PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوباره چه بلایی بر سر اینترنت آمده مشکل در ssh و ریموت به بعضی سرورها

ali0000
March 20th, 2015, 17:06
سلام
من از ظهر امروز با 3 اینترنت تست کردم رایتل ایرانسل و مخابرات به هیچ عنوان امکان ssh login بدون فندق شکن به سرورهام نیست و گاهاً به سرورهای ویندوز آمریکا و کانادا هم نمیشه ریموت کرد چند وقت پیش یادتونه یه داستانی شد IP سرورها بلوکه میشدن فکر میکنم داستانی مشابه در راهه الان شما مشکلی با ssh login ندارین ؟ :66:/:)

secureconfig
March 20th, 2015, 17:08
سلام.

تاپیک زیر را مشاهده کنید :
http://www.webhostingtalk.ir/f41/138241/index3.html#post1302663

kiarash-khatib
March 20th, 2015, 17:15
اولادوست عزیز دیگه دارن پورت های ایران برای ssh مشکل ساز شده ما خودمون برای کانفیگ یک سرور مجبور به 3 بار کانفیگ شدیم به دلیل پورت ایران که بسته هی میشه ممکنه از این باشه

rezaserver
March 20th, 2015, 17:20
سلام
من از ظهر امروز با 3 اینترنت تست کردم رایتل ایرانسل و مخابرات به هیچ عنوان امکان ssh login بدون فندق شکن به سرورهام نیست و گاهاً به سرورهای ویندوز آمریکا و کانادا هم نمیشه ریموت کرد چند وقت پیش یادتونه یه داستانی شد IP سرورها بلوکه میشدن فکر میکنم داستانی مشابه در راهه الان شما مشکلی با ssh login ندارین ؟ :66:/:)

درود بنده هم از دیروز همین مشکل رو داشتم و فکر میکردم که isp مشکل داره.ا
لان مطمئن شدم مشکل سراسری هست.
در ضمن سرویس دهنده من "های وب" هست

ali0000
March 20th, 2015, 17:23
سلام.

تاپیک زیر را مشاهده کنید :
http://www.webhostingtalk.ir/f41/138241/index3.html#post1302663

سلام و درود
ممنون از راهنمایی شما ( از مدیران خواهشمندم این تاپیک منتقل بشه یا پاک بشه متاسفانه من ندیدم تاپیک قبلی رو )
پیشاپیش سال نو بر همه عزیزان فعال در webhostingtalk مبارک باد

- - - Updated - - -

درود بنده هم از دیروز همین مشکل رو داشتم و فکر میکردم که isp مشکل داره.ا
لان مطمئن شدم مشکل سراسری هست.
در ضمن سرویس دهنده من "های وب" هست

من جستجو میکردم ظاهراً دارن فندق شکن مسدود میکنن چیکار به این ssh دارن آخه گیری افتادیم خودمونم نمیخوایم مجبورمون میکنن قندشکن بخریم تا بتونیم کارهای عادی رو انجام بدیم!