PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال برای سرور اختصاصی و کار با ssh

mdake.com
March 20th, 2015, 02:17
سلام دوستان من تازه کارم .
یه سرور اختصاصی تهیه کردم البته بهینه سازی و سایر کارهاشو یه حرفه ایی واسم انجام داده فقط برای خرید لایسنس سی پنل و فعال سازیش تو اس اس اچ سوال داشتم .
من پسرخالم امریکا هست اون میتونه ماهیانه واسم پرداخت کنه لایسنس رو میخواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد اینجوری ؟
برای تمدید لایسنس باید چیکار کرد ؟
و اینکه الان یه نسخه الکی گرفتم از سایتش یعنی از همینا که پرداخت الکی میزنن تا دو سه روز سی پنل اکتیوه و بعد وارد ssh شدم و اون خط کد فعال سازی سی پنل رو زدم و خداروشکر فعال شد .
فقط موقع کار با پوتی و اس اس اچ باید با وی پی ان باشیم یا ای پی ایرانم مشکلی نداره ؟چون من این دستور رو با ای پی ایران زدم .

ممنون میشم کمکم کنید

nginxweb
March 20th, 2015, 02:20
درود

خیر دوست عزیز مشکلی نیست میتونید بدید فامیلتون پرداخت کنند واستون همچنین از شرکت های داخلی تهیه کنید

در مورد بحث تحریم سعی کنید تا جای ممکن با ساپورت سی پنل تماس نگیرید چون اگر وارد سرور شوند و ببینند سایت با دامنه .ir میزبانی میکنید احتمال 90% ساسپند میکنند و مشکل پیدا خواهید کرد

kiarash-khatib
March 20th, 2015, 02:22
بله با سی پنل اصن تیکت ندید که وارد سرور شن حتی نماینده های سی پنل اوناهم لایسنسو قطع میکنند و بهتره که کسی دارید مثل ما از خارج براتون بخره به صرفه تره

justfilm
March 20th, 2015, 05:29
و اینکه الان یه نسخه الکی گرفتم از سایتش یعنی از همینا که پرداخت الکی میزنن تا دو سه روز سی پنل اکتیوه و بعد وارد ssh شدم و اون خط کد فعال سازی سی پنل رو زدم و خداروشکر فعال شد .
فقط موقع کار با پوتی و اس اس اچ باید با وی پی ان باشیم یا ای پی ایرانم مشکلی نداره ؟چون من این دستور رو با ای پی ایران زدم .

مواظب باشید ای پی سرورتون رو بلاک نکنن... با توجه به اینکه لایسنس رو الکی زدید و پرداخت نکردید.. مشکل پیش میاد ..

در مورد لایسنس هم فامیلتون از اونجا ثبت نام کنه و براتون لایسنس تهیه کنه هیچ مشکلی پیش نمیاد...

mdake.com
March 20th, 2015, 23:17
ممنون از همتون بابت پاسختون . کارمون گیر باید باید 2روز سی پنل داشته باشیم واسه همین الکی زدیم .
برای تیکت هم نه اصلا تیکت نمیزنم .
فقط دو تا از سوالامو جواب ندادید .
برای کار با پوتی و اس اس اچ باید با وی پی ان کار کرد یا ای پی ایرانم مشکلی نیست ؟؟
و اینکه این ماه که خرید کنیم . برای تمدید ماه های اینده باز باید همون مراحل خرید طی بشه ؟؟

راستی چیزی نیست که بشه ارزون تر بشه سی پنل ؟؟ الان لایسنس سرور اختصاصی خیلی گرون میافته . باز دایرکت ادمین یه قابلیت داره یه نسخه میخری دیگه نامحدود میشه و نیاز به خرید نیست . سی پنل اینجوری نیس؟

- - - Updated - - -

این جواب ماهم بدید ممنون میشم

besthosti.com
March 21st, 2015, 00:22
با سلام
به نظر بنده بهتر این هست که از طریق یک وی پی اس که بر روی سرور های آمریکا هست وارد شوید.
ولی در کل وارد بخش ادمین سرور سی پنلی خود با آیپی ایران نشید.
موفق باشید

mdake.com
March 21st, 2015, 02:37
با سلام
به نظر بنده بهتر این هست که از طریق یک وی پی اس که بر روی سرور های آمریکا هست وارد شوید.
ولی در کل وارد بخش ادمین سرور سی پنلی خود با آیپی ایران نشید.
موفق باشید

ببخشید منظورتون وارد ادمین سی پنل نشیم یعنی وارد خود سی پنل یا دبلیو اچ ام ؟؟؟
اینو من از چند نفر پرسیدم گفتن ای پی ایرانو کاری نداره ....

برای کار با اس اس اچ چی ؟