PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فعال نبودن فول بکاپ و ندادن بکاپ توسط آی وب هاست i-whost.net

PCcamp.Ir
March 30th, 2015, 09:41
با سلام خدمت همه

همون طور ک می دونید ای وب هاست مشکلات زیادی داره.یکیش فعال نبودن فول بکاپ و امنیت بسیار پایین ک طی یکسال چند بار هاست ویروسی و فایل ها دستکاری شد
حدود یه هفته مونده به اتمام سرویس درخواست فول بکاپ کردم ندادن.خاستم دستی انتقال بدم ک خطا می داد و نشد.
تا اینکه دیشب زمان سرویس تموم شد و سایت ساسپند شد.گفتن بعد اتمام سرویس اصلا بکاپ نمیدیم.

مشکلاتی ک من با ای وب هاست داشتم:
1- ناشی بودن پشتیبانی جوری ک همون روز اول ک سایتم رو انتقال میدادم با کلی مشکلات روبرو شدم
2- بازگرداندن بکاپ قبلی بدون اطلاع مشتری - چندین بار اطلاعات کلی کاربر از بین رفت
3-امنیت بسیار پایین ؛ چندین بار فایل های هاست و ایندکس دستکاری شد.جالب اینجاست حاضر نشدن کوچولو پیگیری کنن ک مشکل چی بوده! فقط گفتن مربوط به مدیریت محتوا میشه.در حالی که طی 6 سال همچین مشکلی نداشتم
4- بی مسئولیت بودن پشتیبانی ؛ با ی جمله کوتاه و سرسری تیکت رو جواب میده بلافاصله تیکت رو میبنده و کاربر قادر به پاسخگویی نیست
5- فعال نبودن فول بکاپ و ارائه ندادن ان در هر زمان چه قبل اتمام سرویس و چ بعد اتمام سرویس

با این حال با پلیس فتا تماس گرفتم و جریان رو گفتم
گفتن که اگه سرویستون تموم شده بله حق با اوناست
ولی حق ندارن فول بکاپ رو غیر فعال کنن و در صورت غیر فعال کردن موظفن هر لحظه که مشتری خاست در اختیار اون قرار داده بشه.
گفتم بله مدارکش هم موجود هست سیو کردم که چند بار درخواست فول بکاپ کردم
گفتن یه شکایت تنظیم کن مدارک رو پیوست کن بیار.

حتی قبل این کار چند بار خواهش کردم اصرار کردم ولی جواب نداد.

hasanazizi
March 30th, 2015, 09:52
با سلام و عرض ادب
دوست عزیز به نظر بنده شکایت نکنی بهتره چون هیچی دست نمیگیره و یه مورد خاصی نیست و الکی وقتتو از دست میدی
من دوتا از مشتریام از اونجا به پیش ما اومدن یک هفته باهاشون تلفنی ، تیکت ، یاهو حرف زدم بک اپ ندادن اخرش مجبور شدم دستی منتقل کنم
شما هم یه میزبان خوب پیدا کن که واست بدون مشکل منتقل کنه
باتشکر

flashgraphic
March 30th, 2015, 10:01
شما اولین نفر نیستید خیلی ها هستند که این مشکل رو دارند و خیلی تاپیک ها ازش ایجاد شده..
پیگیر شکایت نشیدبهتره.

s0NY
March 30th, 2015, 10:07
بک اپ دستی بگیر عوض کن شرکتت رو

PCcamp.Ir
March 30th, 2015, 10:12
یکی از اشناهای ما اونجاست.من چندین باری رفتم با روالش کامل اشنام.فقط کافیه براش پرونده تشکیل بشه و به قول انتظامی ها وقوع صورت بگیره!!
گفتم خیلی اصرار کردم خواهش کردم بکاپ ندادن

- - - Updated - - -

مشکل اینجاست هیچ گونه دسترسی ندارم
سرویس کامل حذف شده

1oveless
March 30th, 2015, 10:17
یکی از اشناهای ما اونجاست.من چندین باری رفتم با روالش کامل اشنام.فقط کافیه براش پرونده تشکیل بشه و به قول انتظامی ها وقوع صورت بگیره!!
گفتم خیلی اصرار کردم خواهش کردم بکاپ ندادن

- - - Updated - - -

مشکل اینجاست هیچ گونه دسترسی ندارم
سرویس کامل حذف شده

کمکی‌ در این مورد نمیتونم بکنم، اما اگر که دست رسی‌ به هاست رو گرفتید خوشحال میشم براتون انتقال رو انجام بدم دستی‌.
به احتمال زیاد اکانت شما رو پاک نکردن، بهتر هست باهاشون صحبت کنید، اگر که سایت براتون مهم تر از شکایت کردن هست.

mizban97
March 30th, 2015, 10:42
سلام
این اولین بار نیست آی وب هاست بک آپ نمیده شما که خودتون از وضعیتشون خبر داشتید چرا اونجا رفتید در همین انجمن دوستان بسیار انسانی وجود دارند!!!
بنده هم یکبار این مشکل برام پیش اومده بود. که با پلیس فتا تماس گرفتم و بعدش پشیمون شدم. اینو باید اون شرکت که خودشو به اصلاح شرکت میدونه باید وجدان کاری داشته باشه!
متاسفانه ایرانی هستیم اینم نمونه ای از ایرانی بودن ما هست.

se7en-host
March 30th, 2015, 11:20
بعضی از شرکت ها گزینه بکاپ رو غیر فعال کردن اما وظیشونه هر وقت تیکت بدید براتون فول بکاپ ارسال کنند
بهتر بود موقعی که هاست فعال بود از شرکت دیگه ای سرویس تهیه می کردید و انتقال به انها میسپردید که دستی انتقال بدند

kool
March 30th, 2015, 11:24
من موندم چرا همه کاربرا با وجود اطلاع از اینکه بکاپ گیری اینا غیرفعال هست، باز فکر کردن به نحوه انتقال رو میزارن دقیقه 90 انجام بدن که دیگه دسترسی ندارن!
اگه دسترسی بود، هیچ مشکلی نبود و به سادگی میشد دستی انتقال داد!

jahromweb
March 30th, 2015, 11:30
باسلام
دوست عزیز سرویس ساسپند شده یا ترمینیت؟
اگر ساسپند هست شاید تنها راه پرداخت هزینه و بعد از ان انتقال باشد.....
ببینید پول هاست بیشتر ارزش دارد یا اطلاعات ...
------------------
البته شکی نیست که حداقل یک بکاپ از سرویس شما دارند فقط ببینید پول میخواهد یا ..؟
موفق باشید

مینا-صیفی
March 30th, 2015, 15:14
کاری به این موضوع ندارم چون همه این شرکت را میشناسند چجوری هستند

اما من خودم بخوام هاستی خرید کنم اول لاگین میکنم یا میپرسم اگر گزینه فول بک اپ نداشته باشه خرید نمیکنم و این مورد از نظر من نداشتند گزینه فول بک اپ = بی اعتباری و بی اعتمادی و .... هست اگر شرکتی ریگی به کفش ندشته باشه اون گزینه را میزاره باز باشه مثله خیلی جاهای دیگه این مورد یا به خودشان شک دارند قطعی زیاد دارند مثلا که میخوان مشتری بک اپ نگیره جای دیگخ نره یا موقعه اتمام سرویس پول اضافه بگیرند بک اپ بدند یا از اطلاعات سو استفاده کنند معنی نداشتن این گزینه این هست .

با تشکر.

bot
March 30th, 2015, 16:22
ادمین بی شخصیتی داره این سایت به هیچ وجه ازش خرید نکنید

PCcamp.Ir
March 30th, 2015, 21:38
ممنون از همه دوستان که نظر دادن
فقط کسانی ک شکایت دارن با من در تماس باشن که باهم حقمون رو بگیریم
مطمئن باشید حتی اگر پلیس فتا جواب نده (که میده) به دیوان هدالت شکایت می کنیم