PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه حال اساسی از سایتهای اسپمر و کلیک *** ، ( پاپ آپ ) بگیرید!!!

ali0000
March 25th, 2015, 22:42
مدتها پیش تاپیکی در مورد ایمیلها و اس ام اس های اسپم و راهکارهایی برای جلوگیری ایجاد کردم و روزها وقت گذاشتم روی تماس با اپراتورها و گاهاً مکاتبه و ارتباط با مدیران سطوح عالی در سازمانهای مربوطه و ارائه گزارش به دستگاههای اجرایی و درخواست رسیدگی به این موارد همچنین ارسال گزارش IP های موجود در هدر ایمیلها که البته و عموماً دیتاسنتر یا پاسخ نمیداد یا بسیار دیر پاسخ میداد و در نهایت میشه گفت از میان 10 گزارش در نهایت 2 یا 3 سرور بدلیل گزارشات پیاپی و سماجت من مسدود میشد در نهایت به این نتیجه رسیدم که از ابزارهای معتبر برای ضربه زدن به این سرورها و سایتها استفاده کنم ، هدف فقط و فقط تحمیل هزینه و تنبیه افراد پشت پرده چنین اقداماتی است که از هر راهی فکر درآمد زایی هستند و به این نتیجه برسند که هزینه این کار از درآمد آن بسیار بیشتر است
بحث رو خلاصه میکنم :
بارها و بارها به سایتهای مختلف مراجعه کردید برای دانلود موزیک یا نرم افزار یا ... و ناخواسته page هایی باز میشن از فروش آدامس خروس گرفته تا محصولات بهداشتی آرایشی فرم دهنده و تغییر سایز دهنده و از این تبلیغات بی پایه و اساس و گاهی هم با تیتر این موضوع که : شمااااااااااااااااااااااا ااااا برنده شدید مواجه میشوید و جالب اینجاست در ادامه به شما اخطار داده میشه اگه این صفحه رو ببندید هیچ وقت این جایزه ارزشمند مال شما نمیشه ! اسم سایتها بسیار تکراری و آشنا هستند ! بطور مثال ramsarsms.com - 4bestlife.tk - book-kadeh.ir - kharatine-asl.tk و ...
بازهم خلاصه میکنم که وقت شما دوستان عزیز بیشتر از این گرفته نشه ... بارها مشاهده فرمودید که مطلب خاصی در گوگل جستجو کردید و به سایتی ارجاع داده میشید و زمانی صفحه رو باز میکنید همه چیز وجود داره بجزء درخواست و جستجوی شما ! به این سایتها میگن سایت های کلیک *** ( کلیک شما و وقت با ارزش شما را ***یده است ) جدا از بحث بازی با روح و روان و خراب کردن اعصاب کاربر و همچنین سایت پلیس فتا که قسمتی برای گزارش این موارد داره روشی که معرفی میکنم بسیار کارآمد و کاربردی هست
این روش رو تست و بررسی کردم که واقعاً جواب داد و چنان رتبه سایت مبدأ رو کاهش میده که دیگه از صفحات اولیه جستجو محو و به مرور نابود میشه شاید گاهی مشاهده کردید طرف میاد اعلام میکنه چرا رتبه من شدیداً کاهش پیدا کرده ؟؟!!! چرا سایتم دیگه در صفحه های اول جستجوگر گوگل و ... نیست و چرا های دیگری که مرتبط با همین موضوع هستند.
گوگل وبمستر ابزار و راهکارهایی برای این دسته از سایتهای متخلف که اکثراً با ترفندهایی ربات ها رو گول میزنند یا رباتها قادر به تشخیص اونها نیستند ارائه داده که با ریپورت کاربر و ارسال گزارش که بیشتر از 2 دقیقه وقت شما رو نمیگیره به جرأت میگم با ارسال گزارش و بررسی این موارد سریعاً اقدام میکنن ، اگر به بخش های مورد نظر در گوگل وبمستر مراجعه نمایید موارد تخلف بسیار زیاده

مت کاتس مدیر ارشد مبارزه با اسپم گوگل : در صفحه توییتر خودش اعلام کرده که طرح جدیدی برای مبارزه با این سایت های به اصطلاح ریشه در نظر گرفته شده و از وب مستران درخواست کرده تا از طریق فرمی مشخص آنها را به گوگل معرفی کنند. این سایت ها هدف بعدی الگوریتم های گوگل خواهند بود وشاید زمان آن رسیده است که انتقام زیان های وارد شده به خود را از آنها بگیرید!

لینک ارسال گزارش وب سایتهای اسپمر و کلیک *** https://www.google.com/webmasters/tools/spamreportform?hl=en
دوستان اگه من و تو ما بشیم و دست به دست هم بدیم باور کنید نتایج خوبی حاصل میشه حداقل فضای مجازی رو میشه تا حدودی از زباله ها و اسپمرها پاکسازی کرد
اگه از این تاپیک استقبال بشه آموزش و نحوه استفاده از وب سایتهایی هم برای معرفی IP آدرس سرورهای اسپمر ایمیلی قرار میدم که بعد از بررسی سرور وارد لیست سیاه اونا میشه و اجازه ارسال موفق به ایمیلهای عمومی مخصوصاً یاهو و جیمیل و msn رو نمیدن

در آخر هم یه موضوع رو اضافه کنم : اگه از مطالب و اطلاعاتی که با خون و دل و زحمت جمع آوری میکنید بسادگی کپی برداری میکنن و حتی منبع رو ذکر نمیکنن پیشنهاد میدم از این بخش پیگیر حقوق از دست رفته خودتون باشید https://docs.google.com/forms/d/1Pw1KVOVRyr4a7ezj_6SHghnX1Y6bp1SOVmy60QjkF0Y/viewform

http://forums.irserv.net/download/do.php?img=383

در این فرم چند مورد اصلی از شما در خواست میشود تا توسط تیم مبارزه با اسپم گوگل بررسی شوند:

آدرس صفحه ای از سایت شما که مطلب خود را در آن منتشر کرده اید.
آدرس صفحه ای که محتوای شما را کپی کرده است.
آدرس صفحه نتایج جستجو که نشان میدهد این سایت رتبه بهتری نسبت به شما کسب کرده است.
و در نهایت پذیرش شرایط و قوانین تکمیل فرم.

پشنهاد میدم که در زمان تکمیل این فرم به حساب کاربری خودتون در گوگل مانند جیمیل وارد شده باشید چون درخواست شما جنبه رسمی تری پیدا میکنه.

taha_2011
March 26th, 2015, 01:25
ممنون

مطلب مفیدی بود.:53:

سیدرضا بازیار
March 26th, 2015, 09:21
قبلا در انجمن وردورس پارسی در ها نفر شایدم صد ها نفر این کار رو انجام دادن
اما فایده نداشت!

mhiizadi
March 26th, 2015, 10:40
https://www.google.com/webmasters/tools/spamreport?hl=en&pli=1

ali0000
March 26th, 2015, 11:32
درود
مدتهاس انجمنی راه اندازی کردیم با موضوعات مختلف ، پس از مدتی مدیران فعال در انجمن گزارشهایی مبنی بر کپی برداری وسیع از مباحث و فایلهای انجمن به بنده ارسال میکردن اقدماتی از قبیل مارک گذاری نام انجمن بروی تصاویر و تغییر نام فایلهای انجمن به آدرس خودمون و ... انجام میدادیم اما نتیجه مطلوبی نداشت تا اینکه این روش رو در دستور کار قرار دادیم و توسط مدیران و خود بنده لینکهای کپی برداری شده و موارد مشابه به گوگل معرفی شد به جرأت اعلام میکنم که بعد از 1 ماه نتایج دلخواه حاصل شد و نتنها روی اون کلمات کلیدی سایت فوق سقوط آزاد از page اول داشت بلکه کلمات کلیدی مرتبط لینکهای ما در صفحات اولی بسیار بیشتر شدن

30SecondToMars
March 26th, 2015, 16:48
البته این ارتباطی به پاپ آپ نداره.
فقط برای اسپمرهاست...

Amir Mohammad 99
March 26th, 2015, 19:42
پاپ آپ نیست ( کلیک *** مثل سایت هایی که میری توش با متاتگ ولی محتوای تبلیاتی دارند )
سایت هایی مثل Downloadsoftha.blogsky.com باید گزارش بشند
لطفا اصلاح کنید