PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بسیار بزرگ و نادر در دیتا سنتر ovh

GameIran
August 8th, 2010, 20:11
با سلام خدمت دوستان عزیز و محترم انجمن

از هر کسی که می تونه بنده حقیر رو کمک کنه یه تشکر خوب می کنم ( یه VDS 512 MB Ram + BW 500 GB به عنوان تشکر خواهم داد ) .

مشکل بنده در دیتا سنتر OVH می باشد , فکر کنم دوستانیکه در این دیتا سنتر سرور دارن با نحوه تغییر سیستم عامل آشنایی دارند .

بنده تا الان 4 مدل سیستم عامل عوض کردم که هر بار من رو با یه مشکل مشابه متوقف کرده

این مشکل مربوط می شه به نصب VMware ESXI 4 - 64 Bits که به صورت پیش فرش خودش پارتیشن ایجاد می کنه با مقدار / 500 MB و Swap 512 MB تمامی مراحل رو خوب پیش می ره ولی در مرحله 5 با مشکل مواجه میشه

Reboot of new system 14:30 error https://www.ovh.co.uk/managerv3/images/icons/small-form/deny.gif (https://www.ovh.co.uk/managerv3/images/icons/small-form/deny.gif)

System installation has failed.

For information, this is the error message :

SSH does not start

جالب اینجاست که در Operating system VPS VMware Server 1 (CentOS 5) BETA و Operating system Citrix XenServer 5.5 BETA و هم همین مشکل هست با این تفاوت که مقدار زمان ایست در این مرحله در سرور 1 33 دقیقه می باشد و در زن 22 دقیقه

از دوستان خواشمند من رو کمک کنن این مورد خیلی داره اذیت می کنه و باعث می شه از دیتا سنتر OVH زده بشم

ممنون می شم کمکم کنید

VatanVPS
August 8th, 2010, 20:18
از دوستان خواشمند من رو کمک کنن این مورد خیلی داره اذیت می کنه و باعث می شه از دیتا سنتر ovh زده بشم
پیشنهاد میکنم زده بشی من که همه سرور هامو اونجا کنسل کردم! جای بدی نیستها اما اذیت های خودشو داره

خوب شما یعنی توی همه سیستم عامل ها این مشکل رو داشتی؟
نمیدونم پنل چه جوری هست چون پنل ovh رو نداشتم ...
اما موقع نصب سیستم عامل از شما تنظیمات شبکه رو نمیخواد؟

GameIran
August 8th, 2010, 20:28
پیشنهاد میکنم زده بشی من که همه سرور هامو اونجا کنسل کردم! جای بدی نیستها اما اذیت های خودشو داره

خوب شما یعنی توی همه سیستم عامل ها این مشکل رو داشتی؟
نمیدونم پنل چه جوری هست چون پنل ovh رو نداشتم ...
اما موقع نصب سیستم عامل از شما تنظیمات شبکه رو نمیخواد؟

دوست عزیز تنضیمات شبکه نمی خواد فقط در Vmware Server 1 میگه پارتیشن بندی کن که منم به صورت زیر پارتیشن بندی می کنم

Boot/ رو 1024 مگابایت می دم که به صورت پیش فرض روش Raid 1 ست میشه
/ رو 982976 مگابایت می دم که هم Raid 1 تست کردم و هم بدون Raid
Swap رو هم دو برابر رم سرور که 16000 مگابایت هست می زارم

و جالب تر اینکه وقتی توی نصب گیر میکنه و بر می گردم از اول نصب کنم چون پارتیشن قبلا ایجاد کرده بودم این طوری میشه

Boot/ رو 1024 مگابایت هست که درسته
/ رو 20000 مگابایت می کنه
Swap رو هم 512 * 2 مگابایت می کنه
Home/ که اصلا براش تعریف نکردم رو مقدار باقیمانده از 1 ترابایت رو میگیره

دوستان به نظرتون مشکل کار کجاست ؟؟

VatanVPS
August 8th, 2010, 20:46
raid رو بردار دوباره تست کن

GameIran
August 8th, 2010, 20:49
raid رو بردار دوباره تست کن

تست کردم داداش همه جوره با Raid بدون Raid کلا جواب نمی ده یه جای کارم مورد داره

Veria
August 8th, 2010, 21:50
مشخصات سروری که میخواید روش ESXi نصب کنید چیه؟

GameIran
August 9th, 2010, 00:23
مشخصات سروری که میخواید روش ESXi نصب کنید چیه؟

CPU : Core i7 920 2.66
Ram : 8 GB
Port 100 MBps
BW : 3 TB

مشخصات سرور هستش

VatanVPS
August 9th, 2010, 00:45
من روی این سرور هم Citrix دیدم هم ESXI باید ببینی کجای کار مشکل داره

vPsPersia.COM
August 9th, 2010, 08:26
سلام .

با تجربیاتی که از OVH داشتم ، اصلا تایید نمی کنم . وضعیت OVH جالب نیست . مش شک دارم که سرور اختصاصی بدند . فکر کنم VDS میده . یعنی یک سیستم مجازی سازی برای خودشون دارند که حتی BIOS هم داره . بعد میری مثل OpenVZ از OsTemplate استفاده می کنی

الان Citrix که دارند نسخه 5.5 هست که کلی مشکل داره . KVM هم که 150 یورو ماشالا میگیرند .

دل بکنید ازش کلا :D

Sina7
August 9th, 2010, 12:01
اینجا از این مشکلات با OVH زیاد بوده منم خودم جدیدا مشکلاتی پیش اومده دیتاسنتر جالبی نیست سخت افزارهاشم اون چنان که باید باشه نیست .توصیه میکنم Cancel کنی .

MagicVps.Com
August 9th, 2010, 12:34
سلام .

با تجربیاتی که از OVH داشتم ، اصلا تایید نمی کنم . وضعیت OVH جالب نیست . مش شک دارم که سرور اختصاصی بدند . فکر کنم VDS میده . یعنی یک سیستم مجازی سازی برای خودشون دارند که حتی BIOS هم داره . بعد میری مثل OpenVZ از OsTemplate استفاده می کنی

الان Citrix که دارند نسخه 5.5 هست که کلی مشکل داره . KVM هم که 150 یورو ماشالا میگیرند .

دل بکنید ازش کلا :D

دوست عزیز خیلی ببخشید مگه فیلم هندیه یا دیتا سنتر بی اعتباری هست که هزینه سرور اختصاصی بگیره بعد بیاد به ملت سرور مجازی وی دی اس بده

بابا این از اون حرفها بودش ها

هر دیتا سنتری یه سیاستی داره ممکنه سرور ارزون بده بعد بجاش بخواد از خدمات و ساپورت هزینه هاش در بیاره

د رمورد کی وی ام منظورم هست

مثلا دیتا سنتر ........ اسم نیمبرم که بگن تبلیغه ممکنه قیمت سرورهاش یکم گرونتر هست ولی خدماتی مثل کی وی ام بصورت 24 ساعته و همیشگی تا زمانی که سرور دارید از اونجا این هم سیاست این دیتا سنتر هست
که نمیشه به هیچ کدوم اشکال گرفت

---------- Post added at 12:34 PM ---------- Previous post was at 12:15 PM ----------

با سلام خدمت دوستان عزیز و محترم انجمن

از هر کسی که می تونه بنده حقیر رو کمک کنه یه تشکر خوب می کنم ( یه VDS 512 MB Ram + BW 500 GB به عنوان تشکر خواهم داد ) .

مشکل بنده در دیتا سنتر OVH می باشد , فکر کنم دوستانیکه در این دیتا سنتر سرور دارن با نحوه تغییر سیستم عامل آشنایی دارند .

بنده تا الان 4 مدل سیستم عامل عوض کردم که هر بار من رو با یه مشکل مشابه متوقف کرده

این مشکل مربوط می شه به نصب VMware ESXI 4 - 64 Bits که به صورت پیش فرش خودش پارتیشن ایجاد می کنه با مقدار / 500 MB و Swap 512 MB تمامی مراحل رو خوب پیش می ره ولی در مرحله 5 با مشکل مواجه میشه

Reboot of new system 14:30 error https://www.ovh.co.uk/managerv3/images/icons/small-form/deny.gif (https://www.ovh.co.uk/managerv3/images/icons/small-form/deny.gif)

System installation has failed.

For information, this is the error message :

SSH does not start

جالب اینجاست که در Operating system VPS VMware Server 1 (CentOS 5) BETA و Operating system Citrix XenServer 5.5 BETA و هم همین مشکل هست با این تفاوت که مقدار زمان ایست در این مرحله در سرور 1 33 دقیقه می باشد و در زن 22 دقیقه

از دوستان خواشمند من رو کمک کنن این مورد خیلی داره اذیت می کنه و باعث می شه از دیتا سنتر OVH زده بشم

ممنون می شم کمکم کنید

دوست عزیز این سرور از این مجازی ساز پیشتبانی نمیکنه

توی سایتش هم برید روی این مدل سرورها توی لیست مجازی سازش نیتس

مشکلتون از همینه

ویدی اس را بفرستید 512 شوخی :->

GameIran
August 9th, 2010, 13:01
با سلام

بالاخره مشکل ما با دیتا سنتر OVH خاتمه یافت .

با کمک یکی از دوستان هم زبان خودم تونستم روی سرور ESXI رو نصب و روش وی پی اس هایی رو که می خواستم رو بالا بیارم .

جالبه !!! درسته OVH یک دیتا سنتر بزرگ هستش و قیمت هایی که ارائه می ده برای ما ایرانی ها قیمت خوبی هستش ولی از لحاظ سخت افزاری و ساپورت نرم افزاری در حد یک دیتا سنتر کوچیک عمل می کنه - تمامی سیستم عامل هایی که از طریق پنل این دیتا سنتر قابل نصب هستن کاملا Light بوده و مشکلات زیادی دارن .

بزرگترین اشتباه من این بود که خواستم خودم تجربه کنم و از این دیتا سنتر سرور بخرم در صورتی که اگر از راهنمایی ها و تجربه های عزیزان حاظر در این انجمن کمک می گرفتم به مراتب بهتر و راحتر بودم و مشکلات این چنین و نایاب با این دیتا سنتر نداشتم .

باز هم از دوستانی که من رو یاری کردن و حتی توی این تاپیک پست دادن کمال تشکر رو دارم

تشکر من یعنی VDS هم به دوست عزیز ( Hadi GBY ) تحویل داده شد .