PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند یک نفر با روابط عمومی قوی(تلفنی)

mhzmehrdad
March 20th, 2015, 20:52
سلام دوستان
من توی سایتم یه قسمت اضافه کردم که فروشنده های دیگه لیست قیمتاشونو برام بفرستن و من اونارو تو سایت بزارم و یجورایی بازاریابی کنم.

میخواستم ببینم کسی هست بتونه به فروشگاه های پاساژ ایران(کامپیوتر)زنگ بزنه و این کار رو توضیح بده؟

هزینه تلفن هم توافقی خودم میدم و اگه کسی رو تونست معرفی کنه به ازای هر فروش سود هم میگیره

mhzmehrdad@gmail.com
حسین زاده

اگه نیاز به توضیحات بیشتر دارین شمارتونو بفرسایت باهاتون تماس بگیریم25584

توضیحات بیشتر تویه فایل پی دی افی که اپلود کردم هست

سرزمین
March 20th, 2015, 20:55
یعنی بازاریابی چرا از این کلمه استفاده نمی کنید؟

اگر به صورت حقوق ثابت ماهیانه هست با من در ارتباط باشید.

mhzmehrdad
March 20th, 2015, 21:31
یعنی بازاریابی چرا از این کلمه استفاده نمی کنید؟

اگر به صورت حقوق ثابت ماهیانه هست با من در ارتباط باشید.

نمیشه به عنوان بازاریابی نگاه کرد . چون ما میخواییم که که یک نفر با فروشگاه های پاساژ ایران صحبت کنه تا با ما همکاری کنن

maralhost
March 21st, 2015, 17:25
سلام دوستان
من توی سایتم یه قسمت اضافه کردم که فروشنده های دیگه لیست قیمتاشونو برام بفرستن و من اونارو تو سایت بزارم و یجورایی بازاریابی کنم.

میخواستم ببینم کسی هست بتونه به فروشگاه های پاساژ ایران(کامپیوتر)زنگ بزنه و این کار رو توضیح بده؟

هزینه تلفن هم توافقی خودم میدم و اگه کسی رو تونست معرفی کنه به ازای هر فروش سود هم میگیره

mhzmehrdad@gmail.com
حسین زاده

اگه نیاز به توضیحات بیشتر دارین شمارتونو بفرسایت باهاتون تماس بگیریم25584

توضیحات بیشتر تویه فایل پی دی افی که اپلود کردم هست

سلام ... بنده میتونم این کار رو با بالاترین و بهترین فن بیان براتون انجام بدم ( البته تعریف از خودم نمیکنم )
با تمامی فروشگاه ها هم میتونم تماس بگیرم براتون ولی باید هزینه اش رو پرداخت کنید ....
با آی دی زیر در یاهو تماس بگیرید تا به توافق برسیم ...
ID Yahoo : reza7843

mhzmehrdad
March 21st, 2015, 18:29
سلام ... بنده میتونم این کار رو با بالاترین و بهترین فن بیان براتون انجام بدم ( البته تعریف از خودم نمیکنم )
با تمامی فروشگاه ها هم میتونم تماس بگیرم براتون ولی باید هزینه اش رو پرداخت کنید ....

سلام دوست عزیر اگه ممکنه با جیمیل یا لاین پیام بدین ممنون میشم

mhzmehrdad
April 3rd, 2015, 15:44

دوست عزیز ایمیلتونو چک کنید