PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اکانت PayPal امریکا

behzad83
March 19th, 2015, 17:36
سلام،

نیار به اکانت PayPal از امریکا دارم، وریفای شده باشه لطفا. دوستانی که میتونن ارائه بدن لطفا شریط و هزینه رو ارسال کنن.
تماس با یاهو و اسکایپ و اینا هم ندید خواهشا.
اگر شماره تلفن و حساب بانکی هم میتونین ایجاد کنین کافیه.

kiarash-khatib
March 19th, 2015, 17:39
اگر میخواید برای شما باشه باید پاسپورت داشته باشید ولی اگر نمیخواید به اسم شما باشه میتونید به سایت https://payment24.ir برید و اونجا پول بدید براتون با اسم شخص دیگه ثبت کنند در صورتیم مشکلی داری چیزی میخواید بخرید نیاز دارید براتون خریداری میشه

behzad83
March 19th, 2015, 17:42
اگر میخواید برای شما باشه باید پاسپورت داشته باشید ولی اگر نمیخواید به اسم شما باشه میتونید به سایت https://payment24.ir برید و اونجا پول بدید براتون با اسم شخص دیگه ثبت کنند در صورتیم مشکلی داری چیزی میخواید بخرید نیاز دارید براتون خریداری میشه

ممنون ولی payment24 از کشور امارات اکانت PayPal ارائه میده.

kiarash-khatib
March 19th, 2015, 17:50
عزیز کافیه شما بهشون به اقای وحید مالی بگید براتون بسازن براتون با هزینه که میگن میسازن مال ماهم از طریق سایت پی منت برامون با پاسپورت خودمون از کشور آمریکا ثبت کردن اگر نکردن براتون ما میتونیم براتون با هزینه اندک ثبت کنیم اگر پاسپورت داشته باشید به اسم خودتون نداشته باشید به اسم ما ثبت میشه

behzad83
March 19th, 2015, 18:15
عزیز کافیه شما بهشون به اقای وحید مالی بگید براتون بسازن براتون با هزینه که میگن میسازن مال ماهم از طریق سایت پی منت برامون با پاسپورت خودمون از کشور آمریکا ثبت کردن اگر نکردن براتون ما میتونیم براتون با هزینه اندک ثبت کنیم اگر پاسپورت داشته باشید به اسم خودتون نداشته باشید به اسم ما ثبت میشه

پاسپورت که دارم. لطفا هرینه ای که دریافت میکنیدُ بفرمایید. اگر اکانتی که دارمُ بخوام برام وریفای کنید هم هزینه اش رو بفرمایید.

kiarash-khatib
March 19th, 2015, 19:29
هزینه ثبت براتون از امارات 250 میباشد برای ثبت تو کشور امریکا کالیفرنیا براتون با هزینه 320 هزار تومان با یک ادرس اختصاصی صدور یک ویزا کارت فیزیکی یکساله برای وریفای حساب براتون انجام میشه به اسم شما

Meistero
March 20th, 2015, 03:35
سلام،

نیار به اکانت PayPal از امریکا دارم، وریفای شده باشه لطفا. دوستانی که میتونن ارائه بدن لطفا شریط و هزینه رو ارسال کنن.

درود
هیچ ایرانی قانونا نمیتونه حساب paypal داشته باشه مگر اینکه از تابعیت دوم برخوردار باشه.پس به هر ترتیبی و از هر کشوری اکانت paypal بدست بیارید Stealth Account محسوب میشه غیر قانونی و برای ایجاد کردن Stealth Account نیازی به پاسپورت نیست.و به هر نامی از چمله نام شما میتونه ایجاد بشه.توصیه میکنم مشخصات پاسپورتتونو مخصوصا عکستونو در این راه بکار نبرید (البته اینو کلی گفتم و بهیچ وجه منظورم این نیست که عزیزانی که اینجا به شما پیشنهاد میکنند سو استفاده گرند.)البته نام مسئله ای نیست و میتونید نام خودتونو بکار ببرید.
ساحتن paypal آمریکا و وریفاید کردنش ساده ست ولی نگهداشتنش کمی ریسک داره.

شما آیا میتونید کمی صبر کنید؟من فروشنده نیستم ولی شاید بتونم یک اکانت تایید شده با حساب بانکی یا حساب بانکی + ویزا کارت 7 ساله براتون بسازم.

filasufya
March 20th, 2015, 03:56
سلام،

در خدمتتون هستیم

alimosavi
March 20th, 2015, 10:42
یک اکانت 2 ساله دارم با 1000 دلار تبادل با نام شخص واقعی ( کدssn متعلق به صاحب حساب) ، با شماره موبایل و حساب بانکی تایید شده . ip تون از نیویورک باشه بهتره ... قیمت پیشنهادیتون رو ارسال کنید ( مدارک رو باید از جای دیگه تهیه کنید ، من مشخصات اصلی حساب رو بهتون می دم )

behzad83
March 20th, 2015, 11:31
درود
هیچ ایرانی قانونا نمیتونه حساب paypal داشته باشه مگر اینکه از تابعیت دوم برخوردار باشه.پس به هر ترتیبی و از هر کشوری اکانت paypal بدست بیارید Stealth Account محسوب میشه غیر قانونی و برای ایجاد کردن Stealth Account نیازی به پاسپورت نیست.و به هر نامی از چمله نام شما میتونه ایجاد بشه.توصیه میکنم مشخصات پاسپورتتونو مخصوصا عکستونو در این راه بکار نبرید (البته اینو کلی گفتم و بهیچ وجه منظورم این نیست که عزیزانی که اینجا به شما پیشنهاد میکنند سو استفاده گرند.)البته نام مسئله ای نیست و میتونید نام خودتونو بکار ببرید.
ساحتن paypal آمریکا و وریفاید کردنش ساده ست ولی نگهداشتنش کمی ریسک داره.

شما آیا میتونید کمی صبر کنید؟من فروشنده نیستم ولی شاید بتونم یک اکانت تایید شده با حساب بانکی یا حساب بانکی + ویزا کارت 7 ساله براتون بسازم.

ممنون از پاسختون. بله میدونم که مساله به چه شکل هستش. من الان یک اکانت از ایتالیا ساختم و مدتی استفاده کردم که وریفای شده هم هست ولی نیاز به اکانت امریکا دارم. آدرس و تلفن اوکی شده، فقط مشکل من حساب بانکی هستش که دیگه این یکیو باید از جایی تهیه کنم. شما اگر تونستین حساب بانکی ایجاد کنید به من اطلاع بدین با شرایط و هزینه اش. ممنونم

arc1o0
March 20th, 2015, 11:42
سلام

اگر مشکل هزینه ندارید، ما برای شما افتتاح و وریفای می کنیم.

در طول بازه زمانی 2 تا 7 روز آماده خواهد بود.

behzad83
March 20th, 2015, 14:33
ممنون از لطف همگی. خودم انجام دادم.

24PaOnline
March 27th, 2015, 10:12
با سلام
انجام سفارشات پرداخت
با ویزا , مستر ,پی پل , وب مانی
خرید وب مانی
24payonline (http://24payonline.ir)