PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی vpm روی لینوکس

Fracture
August 9th, 2010, 16:25
سلام
الان رو وی پی اس ویندوز VPM دارم هم pptp و هم L2TP ولی میتونم روی سنت او اس (یا هر لینوکسی) چنین کاری کنم و اکانتینگ هم داشته باشم؟ ipsec هم امکان پذیره؟ (VPM = :104:)

ممنونم

Fracture
August 9th, 2010, 18:57
کسی در این زمینه کار نکرده؟

tebyan
August 9th, 2010, 20:34
سلام این امکان را دارد ولی لینوکس تا اونجا که میدونم یک شرایط میخواد 1 کرنل اختصاصی باید باشد (مجازی ساز وی ام ور باشه بهتره ) تا اوپن وی زد 2 کنترل پنل نظیر سی پنل یا دایرکت ادمین نداشته باشه ( سرور خام ) :D و نصبش کاری نداره فیلم اموزشی نصب موجود است و ibsng میخواهی استفاده کنی یا سیب یا برنامه دیگه ibsng بهتره تابقیه نظر شخصی (خودم لینوکس کار نرکدم تاالان دوستانی که کار کردن بهتر میتونن جوابگو باشن

VatanVPS
August 9th, 2010, 22:32
شدن میشه اما کار هرکس نیست خرمن کوفتن
بسیار سخته ! من از رو آموزش نتونستم کانفیگ کنم

Fracture
August 9th, 2010, 23:49
خب سرور خام هست! نصب pptp و IBSng هم فیلمش هست، حالا این دو تا چطور به هم وصل میشن؟ لینوکس با openvz هست، پس اختصاصی نیست.

ممنونم

M90
August 10th, 2010, 11:58
اگه هسته ي وي پي اس اختصاصي باشه امكانش هست (VMware or XEN)

اگه وي پي اس شما اين شرايط رو داره از روي فيلم آموزشي پيش برين و يا اينكه بدين براتون نصبش كنن !

Fracture
August 10th, 2010, 15:08
اگه هسته ي وي پي اس اختصاصي باشه امكانش هست (VMware or XEN)
اگه وي پي اس شما اين شرايط رو داره از روي فيلم آموزشي پيش برين و يا اينكه بدين براتون نصبش كنن !
ممنونم از پاسخ شما
Ipsec نیاز به هسته اختصاصی داره؟ فیلمی که پیدا کردم اسمش L2TP Server For CentOS 5 هست، واسه اکانتینگ اگر از IBSng استفاده کنم، چطور باید این دو رو به هم وصل کنم؟

M90
August 10th, 2010, 15:41
ممنونم از پاسخ شما
Ipsec نیاز به هسته اختصاصی داره؟ فیلمی که پیدا کردم اسمش L2TP Server For CentOS 5 هست، واسه اکانتینگ اگر از IBSng استفاده کنم، چطور باید این دو رو به هم وصل کنم؟

IPsec رو تا حالا Setup نكردم ولي براي L2TP بله تا جايي كه من اطلاع دارم نياز هست.

تو تنظيمان pptp پلاگين Radios.iso رو لود ميكنيد و توي IBSng يه RAS با آي پي 127.0.0.1 ايجاد ميكنيد.., البته اگه pptp روي همون سرور هست... .

Fracture
August 10th, 2010, 20:24
ممنونم از زحمت دوستان، پس با این حساب vpm روی کرنل اشتراکی امکان پذیر نیست.

ShahreServer
August 17th, 2010, 01:43
آره امکان پذیر نیست
ولی اگر vps xen ya vmware داشته باشی بچه های ساپورت شرکت ما رایگان step by step یادت میدن

شرکت ما دوست داره تمام بچه های شبکه کارو آموزش بده و بعد همه وارد تیم ما بشن