.xpserver.net هست لطفا مشخص کنید که چرا سرور مقادیر ns1.niluhost.ir و ns2.niluhost.ir برمیگردونه؟نمایندگی هاست دارید؟
اگر بله باید درخواست DNS اختصاصی از سرویس دهنده اتون بکنید

نه عزیزم اون ماله یه سرور دیگست که نمیدونم چرا ست شده این طوری
سرور اختصاصی داریم
:))

- - - Updated - - -

par30ian.comیک نمونه سایت دیگم هستشکه امروز با تنظیم
دی ان اس برای isp
مشکلش حل شد

- - - Updated - - -

استارتر عزیز لطفا تنظیمات دی ان اس خودتون رو چک کنید امکان دارد مشکل از اون باشد
خیر فقط تعداد خاصی که نت مخابرات و ایرانسل دارند این مشکل رو دارند

shahinmq
March 30th, 2015, 20:57
دوست عزیز فکر نمی کنم مشکل از سایت شما باشه ، برای من هم که از مخابرات دارم حتی بعضی وقتها سایت گوگل و ... (درواقع میشه گفت اکثر سایت ها باز نمیشه) راه حل خودم :

دست خودرا روی ctrl+r نگه داشته و منتظر بمانید تا سایت باز شود سپس ست خودرا از روی دکمه ها بلند کنید :دی

xphost
March 30th, 2015, 21:04
دوست عزیز فکر نمی کنم مشکل از سایت شما باشه ، برای من هم که از مخابرات دارم حتی بعضی وقتها سایت گوگل و ... (درواقع میشه گفت اکثر سایت ها باز نمیشه) راه حل خودم :

دست خودرا روی ctrl+r نگه داشته و منتظر بمانید تا سایت باز شود سپس ست خودرا از روی دکمه ها بلند کنید :دی
من خودم احتمال میدم که مشکل از isp هستش
متاسفانه اکثر مشکلات ما با مخابرات و ایرانسل هستش
که فقط با تغییر دی ان اس در کانکشن نت به 4.4.4.4 درست میشه

sevenvds
March 30th, 2015, 21:37
با سلام من از اینترنت آسیاتک تست کردم باز شد

دی ان اس هم ندارم

با تشکر

Ramin
March 30th, 2015, 21:45
همانطور که دوستان اشاره داشتند این مشکل معمولا ناشی از خطاهای دی ان اس می باشد . سایت زیر را امتحان کنید :

http://www.intodns.com/

احتمالا مشکل شما نیز ارور ها باشد

xphost
March 30th, 2015, 21:56
با سلام من از اینترنت آسیاتک تست کردم باز شد

دی ان اس هم ندارم

با تشکر
با مخابرات و ایرانسل مشکل داریم