PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لاگین دو مرحله ای جهان پی به صورت آزمایشی فعال شد :)

Jahan Pay Co
March 25th, 2015, 01:45
جهت افزایش امنیت کاربران ,لاگین دو مرحله ای (Two-Step Verification )جهان پی به صورت آزمایشی فعال شد :)

لاگین دو مرحله ای (Two-Step Verification ):
در این روش شما با استفاده از دو مرحله به حساب کاربری خود وارد خواهید شد مرحله اول همانند سابق رمز عبور عادی شما می باشد ولی مرحله دوم با استفاده از کد یکتا که به شماره موبایل شما ارسال می شود انجام خواهد شد. توجه داشته باشید در صورت عدم تغییر مرورگر یا حذف کوکی در لاگین های بعدی شما فقط با رمز عادی میتوانید به حساب کاربری لاگین نمایید و دیگری نیازی به طی مرحله دوم نخواهد بود.

چرا Two-Step Verification :
سیستم نرم افزاری Two-Step Verification کلیه لاگین های مشکوک را تشخیص و مجبور به عبور از مرحله دوم و تایید پیامکی با استفاده از یک کد منحصر بفرد می کند

لطفا سیستم را بررسی و پیشنهادات خود را برای ما ارسال فرمایید
تیم توسعه جهان پی (https://www.jahanpay.com/)لحظات خوبی را برای شما آرزو می کند

** جهت ورود به وب سایت و بررسی لاگین دو مرحله ای اینجا کلیک نمایید **

(https://www.jahanpay.com/)

بروز رسانی :
- امکان اضافه کردن چندین شماره تلفن همراه : با استفاده از این امکان (http://www.jahanpay.com/xuser2/2levellogin) میتوانید چندین شماره تلفن را وریفای و در سیستم وارد نمایید این ویژگی برای اکانت هایی که دارای چندین کاربر می باشند نیز بسیار مناسب خواهد بود.

- امکان فعال یا غیر فعال سازی سرویس : در صورتی که تمایل دارید سرویس را فعال یا غیر فعال نمایید از این گزینه (http://www.jahanpay.com/xuser2/2levellogin) استفاده نمایید

-برای کاربرانی که امکان دریافت پیامک کد یکتا را ندارند نیز قابلیتی پیدا شده است که می توانید در زمان ورود به حساب کابری " کد نمایش داده شده را به شماره 100002121 ارسال نمایید بعد از ارسال کد یکتا " سیستم به صورت هوشمند " اطلاعاتی دریافتی را پردازش و به حساب کاربری هدایت خواهید شد. http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/1.gif

- هزینه کلیه پیامک های ارسالی این سرویس توسط شرکت جهان پی پرداخت شده و هیچ هزینه ای از حساب شما کسر نخواهد شد.
** برای اطلاعات بیشتر و فعال سازی سرویس مذکور به منوی "امکانات ویژه " در پنل کاربری مراجعه نمایید""

mhiizadi
March 25th, 2015, 01:58
اس ام اس میشه ؟ نمیشه به صورت کد ussd استفاده کرد ؟

Jahan Pay Co
March 25th, 2015, 01:59
اس ام اس میشه ؟ نمیشه به صورت کد ussd استفاده کرد ؟

درحال حاضر فقط کد یکتا به صورت پیامک ارسال می شود .

nima73
March 25th, 2015, 02:06
سلام
مسخره کردید مردم را ؟ الان یک ساعت برای موردی باید وارد پنل بشم ولی نشستم ببینم کی این کد شما میاد تا بتونم وارد کنم و ...
اول تست کنید ببینید درست کار میکنه بعد بیاید اجرا کنید
فکر کنم وارد پنل که بشم تسویه و خداحافظی بهترین کار باشه
مردم که موش آزمایشگاهی شما نیستند

Jahan Pay Co
March 25th, 2015, 02:11
سلام

به پیغام های درج شده در هر صفحه دقت فرمایید شما در استفاده از هر سرویس دهنده مجاز هستید توجه داشته باشید این سرویس جهت افزایش امنیت کاربران طراحی و پیاده شده و نمونه مشابه ان در سرویس های بزرگی استفاده می شود غیر فعال بودن پیامک های تبلیغاتی باعث عدم دریافت کد یکتا شده و این مشکل را شما باید حل کنید چرا که ما به عنوان سرویس دهنده کد را برای شما ارسال می کنیم...

nima73
March 25th, 2015, 02:15
به پیغام های درج شده در هر صفحه دقت فرمایید شما در استفاده از هر سرویس دهنده مجاز هستید توجه داشته باشید این سرویس جهت افزایش امنیت کاربران طراحی و پیاده شده و نمونه مشابه ان در سرویس های بزرگی استفاده می شود غیر فعال بودن پیامک های تبلیغاتی باعث عدم دریافت کد یکتا شده و این مشکل را شما باید حل کنید چرا که ما به عنوان سرویس دهنده کد را برای شما ارسال می کنیم...

من قرار نیست برای استفاده از سرویس شما روزانه هزار تا پیام تبلیغاتی را دریافت کنم
لطفا حساب بنده را باز کنید تا درخواست تسویه حساب بدم و از این به بعد هم شما هر کار خواستید بکنید
در ضمن سرویس دهنده هم قرار نیست هر دم یک هوا بزنه ، بله بنده اشتباه کردم از سرویس شما استفاده کردم و اشتباهم را هم قبول دارم
دیگه امنیت شما که از بانک پاسارگاد بیشتر نیست که فقط با ایمیل میتونم برای تمام حساب دسترسی داشته باشم

rezaonline.net
March 25th, 2015, 02:21
من قرار نیست برای استفاده از سرویس شما روزانه هزار تا پیام تبلیغاتی را دریافت کنم
لطفا حساب بنده را باز کنید تا درخواست تسویه حساب بدم و از این به بعد هم شما هر کار خواستید بکنید
در ضمن سرویس دهنده هم قرار نیست هر دم یک هوا بزنه ، بله بنده اشتباه کردم از سرویس شما استفاده کردم و اشتباهم را هم قبول دارم
دیگه امنیت شما که از بانک پاسارگاد بیشتر نیست که فقط با ایمیل میتونم برای تمام حساب دسترسی داشته باشم
سلام
کاربری گرامی ، دریافت پیامک از پنلهای پیامک منوط به فعال بودن قابلیت دریافت اس ام اس تبلیغاتی است و این ربطی به جهان پی ندارد .
همچنین سرویس مذکور نیم ساعت هست که فعال هست ، لذا اگر شما یا سایر کاربران مشکلی با این سرویس دارید ، باید با لحن مناسب و رعایت ادب و احترام مورد را اطلاع دهید .
شما دارید از سرویس جهان پی استفاده میکنید ، این سرویس جدید به جز هزینه بیشتر هیچ سودی برای جهان پی ندارد و در اصل به دلیل امنیت بیشتر کاربرها پیاده سازی شده .

در هر صورت با نظر مدیریت ، این سرویس بصورت اختیاری و پیشفرض غیرفعال برای کاربران در نظر گرفته خواهد شد .

nima73
March 25th, 2015, 02:25
سلام
کاربری گرامی ، دریافت پیامک از پنلهای پیامک منوط به فعال بودن قابلیت دریافت اس ام اس تبلیغاتی است و این ربطی به جهان پی ندارد .
همچنین سرویس مذکور نیم ساعت هست که فعال هست ، لذا اگر شما یا سایر کاربران مشکلی با این سرویس دارید ، باید با لحن مناسب و رعایت ادب و احترام مورد را اطلاع دهید .
شما دارید از سرویس جهان پی استفاده میکنید ، این سرویس جدید به جز هزینه بیشتر هیچ سودی برای جهان پی ندارد و در اصل به دلیل امنیت بیشتر کاربرها پیاده سازی شده .

در هر صورت با نظر مدیریت ، این سرویس بصورت اختیاری و پیشفرض غیرفعال برای کاربران در نظر گرفته خواهد شد .

لحن بنده هیچ مشکلی نداره و اتفاقا اولش سلام هم کردم خدمت ایشان ...
سرویس جدید برای بنده هم جز اعصاب خردکنی هیچی نداشته ...
در ضمن روزی که از جهان پی خواستم استفاده کنم ندیدم جایی نوشته باشه که موظف به دریافت روزانه صدها پیامک از تبلیغ آدامس و نخود و ... هستم و باید سیستم دریافت پیامک تبلیغاتی را فعال نگه دارم ، اگر این مورد بوده و بنده موقع مطالعه ندیدم پوزش میخوام

Edwin
March 25th, 2015, 02:40
تمام درگاه های پرداخت الکترونیکی بین المللی،چنین امکانی رو دارند اما معمولاً به صورت پیش فرض غیرفعال هست.
این که جهان پی این امکان رو برای امنیت کاربرانش ( با توجه به اینکه صرفه اقتصادی برای خودش نداره) راه اندازی کرده . قابل تقدیر هست . :53:

rezaonline.net
March 25th, 2015, 02:48
این سیستم چون فعلا به جهت آزمایشی پیاده سازی شده لذا کاربر در هنگام لاگین باید پروسه فعالسازی شماره موبایل را طی کند .
اما چنانچه کاربری تمایلی به استفاده از این سیستم ندارد در همان ابتدا لینک غیرفعال سازی گذاشته شده است
http://up.vbiran.ir/uploads/2790014272354993815_1.png

Jahan Pay Co
March 25th, 2015, 03:06

با توجه به اینکه در جهان پی شماره تلفن همراه پذیرنده وریفای می شود لذا شما با دریافت کد تاییدیه اقدام به فعال سازی درگاه پرداخت نموده اید به همین جهت موارد قید شده شما به صورت کامل مردود می باشد
لطف کنید در اسرع وقت نام کاربری خود را برای بنده ارسال فرمایید :)

nima73
March 25th, 2015, 03:23
با توجه به اینکه در جهان پی شماره تلفن همراه پذیرنده وریفای می شود لذا شما با دریافت کد تاییدیه اقدام به فعال سازی درگاه پرداخت نموده اید به همین جهت موارد قید شده شما به صورت کامل مردود می باشد
لطف کنید در اسرع وقت نام کاربری خود را برای بنده ارسال فرمایید :)

اولا وریفای شماره موبایل شش ماه بعد از استفاده از سرویس شما اجباری شد که البته در اون زمان انجام شد و مشکلی نداشت
در هر صورت بنده دیگه از سرویس شما استفاده نخواهم کرد پس نیازی هم به نام کاربری بنده ندارید
راستی اون قسمت غیر فعال تازه اومد و جالب تر اونکه در قسمت بالایی اون نوشته شده اجباری هست و در پایین لینک غیر فعال سازی قرار دادید ...
در هر حال براتون آرزوی موفقیت دارم و خدا را شکر علاوه بر درگاه های بانک ها صدها درگاه مانند سیبا پال ، زرین پال ، پی لاین و ... که ثبات دارند و هر ده دقیقه یک هوا نمیزنند و توقع هم ندارند کاربران روزانه مزاحمت های پیامکی را به خاطر استفاده از سرویس اونها تحمل کنند مطمئنا نیاز کاربران را رفع میکنند
شب خوش

rezaonline.net
March 25th, 2015, 03:29
کاربر گرامی در هر صورت شما باید یک شماره موبایل داشته باشید که پیامکهایی چون گزارش تراکنشها و ... به آن ارسال گردد و در هر سیستمی که عضو بشید چنانچه لازم باشد شماره موبایل شما را وریفای کنند باید شماره موبایلی داشته باشیدکه قابلیت دریافت پیامک از سرویس های پنل پیامک را دارا باشند.

راستی اون قسمت غیر فعال تازه اومد و جالب تر اونکه در قسمت بالایی اون نوشته شده اجباری هست و در پایین لینک غیر فعال سازی قرار دادید ...
اگر دقت کنید عنوان تاپیک نوشته شده "لاگین دو مرحله ای جهان پی به صورت آزمایشی فعال شد "
پس با توجه به نیاز و سیاست های تعیین شده در حال تغییرات هستیم ، بخش غیرفعالسازی هم بلافاصله بعد از برخورد تند شما ایجاد شد تا هرچه سریعتر شما سیستم لاگین دو مرحله ای را غیرفعال کنید و به فعالیتی که مد نظر دارید بپردازید و این یعنی رعایت و احترام به حقوق و خواسته شما .

اما در عوض چیزی جز برخورد تند و نامناسب از شما دریافت نمیگردد متاسفانه .
در هر صورت موفق باشید

nima73
March 25th, 2015, 03:52
کاربر گرامی در هر صورت شما باید یک شماره موبایل داشته باشید که پیامکهایی چون گزارش تراکنشها و ... به آن ارسال گردد و در هر سیستمی که عضو بشید چنانچه لازم باشد شماره موبایل شما را وریفای کنند باید شماره موبایلی داشته باشیدکه قابلیت دریافت پیامک از سرویس های پنل پیامک را دارا باشند.

بنده جز برای یک سایت در بقیه موارد از درگاه های خود بانک استفاده میکنم و جالبه که با وجود غیر فعال بودن دریافت پیامک های تبلیغاتی تمامی تراکنش هام را در موبایلم دریافت میکنم . وریفای حساب هم جز در سایت جهان پی در بقیه اجباری نیست و البته ناچارا در اون زمان غیر فعال شد ولی قرار نیست هر دقیقه بابت استفاده از جهان پی دردسر تحمل کنم ، توجه کنید که در دنیا رقابت وجود داره و آسودگی کاربر مطمئنا یکی از همین موارد هست که متاسفانه جهان پی ارزشی برای اون قائل نیست و تنها تاپیک های تبلیغاتی میزنه و در اونها وعده میده که به تظرات اهمیت میده ولی تا حالا به هیچ نظری اهمیت داده نشده و هیچ کدام از درخواست ها را تقریبا اجرا نکرده ( نمونه اش پیشنهادی بود که در انجمن وی بی ایران خود من دادم و گفتند انجام میدن ولی رفت تو بایگانی )

اگر دقت کنید عنوان تاپیک نوشته شده "لاگین دو مرحله ای جهان پی به صورت آزمایشی فعال شد "

در آزمایش چیزی به نام اجبار نداریم و بنده هم باید پاسخگوی کاربری باشم که اعلام میکنه پرداخت را از درگاه شما انجام داده و بنده هم نمیتونم وارد پنل بشم و تایید کنم

پس با توجه به نیاز و سیاست های تعیین شده در حال تغییرات هستیم ، بخش غیرفعالسازی هم بلافاصله بعد از برخورد تند شما ایجاد شد تا هرچه سریعتر شما سیستم لاگین دو مرحله ای را غیرفعال کنید و به فعالیتی که مد نظر دارید بپردازید و این یعنی رعایت و احترام به حقوق و خواسته شما .

برخورد تند متناسب با نوع عمل بوده و البته گویا تاثیرگذار بوده
هر چند اگر ناراحت شدید از همگی شما پوزش میخوام

در هر صورت موفق باشید
شما هم موفق باشید

rezaonline.net
March 25th, 2015, 04:04
بنده جز برای یک سایت در بقیه موارد از درگاه های خود بانک استفاده میکنم و جالبه که با وجود غیر فعال بودن دریافت پیامک های تبلیغاتی تمامی تراکنش هام را در موبایلم دریافت میکنم . وریفای حساب هم جز در سایت جهان پی در بقیه اجباری نیست و البته ناچارا در اون زمان غیر فعال شد ولی قرار نیست هر دقیقه بابت استفاده از جهان پی دردسر تحمل کنم ، توجه کنید که در دنیا رقابت وجود داره و آسودگی کاربر مطمئنا یکی از همین موارد هست که متاسفانه جهان پی ارزشی برای اون قائل نیست و تنها تاپیک های تبلیغاتی میزنه و در اونها وعده میده که به تظرات اهمیت میده ولی تا حالا به هیچ نظری اهمیت داده نشده و هیچ کدام از درخواست ها را تقریبا اجرا نکرده ( نمونه اش پیشنهادی بود که در انجمن وی بی ایران خود من دادم و گفتند انجام میدن ولی رفت تو بایگانی )

شماره بانک ها بعنوان پیامک تبلیغاتی از طرف مخابرات بلاک نمیگردد .

در آزمایش چیزی به نام اجبار نداریم و بنده هم باید پاسخگوی کاربری باشم که اعلام میکنه پرداخت را از درگاه شما انجام داده و بنده هم نمیتونم وارد پنل بشم و تایید کنم
وقتی سیستم آزمایشی هست امکان اشتباه و کمبود هست و یکیش همین جمله اجباری بود که رفع گردید .

برخورد تند متناسب با نوع عمل بوده و البته گویا تاثیرگذار بوده
هر چند اگر ناراحت شدید از همگی شما پوزش میخوام
خیر ، ما به خاطر برخورد تندتان این مورد را اضافه نکردیم :) سو برداشت نکنید .

بنده هم باید پاسخگوی کاربری باشم که اعلام میکنه پرداخت را از درگاه شما انجام داده و بنده هم نمیتونم وارد پنل بشم و تایید کنم
لطفا ایمیل حساب کاربریتان را به ایمیل info@jahanpay.com ارسال کنید .
ممنون

nima73
March 25th, 2015, 04:32
در هر صورت ///

شماره بانک ها بعنوان پیامک تبلیغاتی از طرف مخابرات بلاک نمیگردد .

------------------------------------------------

وقتی سیستم آزمایشی هست امکان اشتباه و کمبود هست و یکیش همین جمله اجباری بود که رفع گردید .

-----------------------------------------------------

خیر ، ما به خاطر برخورد تندتان این مورد را اضافه نکردیم :) سو برداشت نکنید .

------------------------------------------------

لطفا ایمیل حساب کاربریتان را به ایمیل info@jahanpay.com ارسال کنید .
ممنون

انشاالله اگه بقیه درگاه ها هم خواستند به اندازه جهان پی اذیت کنند و دوباره خواستیم استفاده کنیم و البته اگر جهان پی هم با اخلاق ما مشکل نداشت همین کار را میکنیم
از صبر و حوصله شما هم ممنون

Jahan Pay Co
March 25th, 2015, 08:43
جناب nima73
در چندین پست از شما " نام کاربری درخواست شد و از ارائه ان ممانعت کردید و این نشان میدهد شما اصلا کاربر جهان پی نیستید
قرار نبود در این تاپیک موارد ذیل را قید کنیم ولی باید توجه داشته باشید
به دلیل اینکه اکثرا کاربرای ما در سیستم های مشابه نیز عضو هستند و با توجه به شیطنت یکی از شرکت های همکار( ارائه دهنده درگاه پرداخت) و تست brute force " این سرویس پیاده و تنها جهت افزایش امنیت کاربران بوده و هیچ صرفه ای اقتصادی برای این شرکت نیز ندارد. استفاده از لاگین دو مرحله پیشنهاد می شود .

zarat
March 25th, 2015, 10:11
سلام خدمت شما
طرح خیلی خوبه و به نظرم سه مرحله ایش هم میکردین جای سوال نداشت . حفظ امنیت توی حیطه ی کاری شما کاملا منطقیه و به نفع هر دو طرف هست . ( جهان پی و کاربر )
البته اگه کاری کنید که تایید از طریق ایمیل هم در کنار پیامک بشه انجام داد ، بهتره . این مسئله برای کسایی که شماره های تبلیغاتی رو بستن به نظرم کارسازه و بهتره .
با آرزوی موفقیت روز افزون برای جهان پی :53:

yourhosting
March 25th, 2015, 10:18
سلام
ممنون از سرویس خوبتون
اما این تایید رو براحتی میشود با دز*دیدن کوکی های کاربر دور زد

موفق باشید

TN Projects
March 25th, 2015, 10:27
با درود و احترام.
بهتره بصورت پیشفرض همون یک مرحله ای باشه و کاربران خودشون بتونن این مورد رو انتخاب کنند.
ما واسه حسابهامون اعم از جهان پی پنل اختصاصی نوشتیم که اعضای تیم از همون حساب بنده استفاده کنند برای پرداخت و واریز که حالا توضیحاتش بماند فعلا چون با سیستم خودم آنلاین نشدم به پنل دسترسی ندارم اما برای اتصال به جهان پی مشکل ساز می شه احتمالا.
ممنون میشم این رو بصورت پیشفرض همون یک مرحله ای بزارید.
باتشکر

Jahan Pay Co
March 25th, 2015, 10:34
سلام خدمت شما
طرح خیلی خوبه و به نظرم سه مرحله ایش هم میکردین جای سوال نداشت . حفظ امنیت توی حیطه ی کاری شما کاملا منطقیه و به نفع هر دو طرف هست . ( جهان پی و کاربر )
البته اگه کاری کنید که تایید از طریق ایمیل هم در کنار پیامک بشه انجام داد ، بهتره . این مسئله برای کسایی که شماره های تبلیغاتی رو بستن به نظرم کارسازه و بهتره .
با آرزوی موفقیت روز افزون برای جهان پی :53:

سلام
ممنون نظر لطف شماست
گزینه ورود دو مرحله قابل غیر فعال سازی بوده و کاربر میتواند در زمان لاگین به صورت کامل برای همیشه غیر فعال کند

- - - Updated - - -

سلام
ممنون از سرویس خوبتون

موفق باشید

با توجه به اعمال موارد دیگر "این امکان وجود ندارد

- - - Updated - - -

با درود و احترام.
بهتره بصورت پیشفرض همون یک مرحله ای باشه و کاربران خودشون بتونن این مورد رو انتخاب کنند.
ما واسه حسابهامون اعم از جهان پی پنل اختصاصی نوشتیم که اعضای تیم از همون حساب بنده استفاده کنند برای پرداخت و واریز که حالا توضیحاتش بماند فعلا چون با سیستم خودم آنلاین نشدم به پنل دسترسی ندارم اما برای اتصال به جهان پی مشکل ساز می شه احتمالا.
ممنون میشم این رو بصورت پیشفرض همون یک مرحله ای بزارید.
باتشکر

این سرویس در زمان اولین ورود قابل غیر فعال سازی بوده و میتوانید غیر فعال کنید با توجه به پیشنهادات ارسالی کاربران موارد دیگری نیز اعمال خواهیم کرد که تنها کاربری که نیاز به این گزینه دارد ان را فعال و از ان استفاده کند
سپاس

mehdi.gh
March 25th, 2015, 11:01
این مورد کار خیلی خوبی هست و در سیستم های خارجی هم دیده شده
دوستانی که شاکی هستند توجه داشته باشن که در صورتی رمز عبورشون دست کس دیگری بیوفته در این نوع سیستم ها سوء استفاده های زیادی میشه کرد
اما با این مورد امنیتی درصدش کاهش پیدا میکنه :)
من کاربر جهان پی نیستم ولی از سیستمشون خوشم امد :)
ماها فقط به فکر راحتی هستیم و به امنیت اهمیت زیادی نمیدیم

یک پیشنهاد هم برای جهان پی عزیز : میتونید با پر کردن فرم تعهد نامه شماره هاتون رو از لیست پیامک های تبلیغاتی خارج کنید
موفق باشید

hamid.soltani92
March 25th, 2015, 11:10
سلام و عرض ادب.
البته من کاربر نیستم و صرفا یک پیشنهاد دارم.
به کاربرهایی که دریافت پیام تبلیغاتی رو مسدود کردن، میتونید یک کد نمایش بدید و از کاربر بخواید که با شماره موبایل ثبت شده اون کد رو به سامانه پیام کوتاه شما بفرسته.
ارادتمند.

rezaonline.net
March 25th, 2015, 12:22
سلام و عرض ادب.
به کاربرهایی که دریافت پیام تبلیغاتی رو مسدود کردن، میتونید یک کد نمایش بدید و از کاربر بخواید که با شماره موبایل ثبت شده اون کد رو به سامانه پیام کوتاه شما بفرسته.
ارادتمند.
سلام آقای سلطانی
اتفاقا خود بنده هم نظرم همین بود . :)
فعلا بصورت آزمایشی پیامک میفرستیم ، وریفای بصورت دریافت پیامک هم تا چند روز آتی اضافه میشه .
ممنون که در تاپیک شرکت کردید

- - - Updated - - -

سلام
ممنون از سرویس خوبتون

موفق باشید
سلام
الگویی که استفاده شده مواردی را در نظر گرفته بعنوان لاگین های مشکوک .
با سرقت کوکی کاربر نمیتوان این قسمت را دور زد .

البته دقت داشته باشید این یک لایه امنیتی بالاتر هست .
یعنی کسی که بخواهد به پنل کاربر دسترسی داشته باشد
باید 1. ابتدا یوزر و پسورد کاربر را بداند
2. شماره تلفن کاربر را بداند
3 . دسترسی به تلفن کاربر داشته باشد .

یا 1. یوزر و پسورد کاربر را بداند
2. کوکی کاربر جاری را سرقت کند و عبارت داخلی کوکی با الگویی که ما طرح کردیم همخوانی داشته باشد .
یکی از مواردی که استفاده شده یکتا بودن کد داخل کوکی است، به ازای یکسری پارامترها ، یعنی یکبار مصرف بودن به ازای هر شخص :)
پس با سرقت کوکی نمیتوان از مرحله دوم عبور کرد

delta
March 25th, 2015, 12:43
این طرح شکست خورده است دوست عزیز...حتی پنلهای حساب اینترنتی بانک های ایران هم وریفی موبایلی ندارند و با یوزر و پسورد میشه واردشون شد.... توجه داشته باشید اینجا ایران است..یک پیامک ممکنه چندین ساعت طول بکشه به کاربر برسه یا حتی اصلا نرسه....وایبر و... رو نبینید انها سرویسهای مخابراتیشون تو کره ماه انتن میده!!! مال ما برای هر کیلومتر باید دکل بزنیم!!

hoka
March 25th, 2015, 14:08
سلام
مسخره کردید مردم را ؟ الان یک ساعت برای موردی باید وارد پنل بشم ولی نشستم ببینم کی این کد شما میاد تا بتونم وارد کنم و ...
معلومه شما از کجا خط میگیرید . واقعا دیگه کسی نیست که ندونه توی این سایت کی داره بچه بازی میکنه و میخواد به هر روشی کاربر ***ی بکنه . کسی که توی همین تاپیک هم سرک میکشه.و اگر که کاربر جهان پی بودید و واقعا نمیخواستید دیگه از این شرکت استفاده بفرمایید یوزرتون رو ارسال میکردید . صد در صد جهان پی هم حساب شمارو مسدود نمیکرد . خود من هم با این شرکت یک سال کار کردم حساب رو بستن ولی اجازه ی انتقال پول رو دادن

در هر صورت اقای ... خجالت بکش

این طرح شکست خورده است دوست عزیز...حتی پنلهای حساب اینترنتی بانک های ایران هم وریفی موبایلی ندارند و با یوزر و پسورد میشه واردشون شد.... توجه داشته باشید اینجا ایران است..یک پیامک ممکنه چندین ساعت طول بکشه به کاربر برسه یا حتی اصلا نرسه....وایبر و... رو نبینید انها سرویسهای مخابراتیشون تو کره ماه انتن میده!!! مال ما برای هر کیلومتر باید دکل بزنیم!!

شکست نخورده دوست عزیز / شما الان بانک ملت رو مشاهده بفرمایید . اول از همه هر سه ماه یه بار باید رمز رو تغییر بدید (نمیدونم سه ماه یه بار هست یا 6 ماه یه بار ) و نمیتونید رمز قبلی رو بزنید . دوم شما برای یه مبلغ بالا باید یکبار رمز بگیرید . دوم از آی پی خارجی هم نمیتونید بدون یکبار رمز و فقط با یوزرنیم و پسورد لاگین کنید آی پی ایرانی هم که سه سوت قابل ره گیری هست . یه سری فاکتور انجام شده توی بانک ملت . حالا واقعا انتظار دارید جهان پی هم شبیه بانک ملت بشه ؟ خب در حد امکانات باید دید این موضوع رو . به نظرم دو مرحله ای خیلی هم خوب هست .

- - - Updated - - -

سلام و عرض ادب.
ارادتمند.

این روش هم میشه استفاده کرد

aminrt4
March 25th, 2015, 14:14
سرویس جدید برای بنده هم جز اعصاب خردکنی هیچی نداشته ...
در ضمن روزی که از جهان پی خواستم استفاده کنم ندیدم جایی نوشته باشه که موظف به دریافت روزانه صدها پیامک از تبلیغ آدامس و نخود و ... هستم و باید سیستم دریافت پیامک تبلیغاتی را فعال نگه دارم ، اگر این مورد بوده و بنده موقع مطالعه ندیدم پوزش میخوام

خدا به شما توفیق خرد اعطا کند :)

سیستم جالب و در سطح جهانی است تبریک می گم

jahromweb
March 25th, 2015, 15:27
سلام
ممنون از سرویس خوبتون

موفق باشید
باسلام
حرف شما صحیح است اما حتی درمورد گوگل هم اگر همین الان فردی کوکی gmail را از کامپیوتر بنده بردارد میتواند به راحتی به ایمیل های من بدون رمز و تاییده ی موبایل دسترسی پیدا کند
----------------------------------------------------------------------------------------------
چند پیشنهاد برای جهان پی:
1)امکان فعال یا غیر فعال سازی ان در هر زمانی موجود باشد
2)میتوانید یک سری key نیز ارائه دهید که کسانی که با curl یا هر روش دیگری برای خود پنل ساخته اند با ان کد ها بتوانند لاگین کنند (کد های 30 تا 60 حرفی با تعداد دفعات مصرف و ...)دقیقا مثل چیزی که گوگل برای pop3 imap smtp استفاده کرده اما با تعداد حروف بالا و لیمیت مدت اعتبار و تعداد استفاده و ترجیحا ای پی ( چون ای پی سروری که برای این کار استفاده میشود ثابت است)
3)این مورد که دفعات بعد نیاز به تاییدیه پیامکی نباشد قابل انتخاب باشد + کاربر بتواند برای افزایش امنیت بجز کوکی ای پی را هم فعال کند (یعنی با حذف کوکی و/یا تغییر ای پی سشن باطل شود)
4)سیستم backup key وجود داشته باشد که درصورت بروز مشکل با کد های یک بار مصرف وارد شویم
5)امکان وارد کردن چند شماره موبایل وجود داشته باشد
6)پرسش امنیتی وجود داشته باشد که در زمان ادیت این بخش استعلام شود

باتشکر
مورد دیگری نیز به ذهنم رسید اعلام میکنم همچنین سعی میکنم که از طریق تیکت یا ... نیز موارد را در سایت اعلام کنم
ارادتمند شما
مهدی تمدن

- - - Updated - - -

سلام و عرض ادب.
ارادتمند.
سلام
به هیچ صورت امکان ارسال پیام با شماره ی فیک وجود ندارد؟
به یاد میاورم حدود 5 تا 6 سال قبل سایتی خارجی برای این مورد بود حدود 5 پیام رایگان میفرستاد
بعد از ان پولی
حال روش و ... اصلا به خاطرم نیست اما این مورد را مطمئنم (شاید الان جلوی ان را گرفته باشند)

Jahan Pay Co
March 26th, 2015, 00:59
منتظرات پیشنهادات و انتقادات سایز عزیزان نیز هستیم :)

sor
March 26th, 2015, 01:25
بسیار ایده جالی بود و برای من که درست کار میکرد !

علاوه بر حرف های اقای تمدن عزیز "jahromweb (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=57119)" اگر سیستم طوری بشه که ما از داخل خود پنل فعال یا غیر فعال سازی سرویس رو انجام بدین عالی میشه ( این برای دوستانی که با این سرویس مشکل دارم )

و برای اون دسته از دوستانی که مایل به استفاده هستن این گونه میشنهاد میشه که ( البته معذرت از دوستان که جمع بستم ) ما از داخل خود پنل شماره ای رو انتخاب کنم و ذخیره کنیم و
موقع ورود ( بعد از login اول ) وارد قسمت وریفای شماره که میشم ، مستقیم شماره رو برای ما ارسال کنه و ما وارد کنم
یعنی طوری باشه که دیگه شماره وارد نشه و کد حفاظتی و بعد دوباره وارد کدن رمز ارسال و کد حفاظتی .

یعنی این گونه باشه

قسمت login که شدیم ایمیل و رمز رو که زدیم به صفحه دوم ریداکت بشه و داخل همین ریداکت شدن شماره تلفن کاربر گرفته بشه و کد وریفای براش ارسال بشه .. و در قسمت login دوم کد و کد حفاظتی رو وارد کنه و وارد پیشخوان شود .

--- یک پیشنهاد دیگه این که اگر شما با اپراطور صحبت کنید میتواننید از خط که برای ارسال استفاده میکنید ، شرکتی کنید که بتوانید از بک لیست تبلیغاتی و ... رد بشید .

ارزوی موفقیت بیشتر

در اخر سلام و خسته نباشید و همچنین تبریک سال جدید،

Jahan Pay Co
March 26th, 2015, 11:39
بسیار ایده جالی بود و برای من که درست کار میکرد !

--- یک پیشنهاد دیگه این که اگر شما با اپراطور صحبت کنید میتواننید از خط که برای ارسال استفاده میکنید ، شرکتی کنید که بتوانید از بک لیست تبلیغاتی و ... رد بشید .

ارزوی موفقیت بیشتر

در اخر سلام و خسته نباشید و همچنین تبریک سال جدید،

ممنون
ما هم سال جدید را خدمت شما تبریک عرض می کنیم بزودی امکانات دیگری نیز به سیستم اضافه خواهد شد :)

sht-design
March 26th, 2015, 13:50
کار جالبی هست
اما اگر بتوانید کاری کنید که مثل بانک ملت در صورت غیر فعال بودن پیام تبلیغاتی اس ام اس کد یکتا ارسال شود خیلی خوب است
من نمیدانم بانک ملت چکار کرده که پیام ها ارسال میشود به شماره هایی که پیام تبلیغاتیشونو غیر فعال کردن ، البته با ارسال تعهد نامه به اپراتور احتمالا بتوانید این کار رو انجام بدید
ان شاء الله موفق باشید

newidea
March 26th, 2015, 14:02
با سلام
کد تایید ایمیل هم میشه؟
من عضو درگاهتون نیستم

hamid.soltani92
March 26th, 2015, 14:04
با سلام
کد تایید ایمیل هم میشه؟
من عضو درگاهتون نیستم
سلام.
فکر می‌کنم ایمیل زیاد عاقلانه نباشه.
فرض بفرمایید یک نفر رمز ایمیل شما رو بدست بیاره. میتونه forget password بزنه و بعد هم وارد بشه...!

Jahan Pay Co
March 26th, 2015, 15:18
کار جالبی هست
اما اگر بتوانید کاری کنید که مثل بانک ملت در صورت غیر فعال بودن پیام تبلیغاتی اس ام اس کد یکتا ارسال شود خیلی خوب است
من نمیدانم بانک ملت چکار کرده که پیام ها ارسال میشود به شماره هایی که پیام تبلیغاتیشونو غیر فعال کردن ، البته با ارسال تعهد نامه به اپراتور احتمالا بتوانید این کار رو انجام بدید
ان شاء الله موفق باشید

ممنون
انشالله بعد از تعطیلات خطوط دیگری اضافه خواهد شد . که دیگر مشکل دریافت پیامک نخواهند داشت .

P‌C
March 27th, 2015, 06:00
ممنون از جهان پی واقعا باید لاگین دو مرحله ای خیلی زودتر فعال میشد. البته من همون بار اول مجبور شدم غیر فعالش کنم چون پیامکی نیومد و هنوز هم نیومده! دریافت پیامک تبلیغاتی خطم غیر فعال نیست البته.
پیشنهاد من استفاده از سیستم لاگین دو مرحله ای گوگله (https://www.google.com/landing/2step/) که خیلی مرسوم هست و بزرگترین مزیتش هم آفلاین بودنش هست یعنی نه نیاز به آنتن موبایل داره و نه شبکه اینترنت(برای موبایل) و براحتی میشه برنامه اش رو روی گوشی های حتی قدیمی جاوا نصب کرد و براساس کد نسبتا پیچیده ای که برای اولین بار سرور به کاربر میده و وارد برنامه گوگل میکنه در هر 30 ثانیه یک کد 6 رقمی میسازه و نمایش میده.
برای کاربرانی هم که به هر دلیل امکان نصبش رو ندارن میتونید از سیستم ussd برای اون خط استفاده کنید و رمز 6 رقمی رو بهش نمایش بدید. مثل سیستم رعد بانک ملی

Jahan Pay Co
March 27th, 2015, 17:13
پذیرنده گرامی؛

با توجه به فعال سازی سرویس ورود دو مرحله ای , امکانات جدیدی به این سرویس اضافه شد

- امکان اضافه کردن چندین شماره تلفن همراه : با استفاده از این امکان (http://www.jahanpay.com/xuser2/2levellogin) میتوانید چندین شماره تلفن را وریفای و در سیستم وارد نمایید این ویژگی برای اکانت هایی که دارای چندین کاربر می باشند نیز بسیار مناسب خواهد بود.

- امکان فعال یا غیر فعال سازی سرویس : در صورتی که تمایل دارید سرویس را فعال یا غیر فعال نمایید از این گزینه (http://www.jahanpay.com/xuser2/2levellogin) استفاده نمایید

-برای کاربرانی که امکان دریافت پیامک کد یکتا را ندارند نیز قابلیتی پیدا شده است که می توانید در زمان ورود به حساب کابری " کد نمایش داده شده را به شماره 100002121 ارسال نمایید بعد از ارسال کد یکتا " سیستم به صورت هوشمند " اطلاعاتی دریافتی را پردازش و به حساب کاربری هدایت خواهید شد. :)

- هزینه کلیه پیامک های ارسالی این سرویس توسط شرکت جهان پی پرداخت شده و هیچ هزینه ای از حساب شما کسر نخواهد شد.
** برای اطلاعات بیشتر و فعال سازی سرویس مذکور به منوی "امکانات ویژه " در پنل کاربری مراجعه نمایید""

mizban97
March 28th, 2015, 08:19
پذیرنده گرامی؛

با توجه به فعال سازی سرویس ورود دو مرحله ای , امکانات جدیدی به این سرویس اضافه شد

-برای کاربرانی که امکان دریافت پیامک کد یکتا را ندارند نیز قابلیتی پیدا شده است که می توانید در زمان ورود به حساب کابری " کد نمایش داده شده را به شماره 100002121 ارسال نمایید بعد از ارسال کد یکتا " سیستم به صورت هوشمند " اطلاعاتی دریافتی را پردازش و به حساب کاربری هدایت خواهید شد. :)

سلام
جناب همشهری عزیز
حساب بنده در جهان پی دو کاربره هست . خودم و دوستم در حال استفاده هستیم ولی امروز متوجه شدم نمیتونم وارد حساب کاربری بشم . دوستم شماره خودشو وارد کرده و امکان تغییر به شماره من نیست. متاسفانه دوستم در حال حاظر نت نیست
حالا من باید چیکار کنم؟ میخوام این امکان غیرفعال بکنم لطفا اینو برام حل بکنید براتون مشخصات کاربری ایمیل زدم.
یوزر حساب کاربری براتون پ.خ کردم.
امیدوارم سریع بررسی کنید
با تشکر

jahromweb
March 28th, 2015, 09:24
سلام
جناب همشهری عزیز
حساب بنده در جهان پی دو کاربره هست . خودم و دوستم در حال استفاده هستیم ولی امروز متوجه شدم نمیتونم وارد حساب کاربری بشم . دوستم شماره خودشو وارد کرده و امکان تغییر به شماره من نیست. متاسفانه دوستم در حال حاظر نت نیست
حالا من باید چیکار کنم؟ میخوام این امکان غیرفعال بکنم لطفا اینو برام حل بکنید براتون مشخصات کاربری ایمیل زدم.
یوزر حساب کاربری براتون پ.خ کردم.
امیدوارم سریع بررسی کنید
با تشکر
سلام
دوست عزیز مطالعه کنید امکان جدید برای همین مورد است! میتوانید هم زمان چند شماره وارد کنید
اما قبل از ان باید دوست شما وارد پنل شده و این کار راانجام دهد

mizban97
March 28th, 2015, 13:00
سلام
دوست عزیز مطالعه کنید امکان جدید برای همین مورد است! میتوانید هم زمان چند شماره وارد کنید
اما قبل از ان باید دوست شما وارد پنل شده و این کار راانجام دهد

سلام
حل شد
دوستم اومد درستش کرد
با تشکر

saman.apex
March 28th, 2015, 23:54
دستتونم درد نکنه.. کارتون درسته.. خیلی نیاز بود چنین حرکت امنیتی

Jahan Pay Co
April 2nd, 2015, 19:25
دستتونم درد نکنه.. کارتون درسته.. خیلی نیاز بود چنین حرکت امنیتی

ممنون
وظیفه هستش.

- - - Updated - - -

بروز رسانی نهایی سیستم لاگین دو مرحله ای جهان پی انجام شد در صورتی که پیشنهاد یا انتقادی دارید از طریق همین تاپیک اعلام نمایید

secureconfig
April 2nd, 2015, 21:47
سلام.

هنگام ورود بنده خط زیر را مشاهده کردم :

پیشنهاد میکنیم از شماره 09215867105
استفاده کنید .
بهتر هست 4 رقم اخر را به صورت x نمایش دهید.

موفق باشید.

Jahan Pay Co
April 3rd, 2015, 21:48
سلام.

هنگام ورود بنده خط زیر را مشاهده کردم :

پیشنهاد میکنیم از شماره
09215867105
استفاده کنید .
بهتر هست 4 رقم اخر را به صورت x نمایش دهید.

موفق باشید.

درخواست ارسالی بررسی می شود البته در زمان لاگین فقط چند رقم از شماره تلفن مذکور نمایش داده می شود