PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم بانک ؟

hossein6151
March 26th, 2015, 20:01
سلام دوستان
به نظر شما از بانک هایی که تو نظر سنجی گذاشتم کدوم بهتره؟سود و وام مهم نیست نیست برام چون وام نمیگیرم سود هم مهم نیستش
خدمات اینترنت بانک و بزرگ بودن بانک و از نظر اعتبار داشتن میگم

s0NY
March 26th, 2015, 20:03
صادرات

مینا-صیفی
March 26th, 2015, 20:10
اگر از لحاظ اعتبار سابقه میفرمائید به نظرم صادرات

دلیل چرا صادرات از این نظر خوبه ؟ خوب مشخص هست چون خیلی قدیمی هست و ارگان دولتی هست

اما از لحاظ خدمات اینترنتی بانک پاسارگاد

دلیل چرا پاسارگاد از این نظر خوبه ؟ خوب مشخص هست هم جدید تر هست نسبت به بانک های دولتی هم خصوصی هست و معمولا در همه ضمینه ها شرکت های خصوصی شیک تر پر کیفیت تر از دولتی هست

( ببخشید که نظر سنجی شرکت نکردم زیرا نمیشه گفت کدوم از این نظر ها خوبه زیرا مختلف هستند طبق دلایلی که گفته شد )
با تشکر

!MihanIt!
March 26th, 2015, 20:10
صادرات

1eng.ir
March 26th, 2015, 20:15
قدمت: صادرات
بانکداری اینترنتی: پاسارگاد
اعتبار: هیچکدام!

درآمد
صادارت: US$ 40.504 billion
پاسارگاد: IRR 47,604,399 million

بانک صادرات شعبه خارج از ایران هم داره، پاسارگاد نداره.
بانک صادرات یه اپسیلون اعتبار درست درمون داره که پاسارگاد نداره.
بانک صادرات اختلاس پذیره :d

در کل، بستگی به کاری که میخوای انجام بدی باید بانکتو انتخاب کنی. و اینکه انتخاب‌های بهتری نسبت به این 2 بانک وجود داره.
با این حال، به شخصه صادارت رو به پاسارگاد ترجیح میدم. (باز هم بسته به کارت داره)

afshinh
March 26th, 2015, 20:15
سلام
بابت قدیمی بودن و قابل اعتماد بودن به نظرم بانک ملی خوبه که در نظرسنجی شما نیست

اخیرا تمام حسابهای بنده به بانک ملی انتقال پیدا کرده

در مورد خدمات اینترنت بانک چیزی نمیدونم چون برای فعال سازی اقدام نکردم ولی بعد از تعطیلات حتما اقدام میکنم

1eng.ir
March 26th, 2015, 20:19
دلیل چرا صادرات از این نظر خوبه ؟ خوب مشخص هست چون خیلی قدیمی هست و ارگان دولتی هست
خیر!! سال 88 خصوصی شد ...

الان فقط بانکهای ملی، سپه و پست بانک دولتی هستند.

mhiizadi
March 26th, 2015, 20:23
بانک ملت بیشتر تو خدمات اینترنتی فعال هست

hossein6151
March 26th, 2015, 20:27
بانک ملت و ملی هم حساب دارم
این دوتا حساب هم مونده رو دستم که کدومشون رو انتخاب کنم چند هفته پیش مسافرت بودم شعبه های سپه و ملی و صادرات و ملی و تجارت هم جا بودن با فاصله های کم ولی بانک های خصوصی نبودن برای همین گفتم که پاسارگاد تو اینترنت بانک خوبه و و صادرات هم تو شعبه حالا موندم کدوم بهتره
شاید نظر من فرق کنه ا دوستان برای همین گفتم شاید یه خصوصیاتی تو بانک باشه که من بی اطلاعم

مینا-صیفی
March 26th, 2015, 20:32
بانک ملت و ملی هم حساب دارم
این دوتا حساب هم مونده رو دستم که کدومشون رو انتخاب کنم چند هفته پیش مسافرت بودم شعبه های سپه و ملی و صادرات و ملی و تجارت هم جا بودن با فاصله های کم ولی بانک های خصوصی نبودن برای همین گفتم که پاسارگاد تو اینترنت بانک خوبه و و صادرات هم تو شعبه حالا موندم کدوم بهتره
شاید نظر من فرق کنه ا دوستان برای همین گفتم شاید یه خصوصیاتی تو بانک باشه که من بی اطلاعم

بین این دو من فقط ملی انتخاب میکنم خودم از وقتی یادمه حساب باز کردم کاربر ملی بودم تا الان , و خدمات اینترنتی ملی کامل خوب هست .

taha_2011
March 26th, 2015, 20:39
پاسارگاد

hfiroozib
March 27th, 2015, 00:01
اگر از لحاظ اعتبار سابقه میفرمائید به نظرم صادرات

اما از لحاظ خدمات اینترنتی بانک پاسارگاد

دلیل چرا پاسارگاد از این نظر خوبه ؟ خوب مشخص هست هم جدید تر هست نسبت به بانک های دولتی هم خصوصی هست و معمولا در همه ضمینه ها شرکت های خصوصی شیک تر پر کیفیت تر از دولتی هست

( ببخشید که نظر سنجی شرکت نکردم زیرا نمیشه گفت کدوم از این نظر ها خوبه زیرا مختلف هستند طبق دلایلی که گفته شد )
با تشکر
از اینکه صادقانه حرف زدید و شفاف و بی طرف صحبت کردید ازتون تشکر میکنم ، یاد بگیریم تو کاسبی و ارتباط با مشتری هم همینطوری عمل کنیم .

jahromweb
March 27th, 2015, 00:53
بین این دو من فقط ملی انتخاب میکنم خودم از وقتی یادمه حساب باز کردم کاربر ملی بودم تا الان , و خدمات اینترنتی ملی کامل خوب هست .

سلام
اگر امکان داره بیشتر توضیح بدید دقیقا چی داره (مثلا گزارش گردش ها داخلش چهار رقم اخر شماره کارت و ... هست؟و ..
همچنین اگر اطلاع دارید به درگاه ها پنل میده یا خیر اگر میده چه امکاناتی داره

1eng.ir
March 27th, 2015, 01:03
سلام
اگر امکان داره بیشتر توضیح بدید دقیقا چی داره (مثلا گزارش گردش ها داخلش چهار رقم اخر شماره کارت و ... هست؟و ..
همچنین اگر اطلاع دارید به درگاه ها پنل میده یا خیر اگر میده چه امکاناتی داره

otp باید بگیرین برای اینترنت بانک ملی، پنل خیلی خوبی هم دارن اتفاقاً
درگاه هم میده، 2 نوع داره فکر کنم که اسماشو یادم نیست.

s0NY
March 27th, 2015, 01:05
ملی عالیه سامان اینرنتش عالیه
صادرات قدیمی تر اسن امکانات اینترنتیش از ملی قدیمی تر است

shazo
March 27th, 2015, 01:09
سلام.. بنده bpi دارم و راضی ام.. فقط یه مشکلی داره اینه که واریزی زیر 50 تومن sms نمیاد

- - - Updated - - -

سلام.. بنده bpi دارم و راضی ام.. فقط یه مشکلی داره اینه که واریزی زیر 50 تومن sms نمیاد

He3eN
March 27th, 2015, 19:36
سلام

پیشنهاد میکنم به بانک توسعه تعاون هم فکر کنید

یک بانک کاملا دولتی هم تراز ملی و بودجه ها دولت و زیر نظر تعاون و کار و امور اجتماعی است

جدیدا درگاه هم میده و خدمات موبایل بانک و اینترنت بانک هم عالیه

خودم استفاده میکنم و راضیم :)

hfiroozib
March 27th, 2015, 19:43
سلام

پیشنهاد میکنم به بانک توسعه تعاون هم فکر کنید

یک بانک کاملا دولتی هم تراز ملی و بودجه ها دولت و زیر نظر تعاون و کار و امور اجتماعی است

جدیدا درگاه هم میده و خدمات موبایل بانک و اینترنت بانک هم عالیه

خودم استفاده میکنم و راضیم :)
زیرساخت ، اینترنت بانک ، موبایل بانک و حتی درگاه پردخت و.... بانک توسعه تعاون و گردشگری دقیقا کپی بانک پاسارگاده و بعبارتی از اونا سرویس گرفتن .
سیستم بانکی مخصوصا تو زمینه آی تی اینطوریه که چندتا بانک متولی اصلی هستن و بقیه از اونا سرویس میگیرن .

hostwebco.com
March 29th, 2015, 16:44
چرا اسمی از بانک ملت نیست ؟

OmidX
March 29th, 2015, 16:49
من همزمان با بانک های پاسارگاد ، پارسیان ، سامان ، شهر ، اقتصاد نوین و ایران زمین دارم کار میکنم ، اینا از هر نظر تایید میشن ...

با صادرات کار نکردم ، اما سمت بانک ملت نرو ک بیچاره میشی ، خدمات اینترنتی در حد آشغال (بلانسبت آشغال !) ، خدمات کارت در حد فاجعه ... کارمندای شعبات هم در حال پیچوندن !

pasargad web
March 29th, 2015, 17:20
بانک ملت و سامان از همه نظر بهترین هستند

newidea
March 29th, 2015, 18:37
بانک باسارگاد رو من بیشنهاد می کنم

hossein6151
March 29th, 2015, 18:39
چرا اسمی از بانک ملت نیست ؟
بانک ملت دارم و راضی هستم با ملی هم کار میکنم
بین صادرات و پاسارگاد موندم که صادرات شعبه زیاد داره و پاساگارد نداره
تو نظر سنجی هم که مشخص شد کدوم بهتره

asrhosting
March 30th, 2015, 11:09
سلام
هم بانک پاسارگاد دارم و هم بانک صادرات .
صادرات واقعا اینترنت بانکش از نظر امنیتی عالی هست و تا حالا نشده قطع باشه .
پاسارگاد هم داشتم که تا الان بدون نقص بوده . این مورد در مورد سامان و سپه هم صدق کرده .