PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی از پشتیبانی میهن وب هاست اطلاع داره؟

سیدرضا بازیار
March 26th, 2015, 20:52
امروز وارد سایتم شدم متوجه شدم ارور 404 میده. وارد هاست شدم دیدم کلا هاستم پاک شده @-)
به پشتیبانی میهن وب هاست هم تیکت زدم کسی جواب نداد...
www.balyan.ir
مشکل سرور چیه؟ همه سایت های روی اون سرور این جوری شدن یا فقط سایت من؟

hamid.soltani92
March 26th, 2015, 20:57
سلام
بعضی از سایت‌های روی سرور با این مشکل مواجه هستند.
http://8roodnews.com/
http://2rang.ir/
http://chobar.ir/

api
March 26th, 2015, 21:14
نگران نباشید
شرکت های بزرگ همیشه بکاپ دارن و اگه مشکلی باشه ریستور می کنن

sibsib
March 26th, 2015, 21:25
سعی کنید همیشه از جاهای معتبر خرید کنید

just-film.ir
March 26th, 2015, 21:26
سعی کنید همیشه از جاهای معتبر خرید کنید

یه سوال الان میهن وب هاست معتبر نیست؟

s0NY
March 26th, 2015, 21:49
یه سوال الان میهن وب هاست معتبر نیست؟

نیست

مینا-صیفی
March 26th, 2015, 23:32
عجیب هست از میهن وب هاست که کل هاست کاربر پاک شده باشه تیکت هم پاسخ ندند !!!!!

اولین بار هست همچین چیزی از این شرکت میبینم انشالاه مشکل را خودشون میدونند و حل کنند شاید شاید سروری که روش هستید هک شده باشه و اون شخص زده کل را پاک کرده یا شاید خودشان این کار را کردند اما خوب بک اپ دارند ریستور کنند .

لطفا جواب تیکت دادند و این مشکل را مطرح کردند اینجا اطلاع بدید نگران هستم و کنجکاو هستم بودنم این مشکل از چی هست که اینطور شده با تشکر.

mhiizadi
March 26th, 2015, 23:49
عجیب هست از میهن وب هاست که کل هاست کاربر پاک شده باشه تیکت هم پاسخ ندند !!!!!

اولین بار هست همچین چیزی از این شرکت میبینم انشالاه مشکل را خودشون میدونند و حل کنند شاید شاید سروری که روش هستید هک شده باشه و اون شخص زده کل را پاک کرده یا شاید خودشان این کار را کردند اما خوب بک اپ دارند ریستور کنند .

لطفا جواب تیکت دادند و این مشکل را مطرح کردند اینجا اطلاع بدید نگران هستم و کنجکاو هستم بودنم این مشکل از چی هست که اینطور شده با تشکر.

هه

!MihanIt!
March 27th, 2015, 00:20
همیشه مشکل پیش میاد چه برای بزرگا چه برای کوچیکا
به هر حال این ها متاسفانه هفتگی بکآپ میگیرین امکانش هست مطابتون مقداریش بپره ...
اما یکی از هاست های دوستان هستن روی سرور های میهن وب هاست بدون مشکله.
برای یکی از سرور ها مشکل پیش آمده.

Yas-Host
March 27th, 2015, 00:35
امروز وارد سایتم شدم متوجه شدم ارور 404 میده. وارد هاست شدم دیدم کلا هاستم پاک شده @-)
به پشتیبانی میهن وب هاست هم تیکت زدم کسی جواب نداد...
www.balyan.ir (http://www.balyan.ir)
مشکل سرور چیه؟ همه سایت های روی اون سرور این جوری شدن یا فقط سایت من؟

شاید directory های داخل یکی از پارتیشن های لینوکسشان دارای اشکال شده باشد.

احتمالا از چند هارد استفاده می کنند که دارای پارتیشن های /home2 یا home3 باشند که این پارتیشن ها دچار اشکال فنی شده باشد

احتمال دیگر آن نبودن دسترسی مناسب به دایرکتوری /home/username است که فقط با پشتیبانی خودشان مربوط می شود.

اگر هاست شما دارای پارتیشن غیر از home است لطفا وارد قسمت service status (اگر بسته نباشند ) شوید و ببنید پارتیشن home دارای /dev هست ؟

just-film.ir
March 27th, 2015, 00:36
نیست
به چه دلیل نیست؟

s0NY
March 27th, 2015, 01:07
به چه دلیل نیست؟

تجربه کار باهاشون دارم

سیدرضا بازیار
March 27th, 2015, 08:40
من چند سالی میشه که روی میهن وب هاست هستم و تا حالا هیچ وقت برام مشکلی پیش نیومده (فقط سال گذشته یه بار هاست قطع شد که قبلش اطلاع رسانی کردن)
همیشه هم پشتیبانی اون پاسخگو بود. حتی روز های تعطیل و ساعت 1 شب

چیزی که من رو نگران کرده اینه که اطلاع رسانی نشد و پشتیبانی از دیشب تا حالا پاسخ نداده.

میترسم هاست رو هم دستکاری کنم و یه index توی اون بزارم و کار ها بد تر بشه

میزبانی کهکشان
March 27th, 2015, 10:11
من چند سالی میشه که روی میهن وب هاست هستم و تا حالا هیچ وقت برام مشکلی پیش نیومده (فقط سال گذشته یه بار هاست قطع شد که قبلش اطلاع رسانی کردن)
همیشه هم پشتیبانی اون پاسخگو بود. حتی روز های تعطیل و ساعت 1 شب

چیزی که من رو نگران کرده اینه که اطلاع رسانی نشد و پشتیبانی از دیشب تا حالا پاسخ نداده.

میترسم هاست رو هم دستکاری کنم و یه index توی اون بزارم و کار ها بد تر بشه

سلام
یک سوال ، ایا ایمیل گروهی ارسال کرده اید ؟

دسترسی public_html را نگاه کنید ، ببینید چند است.

سیدرضا بازیار
March 27th, 2015, 13:59
سلام
یک سوال ، ایا ایمیل گروهی ارسال کرده اید ؟

دسترسی public_html را نگاه کنید ، ببینید چند است.

هرگز ایمیل ارسال نکردم
دسترسی رو کجا ببینم؟

sdaf
October 27th, 2015, 09:01
سلام من جدیدا از میهن وب هاست، هاست اشتراکی تهیه کردم اما متاسفانه پشتیبانیشون اصلا خوب نیست و من راضی نیستم فقط در ساعت اداری پاسخ گو هستند و اگه غیر ساعت اداری کار واجب داشته باشی و یا مشکلی برات پیش بیاد، کسی جواب گو نیست

spsgorgan
October 27th, 2015, 10:35
امان از یوزرهای 1 نوشته ای هدفدار !بابا هاست دیگه ! تلفن داره . زنگ بزنید.اونام آدمن دیگه. هنوز تقی به توقی میایین تاپیک میزنید. بجای صرف این همه وقت برای ارسال مطلب اینجا به خودشون زنگ بزنید. به هاست اشتراکی ارزش نداره یه شرکت خودشون خراب کنه که.

sdaf
October 27th, 2015, 11:07
دوست عزیز، امان از پیش داوری شما
بنده روز یکشنبه باهاشون تماس گرفتم، اما در کمال تعجب قسمت پیشتیبانی کسی جواب تلفن رو نداد.
بنده اگر این تاپیک رو که مدت زمان طولانی ازش می گذره آپدیت کردم فقط به خاطر این بود که اگر کسی می خواد هاست از این شرکت بخره، کاملا شرایط رو بدونه
محض اطلاع، بنده اصلا این شرکت رو نمی شناختم و فقط با معرفی توی این انجمن و تعریفی که ازش کرده بودن ازشون هاست گرفتم، اما بعد از خرید متوجه این نقص توی کارشون شدم.
اتفاقا تعجب بنده هم همینه، که این شرکت به این بزرگی چرا فقط در ساعت اداری دارای پشتیبانی هستند