PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین برنامه برای مدیریت ایمیل و... ؟

startToday
March 23rd, 2015, 12:20
سلام دوستان. وقتتون بخیر...

قبل از هر چیز میخواستم بدونم روش چک کردن و مدیریت ایمیل هایی که غیر از سرویس های همگانی هستن چجوریه ؟ مثلا سایت من هست felan.com. من میام ایمیل میسازم بنام info@felan.com. این ایمیل رو چطوری میشه چک کرد حالا ؟

ممنون میشم بهترین برنامه ای که در این زمینه میشناسید رو معرفی کنید.

تشکر از لطفتون...

OmidX
March 23rd, 2015, 12:28
در سیستم عامل مکینتاش Apple Mail بصورت پیش فرض نصب هست ک در مدت ۹ سالی ک ازش استفاده میکنم کاملا راضیم ... الان ۱۹ اکانت ایمیل در این نرم افزار اد شده ک حتی وقتی لپ تاپ من اسلیپ هست برام چک میکنه و...

برای ویندوز هم ک Microsoft Office Outlook هست ک فک میکنم بهترین و کاملترین نرم افزار در این زمینه باشه ، بازم اگر فک میکنید سنگینه ، میتونید از Mozilla thunderbird استفاده کنید .

برای لینوکس هم میتونید از نسخه لینوکس Mozilla thunderbird استفاده کنید ک رایگان ه و امکانات خوبی داره ...

startToday
March 23rd, 2015, 12:37
خیلی خیلی ممنون از توضیحات کاملتون دوستِ عزیز.

بعد میخواستم ببینم این نرم افزارایی که فرمودید این امکان رو دارن که مثلا بشه بصورت جامع همه ی ایمیل ها رو باشون چک کرد؟ مثلا من میام برای بخش های مختلف سایتم ۴ تا آدرس ایمیل متفاوت میزازم (مثلا پشتیبانی، مدیریت، فروش و...). حالا برای چک کردن هر کدوم اینا باید لاگین کرد توی همون اکانت؟ یا میشه همه اینا رو بصورت مجتمع و یکجا چک و رسیدگی کرد‌؟
بنده از ویندوز استفاده میکنم. پس سوالم مختص به نرم افزارهایی هست که برای این سیستم عامل فرمودید.

اگر برنامه ی دیگه ای هم در این زمینه هست که حرفی برای گفتن داشته باشه ممنون میشم دوستان اعلام کنن.

تشکر...

shivahost
March 23rd, 2015, 12:50
شما همه اکانت ها را به برنامه معرفی می کنید و همه رو با هم چک می کنید. تاندربرد و اوتلوک بهترین ها هستند.

OmidX
March 23rd, 2015, 14:07
خیلی خیلی ممنون از توضیحات کاملتون دوستِ عزیز.

بعد میخواستم ببینم این نرم افزارایی که فرمودید این امکان رو دارن که مثلا بشه بصورت جامع همه ی ایمیل ها رو باشون چک کرد؟ مثلا من میام برای بخش های مختلف سایتم ۴ تا آدرس ایمیل متفاوت میزازم (مثلا پشتیبانی، مدیریت، فروش و...). حالا برای چک کردن هر کدوم اینا باید لاگین کرد توی همون اکانت؟ یا میشه همه اینا رو بصورت مجتمع و یکجا چک و رسیدگی کرد‌؟
بنده از ویندوز استفاده میکنم. پس سوالم مختص به نرم افزارهایی هست که برای این سیستم عامل فرمودید.

اگر برنامه ی دیگه ای هم در این زمینه هست که حرفی برای گفتن داشته باشه ممنون میشم دوستان اعلام کنن.

تشکر...

بله میشه ، اصول کار این نرم افزار ها ب همین ترتیب هست و هیچ گونه محدودیتی در تعداد اکانت های pop3 یا imap ک شما در نرم افزار اد میکنید وجود نداره ...

yourhosting
March 23rd, 2015, 14:19
همونطور که دوستن گفتن outlooc بهترین گزینه برای ویندوز هست
برای موبایل هم inbox,gmail عالی هستن
موفق باشید

startToday
May 17th, 2015, 15:56
سلام دوستان.
با راهنمایی شما چند وقتی هست دارم از همین آتلوک استفاده میکنم. منتها از همون اول چیزی که اذیتم میکنه اینه که ایمیل ها دیر میرسن!!! . مثلا من برای تست از جیمیلم به آدرس ایمیل سایت که مثلا info@mysite.com باشه ایمیل میفرستم اما با فاصله های ۱۰، ۲۰ دقیقه ای میرسه!. حتی بیشتر هم ممکنه طول بکشه. مثلا نیم ساعت پیش از میل چیمپ به همون آدرس info@mysite.com ایمیل فرستاده شده که هنوز هم خبری ازش نیست.

خواستم ببینم این موضوع برمیگره به آتلوک ؟ یا به ایمیل های اختصاصی دیر میرسه ؟ یا...

(همین الآن اون ایمیل میل چیمپ رسید. دقیقا بعد از ۳۰ دقیقه !.)

ممنون میشم اگر نکته ای هست بفرمائید...

behzad83
May 18th, 2015, 19:37
تایم syncتونُ پایین بیارید. ببینید از طریق webmailهم دیر میرسن؟ اگر اینطور باشه مشکل از سمت هاستتون هستش.

behnam nouri
May 18th, 2015, 19:58
با سلام
نرم افزار outllook یکی از بهترین های در این زمینه است. در صوتی که مدت زمان مذکور برای تمامی ایمیل های دریافتی دامنه مذکور بدین صورت است. موضوع را با هاستینگ خود مطرح نمائید.