PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به نویسنده در سایت تفریحی و سرگرمی

p_ali
March 25th, 2015, 15:37
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|

با سلام خدمت کاربران محترم

برای پرتال تفریحی و سرگرمی فانگو نیازمند نویسنده حرفه ای با سابقه کار هستم

ادرس سایت: کلیک کنید (http://www.fungo.ir)

در صورت تمایل با ارائه نمونه کار و قیمت هر پست و تعداد پست ها در روز با ایمیل یا آیدی یاهو زیر در تماس باشید.
p_ali465@yahoo.com
www.fungo.ir (http://www.fungo.ir)

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|

sahelazad
April 1st, 2015, 10:29
[QUOTE=p_ali;1304941]

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|

|
|
|
|
|
|
|
|
|

سلام. لطفا درمورد شرایط نویسندگی و مبلغ مورد نظرتون برای هر پست بیشتر توضیح بدید. مطالب کپی پیست هستن یا غیرتکراری. هر مطلب چقدر و روزانه چند پست؟

mchteh
April 1st, 2015, 13:20
سلام
دیگه بعضی ازشماهاهم شورشو دراوردید اخه نویسندگی هم اونم تو سایت اونم کپی پیس نومنه کارداره؟؟؟!!!!!»
درخدمتم
قیمت پیشنهادیتون؟!!

p_ali
April 1st, 2015, 14:48
[QUOTE=p_ali;1304941]

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|

سلام. لطفا درمورد شرایط نویسندگی و مبلغ مورد نظرتون برای هر پست بیشتر توضیح بدید. مطالب کپی پیست هستن یا غیرتکراری. هر مطلب چقدر و روزانه چند پست؟

سلام، آشنایی کامل با سیستم وردپرس و داشتن سابقه نویسندگی، مطالب غیرتکراری و روزی حداقل 2 مطلب غیرتکراری، مبلغ پیشنهادی 300تومن به ازای هر پست، برای اطلاع بیشتر از طریق ایمیل با من در تماس باشید.

sahelazad
April 1st, 2015, 16:52
سلام
دیگه بعضی ازشماهاهم شورشو دراوردید اخه نویسندگی هم اونم تو سایت اونم کپی پیس نومنه کارداره؟؟؟!!!!!»
درخدمتم
قیمت پیشنهادیتون؟!!

من که اصلا متوجه نشدم شما این وسط چی گفتین؟ به کی گفتین؟

- - - Updated - - -

300تومن برلی مطالب غیرتکراری کمه. بابت مطلب غیرتکراری از یه سایت اختصاصی 1500 دارم میگیرم. از پاسخگوییتون ممنون

دختر نویسنده
June 10th, 2015, 14:28
سلام دوست عزیز امیدوارم خوب باشید. نویسنده مطلب با سابقه کار در سایتهایی با الکسای زیر 100
تمام فصول و روزی 15 ساعت وقت آزاد دارم.

روزی 60 الی 70 پست میتونم بذارم
تغییر تیتر و متن سطرها . آپلود عکس اختصاصی و..

همینطور توانایی ترجمه ی حدودی خبر از عربی به فارسی و همینطور انگلیسی به فارسی
ایمیل
masihkh324@yahoo.com

hack2hacker
June 10th, 2015, 20:39
یاهو پیام دادم