PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه سایتی بزنم ؟

mohammad_mikel
March 27th, 2015, 01:07
با سلام خدمت دوستان عزیز و تبریک ساله جدید میخواستم بدونم الان چه سایتی خیلی خوب درآمد داره هزینه اولیه هم مهمه حدودا 200 هزارتومن برای یکی از دوستانم میخوام لطفا راهنمایی کنید:">:">:">

shazo
March 27th, 2015, 01:13
سلام.. برای ایجاد یک سایت 200 تومن دارید سرمایه گذاری می کنید؟؟

jahromweb
March 27th, 2015, 01:31
با سلام خدمت دوستان عزیز و تبریک ساله جدید میخواستم بدونم الان چه سایتی خیلی خوب درآمد داره هزینه اولیه هم مهمه حدودا 200 هزارتومن برای یکی از دوستانم میخوام لطفا راهنمایی کنید:">:">:">

سلام
با 200 هزار تومان به نظرم اتلاف وقت است
فقط 100 تومنی هزینه ی راه اندازی یک سایت معمولی میشود
درمورد درامد منظورتان تبلیغ است؟ یا فروش؟ تخصص خاصی دارند
------------------------
قابل توجه دوستان و همکاران عزیز:
میتوانند هاستینگ هم بزنند البته !! :دی
150برای ریسلر و دامین 50 هم زیاد میاد میشه بازدید خرید و ... :دی!

filmbazz
March 27th, 2015, 01:52
200 ! به نظرم به دوستتون بگید این سرمایه کلان رو وارد دنیای نت نکنن ! 200 تومن کمه دوست من بگو بی خیال بشه

hasanazizi
March 27th, 2015, 01:55
دوست عزیز برای طراحی یه سایت هیچ هیچ 400 هزینه داره
اونایی هم زیر اینن طراح نیستن فقط مال مردم خورن
اگه حدودا یه میلیون بود میشد یه کاری باهاش کرد

hfiroozib
March 27th, 2015, 03:11
200 ! به نظرم به دوستتون بگید این سرمایه کلان رو وارد دنیای نت نکنن ! 200 تومن کمه دوست من بگو بی خیال بشه
خدا ازت نگذره ، یه ربع خندیدم

دوست عزیز ، با این عدد و رقم ها نمیشه کسب و کار راه انداخت و دوستان میگن سایت فیلم و موزیک و نرم افزار و ....... سعی کن کار جدید کنی نه کپی کاری .
ببین چند تا مثل دیجی کالا هست الان ، چاره و 5040 و 3020 و زنبیل و سبد خرید و ........
پولتو نگه دار و بجاش فکر کن و ببین چه کار جدیدی میتونی راه بندازی
موفق باشی

sor
March 27th, 2015, 03:45
سلام . منم یه نظر دارم !

الان تو فکر شما سایت موزیک هست درسته ؟ به هر حال بی خیال این بشید . خداوکیلی تو اد لیست من روزی 1 یا 2 تا سایت موزیک جدید ساخته میشه که ارسال گروهی میدن ! ( این فقط تو ادد لیست من هست )

سایت فیلم و موزیک هم زیاده شده که اینم زیاد پیشنهاد نمیشه .

دیگه به غیر از این ها چیز ندارم .

بلکه برید یک وب تفریحی بزنید که اینم خودش هزینه زیاد میخوام که باس تبلغات کنی .

به نظر من بشین ببین تخصصت چیه ، همون رو پیگیر باشه . بهترین گذینه اینه برای شما

البته این نظر من بود . تصمیم گیرنده اصلی شما هستین .

اینم بگم با 200 تومن هیچ کاری نمیتونید بکنید ( قیمت یه سایت درست درمون بالای 300 تومن هست برادر من )

webord
March 28th, 2015, 14:42

سلام دوست عزیز
پیشنهاد من اینه که خودتون مستقیما سایت نزنید
با یک نفر شریک بشید داخل سایت
برای مثال سایت فیلم و موزیک شما اگه خودتون سایت بزنید مطمئنن سود نمیکنید چون مدیریت و بروز بودن میخواد پس باید نویسنده بگیرید گه گرون هم پاتون در میاد
پس شراکت بهتره میتونید با یه سایت جدید شریک بشید پولتون رو بزارید جیبتون و داخل سایت شریک مدیرتی بشید یعنی هم نویسنده بگیرید هم مطلب بزارید
و 50% درآمد ماهیانه سایت رو بردارید
که به نظرم بد نیست اگه تمال داشتی میتونم بهت یه سایت پیشنهاد بکنم
پ.خ بدید یا ایمیل بزنید
sun.night902@gmail.com

TN Projects
March 28th, 2015, 15:03
با درود و احترام.
ابتدا برای بنده تعجب برانگیزه چطور کسانی که خودشون میزبانی کننده وب مسترهای ضعیف تا حرفه ای هستند بر چه اساسی این نظر رو راحت رد میکنن؟
دوست عزیز ما وب مستر داشتیم از صفر به معنای واقعی تا صد و دویست میلیون برای راه اندازی و شروع یک کار اینترنتی سرمایه داشتند و جالب اینجاست اونی که سرمایش صفر بود از خیلیها که میشناختم از جمله خود بنده بیشتر پیشرفت کرد.
اما بستگی داره بنا به سرمایه چه کاری رو برای شروع انتخاب کنید.
مثلا با دویست هزار تومن می تونید یک فروشگاه قالب راه اندازی کنید و در مدت یک سال چندین میلیون درامد دارید ... اما پیشنیازش دانش فنی و خلاقیته. کلی مورد مشابه هست.
این که چکار کنید رو باید از خودتون بپرسید ! اما اگر مشاوره جهت انعطاف پذیر شدن خودتون و حتی همکاران و از جمله بنده از سایر نظرات که به اشتراک گذاشته میشه بخواید، باید اطلاعات دقیق تری رو قرار بدین. این مورد رو به هیچ وجه نمیشه کلی گفت و یک تاپیک نسبتا بی نتیجه خواهد بود. باید تاپیکتون بصورت جزئی تر ، تخصصی تر روی موارد مختلف کسب و کارها توش بحث بشه نه نظر در مورد کسب و کار.!!!

mohammad_mikel
March 28th, 2015, 15:16
با درود و احترام.
ابتدا برای بنده تعجب برانگیزه چطور کسانی که خودشون میزبانی کننده وب مسترهای ضعیف تا حرفه ای هستند بر چه اساسی این نظر رو راحت رد میکنن؟
دوست عزیز ما وب مستر داشتیم از صفر به معنای واقعی تا صد و دویست میلیون برای راه اندازی و شروع یک کار اینترنتی سرمایه داشتند و جالب اینجاست اونی که سرمایش صفر بود از خیلیها که میشناختم از جمله خود بنده بیشتر پیشرفت کرد.
اما بستگی داره بنا به سرمایه چه کاری رو برای شروع انتخاب کنید.
مثلا با دویست هزار تومن می تونید یک فروشگاه قالب راه اندازی کنید و در مدت یک سال چندین میلیون درامد دارید ... اما پیشنیازش دانش فنی و خلاقیته. کلی مورد مشابه هست.
این که چکار کنید رو باید از خودتون بپرسید ! اما اگر مشاوره جهت انعطاف پذیر شدن خودتون و حتی همکاران و از جمله بنده از سایر نظرات که به اشتراک گذاشته میشه بخواید، باید اطلاعات دقیق تری رو قرار بدین. این مورد رو به هیچ وجه نمیشه کلی گفت و یک تاپیک نسبتا بی نتیجه خواهد بود. باید تاپیکتون بصورت جزئی تر ، تخصصی تر روی موارد مختلف کسب و کارها توش بحث بشه نه نظر در مورد کسب و کار.!!!

با سلام خدمت شما دوسته عزیز من تجربه ی زیادی ندارم و بیشتر روی سایت فیلم و موزیک کار میکردم حالا میخواستم بدونم من با تجربه ای که روی سایت فیلم و موزیک دارم میتونم یک سایتی که مثله همین سایتا باشه بزنم حتی بزرگتر من کفه قیمت رو کفتم سقفش تا 500 تومان میباشد . آشنایی با سرور مجازی و آشنا با هاست لینوکس و آشنایی با وردپرس و نیوک 8.3 و آشنایی با ftp حالا یک سایتی میخوام راه اندازی کنم تا 200 تومن هم شد ایرادی نداره خیلی بهتره چون تنهایی سایت رو میزنم

taksis
March 28th, 2015, 15:23
من سال 78 با چهارده هزار تومن پروژه مسنجر رو شروع کردم !
همیشه هم سرمایه های بزرگ لازم نیست
اونموقع با 14 هزار تومن میشد شروع کرد حالا با 100/200 تومن
از همین اول کار هم لازم نیست محشر کبری راه بندازید و بمب تبلیغات و .....
از یه سایت ساده و کوچیک شروع کنید یواش یواش توسعه بدید بیاید بالا
هیچ چیزی نشد نداره خیلیا رو تو نت دیدیم بقول دوستان از صفر شروع کردن و حالا.........
و بالعکس خیلیا رو دیدیم به اصطلاح خودشون با سرمایه وارد کار شدن و حالا.........

nima-s
March 28th, 2015, 15:32
با سلام
استارتر عزیز به حرف های ناامید کننده دیگران توجهی نکنید
بسیار ادم ها رو میشناسم که با سرمایه صفر شروع کردند و الان درامد چند میلیون در ماه دارند
با توجه به سابقه زیادی که در همین کار دارم بهتون پیشنهاد ایجاد سایت دانلود(با هر موضوعی) با کمک هاستهای آپلود رایگان مثل ترین بیت، آپلود بوی، فایل مانی و... میکنم. شک نکنید اگر تخصص+تلاش رو ضمیمه کارتون کنید به امید خدا درامدزایی خواهید داشت.
نیازی هم به خرجهای اضافی برای تبلیغات نیست. تمام تمرکزتون رو بذارین روی سئوی قالب که تو گوگل بالا بیاین و بازدید کننده خودش بیاد تو سایتتون نه اینکه شما با تبلیغات بازدیدکننده رو بکشونین به سایتتون. البته در زمینه فیلم و موزیک با توجه به اینکه سایتهای در این زمینه بسیار بسیار زیاد شدند امید به ورود به صفحه اول گوگل کمه. پیشنهاد میکنم در یک زمینه خاص که کمتر بهش پرداخته شده کار کنید که بتونید تو موتورهای جستجو بالا بیاید
بدرود

mohammad_mikel
March 28th, 2015, 15:47
با سلام
استارتر عزیز به حرف های ناامید کننده دیگران توجهی نکنید
بسیار ادم ها رو میشناسم که با سرمایه صفر شروع کردند و الان درامد چند میلیون در ماه دارند
با توجه به سابقه زیادی که در همین کار دارم بهتون پیشنهاد ایجاد سایت دانلود(با هر موضوعی) با کمک هاستهای آپلود رایگان مثل ترین بیت، آپلود بوی، فایل مانی و... میکنم. شک نکنید اگر تخصص+تلاش رو ضمیمه کارتون کنید به امید خدا درامدزایی خواهید داشت.
نیازی هم به خرجهای اضافی برای تبلیغات نیست. تمام تمرکزتون رو بذارین روی سئوی قالب که تو گوگل بالا بیاین و بازدید کننده خودش بیاد تو سایتتون نه اینکه شما با تبلیغات بازدیدکننده رو بکشونین به سایتتون. البته در زمینه فیلم و موزیک با توجه به اینکه سایتهای در این زمینه بسیار بسیار زیاد شدند امید به ورود به صفحه اول گوگل کمه. پیشنهاد میکنم در یک زمینه خاص که کمتر بهش پرداخته شده کار کنید که بتونید تو موتورهای جستجو بالا بیاید
بدرود

با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز من هیچ وقت از نظرات دیگران حتی ناامید کننده ناامید نمیشه و در تکاپو برای ایجاد یک سایت خوب میباشم بازم متشکر از راهنمایی تون

TN Projects
March 28th, 2015, 19:13
با سلام خدمت شما دوسته عزیز من تجربه ی زیادی ندارم و بیشتر روی سایت فیلم و موزیک کار میکردم حالا میخواستم بدونم من با تجربه ای که روی سایت فیلم و موزیک دارم میتونم یک سایتی که مثله همین سایتا باشه بزنم حتی بزرگتر من کفه قیمت رو کفتم سقفش تا 500 تومان میباشد . آشنایی با سرور مجازی و آشنا با هاست لینوکس و آشنایی با وردپرس و نیوک 8.3 و آشنایی با ftp حالا یک سایتی میخوام راه اندازی کنم تا 200 تومن هم شد ایرادی نداره خیلی بهتره چون تنهایی سایت رو میزنم
نحوه بیان و پشتکاری که در بیانتون هست واقعا ما رو خرسند کرد.
اگر پشتکار داشته باشید شخصا میتونیم رایگان یکسری امکانات رو در اختیارتون بزارم.... .! ترجیها بصورت تلفنی یا چت زنده درصورتی که مایل بودین درخدمتیم.
بله با همین سرمایه میشه سایت فیلم راه اندازی کرد ... بهتره فعلا روی سایت فیلم تمرکز کنید بین این دو! چون خیلیها به علت نداشتن صبر و نحوه کار اصولی در وسط کار رهاش میکنن و....
هزینه سرور اگر درست پیش برید - هزینه آرشیو - هزینه طراحی - هزینه تبلیغات و موراد دیگه که میتونه پیش بیاد اگر واقعا این کاره باشید حل میشه.
به عنوان مثال سرور رو با هزینه یا بصورت حمایتی می تونید دریافت کنید برای یک مدت محدود حالا چه منافع دو طرفه یا یک طرفه بگذریم. طراحی قالب اگر خودتون دانش فنی ندارید این رو باید هزینه بزارید - آرشیو هم اگر در ارتباط بودین خودمون واستون حل میکنیم ;) و...

mohammad_mikel
March 28th, 2015, 23:36
دوستان بازم اگه نظری دارید بگید چون دوستان دیگه ای هم مشتاقه نظرات خوبه شما دوستان هستن

با تشکر

mohammad39
March 29th, 2015, 02:06
من حدودا 4 ساله سایت دارم www.parska.ir . براحتی ماهی 100 هزارتومن هم درآمد دارم . اما در هنگام شروع از هیچ پولی استفاده نکردم . بنظر من یک سایت تفریحی در آمدش زیاد هس

arman021
March 29th, 2015, 03:16
سلام

اشتباه اینجاست چرا با سرمایه بالا؟ دی جی کالا که همش حرفش رو میزنن به خاطر این پیشرفت کرد چون ایران تحریم بود و فروشگاه های بزرگ خارجی نمیتونستن تگ ایران فعالیت داشته باشن و از این فرصت دی جی کالا استفاده کرد و پیشرفت قابل قبولی کرد.
دوستانی که همش ناراحتند که مثلا هاستینگ زیاد شده سایت موزیک و فیلم زیاد شده درست زیاد شد اما سایت هایی رو دیدم که از سایتی که ۵ ساله داره کار میکنه در عرض ۱ سال بیش تر پیشرفت کردن مهم اون فکر و ایده و پشت کار شماست اگه از کار در سایت موزیک یا فیلم لذت میبری پس برو تو همون کار این که سایت موزیک زیاد شده فروشگاه زیاد شده یک بهونه واسه آدمایی است که ایده خاصی ندارند با این حساب نفس نکشیم چون آلودگی هوا زیاد شده .

hoka
March 29th, 2015, 13:52
مهم نیست سرمایه ات چقدره . مهم نیست چقدر تخصص داری . تنها چیزی که مهمه علاقه پشتکار و صبر هست و یا به جای همه ی اینها یک سایتی که توی ایران نمونه اش نیست یا کمه . سعی کنید سایتی بزنید که کاربردی باشه ولی کسی نمونه اش رو نزده باشه توی ایران . اینطوری خیلی زودپیشرفت میکنید .

delta
March 29th, 2015, 13:55
من حدودا 4 ساله سایت دارم www.parska.ir . براحتی ماهی 100 هزارتومن هم درآمد دارم . اما در هنگام شروع از هیچ پولی استفاده نکردم . بنظر من یک سایت تفریحی در آمدش زیاد هس

4 ساله سایت داری ماهی 100 تومان درآمد داری؟ الان به نظرت شما موفقی؟ بعد 4 سال وقت گذاشتن ماهی 100 تومان؟

نصیحت برادرانه به شما..اگر پول نداری وقتت رو روی درامد اینترنتی و سایت و... نزار..شما 5 سالم تلاش کنی بدون پول باشی یک بچه پولدار یکشبه میاد با پولش میرسه به سایت شما!! هر چه قدرم تلاش کنی به سایتت برسی بازم چون پول داره ازت میزنه جلو.. این فروشگاه 5040 رو دیدی؟ با پولش تبلیغات میلیاردی کرد یک شبه شد فروشگاه اینترنتی پرفروش و.... ایران!!! حالا برو حال و روز ان بیچاره ای که چندین ساله فروشگاه داره رو ببین
برید یک هنری یاد بگیرید که تو زندگی به کارتون بیاد.اجاره یک مغازه کوچک در بازار میتونه کلید موفقیت شما در زندگی باشه..

!MihanIt!
March 29th, 2015, 13:56
سرمایه اولیه ۲۰ در موفقیت هست اما موضوع سایت ۸۰ درصد
طرف این موضوعات نرید:
دانلود نرم افزار. بازی. موزیک. فیلم

اگر از من می شنوید پرتال تفریحی بزنید به چند دلیل چون حد اقل ده موضوع رو پوشش میده و موفقیتش بیشتره.

موفق باشید.

newidea
March 29th, 2015, 16:56
با سلام
منم \ورتال تفریحی روبیشنهاد می کنم

filmbazz
March 29th, 2015, 17:43
خدا ازت نگذره ، یه ربع خندیدم

دوست عزیز ، با این عدد و رقم ها نمیشه کسب و کار راه انداخت و دوستان میگن سایت فیلم و موزیک و نرم افزار و ....... سعی کن کار جدید کنی نه کپی کاری .
ببین چند تا مثل دیجی کالا هست الان ، چاره و 5040 و 3020 و زنبیل و سبد خرید و ........
پولتو نگه دار و بجاش فکر کن و ببین چه کار جدیدی میتونی راه بندازی
موفق باشی

یه سایت خاص باید بزنی..تفریحی و موزیک و نرم افزار نرو

hfiroozib
March 29th, 2015, 18:31
یه سایت خاص هم بزنی ، همین که چند نفر بفهمن میبینی ماشالا دست زیاد شده ، عجیب ویروسیه این قضیه .

30SecondToMars
March 30th, 2015, 18:15
دوستانی که میگن 200 تومن کمه.
اصلا این جور نیست
یک دامین 7 تومن + یک هاست با پرداخت ماهیانه 3 تومن =10 تومن

اصلا میزان بودجه تاثیری در موفقیت یا عدم موفقیت یک سایت نداره.
خوب یادم میاد که من سالها پیش اولین بار که سایت زدم با کمتر از 5.000 تومن شروع کردم و سال های اول حتی برای تمدید هاست و دامین هم مشکل داشتم ؛ اما الان هم از چیزهایی که دارم راضی ام... :-|

عزیزم مهم ایده است...
یک ایده ی نو باید پیاده کنی، در این صورت به چیزای خوبی دست پیدا میکنی.
ایده + رقایت کلیدهای اساسی موفقیت در اینترنت هستند...

mohammad_kh
April 13th, 2015, 23:38
سلام
به نظر من با ۲۰۰ تومن هم میشه سایت بزنی تازه اگه یکم ازhtml,php ... سردر بیاری میتونی قالب سایت رو خودت ادیت کنی قالب اماده هم که تو اینترنت کم نیست ی سرچ کنی انواع قالب پیدا میکنی.من خودم با ۵۰ هزار تومن شروع کرده بودم و ی سایت دانلود بازی و نرم افزار اندروید زدم که بعد از چند ماه تونستم یک ملیون بفروشمش کلا فکر نکنم سر سایت ۲۰۰ تومن خرج کرده باشم .سایت هم بعد از چند ماه خودش پول سرور و هاست دانلود رو در می اورد

serverhaa
April 14th, 2015, 01:31
دوست عزیز سرمایه مورد نظر شما جهت یک سایت معمولی هست ! ولی بسته به ارتباطات و قابلیت های شما داره !

- - - Updated - - -

دوست عزیز سرمایه مورد نظر شما جهت یک سایت معمولی هست ! ولی بسته به ارتباطات و قابلیت های شما داره !