PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زدن هاستینگ درآمد و سود داره ؟

Amir Mohammad 99
March 27th, 2015, 19:54
سلام
میخواستم ببینم زدن یه سایت هاستینگ درآمد داره ؟
چقدر پیش نیاز لازم داره ( هزینه و پول )
اصلا همچین سایتی میگیره ؟
پنل پیامک چی ؟
اون چقدر سرمایه نیاز داره ؟

Abolijoon
March 27th, 2015, 19:56
سلام و درود خدمت شما
هر کاری میتونه درامد زا باشه در صورتی که :
1- سرمایه کافی باشه.
2- دانش و تجربه ی کار وجود داشته باشه.
3- صبر و بردباری نیازه و.....

jahromweb
March 27th, 2015, 20:01
سلام

سلام
فقط همین را توضیح میدهم
سرمایه از 5 هزار تومان تا هرچه قدر که بخواهید!
میتوانید ریسلر بگیرید : ماهانه از حدود 5 هزار تومان به بالا (تا نهایت 80 هزار تومان میتواند به صرفه باشد)
میتوانید سرور مجازی بگیرید : اگر بخواهید تا حدودی کیفیت داشته باشید حداقل 70 80
میتوانید سرور اختصاصی بگیرید: اگر کیفیت تاحدودی مدنظر باشد میتوان از حدود ماهانه 200 هزار تومان تا چند میلیون تومان هزینه کرد
اگر میخواهید سرور فیزیکی بخرید و کولو کنید: بسته به قیمت سرور و کولو ، حداقل چند میلیون هزینه ی اولیه دارید
و ....!

api
March 27th, 2015, 20:52
اگر تخصص دارید میتونید شروع کنید وگرنه جز ضرر چیزی برای شما نخواهد داشت.

se7en-host
March 27th, 2015, 21:17
1 - تخصص
2- بازار یابی خوب

TN Projects
March 27th, 2015, 22:38
با درود و احترام.
اگر علاقه داشته باشید و همچنین پیش نیازها را دارا باشید دلیلی برای نگرفتن کار نیست.
درآمد هم میتونه از کمترین تا بیشترین داشته باشید ... و اما سرمایه : یک پیشنهاد برادرانه میکنم هیچگاه با سرمایه کم وارد بازار نشوید چون دارید با وقت و کار خودتون ریسک میکنید این ریسکه که مربوط به خودتونه و باز هم تاکید میکنم پیشکش خودتونه ولی هیچگاه با سرمایه کم وارد نشوید چون با اطلاعات مشتری بازی میکنید.
در مورد دانش فنی هم سعی کنید قبلش هم حتما یادبگیرید ولی اگر چندان نیست که تعریف کنید باید یک مدیر سرور بگیرید یا تیمی کار کنید و همزمان برای ارتقای دانش فنیتون تلاش مداوم داشته باشید.
اگر پیشنیازها + علاقه و انگیزه کافی برای اینکار دارید، این یک کار زنده و شاداب خواهد بود..... . اما اگر برای تفریحه ممکنه با شکایات مشتری در پلیس فتا مواجه شوید.!

hfiroozib
March 27th, 2015, 23:55
سلام
پنل پیامک چی ؟
علیک سلام
هاستینگ یه زمانی خوب بود و الان بقول دوستان دست خیلی خیلی زیاد شده و بصرفه نیست ( دوستان گفتند ، با پنج هزار تومن هم میتونی وارد این عرصه بشی ، حالا خودت به عمق فاجعه پی ببر )
پنل پیامک هم خیلی زیاد شده و دیگه مثل سابق طرفدار و مشتری نداره ، الان پنل پیامک وایبر رو ترجیح میدن ( چون هزینه اش به مراتب خیلی کمتره )

پیشنهاد دوستانه : بشین با خودت دو دوتا کن ، ببین چی بلدی ، دوس داری چی کاره بشی و علاقه ات چیه ، بعدشم دنبال یه کار جدید و بکر و تازه برو ، سعی نکن دوباره چرخ رو اختراع کنی .

موفق باشی .

persianws
March 28th, 2015, 00:04
من به شما پیشنهاد میدم بر اساس نیاز سنجی از کاربران ایرانی در وب فارسی انجام بدید که چه چیزایی الان در اینترنت دنبالش هستند بر همون اساس کاری رو شروع کنید و سرمایه گذاری کنید ...
موضوع هاستینگ واقعا کار تخصصی و پر هزینه ای هست و باید دانش و بودجه و وقت بسیار زیادی برای اون داشته باشید ...

Amir Mohammad 99
March 28th, 2015, 09:56
سلام
فقط همین را توضیح میدهم
سرمایه از 5 هزار تومان تا هرچه قدر که بخواهید!
میتوانید ریسلر بگیرید : ماهانه از حدود 5 هزار تومان به بالا (تا نهایت 80 هزار تومان میتواند به صرفه باشد)
میتوانید سرور مجازی بگیرید : اگر بخواهید تا حدودی کیفیت داشته باشید حداقل 70 80
میتوانید سرور اختصاصی بگیرید: اگر کیفیت تاحدودی مدنظر باشد میتوان از حدود ماهانه 200 هزار تومان تا چند میلیون تومان هزینه کرد
اگر میخواهید سرور فیزیکی بخرید و کولو کنید: بسته به قیمت سرور و کولو ، حداقل چند میلیون هزینه ی اولیه دارید
و ....!
متشکر از توضیح کاملتون

اگر تخصص دارید میتونید شروع کنید وگرنه جز ضرر چیزی برای شما نخواهد داشت.
تخصص خودم روی کدنویسی css و html هستش و js هم دارم یادمیگیرم همچنین به زدن سایت خیلی علاقه دارم !

1 - تخصص
2- بازار یابی خوب
تشکر از نظرتون

با درود و احترام.
اگر علاقه داشته باشید و همچنین پیش نیازها را دارا باشید دلیلی برای نگرفتن کار نیست.
درآمد هم میتونه از کمترین تا بیشترین داشته باشید ... و اما سرمایه : یک پیشنهاد برادرانه میکنم هیچگاه با سرمایه کم وارد بازار نشوید چون دارید با وقت و کار خودتون ریسک میکنید این ریسکه که مربوط به خودتونه و باز هم تاکید میکنم پیشکش خودتونه ولی هیچگاه با سرمایه کم وارد نشوید چون با اطلاعات مشتری بازی میکنید.
در مورد دانش فنی هم سعی کنید قبلش هم حتما یادبگیرید ولی اگر چندان نیست که تعریف کنید باید یک مدیر سرور بگیرید یا تیمی کار کنید و همزمان برای ارتقای دانش فنیتون تلاش مداوم داشته باشید.
اگر پیشنیازها + علاقه و انگیزه کافی برای اینکار دارید، این یک کار زنده و شاداب خواهد بود..... . اما اگر برای تفریحه ممکنه با شکایات مشتری در پلیس فتا مواجه شوید.!
کاملا درسته
خیلی کمکم کرد ممنون

علیک سلام
هاستینگ یه زمانی خوب بود و الان بقول دوستان دست خیلی خیلی زیاد شده و بصرفه نیست ( دوستان گفتند ، با پنج هزار تومن هم میتونی وارد این عرصه بشی ، حالا خودت به عمق فاجعه پی ببر )
پنل پیامک هم خیلی زیاد شده و دیگه مثل سابق طرفدار و مشتری نداره ، الان پنل پیامک وایبر رو ترجیح میدن ( چون هزینه اش به مراتب خیلی کمتره )

پیشنهاد دوستانه : بشین با خودت دو دوتا کن ، ببین چی بلدی ، دوس داری چی کاره بشی و علاقه ات چیه ، بعدشم دنبال یه کار جدید و بکر و تازه برو ، سعی نکن دوباره چرخ رو اختراع کنی .

موفق باشی .
اره درسته
وقتی بشه به 5.000 هاستینگ زد پس هر کسی وارد اینترنت میشه هاستینگ داره !
خیلی دقیق بود مرسی

من به شما پیشنهاد میدم بر اساس نیاز سنجی از کاربران ایرانی در وب فارسی انجام بدید که چه چیزایی الان در اینترنت دنبالش هستند بر همون اساس کاری رو شروع کنید و سرمایه گذاری کنید ...
موضوع هاستینگ واقعا کار تخصصی و پر هزینه ای هست و باید دانش و بودجه و وقت بسیار زیادی برای اون داشته باشید ...
خوب مشکل اینه کاربران شرکت نمیکنند !

jahromweb
March 28th, 2015, 10:23
باسلام مجدد
دوست عزیز یک مورد را فراموش نکنید
اگر در هرچیزی به صورت جدی وارد شوید موفق خواهید بود
به نظر میرسد درمورد توسعه ی وب و برنامه نویسی مبتنی بر وب علاقه دارید
خوب است بدانید که افراد زیادی از کار هایی مثل طراحی UI UX ، کد نویسی html css js bootstrap , .. برنامه نویسی php mysql asp.net , .. درامد های میلیونی دارند
به نظر من فقط به بازار اشفته ی هاستینگ ، طراحی و برنامه نویسی و ... نگاه نکنید
اگر حرفه ای باشید بدون شک موفق هستید
دوست 17 ساله ای دارم که با طراحی UI UX وب درامد میلیونی دارد و شرکت هم زده اند ، تعداد بالایی پروژه ی خارجی و داخلی دارد و ...
این نشان میدهد که مهم حرفه ای بودن است
اگر حرفه ای باشید ، شخص عادی که سایت 100 تومنی میخواهد به شما مراجعه نمیکند بلکه شرکت ها و سازمان هایی که برایشان چند میلیون پولی نیست مراجعه میکنند
برای مثال یه تماس با سمیم بگیرید(سیستم مدیریت مدرسه میفروشند) بگویید برای یک مدرسه ی راهنمایی 500 نفره یک سایت میخواهیم (البته بیشتر شبیه وبلاگ با امکانات مناسب است ، دسترسی در حد یک پنل مدیریت اسکریپت + یک ساب دامنه و ...) ببینید چه نرخ هایی به شما میدهند همه روی چند میلیون است + پشتیبانی و ...
خوب این یک مثال ساده بود تازه این همکاری با مدارس بود بدون ، مدرسه شرکت یا ارگان تجاری نیست بدون شک اگر همین مورد برای یک شرکت بزرگ بود خیلی فرق میکرد و هزینه سربه فلک میکشید
این ها واقعیات وب است
بدون شک هیچ توسعه دهنده ای با ریپ زدن به جایی نمیرسد و هیچ هاستینگی با خرید ریسلر ....
موفق باشید

taksis
March 28th, 2015, 10:39
با وضع کنونی هاستینگ.موفقیت یک هاستینگ تازه کار واقعا سخته
و با وجود شرکت های بزرگ در این زمینه تقریبا میشه گفت ظرفیت هاستینگ ایران تکمیل شده !
پنل پیامک هم خوبه اما بازم به اصطلاح دست زیاده تو کار
هیچ چیزی نشدنی نیست اما با این اوضاع خیلی زحمت و تلاش میخواد

fasterhost
March 28th, 2015, 11:41
کیفیت و بازاریابی مهمترین رکن هر هاستینگ تازه وارده
ولی اگر شما بهترین کیفیت دنیا رو هم داشته باشید
و نتونید بازاریابی کنید یعنی ضرر و برعکس
افرادی رو می شناسم بدون دانش فنی بالا فقط و فقط با بازاریابی
خوبی که داشتند در آمد خودشون رو توی 3 ماه از چند میلیون رد کردند

موفق باشید

sevenvds
March 28th, 2015, 19:29
با سلام

هر کاری نیاز به تخصص اولیه داره حالا نمیگم باید تخصص بالایی داشته باشید ولی اگه از هاستینگ یا نحوه فروش هم چیزی ندونید باعث ضرر میشه

همون طور که دوستان دیگه هم گفتن شما با دریافت پنل های نمایندگی میتونید و بالا بودن کیفیت در سرویس دهی بعد از مدت زمان یک سال سود کنید

مینا-صیفی
March 28th, 2015, 20:00
به نظر من کار کردن در ضمینه اینترنت سخت هست و دست زیاده مگر اینکه قدیمی باشید سر شناخته که این مربوط به تبلیغات هزینه زیاد هست الیته اگر درامد خوب میخواین اگر در حد درامد کم مثلا 1میلیون هست میتونید به صورت ابتدایی با نمایندگی بگیرید شروع کنید ولی اینده ای بنظرم اینطوری نداره چون این کار قوی و پر درامد نیست مگر اینکه مثله بالا توضح دادم باشه ..

اما اگر سرمایه ای دارید حالا هر چقدر در حد 20میلیون یا بیشتر نظر من اینه شما پیش یک اشنا یا فامیلی تو کار نمایشگاه ماشین برید ماشین های دست دو خرید و فروش کنید یعنی پشتبانه کسی باشه هواتون را داشته باشه سود راضی کننده ای داره برای شروع کار .
با تشکر یک نظر کوتاهی دادم که متوجه بشید

kazemirad
March 29th, 2015, 00:38
سلام
پنل پیامک چی ؟

در صورتی که تخصص کافی ندارید اصلا توصیه نمیشه
در صورتی که تخصص کمی دارید نمایندگی بگیرید
در صورتی تخصص کامل دارید برای هاستینگ سرور اختصاصی بگیرید و شروع کنید
اما باید صبر زیادی داشته باشید

arman021
March 29th, 2015, 02:24
سلام

منم با حرف یکی از دوستان موافقم اگه میخواید به تنهایی کار کنید با سرمایه کافی وارد شوید که هم خودتون دچار مشکل نشید و هم مشتری هایی که از شما سرویس میخرن.

besthosti.com
March 29th, 2015, 02:53
اگر میخواید هاستینگ با هدف جمع کردن مشتری از این انجمن بزنید که به نظر من اصلا نزنید. اصولی وارد بشید و موفق بشید.

newidea
March 29th, 2015, 17:07
با سلام
عزیز توی این کار دست زیاد شده به نظر من الان که فصل گرما داره شروع میشه بستنی بفروشی هم سودش از هاستینگ بیشتره هم آبروت سر جاشه
هم دیگه درد سر سرو کله زدن با مشتری رو نداری

sevenvds
March 30th, 2015, 21:48
با سلام
عزیز توی این کار دست زیاد شده به نظر من الان که فصل گرما داره شروع میشه بستنی بفروشی هم سودش از هاستینگ بیشتره هم آبروت سر جاشه
هم دیگه درد سر سرو کله زدن با مشتری رو نداری

سلام بحث انجمن رو به جاهای دیگه نبرید اگه میتونید کمک کنید پاسخ بدید

hfiroozib
March 30th, 2015, 21:55
سلام بحث انجمن رو به جاهای دیگه نبرید اگه میتونید کمک کنید پاسخ بدید

وحی نازل نشده که حتما از نت پول در بیارن ، اینم یه پیشنهاد بود و واقعا تو فصل بهار و بخصوص بازار داره .
شخصی رو میشناسم رستوران داره و تو کار ویتامینه هم هست .
بعبارتی هدف کسب درآمده و درسته .

فکرامون شده کپی ، کارامون شده کپی ، مثل یه موش آزمایشگاهی ، دنیامون شده همون چیزایی که اطرافمونه ، راهی که دیگران رفتن ارزش و هیجان نداره ، خودمون یه راه جدید باید پیدا کنیم و یه فکر و یه ایده جدید .

!MihanIt!
March 30th, 2015, 22:00
عزیز باید از لحاظ فنی هم اوکی باشین.

nooshzad
April 30th, 2015, 13:43
سلام
برای زذن هاستینگ به نظر من برای شروع اول سرور مجازی بگیر یا ریسلر و روی کارت تلبیغ کن بین چقدر مشتری می توانی جذب کن بعد اگه دیدی توانستی تو این بازار شلوغ هاستینگ سری بلند کنی به فکر خرید سرور فیزیکی و دیتاسنتز باش
البته نوع دیتاسنترش هم مهم هستش منم ، چون این کار نیاز به دانش فنی زیادی داره و معمولا پلن های ریسلری از قبل کانفیگ شده اند از تگراهاست (http://tegrahost.com)ریسلری گرفتم هم هاست لینوکس (http://linux-web.ir) داره و هم ویندوز اگر سر ماه هم پرداخت نکردم بسرویسم برام لغو نمی کنند که سایت های مشتریان بره تو هوا

kool
April 30th, 2015, 15:41
سلام
مثل دیگر سایت ها هست
بسته به سرمایه و دانش و ایده و زمان و کیفیت پشتیبانی و فعالیت و تلاش شما. بله میتونه مناسب باشه.

entezar
April 30th, 2015, 20:30
هرکاری نیاز به سرمایه اولیه و تخصص داره و بعد هم بازاریابی خوب
تخصص و بازاریابی رو میشه با استخدام نیرو خبره حل کرد ولی سرمایه رو نه.
اول ببین با جیب خودت چند چندی بعد شروع کن
اگه میخوای بعد مدتی سود خوبی کسب کنی پس باید سرمایه گذاری اولیه خوبی انجام بدی از فکر ریسلری و ماهی 5 هزار تومن و 80 هزارتومن بیا بیرون. چون وقت تلف کردن بیش نیست.تجربه چند ساله رو عرض کردم.
اگه سرمایه داری هزینه درست حسابی کن تو هر سه مورد. تخصص نداری یاد بگیر بعد سرمایه گذاری کن یا افراد خبره رو استخدام کن
بازاریابی رو از قبل استارت کار شروع کن. مثل انگلیسی ها عمل کن ولی مثل اونها کثیف نباش. یعنی اول حرکت کن بعد بگو میخوام شروع کنم.

espad
April 30th, 2015, 21:12
علاوه بر مواردی که دوستان گفتند به نظر من باید تعهد هم به کارتون داشته باشید چون وقتی کسی سایت میزنه داره از عمرش پای سایت وقت میزاره
متاسفانه من یکی دوتا از سایتام که بیش از یکسال پاشون وقت گذاشته بودم به دلیل بی تعهدی مدیر هاستینگ پرید

ایران وب دیتا
May 1st, 2015, 13:28
داشتن هاستینگ بدون دانش فنی کاملا اشتباه
داشتن هاستینگ بدون تبلیغات=سودخیلی کم

گزینه دوم رو میشه باورودی گوگل جبران کرد

xphost
May 1st, 2015, 13:37
اگر سرمایه داری بیا داخل
اگر نداری نیا
چون ضرر داره اولش
تا با تبلیغات و سرور های عالی که بخری بتونی مشهور بشی

xaz007x
May 1st, 2015, 13:52
با سلام
دوست عزیز جسارت نباشه مگه میخواید بستنی فروشی بزنید که میگید درآمد داره یا نه؟
ببینید شما باید اول ببینید دانش فنی لازم رو دارید یا نه (من با چشم خودم دیدم پورت ریموت سرور بسته شده فروشنده گفته سرور باید از اول ستاپ شه)
بعدم تا تبدیل شدن به یه برند باید بادل و جون کار کنید نه یه پولی بدید سرور بخرید بعدم علی یارت رو یه سرور 32 گیگ 40 تا وی پی اس بالا بیارید فکر کنید که برند شدید
اصولی کار کنید مثلا بیاید رو یه سرور 32 گیگ نهایت 10 تا وی پی اس ران کنید قیمت درست بدید کیفیت عالی هم بدید به مشتری که بمونه نه ماه اول بخره آخرم با هزار ناراحتی جمع کنه بره
توی هاستینگ نمی شه تو ماهای اول سود کرد ولی مطمئن باشید اصولی کار کنید پول خوبی توش هست

!MihanIt!
May 1st, 2015, 14:01
فنی و سرمایه یک مبحث جداست ولی به نظرم مهم ترینش صبره ! ...

ایران وب دیتا
May 1st, 2015, 17:32
فنی و سرمایه یک مبحث جداست ولی به نظرم مهم ترینش صبره ! ...

شماصبر داشته باش ولی تبلیغ نکن اگه برات مشتری اومد
حالاگیریم که اومد.یه مشکل براش پیش بیاد نتونید حل کنید مجبور به انتقال میشه

فکرنکنم شکست معنی دیگه ای داشته باشه!!!