PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نسخه MyBB 1.6 و کامل ترین و دقیق ترین فارسی ساز MyBB 1.6

Ali Reza
August 9th, 2010, 13:07
درود

مرجع و پشتیبانی MyBB (مای بی بی ایران MyBBIran.com) به عنوان سومین پشتیبانی محبوب MyBB در جهان (بر اساس آمار الکسا)، بعد از ارایه نخستین ترجمه برای نسخه 1.6، این بار کامل ترین و دقیق ترین فارسی ساز مای بی بی برای نسخه 1.6 را آماده کرده است.

ویژگی های این بسته فارسی ساز:
- فارسی سازی کامل تمام قسمت های بخش کاربران
- فارسی سازی کامل تمام قسمت های پنل مدیریت
- فارسی سازی کامل مراحل نصب
- RTL کردن قالب مراحل نصب (راست به چپ کردن)
- RTL کردن قالب پیش فرض MyBB
- قرار دادن نسخه RTL برای قالب پنل مدیریت

مای بی بی ایران پشتیبانی کاملا رایگان MyBB آماده نظرات شما دوستان عزیز می باشد.

همواره برای دانلود آخرین نسخه MyBB و آخرین فارسی ساز می توانید به سایت مای بی بی ایران مراجعه کنید.
مرجع فارسی MyBB (http://mybbiran.com)

mr.he3am
August 9th, 2010, 13:09
سایت mybbiran همه چیزش خوبه اما به نظر من قالب زیاد جالبی نداره
میتونه خیلی بهتر باشه

all
August 9th, 2010, 14:37
رنک سایت مای بی بی را ببینید بهترین رنک را درایران داره و کلا قبولا دارم که بزرگترین استفاده کنندگانش ایرانی هاند و هیچ سایت بزرگ خارجی ازش استفاده نمیکنه (ملت ما عقلشون تو چشمشون هست ) اما تو سایت مای بی بی گشتم و هیج جا ندیدم که سایت شما به عنوان سومین پشتیبانی برتر جهان باشه اگه میشه لینک اینو از سایت اصلی به من بدید ممنون

Ali Reza
August 9th, 2010, 15:28
درود
سایت MyBB و پشتیبانی های آن، سایت های تخصصی هستند که بازدیدکنندگان آن، مدیران انجمن ها می باشند.
از این رو می توان میزان محبوبیت هر یک از سایت های مای بی بی رو بر اساس حمایت کاربرها و رتبه الکسا آن سنجید.
مثلا سایت مادر الکسا حدود 11 هزار
پشتیبان روسی: با 12 هزار
پشتیبان پارسی (مای بی بی ایران): با 22 هزار

SaeedGh
August 9th, 2010, 23:09
سایت mybbiran همه چیزش خوبه اما به نظر من قالب زیاد جالبی نداره
میتونه خیلی بهتر باشه

ایرادهای مهم‌تر از پوسته هم داره. مهم‌ترینش اینکه یک سایت وارز هست و با فروش غیر قانونی محصولات سایت‌های خارجی باعث محرومیت کاربران ایرانی از اون سایت‌ها شده (البته اخیراً یک مورد از تحریم‌ها با وساطت گروه MyBB فارسی برداشته شد).

در اینجا می‌تونید لیست پشتیبانی‌های تایید شده نرم‌افزار MyBB رو مشاهده کنید: List of non-English support forums and communities (http://community.mybb.com/thread-24911.html)

Ali Reza
August 9th, 2010, 23:53
ایرادهای مهم‌تر از پوسته هم داره. مهم‌ترینش اینکه یک سایت وارز هست و با فروش غیر قانونی محصولات سایت‌های خارجی باعث محرومیت کاربران ایرانی از اون سایت‌ها شده (البته اخیراً یک مورد از تحریم‌ها با وساطت گروه MyBB فارسی برداشته شد).

در اینجا می‌تونید لیست پشتیبانی‌های تایید شده نرم‌افزار MyBB رو مشاهده کنید: List of non-English support forums and communities (http://community.mybb.com/thread-24911.html)

درود
هنوز این عادتو ترک نکردی؟
من هر جا چیزی می نویسم باید خودتو نشون بدی؟
بابا ول کن مارو یکمم به کارو زندگیت برس.
توی سایت مادر، توی اینجا و چندین سایت دیگر حتما باید دنبال چیز ما باشی؟

من خودم ایرانیم و عضو خیلی از این سایت ها هستم و حق اشتراک پراداخت می کنم. چند کاربر هم به واسطه من عضو شده اند.
اگر شما را محروم کرده اند به همه نچسبنید!!

این دروغ هاتم بزار کنار [-( با وساطت "گروه MyBB فارسی" رفع شد یعنی چی؟
چی بود که رفع بشه؟ ما خودمون بزرگ ترین سایت مای بی بی به زبان فارسی هستیم و هیچ کدوم از کاربرانمون در سایت های خارجی محروم نشده اند.

فعلا برو به داد کاربرات برس که اطلاعیه دروغ میدی و صدا همه رو در میاری!
هنوز قالب سایت خودتو به روز نکردی میگی 20 تا قالب به روز کردی!
من یک چیزشو میگم برو همین امشب درست کن.
افراد حاضر در تاپیک ها در نسخه 1.6 اضافه شده. برو متغییرشو اضافه کن.

متاسفانه ما اطلاعیه امکانات نسخه 1.6 را نوشته ایم. وقتی کاربرها از این قالب های به اصطلاح به روز شده شما استفاده می کنند ما باید توضیح بدیم چرا فلان امکانو نداره.

اینم موضوعی که در انجمن شما حذف شد!!! چراشو حتما خودتون می دونید.
http://up.iranblog.com/Files/f57a7b4976d54f9582d7.png

اون موقع که تو وجود داشتی ما نبودیم برای همین هم الان اسمت توی سایت مادره. سایت مادرم که دو تا پشتیبان معرفی نمی کنه! می کنه؟
ولی حالا که هستیم چی از تو توی ایران مونده؟
من حاضرم اسمم هیچ وقت اونجا نباشه ولی کاربر ها از پشتیبانی من رضایت داشته باشن

من فقط میگم تو کار خودتو بکن ما هم کار خودمو.
چرا انقدر به پرو بال ما می پیچی؟
به جان خودم قسم ما با این کار ها محبوب نشده ایم. با دروغ و دغل بازی کاربر جذب نکرده ایم!
ول کن مارو.

iacbook
August 9th, 2010, 23:56

سلام - قصد دفاع از کسی رو ندارم اما آیا جایی ذکر شده که بخاطر فروش غیرقانونی این سایت کاربران ایرانی از اون سایت ها محروم شدن؟
میشه لینکش رو بدید ؟

SMSBAZ
August 10th, 2010, 00:35
دوستان سلام . من قبل از اینکه با مای بی بی ایران و مای بی بی هلپ آشنا بشم یکی از کاربران مای بی بی ساپورت بودم که حرف اول رو میزد توی ایران . یادم میاد اون زمان مای بی بی هلپ با مای بی بی ساپورت مشکل داشت و هر دفعه سر یک موضوع بیخود جنجال بزرگی به راه می انداخت تا جایی که همه دیدن سرنوشت مای بی بی ساپورت چی شد ؟

بعد از مدتی علیرضا مای بی بی ایران رو استارت کرد و من خودم از روز اول شاهد بودم که فقط به نیت جمع آوری و مرتب کردن اطلاعات و آموزش ها مای بی بی پارسی این راه رو رفت تا همه ی دوستان و کاربران بتونن اطلاعات مورد نیاز خود رو پیدا کنن و در کار خود پیشرفت داشته باشن . و دیدیم که همه از روز اول از این سایت راضی بودن و طرفداران واقعا زیادی پیدا کرد .

چند جمله ای هم با آقای سعید غلامیان دارم بنیانگذار مای بی بی هلپ :

جناب غلامیان من خودم چندین بار از سایت شما به علت یک درخواست محروم شدم و اون درخواست چی بود ؟ فقط یک سوال .
من از آقای غلامیان پرسیدم که آیا پلاگین مدیریت مالی شما فروشی هست و من چگونه میتونم این پلاگین رو داشته باشم که در جواب دیدم :

حساب کاربری شما در تالار مسدود گردیده است. دلیل مسدودیت: تبلیغات منفی
موعد باز شدن حساب کاربری: هرگز

بعد نکته دوم اینکه که بارها در چندین جای دیگه هم گفتم شما که مای بی بی ایران رو به نقض کپی رایت و استفاده و فروش غیرقانونی محکوم کردید آیا میشه بگید ویندوزی که بر روی کامپیوتر شما نصبه قانونی هست و به قیمت 210 دلار خریداری شده یا یک کپی غیرقانونی هست ؟

شما در پروفایلتون نوشته بودید که علاقه به برنامه نویسی پیدا کردید و ادامه دادید . آیا برنامه های مورد نیاز به برنامه نویسی که تا جایی که من میدونم با مکملهاش مبلغ بالایی داره رو اورجینال خریداری کردید یا با یک کلیک ساده دانلود کردید . حالا بگذریم .

من اینجا خواهشی دارم و اینه که آقای غلامیان شما حتی در میان کاربران سایت خودتون محبوب نیستید و فکر به جای اینکه بیشتر به فکر کاربران سایتتون باشید بیشتر به فکر طراحی اون دکمه دلار سبز رنگ هستید که بتونید محصولات رو قیمت گذاری کنید .

لطفا به خاطر حفظ شخصیت خود دیگر به دنبال جنجال و ایجاد تنش نباشید و راه نیوفتید و هر جا پستید میبینید بیایید و اون پست رو به حاشیه ببیرید .

دوستان خودشون قضاوت کنن . به نظر من این موضوع بی ارزش هست و اگه کسی دیگه پست نزنه در ادامه آقای سعید غلامیان خواهد فهمید که حرفهاش روی کاربران مای بی بی تاثیری نداره و خود کاربران میفهمن که کدوم پشتیبانی به خاطر کاربران و کدوم پشتیبانی به خاطر $ ایجاد شده .

با تشکر فراوان کوچکترین عضو از جامعه بزرگ استفاده کنندگان مای بی بی

Kevin-ss-09
August 10th, 2010, 00:40
اين آقا (؟) تازگي ها کارشون شده ، بازديد تمامي سايت هاي mybb براي اين که ببيند آيا کپي رايت ما زير اون سايت ها هست يا نه!!!!!
ديگه وقت اضافي هست و آدم بيکار هم زياد!
ايشون هم چون با بهش ميگيم ماي بي بي پنگوئني ، يه اصطلاح به نام وارز ياد گرفتند:d که اي کاش اين اصطلاحات دهن بچه ها نيفته که هي تکرار مي کنند.! (بچن ديگه - وقتشونم زياده)
ايشان فقط اتهام ميزنند و هنوز اين اتهمات رو نتوانستند ثابت کنند:d . کل انجمنشون 3 کاربر فعال داره!
به هر حال شما بهتره فکر سايت خودت باشي ، برو افزونه ي پرداخت آنلاينتو درست کن =)) . (دو ساله همرو گذاشتي سر کار ! فکر کنم اون 5 تا بازديد روزانت هم به خاطر همين افزونست - طفلي کاربرات که نميدونند هيچ افزونه اي در کار نيست و فقط براي جذب 5 کاربر در روز است)

این ها که انقدر دم از کپی رایت می زنند در ایمیل خود عملا این را انکار می کنند!
در ادامه توجهتون رو به پيامي که ايشون به کاربراشون فرستادند جمع مي کنم.

نقل قول :اما همچنین می‌توانید از همان محصولات استفاده کرده و تنها لینک‌ها را حذف کنید.
ترجمه این جمله: مهم نیست از چی استفاده می کنید فقط اگه کپی رایت مارو نداره (یعنی کپی رایت MyBBIran داره) فقط کپی رایتشو حذف کنید تا تایید شوید
خیلی باهالید کپی رایتی ها

SMSBAZ
August 10th, 2010, 00:48
ارسال خذف شد .....

rn4j1m1
August 10th, 2010, 03:02
یادمه همیشه این مشکلات بود حتی موقعی که mybboard.ir فقط وجود داشت ! تمومش کنید دوستان
در ضمن انتشار رایگان برنامه های پولی اصلا کار درستی نیست !

SaeedGh
August 10th, 2010, 11:00
شما ببینید ما با چه افرادی سر و کار داریم. درسته که در ایران نه قانونی برای حمایت از کپی‌رایت وجود داره و نه نظارتی روی فعالیت سایت‌ها (بجز مواردی که به نحوی به سیاست مربوط میشند). اما نباید بذاریم هر بچه‌ای که دستش به کیبورد می‌رسه وضعیت ما رو از این بدتر بکنه. من حاضر بودم پولی که اینها از فروش غیر قانونی افزونه‌ها بدست میارند رو بهشون بدم تا این کار رو کنار بذارند. اینها هنوز نمی‌دونند کاریکه انجام میدند در خارج از ایران بازتاب ناخوشایندی داره و نتیجه‌اش تنها محرومیت بیشتره.

من با اینکه اون سایت محبوب‌ترین سایت جهان بشه مشکلی ندارم (اگرچه یک مقدار خنده‌دار هست). اگه فعالیت سالمی داشته باشند همه راضی هستند. قبلاً پوسته‌هایی رو که ما بصورت اختصاصی برای مشتریانمون طراحی کردیم می‌فروختند و الان اونها رو رایگان منتشر می‌کنند. ما به این مسائل عادت کردیم و می‌تونیم حقمون رو پس بگیریم اما وقتی «ایرانی» رو در سایت‌های خارجی خراب می‌کنند و اونها هم متقابلاً ip ایران رو میبندند چکار می‌تونیم بکنیم؟!

اینها هنوز تو جو بچگانه «سایت کی بهتره؟» سیر می‌کنند. حرف زدن باهاشون خیلی سخته (حداقل برای من). چون هر چیزی بگی فکر می‌کنند «دشمن»شون هستی و می‌خوای سایتشون «برنده» نشه!!

rn4j1m1
August 10th, 2010, 12:51
وضیعت ایران به ویندوز و برنامه های قاونوی روی کامپیوترت که اصلا مربوط نیست؟
حتما نام ایران به خاطر وجود MyBBIran از فهرست بسیاری از برنامه ها حذف شده است، نه؟
می تونم بپرسم لیسانس ویندوز، فوتوشاپ، آنتی ویروس، ادیتور متن و بسیاری چیز هایی که استفاده می کنی چند شده؟ :))

یک سوال از شما شد که لطفا لینک محرومیت کاربر های ایرانی را به علت وجود MyBBIran قرار دهید.
من و چندین کاربر عضو VIP چندین سایت هستیم. پس چرا ما چیزی ندیدیم؟
دروغ و دغل بازی کاری نداره که!

آدم سایتی را راه اندازی می کند که آن را به بهترین مرحله برساند. اگر بهترین شدن هدف نباشد خب معلوم است برای جذب کاربر باید این کارها را بکنید.

خنده دار اینه کاربرو با دروغ بیاری به سایتت، اینکه کاربرو انقدر (...) حساب کنی که فکر کنی می توانی هر کلاهی سرش بزاری!

اگر بهترین شدن بچه بازی بودید الکسا کشکی درست شد تا سایت هارو لیست بندی کنه! پس ببین اونا چه قدر بچه بودن این همه رتبه بندی درست کردن! شما درست میگی. (قضیه میخ آهنین به سنگ شده)

شایدم وقتش بود که کاربر های MyBB در جایی بی طرق تقابل حرف های شما و ما را ببینند.
فکر کنم بیشتر گفتن ازت فایده نداره چون دیگه خیلی ها جریان شمارو میدونن!

دفعه بعد هم به جای اینکه بیای توی تاپیک های من اختلال ایجاد کنی. خودتو سنگین نگه دار.

دستت برای همه رو شده آقای به اصطلاح محترم!

واقعا از تمامی مسئولان سایت پوزش می خواهم. یک تاپیک معرفی MyBB و فارسی ساز آن را به کجا کشاند!

لطفا درست صحبت کنید ! (من از کسی طرفداری نمیکنم اما به نظر میرسه سن کمی داشته باشید و یا سطح درک پایینی)
درضمن استفاده از نرم افزار ها به صورت غیر قانونی خیلی با انتشار اونا به صورت غیر قانونی فرق میکنه !
شما از کجا میدونید ایشون از ویندوز استفاده میکنن ؟ (خودم شخصا از fedora استفاده میکنم)

Ali Reza
August 10th, 2010, 12:57
لطفا درست صحبت کنید ! (من از کسی طرفداری نمیکنم اما به نظر میرسه سن کمی داشته باشید و یا سطح درک پایینی)
درضمن استفاده از نرم افزار ها به صورت غیر قانونی خیلی با انتشار اونا به صورت غیر قانونی فرق میکنه !
شما از کجا میدونید ایشون از ویندوز استفاده میکنن ؟ (خودم شخصا از fedora استفاده میکنم)

اقدر این آدم تاپیک های ایجاد شده توسط بنده را به این وضعیت کشانده است که سعی کردم اینبار طوری حرف بزنم قشنگ متوجه شوند!
شما حق دارید دیگه خیلی سطح پایین نوشتم. امیدوارم این بار متوجه شده باشند.

کجا ثابت شد که ما افزونه ای را غیر قانونی منتشر کردیم؟
اگر من سطح پایین نوشتم شما سطح پایین پردازش کردید!
خوبه که فقط ویندور را برنامه لیسانس دار میشناسید. بقیه چیرا که مورد نداره؟
اخیرا به سایت ایشان سر زده اید که ببینید تمام اسکرین شات ها ویندوز هست؟

قضاوت شما سطحش چه قدر هست دوست عزیز؟

Kevin-ss-09
August 10th, 2010, 13:07
در ضمن ايشان در آموزش هايشان اسکرين شات هايي گذاشته اند که تصاوير مربوط به ويندوز Vista بوده:D
ما مثل اينها بدون مدرک حرف نميزنم!
بحث ما فقط ويندوز نيست عزيز من يعني فقط ويندوز کپي رايت ميخواد.
در ضمن کاربر راهنماي سايت شما که من رو به خاطر نقض کپي رات منع ميکرد خودش از Vbulletin نال شده استفاده مي کرد:D

rn4j1m1
August 10th, 2010, 13:09
اقدر این آدم تاپیک های ایجاد شده توسط بنده را به این وضعیت کشانده است که سعی کردم اینبار طوری حرف بزنم قشنگ متوجه شوند!
شما حق دارید دیگه خیلی سطح پایین نوشتم. امیدوارم این بار متوجه شده باشند.

کجا ثابت شد که ما افزونه ای را غیر قانونی منتشر کردیم؟
اگر من سطح پایین نوشتم شما سطح پایین پردازش کردید!
خوبه که فقط ویندور را برنامه لیسانس دار میشناسید. بقیه چیرا که مورد نداره؟
اخیرا به سایت ایشان سر زده اید که ببینید تمام اسکرین شات ها ویندوز هست؟

قضاوت شما سطحش چه قدر هست دوست عزیز؟

به هر حال خیلی خوب میشد به جای این که بزنید توی سر و کله ی هم ، با هم همکاری میکردین و یک تیم قویتر رو تشکیل میدادین !
در ضمن من به غیر از مواردی که دیگه واقعا هیچ راهی وجود نداره از نرم افزار های رایگان استفاده میکنم (اون مواردی که در موردش راهی وجود نداره رو نمیشه کاریش کرد دیگه ارزش پول ایران خیلی کمه و اگه قرار باشه واسه یه کار کوچیک برم 2000 دلار بدم که ...)

Ali Reza
August 10th, 2010, 13:14
به هر حال خیلی خوب میشد به جای این که بزنید توی سر و کله ی هم ، با هم همکاری میکردین و یک تیم قویتر رو تشکیل میدادین !
در ضمن من به غیر از مواردی که دیگه واقعا هیچ راهی وجود نداره از نرم افزار های رایگان استفاده میکنم (اون مواردی که در موردش راهی وجود نداره رو نمیشه کاریش کرد دیگه ارزش پول ایران خیلی کمه و اگه قرار باشه واسه یه کار کوچیک برم 2000 دلار بدم که ...)

حرف بسیار با منطقی زدید.
من بار ها نوشتم ما که اصلا به توافق نمی رسیم، شما کار خودتو بکن ما هم کار خودمو
چرا باید تاپیک بنده را اینطور به جنجال بکشند.
می توانم چندین تاپیک را لینک دهم که ایشان این بازی را در آورده اند. حتی در سایت مادر،
به نظرتون شما که این وضعو دیدید انقدر ناراحت شدید آن ها ببینند چه می گویند؟ این کارشان که اصلا ایرانی ها را خراب نمی کند؟
امیدوارم این تاپیک پایان این مسایل باشد.

iacbook
August 10th, 2010, 13:23

می بخشید که دوباره ارسال می کنم ، اما فقط برای اینکه در مورد مای بی بی ایران یک اقدام جدی در سطح ملی انجام شود و این سایتی که باعث شده در دنیا به ایرانیا به چشم بد نگاه کنند و ایرانی ها رو از خیلی امکانات سایت های خارجی محروم کنند و ... لطفا" لینکی ارائه نمایید تا با توجه به آن لینک این موضوع به اثبات برسد و واقعا" این اقدام شما یک حرکت ملی خواهد بود.

ممنون

Rezash
August 10th, 2010, 15:41
بهتر نبود مشكلات شخصي رو در جاي مناسب و به طور خصوصي بر طرف كنيد؟!
شايد يكي از دلايل مهمي كه من هميشه در سايت هاي خارجي دنبال نياز هام و جواب سوالاتم مي گردم همينه؛الان يكي از گوگل اين مطلب رو سرچ كنه و بياد اينجا يك پست مرتبط و طوماري از اسپم و دعوا بين كسايي كه بايد بهشون اعتماد كنه مي بينه!
باور كنيد چندين بار در سايت هاي مطرح ديدم كه طرف شاكي توي تاپيك(و البته در جاي مناسب) به بدترين شكل ممكن انتقاد كرده ولي طرف مقابل با خوسنردي و دلايل منطقي جواب داده و حل شده!
اين رفتار ها جز تخريب خودتون فايده ي ديگه اي نداره!
اينكه فلاني فلان مي كنه و فلاني نمي كنه...
البته شخصا با قضيه انتشار محصولات كپي رايت دار و يا استفاده غير قانوني اون شديدا مخالم . در اولين قدم دارم سعي مي كنم همه ي نرم افزارهاي بي كپي رايتم رو حذف و جايگزين پيدا كنم يا بخرم!مثل ioncube كه قراره 200$ بابتش بدم!ولي اين كه بگيم چون شما نقض كپي رايت مي كني ، منم ميكنم،يا اينكه شما كه نقض كپي رايت مي كني به من گير نده!هر دوتاش اشتباه ـه!(منظورم با هر دو طرف بود! :) )

all
August 10th, 2010, 23:46
این بحثو ول کنید لینک این ادعا کجاست؟؟ مای ب ی ب ی ا ی ران سومین پشتیبانی برتر شناخته شد!! بخاطر یه سیستم دوزاری هم بحث نکنید اگه بادست اسکریپت بنویسید بهتر از mybb هست من 30 روز از این سیستم استفاده کردم ماشالله کند کند بود با سرور هم روزی یبار ازدواج میکرد از بس بهش فشار میاورد دوستی بهترین چیزه در مورد بهترین پشتیبانی هم دعوا نکنید واقعا پشتیبانی هر دو گروه خوبه حیف که خود سیستم mybb داغون هست

MAMADREZA
August 11th, 2010, 01:30
ببخشید من اینجاپست میدم
مای بی بی هلپ اسم خودشو نباید بزاره پشتیبانی!
من قبل اینکه برم مای بی بی ایران اونجا عضوبودم
ی سوال پرسیدم کلی دعواکردن و اخرچون مشتری نبودم جواب سربالا دادن واقعا برای پشتیبانی از هموطن خودبایدپول گرفت اونم برای انجمن ساز رایگان!
اما وقتی رفتم تو مای بی بی ایران تمام سوالامو جواب میدن درکمترین زمان ممکن بدون هیچ چشمداشتی
برام انجمن رو بدون دریافت هیچ پولی نصب کردن
درحالی هلپ پول میگیره
مای بی بی هلپ ادعا میکنه پوسته هاش به روز شده هست اما همش دروغه
نمونش سایت خود مای بی بی هلپ که تا قبل از اینکه اون تاپیک زده بشه امارافرادتاپیک درقسمت پایین نشون داده نمیشد
عجب پشتیبان باحالی!که پوسته انجمن رو بروز نکرده
درپایان بگم که باعث ابروی مای بی بی هستید با این پشتیبانیتون
اقای با دانش
باباکپی رایت
کی به کی میگه کپی رایتو رعایت کن!

Kevin-ss-09
August 11th, 2010, 15:43
این بحثو ول کنید لینک این ادعا کجاست؟؟ مای ب ی ب ی ا ی ران سومین پشتیبانی برتر شناخته شد!! بخاطر یه سیستم دوزاری هم بحث نکنید اگه بادست اسکریپت بنویسید بهتر از mybb هست من 30 روز از این سیستم استفاده کردم ماشالله کند کند بود با سرور هم روزی یبار ازدواج میکرد از بس بهش فشار میاورد دوستی بهترین چیزه در مورد بهترین پشتیبانی هم دعوا نکنید واقعا پشتیبانی هر دو گروه خوبه حیف که خود سیستم mybb داغون هست

ما کي گفتيم سومين پشتيباني برتر جهان؟
ايشان نوشته اند: (Pars)
MyBBIran سومين پشتيباني محبوب MyBB در جهان!

در ضمن بر اساس آمار MyBB بهترين سيستم انجمن ساز رايگان در دنيا شناخته شده
Vote for the Best Free Forum Software of 2010 | Forum Software Reviews (http://www.forum-software.org/vote-best-free-forum-software-of-2010/results)

اگر هم مشکلي داشتيد ، مشکل از شما بوده من الان 3 سايت که بر روي MyBB هست رو دارم مديريت مي کنم.
شما هم اصلا مطالعه نداريد و فقط حرف الکي مي زنيد.

rn4j1m1
August 11th, 2010, 21:25
ببخشید من اینجاپست میدم
مای بی بی هلپ اسم خودشو نباید بزاره پشتیبانی!
من قبل اینکه برم مای بی بی ایران اونجا عضوبودم
ی سوال پرسیدم کلی دعواکردن و اخرچون مشتری نبودم جواب سربالا دادن واقعا برای پشتیبانی از هموطن خودبایدپول گرفت اونم برای انجمن ساز رایگان!
اما وقتی رفتم تو مای بی بی ایران تمام سوالامو جواب میدن درکمترین زمان ممکن بدون هیچ چشمداشتی
برام انجمن رو بدون دریافت هیچ پولی نصب کردن
درحالی هلپ پول میگیره
مای بی بی هلپ ادعا میکنه پوسته هاش به روز شده هست اما همش دروغه
نمونش سایت خود مای بی بی هلپ که تا قبل از اینکه اون تاپیک زده بشه امارافرادتاپیک درقسمت پایین نشون داده نمیشد
عجب پشتیبان باحالی!که پوسته انجمن رو بروز نکرده
درپایان بگم که باعث ابروی مای بی بی هستید با این پشتیبانیتون
اقای با دانش
باباکپی رایت
کی به کی میگه کپی رایتو رعایت کن!

پست اولتون و تعریف .....

Ali Reza
August 11th, 2010, 21:43
می بخشید که دوباره ارسال می کنم ، اما فقط برای اینکه در مورد مای بی بی ایران یک اقدام جدی در سطح ملی انجام شود و این سایتی که باعث شده در دنیا به ایرانیا به چشم بد نگاه کنند و ایرانی ها رو از خیلی امکانات سایت های خارجی محروم کنند و ... لطفا" لینکی ارائه نمایید تا با توجه به آن لینک این موضوع به اثبات برسد و واقعا" این اقدام شما یک حرکت ملی خواهد بود.

ممنون

منتظر این حرکت ملی هستیم!

بهتر نبود مشكلات شخصي رو در جاي مناسب و به طور خصوصي بر طرف كنيد؟!
شايد يكي از دلايل مهمي كه من هميشه در سايت هاي خارجي دنبال نياز هام و جواب سوالاتم مي گردم همينه؛الان يكي از گوگل اين مطلب رو سرچ كنه و بياد اينجا يك پست مرتبط و طوماري از اسپم و دعوا بين كسايي كه بايد بهشون اعتماد كنه مي بينه!

خیلی بهتر بود!
کافیست فقط در همین انجمن ببیند که بنده مطلبی در مورد MyBB نوشته ام و ایشان آن تاپیک را به گند کشیده است.
کافیست کمی در اینترنت جستجو کنید و ببینید سرنوشت چند تاپیک بنده با دخالت ایشان به این وضع کشیده شده است.
مثلا این تاپیک بنده را در همین سایت ببینید
اینجا (http://www.webhostingtalk.ir/f13/%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-10953/#post107159)

می توانم چندین لینک از سایت های داخلی و خارجی دهم که ایشان تاپیک بنده را به این وضع در آورده است.

این بحثو ول کنید لینک این ادعا کجاست؟؟ مای ب ی ب ی ا ی ران سومین پشتیبانی برتر شناخته شد!!
حیف که خود سیستم mybb داغون هست

برای چشمان شما هم عینک شماره 4 را لازم می بینم. لینک ادعای سومین پشتیبانی محبوب MyBB را در سایت الکسا می توانید پیدا کنید.
البته فکر می کنم که از MyBB هیچ نمی دانید، MyBB در بین بیش از 10 انجمن ساز رایگان تا کنون با 56% درصد آرا بهترین شناخته شده است.

پست اولتون و تعریف .....
ایشان کاربر مشترک مای بی بی هلپ و مای بی بی ایران هستند. هویت ایشان را می توانید هم در مای بی بی ایران و هم مای بی بی هلپ پیگیری کنید.

--------------

در پایان،
تاپیک های بسیاری از طرف من ایجاد شده و توسط همین فرد این عاقبتش شد. عنوان تاپیک یک معرفی ساده بود اما!!!
به قول معروف، یک دیوانه یک سنگ ته چاه می اندارد و 100 تا عاقل نمی توانند آن را در بیاورند.

پیشنهاد می کنم اگر مسئول منحرف کردن این تاپیک خواست ارسالی انجام دهد اول آن حرکت ملی را کامل کند.

موفق باشید.

all
August 11th, 2010, 21:52
ما کي گفتيم سومين پشتيباني برتر جهان؟
ايشان نوشته اند: (Pars)
MyBBIran سومين پشتيباني محبوب MyBB در جهان!

در ضمن بر اساس آمار MyBB بهترين سيستم انجمن ساز رايگان در دنيا شناخته شده
Vote for the Best Free Forum Software of 2010 | Forum Software Reviews (http://www.forum-software.org/vote-best-free-forum-software-of-2010/results)

اگر هم مشکلي داشتيد ، مشکل از شما بوده من الان 3 سايت که بر روي MyBB هست رو دارم مديريت مي کنم.
شما هم اصلا مطالعه نداريد و فقط حرف الکي مي زنيد.

عجب..!!! پس محبوبیت اینطوریه!!! در مورد این قسمت از حرفاتون هم کلی خندیدم خیلی باحال بود""""ضمن بر اساس آمار MyBB بهترين سيستم انجمن ساز رايگان در دنيا شناخته شده"""" فقط نمیدونم چرا بزرگترین سایتی که از ما بی بی استفاده میکنه 60 هزار کاربر داره!!! اینم بزگترین سایتی که از smf استفاده میکنه(اگه بگردید سایتهای بزگتر از این با اس ام اف هم پیدا میکنی) BrettspielWelt - Index (http://www.brettspielwelt.de/Forum/index.php) در مورد رقیب دیگه phpbb هم لازم نیست چیزی بگم گایا انلاین خودش همچیو میگه --------------------------------------------------------------------------------------------- اصلا بحث منحرف شد یکی نگفت بلاخره این مای بی بی 1.6 چه فرقهایی با نسخه 1.4 داره؟؟

Ali Reza
August 11th, 2010, 21:57
عجب..!!! پس محبوبیت اینطوریه!!! در مورد این قسمت از حرفاتون هم کلی خندیدم خیلی باحال بود""""ضمن بر اساس آمار MyBB بهترين سيستم انجمن ساز رايگان در دنيا شناخته شده"""" فقط نمیدونم چرا بزرگترین سایتی که از ما بی بی استفاده میکنه 60 هزار کاربر داره!!! اینم بزگترین سایتی که از smf استفاده میکنه(اگه بگردید سایتهای بزگتر از این با اس ام اف هم پیدا میکنی) BrettspielWelt - Index (http://www.brettspielwelt.de/Forum/index.php) در مورد رقیب دیگه phpbb هم لازم نیست چیزی بگم گایا انلاین خودش همچیو میگه --------------------------------------------------------------------------------------------- اصلا بحث منحرف شد یکی نگفت بلاخره این مای بی بی 1.6 چه فرقهایی با نسخه 1.4 داره؟؟

منم به اطلاعات شما خیلی میخندم. دوست دارم با شما همسفر بشم فکر کنم خوش بگذره (شوخی)

بزرگ ترین انجمن ساخته شده برای MyBB متعلق به مدیر کل MyBBIran با 150.000 کاربر که روزانه بیش از 500 نفر افرایش میابد می باشد.
البته شاید اون آمار 60.000 تایی شما هنوز کنتورش گیر کرده!

خودتون می توانید در لینک زیر ببیند. مای بی بی 57% اس ام اف 20%
http://www.forum-software.org/vote-best-free-forum-software-of-2010/results

تفاوت های نسخه 1.4 با 1.6 هم به صورت کامل از سایت مادر ترجمه شده و در مای بی بی ایران هست. البته فعلا مشکل سرور داره و تا فردا رفع خواهد شد.

all
August 11th, 2010, 23:02
منم به اطلاعات شما خیلی میخندم. دوست دارم با شما همسفر بشم فکر کنم خوش بگذره (شوخی)

بزرگ ترین انجمن ساخته شده برای MyBB متعلق به مدیر کل MyBBIran با 150.000 کاربر که روزانه بیش از 500 نفر افرایش میابد می باشد.
البته شاید اون آمار 60.000 تایی شما هنوز کنتورش گیر کرده!

خودتون می توانید در لینک زیر ببیند. مای بی بی 57% اس ام اف 20%

تفاوت های نسخه 1.4 با 1.6 هم به صورت کامل از سایت مادر ترجمه شده و در مای بی بی ایران هست. البته فعلا مشکل سرور داره و تا فردا رفع خواهد شد.

منم خیلی از شما خوشم اومده (شما اگه اشتباه نکنم یا طرفدار رئال مادرید بودی یا مخالف تیم ملی اسپانیا که تاپیک های این دو تیم در پیسی ورد را خیلی بهم میزدی من از همون وقت خیلی ازت خوشم اومد چون منم مثل خودتم هم مخالف تیم اسپانیا و هم طرفدار رئال بخاطر همین اسمت و سایتت تو ذهنم مونده بود ) حالا بحث اینو ول کن این که گفتی سایت خودت 150 هزار عضو داره خیلی باحال بود اخه ما منظورمون استفاده کننده هاست نه پشتیبانان یک سیستم نسخه 1.6 هم من تست کردم از لحاظ سرعتی جدا بهتر شده در کل خیلی خوب و سریع داره پیشرفت میکنه این mybb فقط امیدوارم پولی نشه و همینطوری پیشرفت کنه اینم چیزی که میخواستم MyBB - 1.6 Feature list - MyBB Development Site (http://dev.mybb.com/projects/mybb/issues?query_id=1)

Ali Reza
August 12th, 2010, 02:43
منم خیلی از شما خوشم اومده (شما اگه اشتباه نکنم یا طرفدار رئال مادرید بودی یا مخالف تیم ملی اسپانیا که تاپیک های این دو تیم در پیسی ورد را خیلی بهم میزدی من از همون وقت خیلی ازت خوشم اومد چون منم مثل خودتم هم مخالف تیم اسپانیا و هم طرفدار رئال بخاطر همین اسمت و سایتت تو ذهنم مونده بود ) حالا بحث اینو ول کن این که گفتی سایت خودت 150 هزار عضو داره خیلی باحال بود اخه ما منظورمون استفاده کننده هاست نه پشتیبانان یک سیستم نسخه 1.6 هم من تست کردم از لحاظ سرعتی جدا بهتر شده در کل خیلی خوب و سریع داره پیشرفت میکنه این mybb فقط امیدوارم پولی نشه و همینطوری پیشرفت کنه اینم چیزی که میخواستم MyBB - 1.6 Feature list - MyBB Development Site (http://dev.mybb.com/projects/mybb/issues?query_id=1)
درود
بله مخالف اسپانیا و تیم های اسپانیایی هستم .
استفاده کننده ها هم خیلی زیاد هستند. بالاخره افرادی بودند که 57% آرا را تشکیل دادند.
MyBB پولی نمیشه. اپن سورس هست.
میگم حالا که آشنا درومدیم در خدمت باشیم :d

UGP.ir
August 14th, 2010, 14:01
خدایش یک سوال اساسی دارم می خواستم بدونم کدومتون مای بی بی را به صورت کامل خودتون فارسی کردید یعنی حتی یک کلمه اش را هم از دیگر فارسی ساز ها بر نداشتید.
(دوست دارم راستش را بدونم)

Ali Reza
August 14th, 2010, 14:09
خدایش یک سوال اساسی دارم می خواستم بدونم کدومتون مای بی بی را به صورت کامل خودتون فارسی کردید یعنی حتی یک کلمه اش را هم از دیگر فارسی ساز ها بر نداشتید.
(دوست دارم راستش را بدونم)
درود
پاسخ سختی ندارد!
کافیست خودتان چند فایل زبان را باز کنید و مقایسه کنید.
یکی از دلایلی که ما 4 ماه بعد از افتتاح سایت، فارسی ساز خود را ارایه دادیم این بود که مشغول ترجمه فایل ها بودیم.

البته در امر فارسی کردن این نکته را مد نظر داشته باشد که وقتی می گویند
How Are You?
به چند صورت معنی می شود؟ به نظرتون می شود در ترجمه ها اصلا کلمه و جملات مشابه ای نباشد؟

UGP.ir
August 14th, 2010, 14:15
درود
پاسخ سختی ندارد!
کافیست خودتان چند فایل زبان را باز کنید و مقایسه کنید.
یکی از دلایلی که ما 4 ماه بعد از افتتاح سایت، فارسی ساز خود را ارایه دادیم این بود که مشغول ترجمه فایل ها بودیم.

البته در امر فارسی کردن این نکته را مد نظر داشته باشد که وقتی می گویند
How Are You?
به چند صورت معنی می شود؟ به نظرتون می شود در ترجمه ها اصلا کلمه و جملات مشابه ای نباشد؟
امیدوارم این طوری باشه و خودتون ترجمه کرده باشید چون این نکته که بعضی ها ترجمه amnhack را ***یدند و به اسم خودشون ثبت کردند حتی یک سایتی بود ترجمه که ***یده بود هیچ کپی رایت مای بی بی را هم حذف کرده بود که اسمش را نمی آورم!

HamedNet
August 14th, 2010, 15:06
مای بی بی ایران بهترین پشتیبانی بوده که تا کنون دیده ام , مدیران متواضع و خوبی داره و بدون هیچگونه توقعی کار آدم رو راه میندازه!
حیف از این نیوک که باهاش سازگار نمیشه! وگرنه بجای استفاده از انجمن نیوک از مای بی بی استفاده میکردم. ( البته تو فکرشم عضویت رو ببندم لینک بدم به مای بی بی! )

ShahroKH
August 25th, 2010, 21:07
نمیخواستم فضولی کنم ولی من یادمه اون موقع که تو سایت p30rank و یک سری سایت های دیگه مثل پی سی رنک بودم ( برای سایت یکی از دوستانم رفته بودم ) تو سایت هاشون Mybbiran هم بود ! :d فکر کنم الکساتون رو از سایت های مثل پی سی رانک و ... به دست آوردید . اون اوایل که رفته بودم مای بی بی ایران یه اطلاعیه بالا دیده بودم نوشته بود که مای بی بی ایران سومین سایت پشتیبانی در جهان بعد چند هفته پیش هم که خواستم یه پلاگین از سایتتون دانلود کنم یک پرانتز هم به اون متن اضافه شد که نوشته بود بر طبق آمار الکسا :d یه کم آدم خنده اش میگیره ! واسه همینه که Alexa هم ما رو تحریم کرده ! :( این جنگ از زمان Mybboard.ir وجود داشت و تموم هم نشده ! اون موقع mybboard.ir با mybbsupport بعدش مای بی بی ساپورت با mybbhelp بعدش هم mybbhelp با mybbiran تعجبی نداره :d :(

Ali Reza
August 25th, 2010, 21:42
نمیخواستم فضولی کنم ولی من یادمه اون موقع که تو سایت p30rank و یک سری سایت های دیگه مثل پی سی رنک بودم ( برای سایت یکی از دوستانم رفته بودم ) تو سایت هاشون Mybbiran هم بود ! :d فکر کنم الکساتون رو از سایت های مثل پی سی رانک و ... به دست آوردید . اون اوایل که رفته بودم مای بی بی ایران یه اطلاعیه بالا دیده بودم نوشته بود که مای بی بی ایران سومین سایت پشتیبانی در جهان بعد چند هفته پیش هم که خواستم یه پلاگین از سایتتون دانلود کنم یک پرانتز هم به اون متن اضافه شد که نوشته بود بر طبق آمار الکسا :d یه کم آدم خنده اش میگیره ! واسه همینه که Alexa هم ما رو تحریم کرده ! :( این جنگ از زمان Mybboard.ir وجود داشت و تموم هم نشده ! اون موقع mybboard.ir با mybbsupport بعدش مای بی بی ساپورت با mybbhelp بعدش هم mybbhelp با mybbiran تعجبی نداره :d :(
درود
بنده اصلا از وجود نام MyBBIran.com در سایت هایی مثل پی سی رنک خبر ندارم.
الکسا هم کسی را تحریم نکرده استد (لطفا لینک تحریم را قرار دهید)
این جنگ نیست. جنگ هم قانونی دارد.
اما مساله شعور با جنگ خیلی تفاوت دارد!

من فقط می خواهم به شما بگوییم شعور مدیر کل پشتیبان رسمی MyBB در ایران چه قدر است:
مدیر کلی که در سایت P30World بزر گترین انجمن ایران Spam می کند. آن هم در چه تاپیکی؟ در تاپیکی کاملا مشابه با همین تاپیک. این چه معنی می دهد؟ یعنی بی کاری و الافی عده ای Spam کار که اگر سایت MyBB لطف نمی کرد نام سایت این هارو قرار نمی داد الان مرده بودند.

این تصویر گرفته شده از سایت P30world و اسپم SaeedGh در تاپیکی مشابه همین تاپیک و نتیجه آن نفرت کاربران از MyBB
http://up.iranblog.com/Files2/339fd9e9e0d149ba98e3.png

خوشبختانه با گزارش به مدیر P30world و رسیدگی آن ها این گونه شرمساری ها را حذف کردند.
البته چنین شرمسازی بار در سایت پرژن تولز هم توسط ایشان تکرار شده بود که آن جا کلا تاپیک را حذف کردند.

این تاپیک هم نمونه زنده ای در پیش روی شماست!

ShahroKH
August 25th, 2010, 21:50
نمیدونم ولی شاید کاربراتون یا مدیرانتون اینکارو کرده بودن ولی دقیقا توی پی سی رانک و یک سایت دیگه mybbiran رو دیده بودم ( همینجوری با سایتتون آشنا شدم ) ;)

Rezash
August 25th, 2010, 22:59
نمیدونم ولی شاید کاربراتون یا مدیرانتون اینکارو کرده بودن ولی دقیقا توی پی سی رانک و یک سایت دیگه mybbiran رو دیده بودم ( همینجوری با سایتتون آشنا شدم ) ;)
نمي دونم ! يكي از سايت هاي منم تو اين سايت ها (دقيقا يادم نيست كدوم ولي ايراني بود) ثبت شده بود و روزي يك 200-300 بازديدي ميومد از سمتش تا اينكه كلا آي پيشون بلاك كردم نگن آمارت دروغي ـه!
در مورد ايشون هم نمي دونم كار خودشون بوده،يا كاربران و يا مثل سايت من شده بوده...
---
دوست عزيز من خودم mybb استفاده مي كنم ، ولي اگه ناراحت نمي شيد نظر شخصي من اينه كه تا رتبه سوم جهان فاصله ي زيادي داريد ... البته از نظر الكسا درسته ولي من واقعا هر وقت پلاگيني رو خواستم گير بيارم رو به سايت هاي انگليسي آوردم ... اميدوارم روزي برسه كه شما ها جاي اين سايت هاي انگليسي زبون رو بگيريد ، و اين كار يقينا با همكاري ميشه نه سنگ اندازي
بهر حال موفق باشيد همگيتون :)

Ali Reza
August 25th, 2010, 23:25
نمي دونم ! يكي از سايت هاي منم تو اين سايت ها (دقيقا يادم نيست كدوم ولي ايراني بود) ثبت شده بود و روزي يك 200-300 بازديدي ميومد از سمتش تا اينكه كلا آي پيشون بلاك كردم نگن آمارت دروغي ـه!
در مورد ايشون هم نمي دونم كار خودشون بوده،يا كاربران و يا مثل سايت من شده بوده...
---
دوست عزيز من خودم mybb استفاده مي كنم ، ولي اگه ناراحت نمي شيد نظر شخصي من اينه كه تا رتبه سوم جهان فاصله ي زيادي داريد ... البته از نظر الكسا درسته ولي من واقعا هر وقت پلاگيني رو خواستم گير بيارم رو به سايت هاي انگليسي آوردم ... اميدوارم روزي برسه كه شما ها جاي اين سايت هاي انگليسي زبون رو بگيريد ، و اين كار يقينا با همكاري ميشه نه سنگ اندازي
بهر حال موفق باشيد همگيتون :)

فکر نمی کنم پلاگین رایگانی باشد که در مای بی بی ایران نباشد.
ما 200 تا پلاگین رایگان برای نسخه 1.4 را از سایت های مختلف جمع آوری کرده و کاملا فارسی شده قرار دادیم.
می شود یک سایت کامل تر معرفی کنید؟

Rezash
August 25th, 2010, 23:43
فکر نمی کنم پلاگین رایگانی باشد که در مای بی بی ایران نباشد.
ما 200 تا پلاگین رایگان برای نسخه 1.4 را از سایت های مختلف جمع آوری کرده و کاملا فارسی شده قرار دادیم.
می شود یک سایت کامل تر معرفی کنید؟
اتفاقا من مدتي در سايت خودتون مدتي گشتم و پلاگين هاي زيادي ديدم
MyBB - Mods - Category Listing (http://mods.mybb.com/mods)
اين سايت رسمي هست ، به نظر من اين خيلي راحت تره (با سايت شما مقايسه نمي كنم ، در واقع نوعي پيشنهاد دارم مي دم!)
تو اينجا يكسري فايل هست ، با يك دسته بندي جالب و راحت، هر كدوم يكي دو عكس ضميمه دارند، توضيحي مختصر در مورد نصب ، لايسنس و ...
دانلود راحت و بدون نياز به عضويت
نظر من اينه كه اگه شما در سايتتون چنين چيزي رو پياده سازي كنيد يقينا كاربر پسند تر ميشه
اما در مورد اينكه بخوام سايت كامل تر معرفي كنم ، نمي تونم!چون من مدت خيلي كمي در سايت هاي ماي بي بي بودم! فقط گفتم كه به نظر من تا رتبه 3 فاصله داريد چون خيلي از چيزي هايي رو كه در مراحل نصب/استفاده/پلاگين يا هر چيزي به مشكل خوردم به مراتب در سايت هاي انگليسي زبان راحت تر پيدا كردم.البته خب طبيعي هست چون تعداد اين سايت ها بيشتر هست!
ولي به نظرم اگه پلاگين ها رو اينطور كه گفتم بذاريد كاربر پسند تر هست

ShahroKH
August 26th, 2010, 00:04
hello (http://www.webhostingtalk.ir/members/hello/) راست میگه جناب Ali Reza اگه میخواید خوب پیش برید نباید با هم دشمنی داشته باشید باید همکاری کنید .

البته خب طبيعي هست چون تعداد اين سايت ها بيشتر هست!

نه رضا جان طبیعی نیست ! سایت های خارجی کمتر به این مسائل روبه رو میشن و اگه ازشون انتقاد بشه با کنایه جواب نمیدن برای همینه کارشون بهتر از ایرانی هاست ! شما توی هر سایت پشتیبانی( ایرانی) هر سیستمی برید یک انتقاد از سایتشون یا سیستم بکنید با لحنی جواب میدهند که انگار ما یه چیزی هم بدهکاریم . !

SaeedGh
August 26th, 2010, 01:18
من فقط می خواهم به شما بگوییم شعور مدیر کل پشتیبان رسمی MyBB در ایران چه قدر است:
مدیر کلی که در سایت P30World بزر گترین انجمن ایران Spam می کند. آن هم در چه تاپیکی؟ در تاپیکی کاملا مشابه با همین تاپیک. این چه معنی می دهد؟ یعنی بی کاری و الافی عده ای Spam کار که اگر سایت MyBB لطف نمی کرد نام سایت این هارو قرار نمی داد الان مرده بودند.

این تصویر گرفته شده از سایت P30world و اسپم SaeedGh در تاپیکی مشابه همین تاپیک و نتیجه آن نفرت کاربران از MyBB
http://up.iranblog.com/Files2/339fd9e9e0d149ba98e3.png

Ali Reza جان مطمئنی که شعور سنجت رو سر و ته نگرفتی! چون مدیر کل MybbHelp بنده خدا در اون تاپیک هیچ مطلبی ننوشته! :دی

ارسال اول رو شما نوشتی.
ارسال دوم رو من نوشتم و نظرم رو مطرح کردم (با کنایه نوشتم "جالبه" اما توهینی نکردم. چون جدا از اینکه شایسته‌‌اش بودی یا نه، این کار در شان من و کاربران اون انجمن نبود).
ارسال سوم رو به این دلیل نوشتم که ارسال قبلیم ثبت نشده بود. بعداً متوجه شدم که ارسال‌ها نیاز به تایید مدیریت دارند. چون Tab های زیادی رو باز کرده بودم و همزمان کارهای دیگه‌ای انجام میدادم متوجه این موضوع نشده بودم.
ارسال‌های بعدی رو دوستان ۳ و ۵ ارسالی شما نوشته‌اند. ساعت درج ارسال‌ها (6:11 ، 6:13 ، 7:04) نشون میده که کاملاً اتفاقی تاپیک رو پیدا کردند و نظرشون رو نوشتند!! اون کاربرها جزو کاربرهای اخراج شده MybbHelp هستند و البته این باعث خوشحالی ماست (هرکی نوشته‌هاشون رو بخونه متوجه میشه چرا!).

نمی‌دونم این همه تقلا برای چیه! باور کن اگه مدیر MyBB.com هم باشی کسی اهمیت نمیده و حتی اگه اهمیت هم بده تاثیری روی زندگیت نداره. کاربرای اینجا چه گناهی دارند که مجبورند اینجور تاپیک‌ها رو تحمل کنند؟! به نظر من اگه اینجا آزادی بیان وجود داره فحاشی و بی‌احترامی معنایی نداره. شما نوشتی سایتت خیلی در جهان محبوب شده و من به وارز بودن سایت اشاره کردم چون معمولاً محبوبیت سایت‌های وارز مثل محبوبیت سایت‌های غیر اخلاقی چندان جای افتخار نداره (حداقل برای من). شما اگه می‌خوای کار وارز انجام بدی اما در عین حال اینطور وانمود کنی که برای یک نرم‌افزار متن‌باز فعالیت سازنده‌ای انجام دادی مشکل خواهی داشت. چون حتی اگه من هم شفاف‌سازی نکنم (یا به قول شما تاپیک‌هات رو خراب نکنم) یکی دیگه به کاربرا اطلاع میده. اگه اطلاع رسانی نشه حق اونهایی که فعالیت سالمی انجام میدند ضایع میشه.

Masoud.B
August 26th, 2010, 01:32
الان یه ماه این تاپیک داره بالا پایین میشه و کشش میدید ! اینجور که پیداست فقط مربوط به اینجا هم نمیشه
اصلا" شخصیتتون به مدیرا نمیخوره ، بچه که بودیم بچه ها میومدن میگفتن بابای من قوی تر از بروسلیه :دی ، حالا قضیه شما هم اینجوری شده ، من که از نظر فنی با هیچ کدوم کار نکردم و از نظر اخلاقی اصلا" مثل یک ساپورتر نیستید !
خودتون رو اصلاح کنید ! از همین الان هنوز دیر نشده

SaeedGh
August 26th, 2010, 01:59
الان یه ماه این تاپیک داره بالا پایین میشه و کشش میدید ! اینجور که پیداست فقط مربوط به اینجا هم نمیشه
اصلا" شخصیتتون به مدیرا نمیخوره ، بچه که بودیم بچه ها میومدن میگفتن بابای من قوی تر از بروسلیه :دی ، حالا قضیه شما هم اینجوری شده ، من که از نظر فنی با هیچ کدوم کار نکردم و از نظر اخلاقی اصلا" مثل یک ساپورتر نیستید !
خودتون رو اصلاح کنید ! از همین الان هنوز دیر نشده

بچه‌ها همیشه دوست دارن خودشون رو مطرح کنند و به نحوی اظهار فضل کنند (وقتی کوچیکند فضل پدر (بروسلی بودن!)، بزرگ‌تر که میشند فضل خودشون (عاقل‌تر و باشخصیت‌تر بودن!)) :))

Masoud.B
August 26th, 2010, 02:18
خوبه آدم یه ذره انتقاد پذیر و با شخصیت باشه

سعید ق یا هر چی که اسمتون هست کاری که میکنید قابل تقدیره وقتی که نیت کمک باشه نه چشم هم چشمی ! فقط تو ایران ازین جور اتفاقا میفته ، اون وقت میگن کی میخوایم پیشرفت کنیم

حالا نه که این تاپیک خبر اول یاهو و bbcnews هست که هرکی شرکت کنه مطرح میشه

بالاخره هرکسی یه دنیایی داره واسه خودش دیگه شما هم اینجوری حال میکنی ، برو خوش باش

SaeedGh
August 26th, 2010, 10:01
شما دیدید تاپیک هر روز داره میاد بالا فکر کردید مساله اینه که دو سایت با هم رقابت ناسالم دارند. البته رقابت وجود داره اما یک طرفه است. ایشون (Ali Reza) و دوستانشون از سایت پشتیبانی فارسی MyBB اخراج شدند و به همین دلیل سایت مستقلی راه‌انداختند و مثلاً در صدد تلافی هستند. اما مساله اینجاست که دارند افزونه‌های غیر رایگان سایت‌های خارجی رو می‌فروشند و این کارشون یک بار باعث محرومیت تمام ایرانیان از چنین سایت‌هایی شد. پس این یک مساله شخصی نیست و حرف من این نیست که کدوم سایت بهتره (اگه تاپیک رو بخونید میبینید که این رو قبلاً هم نوشتم و من هم مثل شما به بچگانه بودن این موضوع اشاره کردم).

اگه به خدمات سایت پشتیبانی فارسی MyBB نگاهی بیاندازید میبینید که با فعالیت این کاربر و دوستانشون (که فارسی کردن افزونه‌های آماده است) تفاوت زیادی داره. نیازی نیست که در گفتار چیزی ثابت بشه چون در عمل ثابت شده: پشتیبانی فارسی MyBB - خدمات ویژه (http://www.mybbhelp.ir/services.php)

برای من هم خوشایند نیست که به اینجا بیام و با چنین افرادی بحث کنم. از این نظر شما حق دارید؛ میدونم که مدیران با تجربه هیچوقت با کاربرانی که اخراج کردند در یک تالار عمومی بحث نمی‌کنند. اما وقتی پای آبروی تمام کاربران ایرانی در میون هست همونطور که میبینید من حاضرم از اعتبارم هم مایه بذارم! اعتقاد دارم سکوت کردن همیشه نشون دهنده با شخصیت بودن نیست؛ در مقابل بعضی کارها نباید سکوت کرد.

UGP.ir
August 26th, 2010, 11:07
این بحث ها همیشه هست و خواهد بود هیچ کاریش هم نمی شود کرد.
دلیل این بحث ها اینه که مای بی بی سیستم خوبیه کاربرهای زیادی می تواند جذب کند حالا پشتیبانیش هم فقط بخاطر این هست که ایرانی جماعت یکمی تنبل شده می خواهد همه چیز را بدون سرچ و فقط با پرسیدن سوال که این خودش نقطه بدی هم نیست بدست بیاره مثلا اگر دقت کنید در هر دو پشتیبانی تمام سوال ها این طوریه پلاگین x از کجا بگیریم x چطوری این طوری کنیم و.... کسی سرچ نمی کند و کسی هم نمی خواهد از سایت مرجع انگلیسی استفاده کنه!

از نظر پاسخ گویی باید دید حالا کدومشون بهتر هستند و اینکه اطلاعات جامع تری دارند البته یکی از ملاک های مهمه سنجش سایت بازدید هست.

Masoud.B
August 26th, 2010, 13:15
شما دیدید تاپیک هر روز داره میاد بالا فکر کردید مساله اینه که دو سایت با هم رقابت ناسالم دارند. البته رقابت وجود داره اما یک طرفه است. ایشون (Ali Reza) و دوستانشون از سایت پشتیبانی فارسی MyBB اخراج شدند و به همین دلیل سایت مستقلی راه‌انداختند و مثلاً در صدد تلافی هستند. اما مساله اینجاست که دارند افزونه‌های غیر رایگان سایت‌های خارجی رو می‌فروشند و این کارشون یک بار باعث محرومیت تمام ایرانیان از چنین سایت‌هایی شد. پس این یک مساله شخصی نیست و حرف من این نیست که کدوم سایت بهتره (اگه تاپیک رو بخونید میبینید که این رو قبلاً هم نوشتم و من هم مثل شما به بچگانه بودن این موضوع اشاره کردم).

اگه به خدمات سایت پشتیبانی فارسی MyBB نگاهی بیاندازید میبینید که با فعالیت این کاربر و دوستانشون (که فارسی کردن افزونه‌های آماده است) تفاوت زیادی داره. نیازی نیست که در گفتار چیزی ثابت بشه چون در عمل ثابت شده: پشتیبانی فارسی MyBB - خدمات ویژه (http://www.mybbhelp.ir/services.php)

برای من هم خوشایند نیست که به اینجا بیام و با چنین افرادی بحث کنم. از این نظر شما حق دارید؛ میدونم که مدیران با تجربه هیچوقت با کاربرانی که اخراج کردند در یک تالار عمومی بحث نمی‌کنند. اما وقتی پای آبروی تمام کاربران ایرانی در میون هست همونطور که میبینید من حاضرم از اعتبارم هم مایه بذارم! اعتقاد دارم سکوت کردن همیشه نشون دهنده با شخصیت بودن نیست؛ در مقابل بعضی کارها نباید سکوت کرد.

پس با این اوصاف این قصه همچنان ادامه داره

Ali Reza
August 26th, 2010, 14:35
Ali Reza جان مطمئنی که شعور سنجت رو سر و ته نگرفتی! چون مدیر کل MybbHelp بنده خدا در اون تاپیک هیچ مطلبی ننوشته! :دی

ارسال اول رو شما نوشتی.
ارسال دوم رو من نوشتم و نظرم رو مطرح کردم (با کنایه نوشتم "جالبه" اما توهینی نکردم. چون جدا از اینکه شایسته‌‌اش بودی یا نه، این کار در شان من و کاربران اون انجمن نبود).
ارسال سوم رو به این دلیل نوشتم که ارسال قبلیم ثبت نشده بود. بعداً متوجه شدم که ارسال‌ها نیاز به تایید مدیریت دارند. چون Tab های زیادی رو باز کرده بودم و همزمان کارهای دیگه‌ای انجام میدادم متوجه این موضوع نشده بودم.
ارسال‌های بعدی رو دوستان ۳ و ۵ ارسالی شما نوشته‌اند. ساعت درج ارسال‌ها (6:11 ، 6:13 ، 7:04) نشون میده که کاملاً اتفاقی تاپیک رو پیدا کردند و نظرشون رو نوشتند!! اون کاربرها جزو کاربرهای اخراج شده MybbHelp هستند و البته این باعث خوشحالی ماست (هرکی نوشته‌هاشون رو بخونه متوجه میشه چرا!).

نمی‌دونم این همه تقلا برای چیه! باور کن اگه مدیر MyBB.com هم باشی کسی اهمیت نمیده و حتی اگه اهمیت هم بده تاثیری روی زندگیت نداره. کاربرای اینجا چه گناهی دارند که مجبورند اینجور تاپیک‌ها رو تحمل کنند؟! به نظر من اگه اینجا آزادی بیان وجود داره فحاشی و بی‌احترامی معنایی نداره. شما نوشتی سایتت خیلی در جهان محبوب شده و من به وارز بودن سایت اشاره کردم چون معمولاً محبوبیت سایت‌های وارز مثل محبوبیت سایت‌های غیر اخلاقی چندان جای افتخار نداره (حداقل برای من). شما اگه می‌خوای کار وارز انجام بدی اما در عین حال اینطور وانمود کنی که برای یک نرم‌افزار متن‌باز فعالیت سازنده‌ای انجام دادی مشکل خواهی داشت. چون حتی اگه من هم شفاف‌سازی نکنم (یا به قول شما تاپیک‌هات رو خراب نکنم) یکی دیگه به کاربرا اطلاع میده. اگه اطلاع رسانی نشه حق اونهایی که فعالیت سالمی انجام میدند ضایع میشه.

البته من جان شما نیستم!
شما بار ها تاپیک های بنده را خراب کرده اید.
نمی خواهید بگویم که برای تخریب MyBBIran.com، چند یوزر در سایت مادر ایجاد کرده اید؟
شناسایی آن ها خیلی ساده است که در تاپیک های بنده در سایت مادر ، ارسال هایی کاملا مشابه همین ارسال ها اما با یوزر های متفاوت دیده می شود :))
بس کن بابا، دغل بازی تا کجا؟
مینویسی وارز و در میری. کارت شده بنویسی و در بری؟ اول باید ثابت کنید.

جدیدا هم مد شده کاربرانتو میفرستی مای بی بی ایران تا این ارسال مشهور خودت که میگی

سایت های رسمی MyBB را در لینک زیر می توانید ببینید
را در سایت ما بنویسند؟
اینم اثبات:
آیا می دانید ؟ (http://community.mybbiran.com/thread-2475.html)

البته این قصه هم که کاربران اخراج شده MyBBIran در سایت شما مسئولیت هایی پیدا کرده اند هم جای تامل است!

شما هنوز نتونستی چیزی رو ثابت کنی زدی دنده 5 داری همین طور میری؟

ممنون

اثبات؟
تاسیس سایت ما قبل از جریان اخراح ها بود
البته طومار خود را، برای اینکه از ما خواستید با شما همکاری کنیم را فراموش کردید؟

برای من هم خوشایند نیست که به اینجا بیام و با چنین افرادی بحث کنم.
پس خوشایند نیست و تاپیک را به این سرانجام می رسانی؟

یکم به خودت بیا!
من نمیدونم چه قدر بیکاری که میگردی تا ببینی در کدام سایت چه نوشته شده است تا مثل اینجا نظرتو آزادنه بگی. اما بهتره نظر آزادانتو بزاری برای معرفی سایت خودت. نه اینکه هرچی خواست بگی و وقتی سوال شد چه بوده و باید ثابت کنی فرار کنی.

==================
فکر می کنم این سایت و هدف این سایت یک چیز دیگه هست نه اینکه شما یک سنگ بیاندازید ته چاه و ما هم نتوانیم آن را در بیاوریم.

به اندازه کافی مدیران و کاربران این سایت این موضوع را تحمل کرده اند.
==================
پیروز باشید!

mohsen1
August 26th, 2010, 14:57
یه وفت این تاپیک بسته نشه!!!
برید تو سایت خودتون دعوا کنید.
تا همین جا هم که ادامه دادید آدم منصف از جریان بین شما با خبر شده.
پس لزومی به ادامه نیست.
هر کدوم یه چیزی می گید هزار تا حرف هم هست که نمی گید.
برید به کاربراتون ساپورت بدید واقعا اگه بیان و این متن ها رو بخونن راجع به شما چی فکر می کنن.

مدیر این بخش کیه؟

UGP.ir
August 26th, 2010, 15:09
همینه که همیشه ایرانی ها به مشکل بر می خورند صبر کنید تا بحث کنند خود بحث از هیجان می افته به نظر من بحث را نبندید!
فقط سعی کنید از کلمات زننده استفاده نکنید!

قضاوت بر عهده کاربر هست.

Sajad
August 26th, 2010, 16:55
دعواها و بحث های خصوصی تو این انجمن جایی ندارند. موفق باشید.