PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایندگی شرکت های عامل پیامک

H.E
March 23rd, 2015, 16:54
سلام به دوستان و همکاران عزیزسال نو مبارک....دوستان من از ایران اسمس پنل نمایندگی نامحدود و امکانات کامل دارم چندسالی هستاما خیلی راضی نیستماز امکانات و بانک ها و تعرفشالبته از سیستم های دیگه مثل فرا پیامک و ... هم تجربه خاصی نداشتم اما از اینورو اونور دیدم کم و بیش انگار از لحاظ معیارای بالا بهتر از ایران اسمس هستنمیخواستم ببینم شما که استفاده کردید کدوم سیستم رو ترجیح میدید و از لحاظ امکانات و گرافیک و تعرفه و ... برای من نماینده کدوم سیستم از بقیه بهتره و قیمتش چقدر هست؟

- - - Updated - - -

در ضمن در ایران اسمس این طور هست که وقتی کابرانمون که پنل خریدن از ما پنلشون رو شارژ میکنن مابو التفاوت تعرفه اصلی شرکت یعنی ایران اسمس و تعرفه ای که من نماینده ایجاد کردم ، وقتی پنلشون رو شارژ کردن به حساب ما به صورت پیامک اضافه میشه
میخواستم ببینم میشه این مابه التفاوت رو بصورت ریالی دریافت کرد؟ در پنل نمایندگی های دیگه مثل فرا پیامک و ... این امکان و یا امکانات دیگه ای که برای سود نماینده در نظر گرفته باشن هست؟

mohammadali3517
March 23rd, 2015, 16:59
سلام
در صورت تماسل در سیستم میتونین ترمینال بانک ملت ثبت کنین و مابوتفاوت رو ریالی دریافت کنین.
البته سیستم در حال تکمیل شدن هست و امکانات زیادی در حال اضافه شدن هست.