PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا تاپیک تخفیف ویژه(عیدی های افراطی ) - ممکن است باعث سقوط و شکست شما شود ؟

OPENFIRE
March 20th, 2015, 15:58
با سلام
با توجه به اینکه در ایام عید به سر میبریم شاهد تعداد زیادی تاپیک با عنوان (عیدی - تخفیف ویژه ی عید - تخفیفات باور نکردنی ) هستیم
شاید برای شما سوال باشه که فروشنده ها چرا با این قیمت سرویس میدن و این موقع از عید به جای سود کردن - حاضرند ضرر کنند / خب این سوال بنده هم هست ؟ ؟؟ ؟ ؟ ؟ ؟
ولی هدف من از ایجاد این تاپیک جواب دادن به این سوال نیست - خوب هدف چیه ؟
------------- برای مثال شرکت های بزرگی در این انجمن هستند - که اکثرا برای عیدی تخفیف های خیلی کمی در نطر میگیرند که از مرز 30 درصد تجاوز نمیکنه
ولی در مقابل افراد تازه کاری میبینیم که سرور هارو با قیمت خرید و بعضا کمتر از قیمت تمام شده برای خود فروشنده به فروش میرسونن و هدف خودشون رو جذب مشتری میدونن :|
--------------خوب چرا شرکت های بزگ چنان میکنند و افراد تازه کار چنین ؟
#:-s
هدف اینه که بگم تجربه چه چیزی رو ثابت کرده و بهتره که از این تجربه ها استفاده بشه- این چند نکته رو شاید خیلی ها بهش توجه نکنند ولی شمایی که این مطلب رو میخونید ممکنه هم فروشنده باشید و هم خریدار پس خواهش میکنم به دقت توجه کنید

::: کاهش قیمت می تواند به یک اعتیاد تبدیل شود. مشتریان انتظار دارند که این کاهش قیمت همواره ادامه دار باشد پس شرکت با کاهش سود مواجه خواهد گشت. مشتریان به حراج های پی در پی عادت می کنند و در نتیجه به قیمت عدم ادامۀ کار شرکت در آینده تمام خواهد شد.::

""""جوایزتبلیغی می تواند فریبنده و جذاب باشد ولی به آسانی از کنترل خارج خواهد شد وبسیاری از ورشکستگی ها به دلیل محاسبۀ نامناسب از درصد مشتریان از دست رفته توسط بازاریابان ایجاد می شود که به نزول بیش از حد قیمت ها می انجامد. """

در نبود روشنی هدف از فروش ، شرکت ها مجبور به دستکاری برای فروش بیشتر می شوند. این دستکاری عبارت است از؛ کاهش قیمت (حراج)، جوایزتبلیغی، ترس، فشار همکاران، خلف وعده که حتی ممکن است به موفقیت در کوتاه مدت هم منجر شود ولی این گونه موفقیت بسیار خطرناک است و در پایان با شکست مواجه خواهد شد.

باید توجه داشت که خلف وعده می تواند باعث موفقیت در کوتاه مدت شود ولی در پایان راهی جز شکست وجود ندارد.

------------------------------------------------------------
هرگونه نطر و انتقاد سازنده ای به مطلب وارده

api
March 20th, 2015, 16:05
البته با این حرف ، قصد توهین به هیچ همکاری رو ندارم و کلی میگم .
اکثرا تازه کارها خیلی با کیفیت آشنایی ندارند و بیشتر با اورسل کردن قصد تامین هزینه های سرور رو دارند . همونطور هم که شما گفتید تازه کار هستند و از عواقب این کار اطلاعی ندارند .

اما شرکت هایی با سابقه کار بیشتر ، سعی میکنند که با حفظ کیفیت ، بسته تشویقی برای سرویس هاشون ارائه بدن . چون میخوان طولانی مدت کار کنن .

+اینکه همکاران تازه کار معمولا فقط یک نفر هستند و هزینه های شرکت ، مالیات ، حقوق کارکنان و . . . را ندارند .

yourhosting
March 20th, 2015, 16:06
بسیار عالی اما تا وقتی طرف دنبال هاست 100تومنی یا سرور زیر 5تومن باشه همین روال هست و خواهد بود اما وقتی طرف هاستینگ رو جمع کرد و سرور مشتری دان شد میفهمه تفاوت رم 1 5تومنی رو با 40تومنی!

OPENFIRE
March 20th, 2015, 16:14
البته با این حرف ، قصد توهین به هیچ همکاری رو ندارم و کلی میگم .
اکثرا تازه کارها خیلی با کیفیت آشنایی ندارند و بیشتر با اورسل کردن قصد تامین هزینه های سرور رو دارند . همونطور هم که شما گفتید تازه کار هستند و از عواقب این کار اطلاعی ندارند .

اما شرکت هایی با سابقه کار بیشتر ، سعی میکنند که با حفظ کیفیت ، بسته تشویقی برای سرویس هاشون ارائه بدن . چون میخوان طولانی مدت کار کنن .

+اینکه همکاران تازه کار معمولا فقط یک نفر هستند و هزینه های شرکت ، مالیات ، حقوق کارکنان و . . . را ندارند .
با تشکر از نظر شما
با توجه به این که شما سابقه ی زیادی در کار دارید
سوال من اینه که آیا استفاده از تجارب دیگران
خواندن چند مقاله در زمینه ی فروش
از کم شروع کردن و با بالا رسیدن کار سختیه ؟
چرا بعضی از دوستان حاضر نیستند از این روش ها استفاده کنند ؟

- - - Updated - - -

بسیار عالی اما تا وقتی طرف دنبال هاست 100تومنی یا سرور زیر 5تومن باشه همین روال هست و خواهد بود اما وقتی طرف هاستینگ رو جمع کرد و سرور مشتری دان شد میفهمه تفاوت رم 1 5تومنی رو با 40تومنی!
بسیار ممنون از نطر شما
این مورد خیلی مهمه که دوطرف معامله متضرر میشن ولی خوب ...خیلی کم توجه میشه به این موارد /:)

taksis
March 20th, 2015, 16:21
هیچکس نمیره یه سایت رسمی یا یک سایت بزرگ رو روی وی پی اس 5 تومنی پیاده کنه
اونی که کارش جدی هستش و دنبال کیفیته که اصلا این تاپیک ها رو باز نمیکنه
اونی هم که اماتور هستش.و تازه وارد به دنیای نت.نمیتونه بره سمت شرکت های بزرگ!نمیتونه هفتاد هزار تومن ماهیانه برای یک گیگ هاست پول بده
میره دنبال این آفر های ارزان.
و خیالتون هم راحت باشه.اون شرکت نمیاد جایی بخوابه که زیرش اب بره.رو همون 5 تومن هم سود میکنه :))
دیگه مثل زمان ما نیست که دو هفته دنبال یه هاستینگ میگشتیم.!
ورق برگشته

api
March 20th, 2015, 16:26
با تشکر از نظر شما
با توجه به این که شما سابقه ی زیادی در کار دارید
سوال من اینه که آیا استفاده از تجارب دیگران
خواندن چند مقاله در زمینه ی فروش
از کم شروع کردن و با بالا رسیدن کار سختیه ؟
چرا بعضی از دوستان حاضر نیستند از این روش ها استفاده کنند ؟

این چیز ها تجربی هست . خیلی نمیشه روی مقاله حساب کرد . همچنین در خیلی از مقالات افراط شده .
تخفیف هم همانند قیمت گذاری کاملا بسته به سیاست شرکت و بازار هدف تعیین میشه . اما معمولا تخفیف غیر منطقی جای شک دارد

OmidX
March 20th, 2015, 16:34
سلام ...

علت اینکه امروز داریم در این انجمن سرور ۵۰۰۰ تومنی میبینیم اینه ک طرف زود ، تند و سریع اومده تو این کار از همون ماهه اولم سود میخواد ! ، نیازی ب گفتن هیچ حرفی در این مورد نیست ، ب نظر من بزارید تجربه کنند !

اما مشتری چی ؟ /:)

بنده شخصا شاهدم مشتری ب خاطر ۱۰۰۰ تا تک تومن بیخیال شد رفت سراغ فروشنده ارزون تر !!
روز بعدش اینجا تاپیک زده بود ک کلاهه منو برداشتن و ... ک تازه اونم پیگیری میکردی میدیدی ک مشکل از خود کاربر بوده ! :|

من فک میکنم کلا ما ایرانیا بد عادت کردیم ، این همین داستان خرید کردنمونه ک میریم یه جنس رو از ۱۰۰۰ جا قیمت میگیریم ، بعد ارزون ترینو میخریم ! (البته دو حالت داره ، حالت دومش هم اینه ک گرونترینو میخریم ! :دی )

مثلا فرض کنید در عنوان تاپیک های فروش یه جا گفته میشه : " رم ۱ : ۵۰۰۰ ت " یا مثلا یه جا دیگه : " رم ۱ : ۲۵۰۰۰ ت " ، حتما مشتری در این موارد هم میگه خب جفتش رم ۱ ه دیگه ، پس اون یکی بیخود گرون ه ، میره همون سرور ۵۰۰۰ تومنی رو میخره فک هم میکنه ک خیلی زرنگی کرده !

در مورد هاست یا سرور این بحث خیلی فرق میکنه ، چون دیگه بحث یه جنس نیست ، اصلا نمیخوام بگم اورسل ، چون الان دیگه هیچ فروشنده ای (هیچ یعنی بالای ۹۰ درصد) سمت اورسل نمیره ، چون نیازی نداره !! ، الان دیگه سروری ک برای مجازی سازی داره استفاده میشه در بد ترین حالت ممکن ۳۲ گیگ رم داره (تازه این بدترین حالت ه) و در حالت عادی ۶۴ ب بالا رم داره ، سایر منابع هم ب همین ترتیب ه !

بحث مشخصات سرور اصلی هست ، سروری ک کلا ۱۵۰،۰۰۰ ت تموم شده با سروری ک ۵۰۰ ~ ۶۰۰ تومن در ماه هزینه اش ه .

بحث دیتاسنتر هست ، ک ترجیحا اسم نمیبرم :دی

بحث پورت هست ک خیلی مهمه ، سروری ک ۱۲۸ گیگ رم داره و پورتش یک گیگ (1Gbps) ه ، این سرور وقتی تا نصف هم پر شه ، صدای همه مشتریا در میاد !!

بحث اعتبار و سابقه فروشنده هست ، خوشبختانه برای در آوردن سابقه هر کس ۱۰۰۱ راه هست ، تاریخ ثبت دامین ، نماد داره ؟ نداره ؟ ، شرکت ه ؟ شخصه ؟ ، یه آدرس تلفن درست حسابی تو سایت طرف هست ؟ نیست ؟ ، یا ب قول این خارجیا دیگه هیچی نبود برید گوگل کنید ، اسم شرکت رو سرچ کنید ببینید چیا میاد ، مثلا در جاهایی مثل همین انجمن یا پرشین تولز درباره خیلی شرکت های هاستینگ بحث هست ! :دی

و هزاران بحث دیگر :دی

اما من شخصا ب عنوان یک فروشنده ، حاضرم در ماه ضرر هم بدم ، اما سرور رو اینطوری مثل بعضی دوستان حراج نکنم ! ، چون علاوه بر اینکه کیفیت ب شدت پایین میاد ، اونطوری زیادی خوش ب حال بعضیا میشه ...

ب عنوان یک فروشنده هم ، واقعا توقع دارم مشتری قبل خرید ب جای بررسی قیمت خیلی چیزای دیگه رو هم بررسی کنه ، اما ظاهرا توقع زیادیه :دی ،

بگذریم ... سال نو تون پیشاپیش مبارک ...

با تشکر ...

OPENFIRE
March 20th, 2015, 16:39
اونی هم که اماتور هستش.و تازه وارد به دنیای نت.نمیتونه بره سمت شرکت های بزرگ!نمیتونه هفتاد هزار تومن ماهیانه برای یک گیگ هاست پول بده
و خیالتون هم راحت باشه.اون شرکت نمیاد جایی بخوابه که زیرش اب بره.رو همون 5 تومن هم سود میکنه :))
ورق برگشته
خوب شاید میانه ی کار کسی براش مشکل پیش اومد و نتونست سرور گرون قیمت بگیره !
حرف شما درسته ولی خیلی از مواقع این موارد اجتناب ناپذیر هستند

- - - Updated - - -

این چیز ها تجربی هست . خیلی نمیشه روی مقاله حساب کرد . همچنین در خیلی از مقالات افراط شده .
تخفیف هم همانند قیمت گذاری کاملا بسته به سیاست شرکت و بازار هدف تعیین میشه . اما معمولا تخفیف غیر منطقی جای شک دارد
حرف شما درسته
ولی خوب تجربه نباید به قیمت بازی کزدن با اعصاب مردم به دست باید یا گول زدن دیگران

wenhost
March 20th, 2015, 16:41
با سلام
با توجه به اینکه در ایام عید به سر میبریم شاهد تعداد زیادی تاپیک با عنوان (عیدی - تخفیف ویژه ی عید - تخفیفات باور نکردنی ) هستیم
شاید برای شما سوال باشه که فروشنده ها چرا با این قیمت سرویس میدن و این موقع از عید به جای سود کردن - حاضرند ضرر کنند / خب این سوال بنده هم هست ؟ ؟؟ ؟ ؟ ؟ ؟
ولی هدف من از ایجاد این تاپیک جواب دادن به این سوال نیست - خوب هدف چیه ؟
------------- برای مثال شرکت های بزرگی در این انجمن هستند - که اکثرا برای عیدی تخفیف های خیلی کمی در نطر میگیرند که از مرز 30 درصد تجاوز نمیکنه
ولی در مقابل افراد تازه کاری میبینیم که سرور هارو با قیمت خرید و بعضا کمتر از قیمت تمام شده برای خود فروشنده به فروش میرسونن و هدف خودشون رو جذب مشتری میدونن :|
--------------خوب چرا شرکت های بزگ چنان میکنند و افراد تازه کار چنین ؟
#:-s
هدف اینه که بگم تجربه چه چیزی رو ثابت کرده و بهتره که از این تجربه ها استفاده بشه- این چند نکته رو شاید خیلی ها بهش توجه نکنند ولی شمایی که این مطلب رو میخونید ممکنه هم فروشنده باشید و هم خریدار پس خواهش میکنم به دقت توجه کنید

::: کاهش قیمت می تواند به یک اعتیاد تبدیل شود. مشتریان انتظار دارند که این کاهش قیمت همواره ادامه دار باشد پس شرکت با کاهش سود مواجه خواهد گشت. مشتریان به حراج های پی در پی عادت می کنند و در نتیجه به قیمت عدم ادامۀ کار شرکت در آینده تمام خواهد شد.::

""""جوایزتبلیغی می تواند فریبنده و جذاب باشد ولی به آسانی از کنترل خارج خواهد شد وبسیاری از ورشکستگی ها به دلیل محاسبۀ نامناسب از درصد مشتریان از دست رفته توسط بازاریابان ایجاد می شود که به نزول بیش از حد قیمت ها می انجامد. """

در نبود روشنی هدف از فروش ، شرکت ها مجبور به دستکاری برای فروش بیشتر می شوند. این دستکاری عبارت است از؛ کاهش قیمت (حراج)، جوایزتبلیغی، ترس، فشار همکاران، خلف وعده که حتی ممکن است به موفقیت در کوتاه مدت هم منجر شود ولی این گونه موفقیت بسیار خطرناک است و در پایان با شکست مواجه خواهد شد.

باید توجه داشت که خلف وعده می تواند باعث موفقیت در کوتاه مدت شود ولی در پایان راهی جز شکست وجود ندارد.

------------------------------------------------------------
هرگونه نطر و انتقاد سازنده ای به مطلب وارده

اصلا به این تایپ شما موافق نیستم
چون بنا بر این نیست که هر کس آفری رو میذاره با تخفیف های ویژه آفر هایی که به تازگی میبینید فقط به مناسبت عید هستش و هیچ دلیل دیگری ندارد
دچار سو تفاهم با کساانی که آفر ویژه میذارند شدید !!!!

jahromweb
March 20th, 2015, 16:53
ورق برگشته
سلام
این قسمت حرفتون رو خیلی قبول دارم
شاید دیده باشید افرادی مثل بنده و شاید دیگر دوستان گاهی سراغ این تاپیک ها میریم و اگر فروشنده رو تا حدودیی بشناسیم خرید میکنیم
اما به نظر شما این خرید برای بالا اوردن سایت واقعی هست؟ شاید یک فرد که تازه وارد دنیای مجازی شده چنین کاری کنه اما افرادیکه حداقل 5 تا7 سال تجربه در فضای مجازی دارند
هیچ گاه از این ها برای میزبانی حتی یک سایت استفاده نمیکنند و یک بایت اطلاعات مهم داخل این ها ذخیره نمیکنند
یا تست یک اسکریپت هست یا یک برنامه
و یا برای انجام یک کار تحقیقاتی کوچک است که کیفیت سرور در ان معنایی ندارد.
البته من با خوش بینی این حرف را زدم انشاالله که برای کار های خلاف (از قند شکن ساختن یا هک و ... ) استفاده نشه
مثلا دیروز من یک وی پی اس رم 512 10 هزار تومنی خریدم
یا مدتی قبل تر وی پی اس ارزان با دایرکت رایگان
قبل تر از ان 5 تومنی و ...
خوب چرا ؟
همه چیز در حد تست بود
برای مثال در یکی از سرور ها که kvm است هر روز 2 3 بار نصب مجدد انجام میدهم که نشان دهنده ی مهم نبودن اطلاعات روی ان هست
این وی پی اس ها گاهی از قیمت ای پی هم ارزان تر میشود ! یعنی برای ما خرید وی پی اس از گرفتن ای پی به صرفه تر میشود
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خوب با تمام این بحث ها قبول دارم که همین خرید ها نیز کار چندان خوبی نیست
و باعث رواج ارزانی می شود ( دودش به چشم خودمون میره که توی این کار هستیم) البته اگر کسی هم برای کار جدی خرید کند پس از 1 ماه به خوبی میفهمد که چه اتفاقی افتاده است .......
باتشکر از همه به خصوص استارتر عزیز و گرامی
ارادتمند شما
مهدی تمدن

- - - Updated - - -

اصلا به این تایپ شما موافق نیستم
چون بنا بر این نیست که هر کس آفری رو میذاره با تخفیف های ویژه آفر هایی که به تازگی میبینید فقط به مناسبت عید هستش و هیچ دلیل دیگری ندارد
دچار سو تفاهم با کساانی که آفر ویژه میذارند شدید !!!!
والا دوست عزیز مشکل اونیه که پررنگ کردم
به مناسبت نیست
به بهانه هست!
(منظورم اون تخفیف های کم نیست که همکاران خوب میدن و ... منظورم اون 50 به بالا ها هست!)
والا الان عید هست
یک ماه قبل 22 بهمن
هر روز یک مناسبتی پیدا میشه
تابستان هم که دیگه خودش مناسبته اسمش فروش تابستانه هست
برای هرکدوم 1 هفته افر داده بشه
جمع بزنید
میشه نصف سال برای هر فروشنده
کم تر زمانی پیدا میشه که 2 3 تا افر توی این انجمن نباشه 99.99 هم با قول شما مناسبت داره ولی از نظر من بهانه هست
لطفا هیچ کدام از همکاران ناراحت نشوند طرف صحبتم فرد خاصی نبود!

OPENFIRE
March 20th, 2015, 17:01
سلام
این قسمت حرفتون رو خیلی قبول دارم
شاید دیده باشید افرادی مثل بنده و شاید دیگر دوستان گاهی سراغ این تاپیک ها میریم و اگر فروشنده رو تا حدودیی بشناسیم خرید میکنیم
اما به نظر شما این خرید برای بالا اوردن سایت واقعی هست؟ شاید یک فرد که تازه وارد دنیای مجازی شده چنین کاری کنه اما افرادیکه حداقل 5 تا7 سال تجربه در فضای مجازی دارند
هیچ گاه از این ها برای میزبانی حتی یک سایت استفاده نمیکنند و یک بایت اطلاعات مهم داخل این ها ذخیره نمیکنند
یا تست یک اسکریپت هست یا یک برنامه
و یا برای انجام یک کار تحقیقاتی کوچک است که کیفیت سرور در ان معنایی ندارد.
البته من با خوش بینی این حرف را زدم انشاالله که برای کار های خلاف (از قند شکن ساختن یا هک و ... ) استفاده نشه
مثلا دیروز من یک وی پی اس رم 512 10 هزار تومنی خریدم
یا مدتی قبل تر وی پی اس ارزان با دایرکت رایگان
قبل تر از ان 5 تومنی و ...
خوب چرا ؟
همه چیز در حد تست بود
برای مثال در یکی از سرور ها که kvm است هر روز 2 3 بار نصب مجدد انجام میدهم که نشان دهنده ی مهم نبودن اطلاعات روی ان هست
این وی پی اس ها گاهی از قیمت ای پی هم ارزان تر میشود ! یعنی برای ما خرید وی پی اس از گرفتن ای پی به صرفه تر میشود
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خوب با تمام این بحث ها قبول دارم که همین خرید ها نیز کار چندان خوبی نیست
و باعث رواج ارزانی می شود ( دودش به چشم خودمون میره که توی این کار هستیم) البته اگر کسی هم برای کار جدی خرید کند پس از 1 ماه به خوبی میفهمد که چه اتفاقی افتاده است .......
باتشکر از همه به خصوص استارتر عزیز و گرامی
ارادتمند شما
مهدی تمدن

با این مورد که این سرور ها برای تست استفده بشه موافقم - چون یه فرد با تجربه کار مهمی انجام نمیده با این سرور ها ولی خوب شاید یک نفر بی اطلاع بود و سرور رو برای کار مهمی تهیه کرد
باز هم مخاطبم فروشنده ها هستند که با این کارشون علاوه بر این که سود نمیکنند (سود هم صرفا مالی نیست )بلکه هم به خودشون و هم به مشتری ضربه میزنند
خرید و فروش یک جنس بچه بازی نیست و پول هم علف خرس نیست ! این مورد هم باید توجه بشه

api
March 20th, 2015, 17:07
با این مورد که این سرور ها برای تست استفده بشه موافقم - چون یه فرد با تجربه کار مهمی انجام نمیده با این سرور ها ولی خوب شاید یک نفر بی اطلاع بود و سرور رو برای کار مهمی تهیه کرد
باز هم مخاطبم فروشنده ها هستند که با این کارشون علاوه بر این که سود نمیکنند (سود هم صرفا مالی نیست )بلکه هم به خودشون و هم به مشتری ضربه میزنند
خرید و فروش یک جنس بچه بازی نیست و پول هم علف خرس نیست ! این مورد هم باید توجه بشه

فکر کنم هیچ کدوم از شما به اندازه من با مشتری های آماتور و تازه کار ، کار نکردین ( به علت هاست رایگانی که در قدیم بود )

مشتری های آماتور واقعا فرق هاست 50 تومانی رو با 5 تومانی متوجه نمیشن و فکر میکنن دارن چیپس میخرن !

این اتفاق خیلی زیاد برای مشتری های آماتور می افته و باعث از بین رفتن اطلاعاتشون میشه

البته از طرفی جای تاسف داره و از سمتی هم به نفع قدیمی تر ها هست . چون مشتری که یک بار زحماتش به باد رفته ، دفعه بعد با دقت بیشتری انتخاب میکنه .

speednet
March 20th, 2015, 17:09
بهتر بود موضوع رو آفر یا خود کشی انتخاب میکردید بارها در این باربا موضع گفته شده خواستم تاپیک بزنم اما با توجه به نبودن صنفی و مرجعی که رسیگی کنه به اینجور چیزا ۸۰ درصد بی نتیجه خواهد بود

wenhost
March 20th, 2015, 17:17
والا دوست عزیز مشکل اونیه که پررنگ کردم
به مناسبت نیست
به بهانه هست!
(منظورم اون تخفیف های کم نیست که همکاران خوب میدن و ... منظورم اون 50 به بالا ها هست!)
والا الان عید هست
یک ماه قبل 22 بهمن
هر روز یک مناسبتی پیدا میشه
تابستان هم که دیگه خودش مناسبته اسمش فروش تابستانه هست
برای هرکدوم 1 هفته افر داده بشه
جمع بزنید
میشه نصف سال برای هر فروشنده
کم تر زمانی پیدا میشه که 2 3 تا افر توی این انجمن نباشه 99.99 هم با قول شما مناسبت داره ولی از نظر من بهانه هست
لطفا هیچ کدام از همکاران ناراحت نشوند طرف صحبتم فرد خاصی نبود!
با این حرفتون موافقم
اما این که تازه کارا تخفیف خیلی زیاد میدن
قدیمیا نمیدن
این حرف به هیچ وجه درست نیست

parsntc1
March 20th, 2015, 17:29
من میگم هر کسی هر قیمتی میده نباید کیفیت کار رو پایین بیاره حرف من اینه افر خوب که میدید لطفا کیفیت خوب هم بدید مشتری که سرور 5 تومنی یا 10 تومنی که میخره دیگه نباید توقع کیفیت رو داشته باشه