PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Redemptionperiod یعنی چی؟؟؟!!!

all
August 7th, 2010, 23:03
سلام الان داشتم whois یه دامنه را میگرفتم برخودم به این وضعیت تا حالا این به گوشم نخورده بود؟؟
اینم توضیحات زیر دامنه
(ضمنا چند جا وویز گرفتم همه همینجوری بود!!)
NOTICE: The expiration date displayed in this record is the date the
registrar's sponsorship of the domain name registration in the registry is
currently set to expire. This date does not necessarily reflect the expiration
date of the domain name registrant's agreement with the sponsoring
registrar. Users may consult the sponsoring registrar's Whois database to
view the registrar's reported date of expiration for this registration.

دامین .net هست و اکسپایر شده و 3 روز پیش تا حالا ازrenew hold (یه همچین چیزی نمیدونم املاش درسته یانه) به این تبدیل شده
رجیستار هم دایرکت ای هست!!

Online24
August 7th, 2010, 23:29
دوره ای که به شما امکان باز خرید یا تمدید دامین رو میده و بعد از اون دامنه از ثبت در میاد و Expire میشه ( تبدیل به دامنه آزاد میشه )

all
August 7th, 2010, 23:43
دوره ای که به شما امکان باز خرید یا تمدید دامین رو میده و بعد از اون دامنه از ثبت در میاد و Expire میشه ( تبدیل به دامنه آزاد میشه )

یعنی الان بقیه میتونند ثبتش کنند؟؟
قضیه سر اینه که این دامین مال خودمه یه کار خطرناک کردم و گزاشتم اکسپایر بشه تا در name ثبتش کنم حالا هرچی میخوام در نیم ثبتش کنم نمیشه و دامنه آزاد نیست
الان کسی میتونه توسط دایرکتی ثبتش کنه؟؟
فک کنم هزارمین خریت زندگیم را کردم

Online24
August 7th, 2010, 23:47
بله ! تو این دوره امکان renew در پنل دامنه شما فعال هست .

بهترین کار اینه که فعلا دامین رو تمدید کنید . بعد از اون میتونید انتقال رو انجام بدید ( البته هزینه شما دو برابر میشه ، ولی راه بی خطر همینه )

ممکنه دایرکتی یا ... دامین شما رو به حراج بزارند و یا شخص دیگری اون رو ثبت کنه .

Desperados
August 7th, 2010, 23:53
در این دوره شما می توانید دامنه را با قیمتی بین 80-120 دلار تمدید کنید این دوره 31 روز هست و در صورتی که تمدید نکنید به دوره Delete Pending میره و پس از 5 روز برای ثبت عمومی آزاد می شود

Rapid
August 7th, 2010, 23:57
بله ! تو این دوره امکان renew در پنل دامنه شما فعال هست .

بهترین کار اینه که فعلا دامین رو تمدید کنید . بعد از اون میتونید انتقال رو انجام بدید ( البته هزینه شما دو برابر میشه ، ولی راه بی خطر همینه )

ممکنه دایرکتی یا ... دامین شما رو به حراج بزارند و یا شخص دیگری اون رو ثبت کنه .

به هيچ وجه اين renew نيست دوره expired اين دامين هم تموم شده الان وارد Redemption شده كه طبعا دامين قفل ساسپند يا هر چيز ديگه اي هست با توجه به پست اول استارتر كه الان مالك نيستند

در اين دوره ي 30 روزه صرفا مالك با پرداخت جريمه اي بالغ بر 100 (دقيق نميدنم بيشتر از 100 هست و احتمالا در رجيستري ها متفاوت) دلار امكان بازپسگيري دامين رو دارند پس از اين دوره وارد دوره پيش از ديليت ميشه كه قابل ثبت براي هيچ كس نيست و بعد از دامنه براي همه آزاد ميشود

all
August 8th, 2010, 00:21
دقیقا این دامین 25 جون 2005 ثبت شده بود تا 25 جون 2010 هم اعتبار داشت و دی ان اس ها هم وصل بود اما چون دامین به نام یه شرکت ایرانی بود(همون شرکتی که برام ثبتش کرد) خواستم بزارم حذف بشه و داخل name کامل به نام خودم ثبتش کنم که اینجوری شد
البته سایت رنک نداره ولی دامین با ارزشی هست

Rapid
August 8th, 2010, 00:31
اشتباه كردي اميدوارم keyword خاصي نداشته باشه و گرنه....

راحت ميتونستيد ترنسفر كنيد! به name.com

Desperados
August 8th, 2010, 00:41
دقیقا این دامین 25 جون 2005 ثبت شده بود تا 25 جون 2010 هم اعتبار داشت و دی ان اس ها هم وصل بود اما چون دامین به نام یه شرکت ایرانی بود(همون شرکتی که برام ثبتش کرد) خواستم بزارم حذف بشه و داخل name کامل به نام خودم ثبتش کنم که اینجوری شد
البته سایت رنک نداره ولی دامین با ارزشی هست

در صورت تمایل می توانید سفارش Backorder بدید برای ثبت دامین الان با هزینه 50 هزار تومان و ما برای شما ثبت می کنیم اگر دامنه مهمی هست.