PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا هنوز وقتش نشده است ؟!!

Mr.Pouria
March 26th, 2015, 16:52
سلام خدمت همه همکاران , دوستان و سروران گرامی

خیلی وقت بود میخواستم این تاپیک رو بزنم اما خوب بنا به مشکلاتی نمیشد که امروز بلخره تونستم این تاپیک رو ایجاد کنم ...

من فقط یک سوال دارم و با توجه به توضیحاتی که میدم از شما عزیزان میخوام پاسختون رو بدید !!

آیا هنوز وقتش نرسیده است ؟!!

سوالم یکم عجیبه اما این سوال زمانی برای من شکل گرفت که از چند سال پیش یک عکاس آمریکایی را در اصفهان دیدم و وقتی کمی باهاش صحبت کردم و وقتی حرف هاشو گوش میکردم واقعا تعجب کرده بودم !! توی تمام کشور های غربی ایران رو یک کشور عقب افتاده و خارج از تمدن همیشه براشون به تصویر کشده اند به نهوی که این عکاس فکر نمیکرد ایران به این شکل باشه !!!

یا حتی وقتی خالم چند ماه پیش از سوئیس اومده بود ایران تعریف میکرد که یک نوازنده سنتور رو دیده بوده و باحاش وقتی که حرف زده اون نوازنده نمیدونسته سنتور برای ایران هست !!! و فک میکرده سنتور برای کشور هند هستش !!!! با اینکه سنتور یک ساز کاملا ایرانی هست !!

خارج از این ها اگر از علاقه مندان فرهنگ سینما هم باشد و فیلم هارو دنبال کنید در بیشتر فیلم های آمریکایی و اروپایی ایران رو یک کشور عقب افتاده و یا ایرانیان رو همرو وحشی و تروریست نشون دادن !!

نمونه فیلم ها :

فیلم RoboCop محصول سال 2014

لینک تهران در کانال آپارات : http://1o2.ir/dsjxw

در این کلیپ میتونید به وازه ای ببینید که ایران و ایرانیان رو به چه صورت نشون داده اند !!

و یا فیلم کمدی معروف The Dictator که در سال 2012 ساخته شده است و در بسیاری از قسمت های فیلم به ایران چه به صورت مستقیم و غیر مستقیم مورد توهین قرار میدهند و دربخری از جاها هم نیز به صورت غیر مستقیم مردم ایران را تروریست میخوانند !!!

برای دیدن کلیپ هایی در باره این فیلم میتونید این عبارت را در گوگل سرچ کنید : توهین به ایران در فیلم دیکتاتور

ویا فیلم های 300 یک و 300 دو که فکر نکنم نیازی به توضیح خاصی داشته باشه و همه دیگر در باره توهین های آشکار به تاریخ ایران در این فیلم با خبر هستن ... لازم به ذکر هست فیلم 300 دو تولید سال 2014 هست ...

و خیلی از فیلم ها / کلیپ ها / حرف ها / و بسیاری موارد دیگر که برای خودش یک لیست بسیار کامل هست که اگه قرار به توضیح باشد باید چندین صفحه تایپ کرد !!!

----------------------------------------------------------

اما من درخواستی از همه عزیزان و سروران که این تاپیک رو خواندن دارم !!

اگر کمی هنوز به کشور عزیزمون ایران علاقه مند هستین بیاین دست به دست هم بدیم و با هم یک قدم بسیار کوچیک برداریم !!

با توجه به اینکه توی این انجمن همه در بخش آنلاین حرفه ای هستن من پیشنهاد میکنم یک وب سایت اینگلیسی زبان راه اندازی کنیم و بیایم با کمک هم دیگر ایران رو به صورت کامل تر و واقعی تر به مردمان دنیا بشناسونیم ...

و باز هم میپرسم آیا هنوز وقتش نشده ؟!!

just-film.ir
March 26th, 2015, 16:55
حرفتون واقعا لایک داشت فکر میکنن ایران کشور عقب مونده ایی دیگه خبر ندارن که ایران چه سابقه ایی داره.ما فارس نیستیم بلکه پارس هستیم.من موافقم با نظر شما بهتره ایران رو به همه کشورا بشناسونیم.

navid2zp
March 26th, 2015, 16:57
این که برای بقیه چطور به نظر بیایم دست خودمون هست دوست عزیز
و این که سایر دنیا ما رو اینطوری میبینن تقصیر خودمون هست.
شما رو دعوت به خوندن بیانات وزیر های قبلی می کنم که برای سفر های خارج از کشور و جلسات بسیار مهم سخنرانی می کردند
یک دور بخونید میبینید تعجبی نداره ما رو به شکل دیگه ای ببینن.
متاسفانه افرادی که وظیفه نشون دادن ایران و شخصیت ایرانی رو در خارج از مرز ها دارن ....

just-film.ir
March 26th, 2015, 17:00
شما رو دعوت به خوندن بیانات وزیر های قبلی می کنم که برای سفر های خارج از کشور و جلسات بسیار مهم سخنرانی می کردند
متاسفانه افرادی که وظیفه نشون دادن ایران و شخصیت ایرانی رو در خارج از مرز ها دارن ....
واقعا حرف خوبی زدید.

SirMoein
March 26th, 2015, 17:03
سلام به همگی
بحث رو سیاسی نکنید بحث مربوط به کشورمونه از سیاست جداست
هر مشکلی هم باشه یکنفر با وطن خودش نمیتونه مشکل داشته باشه
البته با حرف نوید جان موافقم ولی در نهابت حرفشون اندکی بحث سیاسی داشت که فکر نکننم جاش باشه وسط بکشیم
موافق با زدن همچین وبسایتی هستم
معین غفوریان هستم مدیریت کمپانی سزار با تمامی 16 سزار ایرانی که فوق حرفه ای های ایران در زمینه خودشون هستند در اینکار پشتیبانی و حمایت به عمل میاوریم
ایران کشور ماست قطعا برای همه ما عزیزه
منتظر ساخت سایت هستیم
باتشکر
معین غفوریان

Mr.Pouria
March 26th, 2015, 17:07
ممنون از دوستان که شرکت کردن ...

اما لطفا سعی کنید از سیاست دور باشید ...

چون نتیجه باعث حذف تاپیک هست ...

sajjadsec
March 26th, 2015, 17:12
همه فیلم های مورد نظر رو که گفتید دیدم.
1.در فیلم روبوکاپ زمان در اینده هست و یکم زیاده روی شده چون امریکا روبات ساخته اونطوری بعد ایران هنوز با کلاشینکف داره میجنگه ؟‌! و به نظرم این واقعا مسخره بود.
2.فیلم دیکتاتور توهینی به ایرانیان نکرده و فقط یک بار اولش خود شخص دیکتاتور میگه که مثل رفیقم ... و بعد میگه منظورم اینه که واقعا حتی نمیتونه یه کراوات بزنه ؟‌ این توهینی محسوب نمیشده و فقط در مورد بمب هسته ای بوده که تو این زمینه در زمان 2012 مذاکرات هسته ای شروع نشده بود و طوری که من اطلاع داشتم در اون موقع امکان ساخت بمب اتم توسط دولت ایران خیلی زیاد بوده و معلوم نبوده که ساخته شده یا نه و این فیلم یک جورایی تلنگر بود اما کل این لحظه ها که شما گفتید باز هم توهینی به ایرانیان نشده !
3.فیلم 300 یک واقعیت تاریخی رو به تصویر کشیده عزیز که در زمان خشایار شاه مثلا اون اتفاق که تو فیلم 300 نشون میده واقعا افتاده و خشایار پسر داریوش واقعا غفلت کرده و امور کشور تقریبا دست اون خانوم یونانی بوده که در دربار ایران بوده حالا درسته تو این فیلم یکم خواستن قهرمان نشون بدن یونانی هارو اما خوب اون گروه 300 نفری واقعا هم حق قهرمان بودن و اسطوره بودن رو داشتن و بهتره به جای تعصب واقعا قبول کنیم که در اون زمان خاص یونانی ها افتخارات بیشتری از ما داشتن و ما یک دولت ظالم و تجاوزگر بودیم !
در کل به جز روبوکاپ که اونطوری مسخره نشون داده ایرانی ها رو با دو تا بحث دیگه تون موافق نیستم توهینی نشده درفیلم 300 و دیکتاتور.

525214
March 26th, 2015, 17:14
خیلی دوست داشتم در این مورد حرفهایی بزنم اما درخور موضوع انجمن نیست؛
تنها

ما فارس نیستیم بلکه پارس هستیم.

الان مشکل ما به یه ف و پ یا با سلام و درود حل میشه؟
بهتره اول فرهنگ خودمون رو درست کنیم که رومون بشه اون رو به بقیه بشناسونیم.

just-film.ir
March 26th, 2015, 17:23
تنها

فرهنگ ما قبل از حمله اعراب به اسلام مشکلی داشت به نظر شما؟
مشکل از زمانی شروع شد که اعراب به ایران حمله کردند

SirMoein
March 26th, 2015, 17:26
تنها

این جمله خیلی حرف توشه و باید درک بالایی برای فهمیدنش داشت برادر گل
ما پارس بودیم عرب ها پ رو نمیتونن تلفظ کنن میگن فارس و یاد دادن سگ پارس میکنه در صورتی که سگ واق واق میکنه
قبل از اینکه ما چیزی رو خراب کرده باشیم بهمون راه خراب کردن رو یاد دادن
و همش هم بر میگرده به این عرب های ملخ خور عربستان توجه کنید که عربستان مثلا اعراب عراق خیلی هم با ایرانی ها خوب هستند و رابطه ی خوبی دارند

525214
March 26th, 2015, 17:33
ما پارس بودیم عرب ها پ رو نمیتونن تلفظ کنن میگن فارس و یاد دادن سگ پارس میکنه در صورتی که سگ واق واق میکنه
و همش هم بر میگرده به این عرب های ملخ خور عربستان توجه کنید که عربستان مثلا اعراب عراق خیلی هم با ایرانی ها خوب هستند و رابطه ی خوبی دارند

البته برای نژادپرست نبودن، نیازی به درک بالا نیست.

sajjadsec
March 26th, 2015, 17:39

خوشم میاد یه ویژگی هست که همه ایرانیا دارن همه جا هم استفاده میکنن !
هیچ وقت زیر بار چیزی نمیرن تقصیر ها رو میندازن گردن یکی دیگه !
کار نمیتونن بکنن مشکل اقتصادی دارن میگن حتما حکمتی توشه تلاش نمیکنن میگن خدا خودش میرسونه بحث میره رو تاریخ کشورشون نمیگن که مردم کشور ما غفلت کردن میگن کشور دیگه اینکار رو با ما کرد اما نمیگن ما خودمون اجازه دادیم !
عرب های ملخ خور‌‌؟‌ داشتن ملخ میخوردن شما بودی اونجا دیدی ؟‌ عزیز خوراک بارز مردم یک کشور عامل تاثیر گذار بر فرهنگ اون کشور نیست نمیدونم واقعا یعنی الان شما که ایرانی هستید با یک عرب فرق میکنید ؟‌ خونتون رنگین تره ؟‌ عزیز شما که اینجا زندگی میکنید و یک عرب که اونجا زندگی میکنه در محل تولدتون انتخابی داشتید ؟‌ اگر انتخابی داشتید اون موقع میشه با این عامل شخصی رو سرزنش کرد اما الان نه اون عرب ها هم که میگید این کار رو با ایران کردند عرب های فعلی نیستند بلکه مردمی از گذشتگان اون نسل هستند و خوب اون ها هم در زمان خودشون حمله کردن به یک کشور و دینش و زبانش رو تغیر دادن که اون زمان عادی بوده اینکار روی مصر و خیلی جاهای دیگه انجام شده و خود کشور ایران هم اینکار رو میکرد با این فرق که دولت اون موقع ایران به دین اشخاص احترام میگذاشت و خلیفه های عربی نمیگذاشتند !

smhnw
March 26th, 2015, 17:49
عزیزانی که انقد عرب ، عرب میکنن ، یه سر برن عربستان ببینن این به قول خودشون ملخ خور ها چطور دارن زندگی میکنن :)

اونوقت ما داریم چطور زندگی میکنیم ...

بحث کردن بی فایدس ...

مشکل عمیق تر از این چیزاس :)

Mr.Pouria
March 26th, 2015, 18:04
دوستان عزیز من این تاپیک رو برای جنگ و دوا راه اندازی نکردم ...

لطفا از مواردی همچون سیاست , نژاد ها , ادیان و این گونه مسائل که باعث بحث های بیمورد میشه پرهیز کنید و بیاید تاپیک رو به حدف اصلی برگردونیم ...

بیاین به جای این بحث ها یک فکری برای شناساندن هرچه بهتر ایران فعلی به کشور های اروپایی و آمریکایی بکنیم ...

sajjadsec
March 26th, 2015, 18:11
میخواید ایران رو به کشور های اروپایی بشناسونید ؟
بهتره از سیستم عاملتون شروع کنید !!!
مایکروسافت ویندوز کرک شده غیر قانونی !!!
این کاریه که یک تروریست سایبری میکنه که تمام ایران هم دارند این کار رو میکنند !!!!
وقتی هم بحث میشه میرن رو اقتصاد و تحریم ؟!‌
وقتی میتونن به صورت رایگان از سیستم عامل لینوکس استفاده کنند و حتی پشتیبانی های معتبر گارانتی وقتی من لب تاپ ام رو داده بودم برای تعمیر سخت افزاری با من تماس گرفتند و متخصصشون گفت شما ویندوزتون لینوکسه !!‌ براتون پاکش میکنم یه 8.1 میریزم گفتم عزیز بنده قصد هزینه برای سیستم عامل ندارم گفتند ما برای عوض کردند ویندوز هزینه نمیگیریم رایگان عوض میکنیم !!!
وقتی متخصص این کشور که در یک جای معتبر مشغول به کار هست کلا سیستم عامل رو با کلمه ویندوز میشناسه و حتی نمیدونه اینکارش غیر قانونیه و حتی وقتی من میگم نمیخوام هزینه کنم فکر میکنه منظورم هزینه نصب کردنش توسط اون ها هست انتظار دارید جه فکری بشه در مورد مردم این کشور ؟

Mr.Pouria
March 26th, 2015, 18:20
این کاریه که یک تروریست سایبری میکنه که تمام ایران هم دارند این کار رو میکنند !!!!
وقتی میتونن به صورت رایگان از سیستم عامل لینوکس استفاده کنند و حتی پشتیبانی های معتبر گارانتی وقتی من لب تاپ ام رو داده بودم برای تعمیر سخت افزاری با من تماس گرفتند و متخصصشون گفت شما ویندوزتون لینوکسه !!‌ براتون پاکش میکنم یه 8.1 میریزم گفتم عزیز بنده قصد هزینه برای سیستم عامل ندارم گفتند ما برای عوض کردند ویندوز هزینه نمیگیریم رایگان عوض میکنیم !!!
وقتی متخصص این کشور که در یک جای معتبر مشغول به کار هست کلا سیستم عامل رو با کلمه ویندوز میشناسه و حتی نمیدونه اینکارش غیر قانونیه و حتی وقتی من میگم نمیخوام هزینه کنم فکر میکنه منظورم هزینه نصب کردنش توسط اون ها هست انتظار دارید جه فکری بشه در مورد مردم این کشور ؟

عزیز اینا بحث های بیمور هست و قبلا در این مورد ها توی هیمن انجمن و سایر انجمن ها زیاد بحث شده ...

درسته حرف شما کاملا درست هست اما خوب مثلا شما میتویند هزینه بدید برای یه ویندوز ؟ یا یه فتوشاپ ؟ قطعا داخل ایران امکانش نیست ... چون باید 10 برابر پولی که هزینه سخت افزار کردی باید هزنیه نرم افزار کنی ...

تغیر سیستم آمل یک قدم بزرگ هست که به این راحتی امکانش نیست ...

من هم آخر پستم گفتم میخوام یک قدم هرچند کوچک برای کشورم بردارم ... هرکسی هم که کشورش رو دوست داره (کاری با دین و تاریخ و غیره نداریم و فقط با نام ایران کار داریم) و میخواد توی این راه کمکی بکنی اعلام هم کاری کنه ...

ممنون میشم از هرگونه بحث های بیموردی که باعث حاشیه رفتن تاپیک میشه جدا خودداری کنید ...

sajjadsec
March 26th, 2015, 18:26
عزیز مجبور نیستید هزینه ای کنید برای خرید ویندوز یا فوتوشاپ وقتی میتونید از نسخه های اوپن سورس استفاده کنید !
Krita یک نرم افزار ویرایش عکس در لینوکس هست که رایگان هم منتشر میشه خیلی هم قدرتمنده و میتونید سرچ کنید در موردش تا امکاناتش رو مشاهده کنید !!
اصلا هم یک قدم بزرگ نیست این خیلی راحت میشه استفاده از ویندوز رو متوقف کرد و به لینوکس مهاجرت کرد البته نرم افزار های پولی هم هستند برای لینوکس اما قیمت ان چنانی ندارند.

Mr.Pouria
March 26th, 2015, 18:42
عزیز مجبور نیستید هزینه ای کنید برای خرید ویندوز یا فوتوشاپ وقتی میتونید از نسخه های اوپن سورس استفاده کنید !
Krita یک نرم افزار ویرایش عکس در لینوکس هست که رایگان هم منتشر میشه خیلی هم قدرتمنده و میتونید سرچ کنید در موردش تا امکاناتش رو مشاهده کنید !!
اصلا هم یک قدم بزرگ نیست این خیلی راحت میشه استفاده از ویندوز رو متوقف کرد و به لینوکس مهاجرت کرد البته نرم افزار های پولی هم هستند برای لینوکس اما قیمت ان چنانی ندارند.

عزیز این پست های شما یک اسپم پی در پی هست !!

اگر واقعا حس میکنید که کاربران ایرانی میتونن با UI محیط لینوکس کنار بیان یک تاپیک براش بز کنید ...

من به شخصه کسی هستم که بار ها تلاش کردم برم روی لینوکس اما متعصفانه نشد ... چون من بیشتر کار هام با استفاده از فایل های Dll هست که لینوکس از این فایل ها پشتیبانی نیمکنه و باید با کامپایلر این فایل هارو شناسوند که اونم به درستی اجرا نمیکنه ...

پس لطفا این تاپیک رو از بحث اصلی خارج نکنید ...

m0rt3za
March 26th, 2015, 18:49
سلام
استاتر محترم یه بحث خوب رو شروع کرد ولی مثل همیشه عده ای در انجمن بحث رو منحرف میکنن
دوستان عزیز لطف کنید اگر دوست دارید کمک کنید و نظر بدید در مورد پست اول
Mr.Pouria (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=99753) عزیز فکر خوبیه
اگر از دست بنده کمکی برمیاد درخدمتم

Mr.Pouria
March 26th, 2015, 19:16
سلام
استاتر محترم یه بحث خوب رو شروع کرد ولی مثل همیشه عده ای در انجمن بحث رو منحرف میکنن
دوستان عزیز لطف کنید اگر دوست دارید کمک کنید و نظر بدید در مورد پست اول
Mr.Pouria (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=99753) عزیز فکر خوبیه
اگر از دست بنده کمکی برمیاد درخدمتم

سلام خدمت شما

ممنون از شرکت شما ...

هاست رو من خودم تقبل میکنم ...

دامنه رو یکی از دوستان پیشنهاد باید بده که چی باشه که مناسب فعالیت باشه ...

نویسندگی در سایت هم دوستانی که اینگلیسی بلد هستن مطالب مینویسند و دوستانی هم که اینگلیسی بلد نیستن مطالب جم میکنن یا عکس میگیرند و بخش گالری را پر میکنند !!

من به شخصه خودم میتونم در بخش گاری و جم آوری خبر های محلی کمک کنم ...

منظورم از خبر های محلی اینه که مثلا یک اثار باستانی رو بشناسونیم و غیره .. نه اخبار روزانه کشور ....

saeed1988m
March 26th, 2015, 22:32
پست شما رو خوندم پوریای عزیز هر کسی ممکنه نظر متفاوتی داشته باشه مسبت به این موضوع برخی ریشه ای برخی بی محتوا و ...
بنده کاملا آماده ام تا جایی که در توانم باشه برای فرهنگ کشورم و شناسوندن این موضوع به کشورهای دیگه و هر کسی که درباره ایران فکرش به انحراف و ... رفته همکاری و کمک کنم
یاد خاطره ای افتادم که یکی از فامیل های ما رفته بود به آنتالیا که تو سونا طی گفتگو دوستانه با دو آلمانی تا فهمیدن این بنده خدا ایرانی هست سریع از سونا خارج شدن و درحالی که بیرون میرفتن به این بنده خدا میگفتن شما ایرانیها تروریست هستین خلاصه بگذریم انشالله بتونید با قدرت و همکاری دوستان شروع کنید من هم تا جایی که در توانم باشه همکاری خواهم کرد.

Mr.Pouria
March 26th, 2015, 22:47
پست شما رو خوندم پوریای عزیز هر کسی ممکنه نظر متفاوتی داشته باشه مسبت به این موضوع برخی ریشه ای برخی بی محتوا و ...
بنده کاملا آماده ام تا جایی که در توانم باشه برای فرهنگ کشورم و شناسوندن این موضوع به کشورهای دیگه و هر کسی که درباره ایران فکرش به انحراف و ... رفته همکاری و کمک کنم
یاد خاطره ای افتادم که یکی از فامیل های ما رفته بود به آنتالیا که تو سونا طی گفتگو دوستانه با دو آلمانی تا فهمیدن این بنده خدا ایرانی هست سریع از سونا خارج شدن و درحالی که بیرون میرفتن به این بنده خدا میگفتن شما ایرانیها تروریست هستین خلاصه بگذریم انشالله بتونید با قدرت و همکاری دوستان شروع کنید من هم تا جایی که در توانم باشه همکاری خواهم کرد.

ممنون از حظور شما در تاپیک ...

امید وارم دوستانی هم که تخصص های کاملی در زمینه سئو و غیره دارند نیز به تاپیک بهپیوندند تا راه را راحت تر و سریع تر بتونیم بریم ...

در حال حاظر من موارد زیر رو از خودم میتونم بزارم ...

سرور

هاست

و فعالیت در سایت تا حد توان

لطفا دوستانی هم که میتونن شرکت کنن لطفا بگن چه مواردی رو میتونن در اون کمک کنن ... چه نویسندگی چه سئو چه قالب چه تکمیل گالری و هرچیزی مهم نیست کمک ها قطره قطره جم گردید وانگهی دریا شود ...

taksis
March 26th, 2015, 22:57
من طوره دیگه ای فکر میکنم
اتفاقا دنیا، ایران رو خـــیـــلی خوب میشناسه.از خودمون هم بهتر !
تو همین کلیپ شما دقت کن
بلوک کنار خیابون ها،کرکره ی مغازه ها.سنگ فرش ها......
دقیقا چیزایی که ما بهش توجه نداریم اونا دارن
ما باید اول از خودمون شروع کنیم
فرهنگمون رو درست کنیم تا حرفی برای گفتن داشته باشیم
شما سایت درست کن توش هزاران خط از تمدن و ایران و ایرانی بنویس اونم با خط میخی !
اونا مثل ما نیستن.مثل ما همش تو گذشته سیر نمیکنن.
الان رو نگاه میکنن.اینده رو میبینن و تصور میکنن
اونا تاریخ دو هزار و پونصد ساله ی ایران رو خودشون از بر هستن.ولی فرقشون با ما اینه که رو چیزی که میبینن قضاوت میکنن نه رو چیزی که بودن !

Mr.Pouria
March 26th, 2015, 23:09
تو همین کلیپ شما دقت کن
اونا تاریخ دو هزار و پونصد ساله ی ایران رو خودشون از بر هستن.ولی فرقشون با ما اینه که رو چیزی که میبینن قضاوت میکنن نه رو چیزی که بودن !

سلام خدمت شما

ممنون که شرکت کردید و نظر دادید ...

اما خوب مظور منو اشتباه متوجه شدید !

من اصلا کاری با تمدن ایران ندارم !!

من حرفم اینه که مردم عامی اروپا و امریکا در حال حاظر شناخت درستی از مردم و فرهنگ ایرانی ندارن (فرهنگ فعلی) و قصد منم از ایجاد این وب سایت 90 درصد معرفی وضعیت فعلی جامعه هست زیبایی های ایران فرهنگ زیبای ایرانیان ... معرفی درست از جشن ها و عزاداری های ایرانیان و بسیاری از موارد دیگر که که توی هیمن دهه فعلی اتفاق افتاده و در دهه آینده قرار است اتفاق بیوفتد ...

و اون 10 در صد مانده هم برای کسایی که به تمدن ایران علاقه دارن مثل خودم یک بخشی در گوشه سایت ایجاد بشه که اون موارد رو در اون بخش بزاریم ...

taksis
March 26th, 2015, 23:20
سلام خدمت شما

ممنون که شرکت کردید و نظر دادید ...

اما خوب مظور منو اشتباه متوجه شدید !

من اصلا کاری با تمدن ایران ندارم !!

من حرفم اینه که مردم عامی اروپا و امریکا در حال حاظر شناخت درستی از مردم و فرهنگ ایرانی ندارن (فرهنگ فعلی) و قصد منم از ایجاد این وب سایت 90 درصد معرفی وضعیت فعلی جامعه هست زیبایی های ایران فرهنگ زیبای ایرانیان ... معرفی درست از جشن ها و عزاداری های ایرانیان و بسیاری از موارد دیگر که که توی هیمن دهه فعلی اتفاق افتاده و در دهه آینده قرار است اتفاق بیوفتد ...

و اون 10 در صد مانده هم برای کسایی که به تمدن ایران علاقه دارن مثل خودم یک بخشی در گوشه سایت ایجاد بشه که اون موارد رو در اون بخش بزاریم ...

خب من فکر کردم شما قصد معرفی گذشته ی ایران رو دارید چون اغلب دارن همین کارو میکنن!!!
نشون دادن وضعیت فعلی هم خوبه
شما میگی فرهنگ فعلی
کدوم فرهنگ؟؟چی ازش باقی مونده؟؟
دور از جون شما
جوونای مملکتمون عین مگس امشی خورده میمونن
اما جدا از این حرفا
واقعا کار شایسته ای هستش.و این کار بجز انگلیسی به چند زبان دیگه هم ترجمه بشه خوبه
حالا حتما سایت هم نباید باشه تو شبکه های اجتماعی مانور بهتری میتونید بدید.البته هردوی اینها در کنار هم که معرکه س
میتونید از شهر های مختلف عکاس انتخاب کنید براتون کلیپ و تصاویر بفرستند.با مطلب
و...و....و...و...
و سعی کنید جامع کار کنید و طیف گسترده ای رو پوشش بدید.

abc_678
March 26th, 2015, 23:20
دیکتاتور که صحنه داره :دی

Mr.Pouria
March 27th, 2015, 00:59
خب من فکر کردم شما قصد معرفی گذشته ی ایران رو دارید چون اغلب دارن همین کارو میکنن!!!
شما میگی فرهنگ فعلی
دور از جون شما
اما جدا از این حرفا
واقعا کار شایسته ای هستش.و این کار بجز انگلیسی به چند زبان دیگه هم ترجمه بشه خوبه
حالا حتما سایت هم نباید باشه تو شبکه های اجتماعی مانور بهتری میتونید بدید.البته هردوی اینها در کنار هم که معرکه س
و...و....و...و...

بله ... اما خوب باز هم همه جوونا مثل هم نیستن :)

بدو خود همه جا هست :)

در مرود زبان های دیگر و فعالیت گسترده در شبکه های اجتماعی و غیره نیز بستگی داره چند تا از دوستان با ما همکاری کنند ...
چون کار سنگینی هست تنهایی و یا 2 - 3 نفر نمیتونن همچین کاری رو انجام بدن ...

منتظر حظور سایر دوستان و اعلام همکاری عزیزان هستیم ...

OPENFIRE
March 27th, 2015, 01:10
بله ... اما خوب باز هم همه جوونا مثل هم نیستن :)

بدو خود همه جا هست :)

در مرود زبان های دیگر و فعالیت گسترده در شبکه های اجتماعی و غیره نیز بستگی داره چند تا از دوستان با ما همکاری کنند ...
چون کار سنگینی هست تنهایی و یا 2 - 3 نفر نمیتونن همچین کاری رو انجام بدن ...

منتظر حظور سایر دوستان و اعلام همکاری عزیزان هستیم ...
اینکه وبسایت ایجاد بشه و ایران رو به سایر کشور ها معرفی کنیم ! این کار خیلی خوبیه - شخصا خیلی خوشم اومد از ایده
ولی اینکه اون ها راجع به ما چی فکر میکنند ؟ همینو بس که مارو تحریم کردند
تحریم کردن ما نشان از قوی بودن ما داره - حالا این قوی بودن به هر روش و صورتی که باشه به هرحال اونا مارو قوی میدونند !

mahdiazarnia
March 27th, 2015, 01:28
یک روز یک جوانی بود می خواست دنیا رو تغییر بده ، همینطور که سنش گذشت دید دنیا رو نمیشه تغییر داد و آرزوش رو کوچیک تر کرد به کشور و محله و کوچه و حتی آخر خانوادش ، به پیری رسید دید که نمی تونه حتی خانواده خودش رو هم تغییر بده
آخر از همه این ها رسید به خودش ، عزیز جان شما اگر می خواید تو نظر دنیا تغییر ایجاد کنید بهتره که اول از خودتون شروع کنید ، این خودتون ، من هستم و شما
متاسفانه تو خیلی از موارد می بینیم که حق دارند روی ما نظر خوب نداشته باشند ، تغییر باید از درون باشه ، به زور که نمیشه نظر دنیا رو تغییر داد
البته تبلیغات هم تاثیر به سزایی داره ولی آخرین موردی هست که باید بهش توجه کرد

jahromweb
March 27th, 2015, 01:34
یک روز یک جوانی بود می خواست دنیا رو تغییر بده ، همینطور که سنش گذشت دید دنیا رو نمیشه تغییر داد و آرزوش رو کوچیک تر کرد به کشور و محله و کوچه و حتی آخر خانوادش ، به پیری رسید دید که نمی تونه حتی خانواده خودش رو هم تغییر بده
آخر از همه این ها رسید به خودش ، عزیز جان شما اگر می خواید تو نظر دنیا تغییر ایجاد کنید بهتره که اول از خودتون شروع کنید ، این خودتون ، من هستم و شما
متاسفانه تو خیلی از موارد می بینیم که حق دارند روی ما نظر خوب نداشته باشند ، تغییر باید از درون باشه ، به زور که نمیشه نظر دنیا رو تغییر داد
سلام
حرف خوبی زدید
دوستان یک چیز را قبول کنید : اگر تجربه ی فعالیت در انجمن های خارجی را داشته باشید احتمالا دیده اید که ایرانی ها خیلی تابلو هستند! اصلا بدون این که بگویند ایرانی هستیم از رفتارشان معلوم است
معمولا جز اسپمر های انجمن ها هستند .
اما باید از یک جا شروع کرد....

Mr.Pouria
March 27th, 2015, 01:42
اینکه وبسایت ایجاد بشه و ایران رو به سایر کشور ها معرفی کنیم ! این کار خیلی خوبیه - شخصا خیلی خوشم اومد از ایده
ولی اینکه اون ها راجع به ما چی فکر میکنند ؟ همینو بس که مارو تحریم کردند
تحریم کردن ما نشان از قوی بودن ما داره - حالا این قوی بودن به هر روش و صورتی که باشه به هرحال اونا مارو قوی میدونند !

درسته اما این تحریم ها بجز گرونی برای مردم ایران چیزی نداشته ! بیشتر از 30 سال تحریم !! این تحریم هارو بجز گروه 5+1 که جمهوری خواه هان در اون دخالت میکنن و به نتیجه نمیزارن برسه فقط یک عده دیگر میتونن باعث کنار گذاشتن تحریم ها بشن ! اون هم مردم اروپا و آمریکا هستن که اگه شناخت درستی از یه کشور داشته باشن اون کشور رو حمایت میکنن و نتیجه حمایتشون هم میتونه مفید باشه ...
برای همین در بیشتر فیلم ها ایرانی هارا قاتل , تروریست و جنگ طلب نشون میدن ...

یک روز یک جوانی بود می خواست دنیا رو تغییر بده ، همینور که سنش گذشت دید دنیا رو نمیشه تغییر داد و آرزوش رو کوچیک تر کرد به کشور و محله و کوچه و حتی آخر خانوادش ، به پیری رسید دید که نمی تونه تغییر ایجاد کنه
البته تبلیغات هم تاثیر به سزایی داره ولی خوب آخرین موردیه که باید بهش توجه بشه

حرف شما کاملا درست هست عزیز

اما خوب ما نمیخوایم چیزی رو تغیر بدیم ما میخوایم فقط مردم دنیا را با ایران و مردم ایران بیشتر آشنا کنیم همین !

اینا شاید باعث تغیر بزرگی نشه اما بعد از پیاده سازی این طرح که رفتین یک کشور خارجی وقتی فهمیدن ایرانی هستی عزت فرار نکنن ! بهت نگن تروریست . از صبحت کردن باهات فرار نکنن و...

همین موارد بسیار کوچک هم اتفاق بیوفته به مرور زمان میتونه به خودی خود باعث یک تغیر بزرگ بشه ...

- - - Updated - - -

سلام
حرف خوبی زدید
دوستان یک چیز را قبول کنید : اگر تجربه ی فعالیت در انجمن های خارجی را داشته باشید احتمالا دیده اید که ایرانی ها خیلی تابلو هستند! اصلا بدون این که بگویند ایرانی هستیم از رفتارشان معلوم است

سلام خدمت شما ...

بله حرفتون رو قبول دارم ...

و منم میگم باید از یک جایی شروع کرد ...

نمیشه که همه دست رو دست بزاریم بگیم هرکی باید اول از خودش شروع کنه مثل همین چند ساله گذشته که چیزی جز بد تر شدن نداشتیم ...

از قدیم گفتن یک دست صدا نداره ...

شاید این بار اگر گروهی فعالیت بکنیم یک نتیجه مثبت بگیریم ...

smhnw
March 27th, 2015, 02:13
آقا من با ایده استارتر موافقم !!!!!!!!!

یه سایت راه بندازیم به زبان انگلیسی / فارسی !

توش فیلم بذاریم ، مصاحبه ، مکالمه های بین مردم و روزمرگی مردم و عکس ها و ... از ایران قرار بدیم

یک قسمت هم برای گفتگو بین تمدن های مختلف قرار بدیم ...

هاست یا سرورش توسط من تقدیم میشه :)

sajjadsec
March 27th, 2015, 22:30
در صورت نیاز کانفیگ فنی امنیتی سرور هم بنده میتونم انجام بدم هرچند به نظرم باز هم باعث اشنایی ان چنانی نمیشود اما به مرور زمان ممکنه تاثیر گذار باشه پس کمک میکنم در حدی که در توان باشه.
البته اگر حالتی باشه که هر کسی بتونه کلیپ یا پستی قرار بده و بعد با تایید مدیر یا مدیران بره روی سایت بهتره چون مردمی تر هست این عمل...

1eng.ir
March 27th, 2015, 22:49
توش فیلم بذاریم ، مصاحبه ، مکالمه های بین مردم و روزمرگی مردم و عکس ها و ... از ایران قرار بدیم

از اینا (https://www.google.com/search?q=حمله+فیس+بوک+ایرانی+ها) هم بذار.

اسید پاشی
لقمان
85
لامپ
سبد کالا
یارانه
و و و ...

شما هزاریم بگو ما خوب!! خیلی خوبیم مثلاً؟

فقط خودکار قرمز نیست اینجا (http://www.beytoote.com/fun/visual/red-only-work-here.html)

پ.ن: امروز جمعه بود!

Report که میدید، ولی حذف کننده پست دقت کنه که نه توهینی بوده تو پست نه فحشی نه ... دقت کن عزیزم

hamid.soltani92
March 27th, 2015, 23:08

اسید پاشی
لقمان
85
لامپ
سبد کالا
یارانه
و و و ...

فقط خودکار قرمز نیست اینجا (http://www.beytoote.com/fun/visual/red-only-work-here.html)

Report که میدید، ولی حذف کننده پست دقت کنه که نه توهینی بوده تو پست نه فحشی نه ... دقت کن عزیزم
ااااا، من فکر می‌کردم لامپ رو هم فيلتر کردن اینجا!:دی عجیبه که تبدیل به ****** نمیشه!
استارتر محترم به این هم فکر کنید که تک‌تک واژه‌ها و جملات نوشته شده در وبسایت نیاز به بررسی روانشناسانه و تخصصی دارند. نمیشه با چهار تا am,is,are وبسایت انگلیسی زبان تاسیس کنید.
شما باید با مسائل بسیار زیادی آشنایی داشته باشید. دولت جسارت و جرأت انجام دادن چنین کاری رو نداره. فکر کردید برای سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کاری/هزینه‌ای داره تاسیس چنین کاری؟ وارد کردن اطلاعات (data entry) برای چنین سایتی بسیار مشکل خواهد بود. ضمن اینکه شما اگر بخواید واقعا واقعیت رو نشون بدید، درسته که ما به جای شتر از پراید استفاده می‌کنیم و خیلی خیلی پیشرفته شدیم، اما همچنان روی زمین آشغال میریزیم، حقوق دیگران رو رعایت نمی‌کنیم و ...
مهم نیست دیگران ما رو چطور میبینند. به فرض ۴ تا امریکایی فهمیدن که ما شتر سوار نیستیم، چی گیر من و شما میاد؟ باز هم گوساله‌ای که پشت فرمونِ ماشینِ قسطیش نشسته تا یک خانم رو میبینه رم می‌کنه کم میمونه مردم رو به کشتن بده!!
امیدوارم ناراحت نشده باشید، اما داستان به این سادگی‌ها که شما فکرش رو می‌کنید نیست.
ارادت.

netmelli
March 27th, 2015, 23:09

اسید پاشی
لقمان
85
لامپ
سبد کالا
یارانه
و و و ...

سلام
مهندس جان تاپیک رو کامل نخوندم
ولی در پاسخ به پاسخ شما باید بگم

اگر ما چهار تا موضوع مثل لامپ و 85 و این مسائل رو داریم

مطمئن باش
مطمئن باش هزار برابر این موارد اونور آب هم هست

شما از اونور آب خبر نداری
فکر میکنی اونور همه فرشتن و ایرانی ها همه ....

ایران بزرگ بوده و هست و خواهد بود
یادت باشه که تنها کشورهای بزرگ هستند که در کشورهای دیگه ردپا از خودشون دارند

برای پاسخ به استارتر هم میتونم بگم

به عقیده من به جای راه اندازی وب سایت که احتمال 99 درصد هم احتمال میدم به دلایل مختلف یا بزرگ نشه این وب سایت یا اگر بشه متلاشی میشه بعد از مدتی

بیاید و مقاله در مورد ایران بنویسید به زبان های دیگر ترجمش کنید
بزارید در وب سایت های مختلف تا دانلود کنند

کلیپ بسازید در مورد ایران و بزارید وب سایت های یوتوب و ...

در پناه حق باشید

TN Projects
March 27th, 2015, 23:23

همه فیلم های مورد نظر رو که گفتید دیدم.
1.در فیلم روبوکاپ زمان در اینده هست و یکم زیاده روی شده چون امریکا روبات ساخته اونطوری بعد ایران هنوز با کلاشینکف داره میجنگه ؟‌! و به نظرم این واقعا مسخره بود.
2.فیلم دیکتاتور توهینی به ایرانیان نکرده و فقط یک بار اولش خود شخص دیکتاتور میگه که مثل رفیقم ... و بعد میگه منظورم اینه که واقعا حتی نمیتونه یه کراوات بزنه ؟‌ این توهینی محسوب نمیشده و فقط در مورد بمب هسته ای بوده که تو این زمینه در زمان 2012 مذاکرات هسته ای شروع نشده بود و طوری که من اطلاع داشتم در اون موقع امکان ساخت بمب اتم توسط دولت ایران خیلی زیاد بوده و معلوم نبوده که ساخته شده یا نه و این فیلم یک جورایی تلنگر بود اما کل این لحظه ها که شما گفتید باز هم توهینی به ایرانیان نشده !
3.فیلم 300 یک واقعیت تاریخی رو به تصویر کشیده عزیز که در زمان خشایار شاه مثلا اون اتفاق که تو فیلم 300 نشون میده واقعا افتاده و خشایار پسر داریوش واقعا غفلت کرده و امور کشور تقریبا دست اون خانوم یونانی بوده که در دربار ایران بوده حالا درسته تو این فیلم یکم خواستن قهرمان نشون بدن یونانی هارو اما خوب اون گروه 300 نفری واقعا هم حق قهرمان بودن و اسطوره بودن رو داشتن و بهتره به جای تعصب واقعا قبول کنیم که در اون زمان خاص یونانی ها افتخارات بیشتری از ما داشتن و ما یک دولت ظالم و تجاوزگر بودیم !
در کل به جز روبوکاپ که اونطوری مسخره نشون داده ایرانی ها رو با دو تا بحث دیگه تون موافق نیستم توهینی نشده درفیلم 300 و دیکتاتور.

خوشم میاد یه ویژگی هست که همه ایرانیا دارن همه جا هم استفاده میکنن !
هیچ وقت زیر بار چیزی نمیرن تقصیر ها رو میندازن گردن یکی دیگه !
کار نمیتونن بکنن مشکل اقتصادی دارن میگن حتما حکمتی توشه تلاش نمیکنن میگن خدا خودش میرسونه بحث میره رو تاریخ کشورشون نمیگن که مردم کشور ما غفلت کردن میگن کشور دیگه اینکار رو با ما کرد اما نمیگن ما خودمون اجازه دادیم !
عرب های ملخ خور‌‌؟‌ داشتن ملخ میخوردن شما بودی اونجا دیدی ؟‌ عزیز خوراک بارز مردم یک کشور عامل تاثیر گذار بر فرهنگ اون کشور نیست نمیدونم واقعا یعنی الان شما که ایرانی هستید با یک عرب فرق میکنید ؟‌ خونتون رنگین تره ؟‌ عزیز شما که اینجا زندگی میکنید و یک عرب که اونجا زندگی میکنه در محل تولدتون انتخابی داشتید ؟‌ اگر انتخابی داشتید اون موقع میشه با این عامل شخصی رو سرزنش کرد اما الان نه اون عرب ها هم که میگید این کار رو با ایران کردند عرب های فعلی نیستند بلکه مردمی از گذشتگان اون نسل هستند و خوب اون ها هم در زمان خودشون حمله کردن به یک کشور و دینش و زبانش رو تغیر دادن که اون زمان عادی بوده اینکار روی مصر و خیلی جاهای دیگه انجام شده و خود کشور ایران هم اینکار رو میکرد با این فرق که دولت اون موقع ایران به دین اشخاص احترام میگذاشت و خلیفه های عربی نمیگذاشتند !

تو همین کلیپ شما دقت کن

شما میگی فرهنگ فعلی
دور از جون شما
اما جدا از این حرفا
و...و....و...و...

سلام
حرف خوبی زدید

اسید پاشی
لقمان
85
لامپ
سبد کالا
یارانه
و و و ...

ااااا، من فکر می‌کردم لامپ رو هم فيلتر کردن اینجا!:دی عجیبه که تبدیل به ****** نمیشه!
استارتر محترم به این هم فکر کنید که تک‌تک واژه‌ها و جملات نوشته شده در وبسایت نیاز به بررسی روانشناسانه و تخصصی دارند. نمیشه با چهار تا am,is,are وبسایت انگلیسی زبان تاسیس کنید.
شما باید با مسائل بسیار زیادی آشنایی داشته باشید. دولت جسارت و جرأت انجام دادن چنین کاری رو نداره. فکر کردید برای سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کاری/هزینه‌ای داره تاسیس چنین کاری؟ وارد کردن اطلاعات (data entry) برای چنین سایتی بسیار مشکل خواهد بود. ضمن اینکه شما اگر بخواید واقعا واقعیت رو نشون بدید، درسته که ما به جای شتر از پراید استفاده می‌کنیم و خیلی خیلی پیشرفته شدیم، اما همچنان روی زمین آشغال میریزیم، حقوق دیگران رو رعایت نمی‌کنیم و ...
مهم نیست دیگران ما رو چطور میبینند. به فرض ۴ تا امریکایی فهمیدن که ما شتر سوار نیستیم، چی گیر من و شما میاد؟ باز هم گوساله‌ای که پشت فرمونِ ماشینِ قسطیش نشسته تا یک خانم رو میبینه رم می‌کنه کم میمونه مردم رو به کشتن بده!!
امیدوارم ناراحت نشده باشید، اما داستان به این سادگی‌ها که شما فکرش رو می‌کنید نیست.
ارادت.
بنده عذرخواهی میکنم اگر پست رو چند خط طویل تر کردم اما خواسته به نوبت خودم با تاکید بیشتر از این دوستانی که بخوبی انعکاس دادن دوباره تشکر کنم.

-------------
خوشبختانه دوستان خیلی خوب توضیح دادن اما باز هم جای توضیح میمونه.
وبسایت عمدتا دوتا دلیل داره با این موضوع : 1- نشون دادن گذشته اما قبلش به این فکر کنید آدم های گذشته به ما مربوط نمیشن اونها افراد دیگری در زمان دیگری بودن و مثل این میمونه بگید پدربزرگم آدم خوبی بوده ، من خیلی بدم ، مشکل دارم اما در سایه پدربزرگم همه باید خوبی من رو بشناسن !! این همون اصل نژادپرستیه. 2- اما مورد دوم که ممکنه بگید این دلیلشه نشان دادن فرهنگ در حال حاضره ... دقیقا میخواید چی رو بیان کنید؟ سنت های زیبای مردم ایران؟ مثال میزنم موسیقیش رو میخواید مثال بزنید؟ یا حفظ کردن زیبایی های تمدنمون؟ جالبه بیاید ایلام جدیدا اسم کردی رو بچه گذاشتن ممنوعه ! موسیقی و کنسرت کردی با اشعار فولکلور ممنوعه ... زبانهای سایر اقوام داره نابود میشه بخاطر فرهنگ غلط مردم و سیاستهای نابجا .... این جواب این چندتا سوال که اگر از تمدن زمان حال حاضر حرف میزنید.
اما چند موردی هم اضافه میکنم : این موارد رو هم حتما در سایت ذکر کنید : مخبـری مردم و گزارش همسایه - وارد کردن موارد مخدر چه در درون مردم و چه در نظام - توهین خیلی راحت توسط مردم و سایرین که اسمش خطرناکه !!! به سایر ادیان ... روزهای تظاهرات و آتش زدن .... کشورها.
اگر میگید این فیلمها توهین کردن به تاریخ ... بله ما در گذشته مثل خیلیها متجاوز بودیم !!! چرا دوست داریم نژاد پرستی رو؟ حالا میخواید من کلی کلیپ و فیلم نشونتون بدم از اوضاع فرهنگی و ترورهای مردمی در ایران خودتون تاپیک رو پاک کنید؟
ببینید ممکنه در کشوری ایران رو کم یا زیاد به اسم ... بشناسن اما این مشکلات ریشه داره و باید ریشش رو خشک کرد.
درضمن یک وبسایت کلی مسائل روانشناسی ، کلی مشکلات سیاسی ، کلی منطق ، بسیار بسیار مطالعه نیاز داره و فکر نمیکنم به نژاد پرستی و تعصبی نیازی داشته باشه.

netmelli
March 27th, 2015, 23:49
جناب netmelli (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=80469)
ایران بزرگ بوده، ولی دیگه نیست :)
ایران از لحاظ مساحتی بزرگه، ولی مردم کوچیک تر از چیزین که فکرشو بکنید!

هزار و یک دلیل وجود داره که ببخشیدا ما ایرانی‌ها هیچ گُهی نیستیم و فقط گنده ...ی میکنیم!! (زبونم خیلی تنده و تیزه، شما به بزرگواری خودتون ببخشید)
وقتی من به شخصه خوب نباشم و تلاشی برای بهتر شدن انجام ندم، چه انتظاری میتونم داشته باشم که مملکتم درست بشه؟ هیچ ربطی هم به امید و آینده و این چیزا نداره.

مملکت من، مملکت شما
وقتی درست میشه که
اگه فردا بنزین شد لیتری 2 تومن، همه اعتصاب کنن و بنزین نزنن!!
وقتی قیمت نون 3 برابر شد، همه مردم یه روز گشنگی بکشن!!
وقتی گفتن فرم پر کنید یارانه بتون بدیم، همه با بی خیالی از کنارش رد شیم! (میلیارد مملکت دنبال خوشه بود، گدا گشنه که ...)
...
اینجوری اعتراض خودمون رو نشون بدیم، نه پمپ بنزین رو آتیش بزنیم!

با این چیزا مملکت درست میشه
با این چیزا ما پیشرفت میکنیم
با این چیزا مفهوم واقعی غرور و عزت رو تو خودمون احساس میکنیم ...
اونوقت کفار از بی خدا خبر دیگه نیازی به دیدن سایت معرفی ایران ندارن، نیازی به خوندن تاریخچه ایران ندارن. واقعیت زنده رو میبینن. ازمون الگو میگیرن. باهامون مثل آدمیزاد برخورد میکنن. به دنبال معامله با ایران و ایرانی به دست و پامون میوفتن. و و و ...

میدونی ریشه این مشکلات کجاست؟ میدونی 100% ولی روت نمیشه بگی، میترسی یا منافع'ـت اجازه نمیده ...
یه بزرگی فرمودن: هر خونه ای نیاز به توالت داره! چیزی که مملکتمون نداره! برای همینه کثافت و فساد به همه جا کشیده شده، برای همینه فساد تو ذهنمون نهادینه شده! برای همینه درست نمیشیم ... تا اطلاع ثانوی

با این حال
فقط و فقط میتونیم دعا کنیم
که قحطی، سیل، زلزله، جنگ و امثالهم، تو این مملکت اتفاق نیوفته یا خیلی کم و کوچیک باشه. وگرنه همدیگه رو مثل زامبی‌ها قورت میدیم!! قورت!!

سلام
اول اینکه والا با صحبت های شما یکم ناامید شدم
نه به ایران
بلکه به ایرانی
چون جالب نیست اینطور حرف زدن

اون صحبتی که شما کردید در مورد نوع اعتراض درست هست
فرهنگ اعتراض کردن بهتره که بیاد در کشور
که وقتی پرتقال شده 11000 تومان امسال ، باز هم جعبه ای نخریم پرتقال رو

شما قدرت رو در این میبینید که مردم اینطور باشند

بنده هم قدرت رو در این میبینم که دنیا جمع شد و گفت شخصیتی به اسم اسد نباشه
ولی ایران گفت باشه
و اسد موند

به نظر بنده قدرت یعنی این

فرهنگ کشور رو هم بخوام بگم
فرهنگ ایرانی چماعت خیلی خیلی هم بالا هست

به نظر بنده زیاد فیلم خارجی نبین مهندس جان
اسمش روشه
فیلمه

در فیلم های ایرانی هم مردم ایران خونه های دوبلکس دارند ؟
مگه واقعیت اینطوریه ؟؟؟

روشن فکری در غربی بودن نیست عزیز دل برادر

یا حق

se7en-host
March 28th, 2015, 00:00

اسید پاشی
لقمان
85
لامپ
سبد کالا
یارانه
و و و ...

به نکته خوبی اشکاره کردی :دی
اما دوست عزیز همانطور که می دونی هیچ جا نست که چیزی نداشته باشه و بقیه جا ها هم از این بدتر دارن

و جواب استاتر
فکر خوبیه فقط اگه از سایت بازدید و حمایت بشه
در این انجمن از هر جای کشور عضو هست و می تونیم در هر جا چند نفر باشن که بتونن کمک کنن و مقاله و عکس جم کنن
من همکاریم رو اعلام می کنم.

- - - Updated - - -

سلام
اول اینکه والا با صحبت های شما یکم ناامید شدم
نه به ایران
بلکه به ایرانی
چون جالب نیست اینطور حرف زدن

اون صحبتی که شما کردید در مورد نوع اعتراض درست هست
فرهنگ اعتراض کردن بهتره که بیاد در کشور
که وقتی پرتقال شده 11000 تومان امسال ، باز هم جعبه ای نخریم پرتقال رو

شما قدرت رو در این میبینید که مردم اینطور باشند

بنده هم قدرت رو در این میبینم که دنیا جمع شد و گفت شخصیتی به اسم اسد نباشه
ولی ایران گفت باشه
و اسد موند

به نظر بنده قدرت یعنی این

فرهنگ کشور رو هم بخوام بگم
فرهنگ ایرانی چماعت خیلی خیلی هم بالا هست

به نظر بنده زیاد فیلم خارجی نبین مهندس جان
اسمش روشه
فیلمه

در فیلم های ایرانی هم مردم ایران خونه های دوبلکس دارند ؟
مگه واقعیت اینطوریه ؟؟؟

روشن فکری در غربی بودن نیست عزیز دل برادر

یا حق

پرتقال کیلو 11 هزار تومنه تو این انجمن وی پی اس زیر 10 هزار تومانی می تونی پیدا کنی :دی
فکر کنم اگه یک انجمن برایفروش تر و بار بزار قیمت ها شکسته می شن و همه برای رقابت حاظر به ضرر می شن (البته بعد از مدتی از فروشنده خبری پیدا نمی شه )

netmelli
March 28th, 2015, 00:04
اما دوست عزیز همانطور که می دونی هیچ جا نست که چیزی نداشته باشه و بقیه جا ها هم از این بدتر دارن

و جواب استاتر
در این انجمن از هر جای کشور عضو هست و می تونیم در هر جا چند نفر باشن که بتونن کمک کنن و مقاله و عکس جم کنن

- - - Updated - - -

پرتقال کیلو 11 هزار تومنه تو این انجمن وی پی اس زیر 10 هزار تومانی می تونی پیدا کنی :دی
فکر کنم اگه یک انجمن برایفروش تر و بار بزار قیمت ها شکسته می شن و همه برای رقابت حاظر به ضرر می شن (البته بعد از مدتی از فروشنده خبری پیدا نمی شه )

دلیل پایین بودن یا بالا بودن قیمت وی پی اس یا هرچیزی خود فروشندگان آن هستند عزیز دل نه فرهنگ کشور

speednet
March 28th, 2015, 00:15
حرفتون واقعا لایک داشت فکر میکنن ایران کشور عقب مونده ایی دیگه خبر ندارن که ایران چه سابقه ایی داره.ما فارس نیستیم بلکه پارس هستیم.من موافقم با نظر شما بهتره ایران رو به همه کشورا بشناسونیم.

سلام
تایپک رو تا پست شما خوندم نمیخوام بحث قومی نژادی راه بیندازم اما اشتباه شما همینجا هست ایران کشور فارسی یا به قول شما پارسی نیست همانطور که شما دوست فارش زبان دوست دارید به شما پارسی بگویند نه فارسی در ایران هم به غیر از پارسی قوم های دیگه هم هست که دوست ندارن چیز دگیری بهشون گفته بشه مثل کرد-لر-گیلک-بلوچ- ترکمن-اعراب جنوب کشور-ترک ما همه ایرانی هستیم و روی ایران تعصب داریم که متاسفانه در صدا و سیما هم همیشه این مساپل رو نادیده میگرن تا یه مشکلی پیش میاد کشور ایران مال همه اقوام هست مثل ۸ سال دفاع مقدس که واقعا مردم ایران چه کرد چه لر چه گلیک چه بلوچ چه ترکمن چه اعراب جنوب کشور چه ترک ثابت کردن روی ایران تعصب دارن اما تا میاد فوتحات گفته بشه ایران رو کشور پارسی میخوانن دوست خوبم هم وطن عزیزم ایران مال مردم ایران هست ( کرد - لر - گیلگ -بلوچ- ترکمن- اعراب جنوب کشور - ترک ) بهتره به جای این حرفا بکوشیم تا ایران رو با همه فرهنگها و اقوامش به دنیا بشناسونیم

asrhosting
March 28th, 2015, 00:19
سلام
تایپک رو تا پست شما خوندم نمیخوام بحث قومی نژادی راه بیندازم اما اشتباه شما همینجا هست ایران کشور فارسی یا به قول شما پارسی نیست همانطور که شما دوست فارش زبان دوست دارید به شما پارسی بگویند نه فارسی در ایران هم به غیر از پارسی قوم های دیگه هم هست که دوست ندارن چیز دگیری بهشون گفته بشه مثل کرد-لر-گیلک- ترکمن-اعراب جنوب کشور-ترک ما همه ایرانی هستیم و روی ایران تعصب داریم که متاسفانه در صدا و سیما هم همیشه این مساپل رو نادیده میگرن تا یه مشکلی پیش میاد کشور ایران مال همه اقوام هست مثل ۸ سال دفاع مقدس که واقعا مردم ایران چه کرد چه لر چه گلیک چه ترکمن چه اعراب جنوب کشور چه ترک ثابت کردن روی ایران تعصب دارن اما تا میاد فوتحات گفته بشه ایران رو کشور پارسی میخوانن دوست خوبم هم وطن عزیزم ایران مال مردم ایران هست ( کرد - لر - گیلگ - ترکمن- اعراب جنوب کشور - ترک ) بهتره به جای این حرفا بکوشیم تا ایران رو با همه فرهنگها و اقوامش به دنیا بشناسونیم

سلام حسین جان ،
زبان رسمی کشور ف/پارسی هست .
شما اخبار شبکه های استانی خوزستان یا سیستان و بلوچستان رو دیدین ؟ یا همین تبریز خودمون که اخبارش به زبان آذری هست !
کشور مال همه هست تبریز مال اصفهان هست و اصفهان و سایر شهر ها مال تبریز در این شکی نیست نباید اشتباه فکر کرد و به همه چی بد بین بود .

speednet
March 28th, 2015, 00:30
سلام حسین جان ،
زبان رسمی کشور ف/پارسی هست .
شما اخبار شبکه های استانی خوزستان یا سیستان و بلوچستان رو دیدین ؟ یا همین تبریز خودمون که اخبارش به زبان آذری هست !
کشور مال همه هست تبریز مال اصفهان هست و اصفهان و سایر شهر ها مال تبریز در این شکی نیست نباید اشتباه فکر کرد و به همه چی بد بین بود .

سلام
رضا جان خودت بهتر از هر کسی میدونی منظور من این نبود اگه دقت کنی اول متنم گفتم نمیخوام بحث قومی نژادی راه بندازم فقط خواستم بگم این لحن صحبت اشتباه است حتی صدا و سیمای کشور ما در بعضی موارد رعایت نمیکنه و هر فردی برداشت خودش رو از حرف ها داره نمیخوام بیش تر از این کشش بدم که اینجور بحثا کشش دادنش اصلا خوب نیست اما امیدوارم که تونسته باشم منظورم رو رسونده باشم

Mr.Pouria
March 28th, 2015, 01:48
ممنون از دوستانی که شرکت کردن و هم چنین تشکر از دوستانی که اعلام همکاری کردن ...

دوستان تا جایی که میشه ممنون میشم رعایت کیند که تاپیک حذف نشه ..

se7en-host
March 28th, 2015, 12:21

و جواب استاتر

- - - Updated - - -

فعلا هر چی تو این انمجن و انجمن های دیگه خرید و فروش داره می شه بازارش رکورد شکونده و فروشنده ها ضرر ترجیح دادند تا مشتری بتوننن جذب کنند اخرش هم که هیچکدوم پیدا نشده