PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خروج از سند باکس و پنالتی

Mr.3ven
March 20th, 2015, 00:33
سلام
بنده یک وبسایت با چند آدرس دارم
هنوز سایت رو فعال نکرده و هنوز به گوگل معرفی نکرده رفته به سند باکس!
نمیدونم علت چی هست
اگه کسی میتونه کمکی کنه حتی با هزینه ممنون میشم

__coma__
March 20th, 2015, 00:37
سلام
بنده یک وبسایت با چند آدرس دارم
هنوز سایت رو فعال نکرده و هنوز به گوگل معرفی نکرده رفته به سند باکس!
نمیدونم علت چی هست
اگه کسی میتونه کمکی کنه حتی با هزینه ممنون میشم
یک شماره برای شما ارسال شد.سئو کار هستند.میتوانند کمک کنند.

birmusical
March 20th, 2015, 02:27
عزیز از کجا فهمیدید که سایتتون توی سند باکس رفته و پنالتی شده؟
از طرف گوگل براتون توی وب مستر تولز ایمیلی اومده مبنی بر تخلفی چیزی...؟ خوتون کار اشتباهی انجام دادید...؟

خیلی از این روبات هایی که آنالیز پنالتی بودن یا نبودن رو انجام میدن به هیچ عنوان درست و قابل اعتماد نیستند!
من خودم تو چند نمونه از سایت هایی که نشون میدن پنالتی شدی یا نه تست گرفتم. همین که آدرس سایت خودمو وارد میکنم میگه سایت شما پنالتی شده!!! ولی روزانه کلی ورودی از گوگل دارم و با بک لینک های جدیدی هم که تهیه کردم روز به روز دارم پیشرفت میکنم و تو گوگل هم بالاتر میام

شما واسه نمونه تو چند از این سایت هایی که بقول خودشون معتبر هستن برای تست پنالتی بودن یا نبودن، آدرس یک سایتی که اصلا وجود خارجی نداره رو بزن؛ بهتون میگه که سایت پنالتی شده!!! آخه چطور ممکنه سایتی که تا بحال ساخته نشده و آدرسش وجود نداره پنالتی بشه؟؟؟

اگر پیامی از گوگل وب مستر دریافت کردید اونقت میتونید نگران باشید. واسه سایت هایی هم که چند ماه سابقه فعالیت دارن بهترین میزان سنجش، کم شدن ورودیهاشون هست.
تا وقتی هم که قوانین گوگل رو زیر پا نذاشته باشید هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد!

Mr.3ven
March 20th, 2015, 11:59
آقا دقیقا من نمیدونم چرا سند باکس شده بود
اینجا تست میگرفتم http://pixelgroove.com/serp/sandbox_checker/

امروز از سند باکس خارج شد !! خیلی عجیبه !
توی وب مستر هم پیغامی نداشتم
ولی قبلا یه سایت داشتم که اونم از وب مستر پیغامی دریافت نکردم براش و به محض اینکه رفت تو سند باکس ورودیم کشید پایین

دوستان ممنون بابت پاسخ