PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی برای سایت با 50,000 کاربر

iMax
March 28th, 2015, 08:37
با سلام، بنده به یک سرور مجازی برای یک سایت با 50.000 کاربر نیاز مندم، لطفا مشخصات سخت افزاری مناسب برای همچین سایتی را برای من ارائه دهدید، قیمت سرور و اینکه از کدوم کشور هست اصلا برای من مهم نیست، فقط مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای همچین سایتی با این تعداد یوزر رو میخواهم.

با تشکر

Cpt.Liux
March 28th, 2015, 08:46
وبسایت شما مبتنی بر چه سیستمی هست؟

iMax
March 28th, 2015, 08:47
لینوکس

1oveless
March 28th, 2015, 08:49
سلام، همینطوری که نمی‌شه گفت!
چقدر منابع استفاده دارید الان؟ فضا، پهنای باند، یوزر‌های انلاین و ....

iMax
March 28th, 2015, 08:58
یک نوع محیط اجتماعی هست. به فضای زیادی نیاز هست.
با توجه به اینکه فایل های زیادی توسط کاربران ما آپلود میشه پهنای باند بالای مورد نیازه
یوز های انلاین ما حدودا 4000 کاربر هست.. اما میخواهم که خیلی بیشتر از این تعداد یوزر آنلاین رو هم جواب ده.
بیشترین چیزی که مد نظرم هم میزان ram و cpu و نوع پردازشگر هست و اطلاعات دیگه به جز فضا و پهنایی باند.

mehriz
March 28th, 2015, 09:20
یک نوع محیط اجتماعی هست. به فضای زیادی نیاز هست.
با توجه به اینکه فایل های زیادی توسط کاربران ما آپلود میشه پهنای باند بالای مورد نیازه
یوز های انلاین ما حدودا 4000 کاربر هست.. اما میخواهم که خیلی بیشتر از این تعداد یوزر آنلاین رو هم جواب ده.
بیشترین چیزی که مد نظرم هم میزان ram و cpu و نوع پردازشگر هست و اطلاعات دیگه به جز فضا و پهنایی باند.
سلام
دوست عزیز بخواهید بازدهی بالاتری داشته باشید.بهتره سرور اختصاصی مدیریت شده بگیرید.
سرور مجازی جواب کار نمیده

iMax
March 28th, 2015, 09:32
اختصاصی و مجازیش واسم مهم نیست فقط مشخصات سخت افزاری Ram و cpu رو بدونم کافیه..

Milad-H
March 28th, 2015, 09:44
با سلام، یک سرور نیم اختصاصی پیشنهاد بنده به شما است ، البته شما هر سرور تهیه بفرماید در مرحله دوم کانفیگ مناسب برای نوع فعالیت شماست تا بهترین بازده را داشته باشد
بنده سرور زیر را پیشنهاد میکنم ،
Ram 8G
HDD 500G
BW U
Cpu 4 core 3.33Ghz
price 148000

asrhosting
March 28th, 2015, 10:14
با سلام، بنده به یک سرور مجازی برای یک سایت با 50.000 کاربر نیاز مندم، لطفا مشخصات سخت افزاری مناسب برای همچین سایتی را برای من ارائه دهدید، قیمت سرور و اینکه از کدوم کشور هست اصلا برای من مهم نیست، فقط مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای همچین سایتی با این تعداد یوزر رو میخواهم.

با تشکر

سلام .
سرور زیر که از قدرت بالایی برخوردار هست رو می تونیم تقدیمتون کنیم :
سی پی یو : 8 هسته
قدرت : 6000 مگاهرتز
رم : 8 گیگ
هارد : 250 گیگابایت ( هارد پر سرعت )
پهنای باند : نامحدود
سیستم عامل : به دلخواه
کنترل پنل رایگان : لینوکس ( دایرکت ادمین یا کلوکسو )
کانفینگ اولیه رایگان
آی پی : 1
پورت : یک گیگابیت
دیتاسنتر : OVH .

ماه اول : 50000 تومان .
بقیه ماه ها : 100000 تومان .

* کیفیت سرور تضمین شده هست و در صورت نارضایتی کل هزینه برگشت خواهد خورد .
* تلفن مشاوره و خرید : 03158134205 .
* آدرس حسابداری و خرید : http://billing.asrhosting.com

!MihanIt!
March 28th, 2015, 10:18
از OVH و HETZENER
درخدمتم.
OVH :
Ram: 6G
Cpu: 4500Mhz
HDD: 150G
BW: Unlimited
Datacenter: OVH
Port: 1G
Ip : 1
---------------------------
سیستم عامل : به دلخواه
مجازی ساز : VMware
آپتایم : 99.99
70.000 تومان
مشاهده پلن ها (http://my.mihanit.org/cart.php?gid=8)

iMax
March 28th, 2015, 10:35
من نمیخواهم آفرهاتون رو به من ارسال کنید، فقط میخواهم بدونم واسه همچین سایتی به چه سخت افزاری نیاز دارم تا در مورد خرید از شما تصممیم بگیرم

kaajhost
March 28th, 2015, 10:38
با سلام

دوست عزیز برای چنین سایتی حتما سرور اختصاصی تهیه بفرمایید.
CPU: E3-1230
RAM: 16 GB
HDD: 1 TB
Price: 140 USD
توصیه می کنم اگر از نظر هزینه محدودیتی ندارید حتما هارد ها را با RAID-10 سخت افزاری تهیه نمایید.
HDD: 4 TB RAID -10
Price: 220 USD

موفق باشید

asrhosting
March 28th, 2015, 10:38
من نمیخواهم آفرهاتون رو به من ارسال کنید، فقط میخواهم بدونم واسه همچین سایتی به چه سخت افزاری نیاز دارم تا در مورد خرید از شما تصممیم بگیرم

بسته به مورد استفاده سایتتون داره .
اما آفری که خدمتتون عرض کردم 100% جوابگوی این تعداد بازدید در روز هست .

Yas-Host
March 28th, 2015, 10:42
بسته به مورد استفاده سایتتون داره .
اما آفری که خدمتتون عرض کردم 100% جوابگوی این تعداد بازدید در روز هست .

رضا جان اعلام کردند 4000 نفر آنلاین شما رم 8 پیشنهاد دادید ؟ پوزش

استاتر عزیز تنها دیتاسنتر رد استیشن مناسب شماست + رید سخت افزاری برای فایل های اصلی و فایل های آپلودی دارای هارد sshd

مشخصات سرور اصلی حداقل :

Model: Dell PowerEdge D9-520 Carbon-Neutral Server
Setup Options:Not Available
Operating System:CentOS Linux 6 - Optional Control Panels
Control Panel:Not Required
SQL Database:Not Required
CPU:12 Core: 2 x Intel® Xeon® E5-2430v2 (15M Cache, 2.50 GHz)
Memory:96GB DDR3
Hard Disk Configuration:2 x 4TB SSHD 7,200 RPM
Raid:H710p Raid Controller with BBU - Raid 1

mizban97
March 28th, 2015, 10:56

با تشکر

سلام
سرور از المان با منابع اختصاصی قابل ارائه هست.
در خدمتیم
کانفیگ رایگان میباشد
Ram 16 Gig
Cpu 6 core
Hdd 250 gig
ماهانه 180 هزار تومان
جهت اطلاعات بیشتر تیکت بزنید یا با ایدی زیر در تماس باشید
info.mizbanserver
http://hub.mizbanservers.com

morgoet
March 28th, 2015, 11:46
با سلام
سرور 4096 - 55.000 تومان قابل ارائه میباشد
XVPS | سرور مجازی | سرور اختصاصی| میزبانی وب| ثبت دامنه (http://xvps.ir)

30 درصت تخفیف ویژه ماه اول فقط و فقط برای تست کیفیت و آپتایم

برای مشاهده سایر پلان ها اینجا (http://www.xvps.ir/cart.php) کلیک کنید
منابع اختصاصی – پنل تحت وب – قیمت مناست – بازگشت وجه در صورت نا رضایتی - آپتایم بالا

امکان تست سرویس/ سرور ها موجود میباشد

جهت دریافت سرور مجازی برای تست کیفیت با پشتیبانی در ارتباط باشید

ارتباط با بخش فروش و پشتیبانی (بر روی تصاویر کلیک نمایید)

http://xvps.ir/1image/ticket.png (http://www.xvps.ir/submitticket.php?step=2&deptid=2)----http://xvps.ir/1image/yahoo.jpg (ymsgr:sendIM?xvpsir)----http://xvps.ir/1image/tamas.jpg

(ymsgr:sendIM?xvpsir)
دارای نماد اعتماد دو ستاره

novinvps.com
March 28th, 2015, 12:12

سلام
درخواست شما بستگی داره به بهینه سازی انجام شده میتونه بسیار متغیر باشه مقدار منابع مورد نیازی ه می طلبه.
چه مقدار بودجه در نظر دارید؟

Irandotnet.ir
March 28th, 2015, 12:48
پیشنهاد ما سرور های اختصاصی زیر است
سرور اول
پردازنده : Intel® Xeon® E3 1230 v3 (http://ark.intel.com/products/75054/)
رم : 32GB DDR3 ECC
هارددیسک : 2x 1 TB SATA3
پورت : 1Gbps
هزینه : ماه اول 368 هزارتومان تمدید ماهیانه 200 هزارتومان
سرور دوم
پردازنده : Intel® Xeon® E5 1410 v2 (http://ark.intel.com/products/75777/)
رم : 96GB DDR3 ECC
هارددیسک : 2x 500 GB SSD
هزینه : ماهیانه 450 هزارتومان
سرور سوم
پردازنده : 2x Intel® Xeon® E5 2650 v2 (http://ark.intel.com/products/75269/)
رم : 192GB DDR3 ECC
هارددیسک : 3x 500 GB SSD
هزینه : ماهیانه 920 هزارتومان

sms.bartarhost
March 28th, 2015, 13:17
دوست عزیز سلام فقط سرور اختصاصی جواب گویی کار شما هستش
بودجتون رو علام کنید

k-h
March 28th, 2015, 14:09
درود
همینجور نمیشه گفت چقدر منابع براتون کافیه
شما اول از همه میزان منابع مصرفی تون در سرور خودتون اعلام کنید
بیشتر سرور های ما از سی پی یو های بالایی و رم بالایی برخودار هستند و مناسب برای سایت هایی نظیز شما هستند
لطفا منابع مورد مصرفی به همراه هارد مورد نیازتون اعلام کنید تا آفر طبق همون بهتون بدیم
نمونه سخت افزار های سرور های ما به شرح زیر هست.

سرور انگلستان :

سرور شمار 1

CPU :2 x Hexa Core 2.66Ghz HT Westmere (X5650)
RAM : 96GB DDR3 ECC
Hard: 2 x 3TB SAS 7,200 RPM
Raid : H700 Raid Controller with BBU
port : 1 Gbit
DataCenter : redstation

سرور شماره 2

CPU :Intel® Xeon® Processor E3-1230
RAM : 32GB DDR3 ECC
Hard: 2 x 2TB SAS 7,200 RPM
Raid : H700 Raid Controller with BBU
DataCenter : redstation

سرور هلند:

CPU :2x Intel Xeon L5520
RAM : 48GB DDR3 ECC
Hard: 2 x 1TB Sata3 Enterprise Class SATA-3 w/ 128MB Cache
Hard: 1x 256G SSd
DataCenter : Serverus

سرور شمار 2

CPU :2x Intel Xeon L5520
RAM : 32GB DDR3 ECC
Hard: 2 x 1TB Sata3 Enterprise Class SATA-3 w/ 128MB Cache
DataCenter : Serverus

سرور کانادا:

CPU :2 * Intel Xeon L5520
RAM :36GB DDR3 ECC
Hard: 1x 1TB WD Reg 4
DataCenter : ColoGix - Canada
سرور شمار 2

CPU : Intel® Xeon® E5-1620
RAM : 64 GB DDR3 ECC
Hard: 2 x2TB SATA 3
DataCenter : OVH-USA
مجهز به فایروال سخت افزاری

downloaddl
March 28th, 2015, 14:25

با تشکر

با سلام خدمت شما دوست عزیز.
سال نو شما مبارک .

رم 6 برای شما کافی هست ولی من پیشنها می کنم :

Ram : 8192 Mb
CPU : Intel Xeon E3 1225v2
BandW : Unlimted
Ip Direct : One
Hard : 1024 Gb

از دیتاسنتر OVH
http://webapple.ir/cart.php?gid=15
165,000 تومان ماهانه

همراه با تخفیف

تماس با ما : http://webapple.ir/submitticket.php
شماره تماس : 09217221360
وضعیت سرور ها : http://webapple.ir/serverstatus.php

ms96
March 28th, 2015, 14:43
رضا جان اعلام کردند 4000 نفر آنلاین شما رم 8 پیشنهاد دادید ؟ پوزش

استاتر عزیز تنها دیتاسنتر رد استیشن مناسب شماست + رید سخت افزاری برای فایل های اصلی و فایل های آپلودی دارای هارد sshd

مشخصات سرور اصلی حداقل :

Model: Dell PowerEdge D9-520 Carbon-Neutral Server
Setup Options:Not Available
Operating System:CentOS Linux 6 - Optional Control Panels
Control Panel:Not Required
SQL Database:Not Required
CPU:12 Core: 2 x Intel® Xeon® E5-2430v2 (15M Cache, 2.50 GHz)
Memory:96GB DDR3
Hard Disk Configuration:2 x 4TB SSHD 7,200 RPM
Raid:H710p Raid Controller with BBU - Raid 1

نمیدونم چطور به این نتیجه رسیدید که رداستیشن بهتره. ولی سخت افزار فوق فقط خرج اضافه برای استارتر هست.جدا از این اصلا رداستیشن مناسب کار ایشون نیست.

عموما شبکه های اجتماعی اول از همه روی یه منابع فشار زیادی دارند ولی این فشار از چه هست ؟!

بدلیل اینکه دیتابیس دائما درگیر هست و به صورت قارچ وار در حال گسترش هست. سی پی یو و هارد درگیر میشن همینطور بدلیل مصرف بالا حافظه موقتی رم هم رو به افزایش میشه. ولی راه حل چیه؟!

1- استفاده از هارد SSD 15k جهت میزبانی دیتابیس که بدلیل پاسخ سریعتر به درخواست ها فشار روی باقی سخت افزارها کاهش میده.
2- بهینه سازی دیتابیس خود سیستم سایت اصلی
3- ترجیحا دیتابیس سایت روی سرور دیگر یا حداقل روی هارد اختصاصی میزبانی بشند.

در نتیجه منابع مورد نیاز کمتری نیاز هست.
دوما در اینگونه سایت ها بعد از کنترل فشار دیتابیس میبایست به وب سرور توجهی خاص داشت. حتما باید از وب سرور لایت اسپید یا nginx استفاده کنند. و به یه فرد متخصص بدهند که سرور رو کانفیگ کنه

سوما برای بهره وری بهتر از هارد دیسک حتما هارد ها رو رید کنید . بهتر هست رید سخت افزار با LSI BBU + Cachecade + Fastpath باشه.

چهارما بدلیل اینکه در شبکه های اجتماعی ایمیل های notification به سمت کلاینت ها بسیار زیاد هست. استفاده از دیتاسنترهایی نظیر رداستیشن که محدودیت و relay برای میل دارد مناسب این کار نیست.

پنجما برای کنترل بهتر منابع انتخاب نوع سیستم عامل و همینطور انتخاب کنترل پنل یا عدم انتخاب کنترل پنل هم باید با سلیقه و تامل برخورد بشه. برای اینگونه سایت ها و برای کنترل تخصصی سرور پیشنهاد من استفاده از سیستم عامل های ubuntu و FreeBSD میباشد.

نهایتا با سخت افزار زیر کارتون راه میفته.همه چیز سخت افزار نیست.

Cpu: E3 1240v3 OR Dual E5-2620
Ram: 32GB or 64GB
HDD: 4 or 8 x500GB SSD 15k with LSI BBU + Cachecade + Fastpath Raid 10

البته نکته ای که یادم رفت بگم این هست که هارد های جدید 128 مگ کش ساتا3 شرکت سیگیت تولید کرده روی سرورهای هلند و امریکا تجربه کردیم بسیار بسیار بسیار عالی جواب میده.

Yas-Host
March 28th, 2015, 14:55
نمیدونم چطور به این نتیجه رسیدید که رداستیشن بهتره. ولی سخت افزار فوق فقط خرج اضافه برای استارتر هست.جدا از این اصلا رداستیشن مناسب کار ایشون نیست.

عموما شبکه های اجتماعی اول از همه روی یه منابع فشار زیادی دارند ولی این فشار از چه هست ؟!

بدلیل اینکه دیتابیس دائما درگیر هست و به صورت قارچ وار در حال گسترش هست. سی پی یو و هارد درگیر میشن همینطور بدلیل مصرف بالا حافظه موقتی رم هم رو به افزایش میشه. ولی راه حل چیه؟!

1- استفاده از هارد SSD 15k جهت میزبانی دیتابیس که بدلیل پاسخ سریعتر به درخواست ها فشار روی باقی سخت افزارها کاهش میده.
2- بهینه سازی دیتابیس خود سیستم سایت اصلی
3- ترجیحا دیتابیس سایت روی سرور دیگر یا حداقل روی هارد اختصاصی میزبانی بشند.

در نتیجه منابع مورد نیاز کمتری نیاز هست.
دوما در اینگونه سایت ها بعد از کنترل فشار دیتابیس میبایست به وب سرور توجهی خاص داشت. حتما باید از وب سرور لایت اسپید یا nginx استفاده کنند. و به یه فرد متخصص بدهند که سرور رو کانفیگ کنه

سوما برای بهره وری بهتر از هارد دیسک حتما هارد ها رو رید کنید . بهتر هست رید سخت افزار با LSI BBU + Cachecade + Fastpath باشه.

چهارما بدلیل اینکه در شبکه های اجتماعی ایمیل های notification به سمت کلاینت ها بسیار زیاد هست. استفاده از دیتاسنترهایی نظیر رداستیشن که محدودیت و relay برای میل دارد مناسب این کار نیست.

پنجما برای کنترل بهتر منابع انتخاب نوع سیستم عامل و همینطور انتخاب کنترل پنل یا عدم انتخاب کنترل پنل هم باید با سلیقه و تامل برخورد بشه. برای اینگونه سایت ها و برای کنترل تخصصی سرور پیشنهاد من استفاده از سیستم عامل های ubuntu و FreeBSD میباشد.

نهایتا با سخت افزار زیر کارتون راه میفته.همه چیز سخت افزار نیست.

Cpu: E3 1240v3 OR Dual E5-2620
Ram: 32GB or 64GB
HDD: 4 or 8 x500GB SSD 15k with LSI BBU + Cachecade + Fastpath Raid 10

گفته های شما تایید می شود اما :

ایشان اگر بتوانند هزینه کافی را پرداخت کنند با یک سرور مناسب برای دیتابیس و یک سرور دیگر برای فایل ها خریداری کنند .
همیشه شبکه های اجتماعی بزرگ و سایت های بزرگ از remote mysql استفاده می کنند و نباید mysql و فایل ها بر روی یک سرور باشند . حال با این تعداد نفراتی که اعلام کردند به نظر شما یک سی پی یو e3 حتی با بهترین کانفیگ جوابگویشان خواهد بود ؟ حتی با ssd
اگر ایشان اقدام به تعیین بودجه و مصرف دقیق میکردند بنده پیشنهاد دقیق تری بهشون اعلام میکردم و دچار این ابهامات و سو تفاهم ها نمی شدید.
بله دیتاسنتر رد استیشن محدودیت دارد اما کانفیگ relay و استفاده از smtp هزینه زیادی نخواهد داشت! و آموزش های زیادی و شرکت های خارجی زیادی با inbox 99% اقدام به ارائه می کنند که رایگان هم پیدا می شود(دارای محدودیت و هزینه کم).
ایشان در کل برای فایل هایشان باید از رید سخت افزاری استفاده کنند و بنده این مورد را در پیشنهادی که دادم می توان بهترین استفاده را کرد + remote mysql و استفاده از smtp
برای nginx می توانند از directadmin یا سی پنل + custom nginx + php-fpm که بنده حدود 24 ساعت وقت گذاشتم و یک bash دست نویس مخصوص nginx + php-fpm برای سی پنل ساخته ام( که بزودی بعد از تکمیل شدن منتشر خواهم کرد ) استفاده کنند.
البته هزینه لایسنس لایت اسپید اضافه هست و حداقل برای این بازدید باید 2cpu را تهیه کنند که هزینه بالایی دارد و بهتر است nginx کانفیگ مناسب انجام شود تا هزینه نسبتا کاهش پیدا کند.
استاتر عزیز باید اقدام به اعلام کردن تعداد دقیق نفرات آنلاین + حجم دیتابیس کنند و کانفیگ mysql در این مورد بسیار حساس است .

در شبکه اجتماعی مثال ddos و امنیت نیز بسیار مهم است اما با این حال دوستان آمده اند و سرور مجازی با این بازدید اعلام کرده اند.

شخصا یک سایت با 700 نفر آنلاین را بر روی رم 8 کانفیگ کرده ام و سی پی یو واقعا زیر 2 هسته اما همه چیز به اسکریپت مرتبط است و حجم دیتابیس و .... که شبکه اجتماعی با این تعداد نفرات و بازدید کننده نیاز به سرور قدرتمند دارد با توجه به اینکه آینده نیازبه سروری با کشش بالاتر داشته باشد.

صحبت بنده بصورت کلی و فقط جهت راهنمایی به استاتر است.

پیروز باشید.

mobinhost.in
March 28th, 2015, 15:10
دوست من اگر می خواهی برای بلند مدت سایت را مدیریت کنی و اینده ای درش میبینی
بهتر هست یک سرور اختصاصی بگیری برای همچین سایتی

می تونی باهارد اس اس دی هم سرویس رو داشته باشی با 32 گیگ رم و یک سی پی یو مثلا e3-1245

قیمت هم حدود 150 تا 200 به پاتون ماهانه در میاد
همچین سایتی با همچین ورودی رو به هیچ عنوان بر روی یک وی پی اس ضعیف نبرید که در بلند مدت ضرر می کنید

برای مشاوره در خدمت شما هستم

ms96
March 28th, 2015, 15:24
گفته های شما تایید می شود اما :

ایشان اگر بتوانند هزینه کافی را پرداخت کنند با یک سرور مناسب برای دیتابیس و یک سرور دیگر برای فایل ها خریداری کنند .
همیشه شبکه های اجتماعی بزرگ و سایت های بزرگ از remote mysql استفاده می کنند و نباید mysql و فایل ها بر روی یک سرور باشند . حال با این تعداد نفراتی که اعلام کردند به نظر شما یک سی پی یو e3 حتی با بهترین کانفیگ جوابگویشان خواهد بود ؟ حتی با ssd
اگر ایشان اقدام به تعیین بودجه و مصرف دقیق میکردند بنده پیشنهاد دقیق تری بهشون اعلام میکردم و دچار این ابهامات و سو تفاهم ها نمی شدید.
بله دیتاسنتر رد استیشن محدودیت دارد اما کانفیگ relay و استفاده از smtp هزینه زیادی نخواهد داشت! و آموزش های زیادی و شرکت های خارجی زیادی با inbox 99% اقدام به ارائه می کنند که رایگان هم پیدا می شود(دارای محدودیت و هزینه کم).
ایشان در کل برای فایل هایشان باید از رید سخت افزاری استفاده کنند و بنده این مورد را در پیشنهادی که دادم می توان بهترین استفاده را کرد + remote mysql و استفاده از smtp
برای nginx می توانند از directadmin یا سی پنل + custom nginx + php-fpm که بنده حدود 24 ساعت وقت گذاشتم و یک bash دست نویس مخصوص nginx + php-fpm برای سی پنل ساخته ام( که بزودی بعد از تکمیل شدن منتشر خواهم کرد ) استفاده کنند.
البته هزینه لایسنس لایت اسپید اضافه هست و حداقل برای این بازدید باید 2cpu را تهیه کنند که هزینه بالایی دارد و بهتر است nginx کانفیگ مناسب انجام شود تا هزینه نسبتا کاهش پیدا کند.
استاتر عزیز باید اقدام به اعلام کردن تعداد دقیق نفرات آنلاین + حجم دیتابیس کنند و کانفیگ mysql در این مورد بسیار حساس است .

در شبکه اجتماعی مثال ddos و امنیت نیز بسیار مهم است اما با این حال دوستان آمده اند و سرور مجازی با این بازدید اعلام کرده اند.

شخصا یک سایت با 700 نفر آنلاین را بر روی رم 8 کانفیگ کرده ام و سی پی یو واقعا زیر 2 هسته اما همه چیز به اسکریپت مرتبط است و حجم دیتابیس و .... که شبکه اجتماعی با این تعداد نفرات و بازدید کننده نیاز به سرور قدرتمند دارد با توجه به اینکه آینده نیازبه سروری با کشش بالاتر داشته باشد.

صحبت بنده بصورت کلی و فقط جهت راهنمایی به استاتر است.

پیروز باشید.

پیشنهاد میکنم حتما LEMP را روی FreeBSD نصب بفرمایید بر روی هارددیسک SSD با رید سخت افزاری 10 که حتما رید از نوع های مزخرف شرکت دل نباشه و بک اپ باتری و کش کد و فست پس رو داشته باشه. و زیر فشار قرار بدید. نتیجه فوق العادست.

متاسفانه مدیران وب سایت ها از متخصصین این کار هیچگاه بهره نمیبرند و فقط فکر میکنند که یک سرور کانفیگ بشه کافیه.و خودشون از اطلاعات بقیه دست و پا شکسته کارهاشون رو راه میندازن. یک سایت بزرگ نیازمند یک متخصص حرفه ای هست.یک متخصص میتونه با وقت لازم هزینه های آتی شما رو کاهش بده. از طرفی هزینه ای که به یک متخصص برای کانفیگ دقیق و اصولی پرداخت میشه خیلی خیلی کمتر از حدیست که حقشه. البته این مورد بدلیل پیدایش جوجه متخصص هاست که برای رسیدن به یه درآمد هزینه ها رو کاهش و بدلیل عدم کانفیگ دقیق ، وب مسترها رو به کانفیگر ها بدبین میکنند.

novin-web
March 29th, 2015, 21:29
سلام

افری که شما می خواهید در سایت ما موجود هست :

سی پی یو: 3Core x 1200 Mhz
رم: 4 گیگ
هارد: 100 گیگ
پورت: 1 GBps نا محدود
کلیه کانفیگ ها رایگان انجام میشه. (VIP لینک،نصب سی پنل، کلیه کانفیگ های و .... )
سی پنل رایگان
دایرکت ادمین رایگان
ماهانه: 99 تومان

فروش ویژه:
رم 1 گیگ ماهانه 25 تومان
سفارش (http://www.novinhost.org/client/cart.php?gid=4)

و
http://www.webhostingtalk.ir/f15/134907/

-------------------------------------------------------------------------------------------------
برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد :

تلفن شرکت: فروش (66015891-021) - فنی (66913139-021) داخلی 103
موبایل: 3715950-0937
وایبر: 09213601063
یاهو : novinhost
------------------------------------------------------------------------------------------------
نمای کلی از شرکت و کارکنان نوین هاست (http://www.novinhost.org/index.php/%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA.html)
دارای نماد اعتماد
تا 24 ساعت بک مانی
کیفیت شعار نیست

aligoli
April 4th, 2015, 07:16

با تشکر

Hetz-5 - Ram : 3072 MB - HDD : 200 GB
CPU : Intel(R) Core(TM) i7-3770 1 Core 1600 Mhtz | Bandwidth : Unlimited | Port : 1 Gbit/s with 200 Mbit/s guaranteed | IP : 1 | OS : Custom| Uptime : 99.99%

ماهانه 55 هزار تومان
سبد خرید - سرور مجازی آلمان Hetzner (http://www.my.hezarnevis.ir/cart.php?gid=31)