PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای خرید از سایت علی اکسپرس

mehrania
March 20th, 2015, 04:03
دوستان میخوام از سایت علی اکسپرس خرید کنم اما برای خرید نیاز به واسطه قابل اعتماد دارم که سابقه کار با این سایت داشته باشه همم کارمزد خوبی بم بده
کسی میشناسید ؟

LIAN2
March 20th, 2015, 04:07
سلام
چرا نیاز به واسطه دارید؟
مستقیم Door-to-Door براتون جنس ارسال می کنن ، نیاز به Identity Verification و... هم نداره ، با ایرانی ها هم مشکلی ندارند.

mehrania
March 20th, 2015, 04:13
سلام
چرا نیاز به واسطه دارید؟
مستقیم Door-to-Door براتون جنس ارسال می کنن ، نیاز به Identity Verification و... هم نداره ، با ایرانی ها هم مشکلی ندارند.
منظور از واسطه انجام پرداخت اینترنی است همم جاهای گفته شده که کالا رو به ادرس پی پال که پرداخت زده میشه میفرستند و ...
واسه همین نیاز به واسطه دارم که تجربه خرید از این سایت و مشکلات احتمالی هم داشته باشه

LIAN2
March 20th, 2015, 04:17
علی اکسپرس اصلا از پی پل برای درگاه پرداخت استفاده نمی کنه.
مشکل خاصی براتون پیش نمیاد.
چند روز پیش بنده یک خرید شخصی داشتم ، پرداخت هم از طریق Webmoney انجام شد و بدون مشکل هم سفارش تایید و برای ارسال کالا آماده شد.

منظور از واسطه انجام پرداخت اینترنی است همم جاهای گفته شده که کالا رو به ادرس پی پال که پرداخت زده میشه میفرستند و ...
واسه همین نیاز به واسطه دارم که تجربه خرید از این سایت و مشکلات احتمالی هم داشته باشه

mehrania
March 20th, 2015, 04:23
علی اکسپرس اصلا از پی پل برای درگاه پرداخت استفاده نمی کنه.
مشکل خاصی براتون پیش نمیاد.
چند روز پیش بنده یک خرید شخصی داشتم ، پرداخت هم از طریق Webmoney انجام شد و بدون مشکل هم سفارش تایید و برای ارسال کالا آماده شد.

اگه اشکالی نداره ای دی یاهوتون میدید یه سریع چیزارو باهاتون بهم بگید ؟