PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد سرور لینوکسی و دانلود اپلود !

Dead.Zone
March 20th, 2015, 01:32
سلام ایا راهی هست که در سرور های لینوکسی بدون رابط گرافیکی یک همچین کاری کرد ؟

download و یا upload البته بنده این احتمال رو نمیدم چون هرجور نشستم فکر کردم به نتیجه نرسیدم اما گفتم شاید راهی باشه ، صرفا جهت اطلاع سرور هم openVZ هست

kiarash-khatib
March 20th, 2015, 01:38
منظورتونو واضح تر بگید متوجه نشدم

yourhosting
March 20th, 2015, 01:41
راحت ترین روش استفاده از wget جهت دانلود فایل و استفاده از sftp یا ftp مانند(pureftpd,vsftpd.proftpd) است

Dead.Zone
March 20th, 2015, 02:24
ببیند اخوی vps ویندوز تهیه میکنن برای دانلود و اپلود ، میخوام بدونم در لینوکس Centos این قابلیت هست ؟

نمیخوام باهاش سرور دانلود راه اندازی کنم خودم هاست دانلود جداگانه دارم اما یک وی پی اس دارم که برخی کارامو باهاش انجام میدم

میخوام بدونم میشه که مثلا باهاش دانلود انجام داد بعد اپلود کرد رو یک سرور دیگه ؟

- - - Updated - - -

ببیند اخوی vps ویندوز تهیه میکنن برای دانلود و اپلود ، میخوام بدونم در لینوکس Centos این قابلیت هست ؟

نمیخوام باهاش سرور دانلود راه اندازی کنم خودم هاست دانلود جداگانه دارم اما یک وی پی اس دارم که برخی کارامو باهاش انجام میدم

میخوام بدونم میشه که مثلا باهاش دانلود انجام داد بعد اپلود کرد رو یک سرور دیگه ؟

- - - Updated - - -

راهی داره که مثلا بشه بر روی فایل های زیپ رمز گزاشت ؟ مانند وینرار

- - - Updated - - -

kiarash-khatib
March 20th, 2015, 02:34
بهتره برای وی پی اس از ویندوز یا centos استفاده کنید

Mehran18
March 20th, 2015, 02:52

بله .

مشاهده بفرمایید

http://linux.101hacks.com/archive-compression/password-protection-for-zip-files/

jahromweb
March 20th, 2015, 03:30
سلام ایا راهی هست که در سرور های لینوکسی بدون رابط گرافیکی یک همچین کاری کرد ؟

download و یا upload البته بنده این احتمال رو نمیدم چون هرجور نشستم فکر کردم به نتیجه نرسیدم اما گفتم شاید راهی باشه ، صرفا جهت اطلاع سرور هم openVZ هست
سلام
چند مورد راهنمایی :
1)با استفاده از FileZilla به سرور وصل بشید به صورت sftp و کاراتون رو بکنید (مثل یک فلش مموری میشه سرور رو مدیریت کرد)
2)با wget دانلود کنید روی سرور
3)دسکتاپ نصب کنید و با vnc درست مثل سرور ویندوز یک رابط کاربری گرافیکی داشته باشید!
موفق باشید

secureconfig
March 20th, 2015, 10:31
سلام.

پیشنهاد میکنم روی سرور vnc نصب کنید و با کمک رابط گرافیکی ان به سرور متصل شوید.
همچنین میتوانید مرورگر دلخواه (گوگل کروم - فایرفاکس) را نصب و استفاده کنید (در لینوکس).