PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم توانایی خوندن iso در سرور hetzner بخش Lara

mynetwork
March 21st, 2015, 01:57
سلام دوستان من یک سرور از هتزنر خریداری کردم که مینش اینتل هست و هرچی می خوام از لارا درش ایزو اوکی کنم بعد از اوکی کردن ایزو کلا نات بوتیبل میزنه ... به دی سی که میگم میگه اگر نمیتونید اوکی کنید بگید ما یک یو اس بی میزنیم و 20 یورو میگیریم اوکی میکنیم .. دوستان کلا نمیشه روی این سرور ها خودمون از لارا اوکی کنیم؟ (حالا از اس اس اچی .. جایی ) ؟

meysam021
March 21st, 2015, 02:00
هتزنر گیر اینجور میده چند ماهه ، iso vmware مانت نمیشه و میگن که ما تضمین نمیکنیم جواب بده ، و ما پشتیبانی نرم افزاری نمیدم ، اینقدر اینو میگن تا مجبور بشید درخواست بدید براتون iso رو بذارن

mhiizadi
March 21st, 2015, 02:05
سلام دوستان من یک سرور از هتزنر خریداری کردم که مینش اینتل هست و هرچی می خوام از لارا درش ایزو اوکی کنم بعد از اوکی کردن ایزو کلا نات بوتیبل میزنه ... به دی سی که میگم میگه اگر نمیتونید اوکی کنید بگید ما یک یو اس بی میزنیم و 20 یورو میگیریم اوکی میکنیم .. دوستان کلا نمیشه روی این سرور ها خودمون از لارا اوکی کنیم؟ (حالا از اس اس اچی .. جایی ) ؟

تنها از طریق لارا میتونید iso رو مونت کنید .
در هنگام بالا اومدن سرور باید برید توی تنظیمات مادربورد و بوت لودر رو تصحیح کنید و بزاریدش روی cd رام ؛
اینکه گفته میشه بوت نمیکنه و اینا موردی نداره .

- - - Updated - - -

پوله الکی هم ندید برای لارا.

mynetwork
March 21st, 2015, 02:05
هتزنر گیر اینجور میده چند ماهه ، iso vmware مانت نمیشه و میگن که ما تضمین نمیکنیم جواب بده ، و ما پشتیبانی نرم افزاری نمیدم ، اینقدر اینو میگن تا مجبور بشید درخواست بدید براتون iso رو بذارن

خب یعنی حالا واقعا هیچ راهی غیر از درخواست به اینا وجود نداره؟

meysam021
March 21st, 2015, 11:58

دوستان میان همه حرفی میزنن بدون اینکه تجربه ای داشته باشن با کار با هتزنر ، این چند وقته هتزنر یک نوع kvm ارائه میده که قابلیت مانت ندارن ، قبلا با گذاشتن iso و یک ریست و یا f11 راحت مانت میشد.
ولی الان هرکاری کنید iso مانت بشو نیست. هتزنر هم دراین مورد پشتیبانی بهتون نمیده

mhiizadi
March 21st, 2015, 13:06

لارا رو بگیرید با بنده در تماس باشید یه چک کنم !