PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رشد قارچی سایت های چتروم!

jahromweb
March 19th, 2015, 17:22
باسلام به همه ی دوستان عزیز و گرامی

دوستان بنده یک سوال دارم :
چرا همه دنبال راه اندازی چت روم هستند؟
چرا 80 درصد تیکت های سوال پیش از خرید و همچنین چت باکس داخل سایت در مورد چت روم است؟
چرا همه دنبال کانفیگ سرور چت روم هستند؟

دوستان واقعا من هنگ کردم! اخر چه چیزی در این چت روم هست که همه به دنبال ان هستند.
تا دیروز فکر میکردم که تمامی این ها یک مشت بچه ی 12 تا 15 ساله هستند اما به دلایلی از یکی از کاربران اسکن کارت ملی خواستم متوجه شدم که 25 سال سن دارند!
جالب است که این کاربران اطلاعات فنی خیلی کمی دارند و سوالاتشان و طرز برخودشان درست مثل کودک های دبستانی هست !(شدیدا روی اعصاب هستند. مرتبا باید به ان ها تذکر داد وگرنه 10 تا تیکت الکی باز میکنند و ... متاسفانه هر حرفی هم به ادم میزنند و ... ساسپند میکنی شروع میشود .)

چرا این قدر عبارت "هاست کانفیگ شده" یا " ایا هاست های شما کانفیگ شده هست؟" که یک عبارت اشتباه است این قدر در تیکت ها و یاهو . .. مطرح میشود؟

ایا دوستان دیگر هم تجربه ای مشابه من دارند؟
باتشکر

- - - Updated - - -

اضافه کنم : همه خود را طراح و سئو کار چت روم میدادنند بررسی که میکنی css هم نمیدانند چیست!!!
عاشق این هستند که یک برای خود یک برند که به "طرح" ختم شود انتخاب کنند.
علاقه ی زیادی به دامنه ی رایگان دارند

afshinh
March 19th, 2015, 17:26
دلیل مشخصه
ما ایرانیا گروهی میزنیم تو یه کاری
یه زمان سایت موزیک مد بود
یه زمان سایت عکس
یه زمان قند شکن
حالا چت روم مد شده

mhiizadi
March 19th, 2015, 17:32
فکر میکردم فقط مشتریای ما هستن ک اینجورین :|
نگو همگانیه !

kiarash-khatib
March 19th, 2015, 17:37
ماهم تو هنگیم دقیقا مغزمون داره ارور500 میده خخ

!MihanIt!
March 19th, 2015, 17:40
ای بابا شاید 40 درصد مشتری های هاست چت روم هستن .
رسیلر ها رو نگو همه طراح :| بعد بلد نبودن آپلود کنند :|

jahromweb
March 19th, 2015, 17:49
طرف ادعای همه چیزش میشه(طراح ، برنامه نویس و ...)
براش سرور برای چت روم کانفیگ کردیم با دایرکت
امده میگه کلاه گذاشتید میگم چه طور میگه 60 تومن پول گرفتید همون ریسلری داید که داشتم! میگم دقت کن این admin level هم داره و ssh , ...
میگه باید سرور رو ببینم ، میگه باید اثبات کنید که سرور و ...
اخه ادم باید چی بگه به اینا!

i.sharifi
March 19th, 2015, 17:52
با رشد قارچ گونه سایت های ارائه دهنده فضای میزبانی ، سایت هایی نظیر چت روم هم به صورت قارچ گونه رشد کردند .

Mr.Pouria
March 19th, 2015, 17:53
سلام خدمت دوستان ...

چت روم معمولا به عنوان یک تفریح ساخته میشه بعضی ها هم فک میکنن میشه از چت روم پول دراود که اشتباه هست !! !

درسته 80 درصد کسانی که چت روم دارند و یا طراحی انجام میدن را افرادی تشکیل میدن که از موارد کانفینگ و تخصصی زیاد سر در نمیارن و به عبارتی از بخش عامی جامعه هستن ...

اما خوب بعضی ها هم هستن که چت روم را به دید یک تفریح نگاه میکنن بنده و دوستانم در کنار سایت هایی که داریم (فیلم / موزیک / هاستینگ / طراحی و چیز های دیگه) اومدین کنار این چیزا یک چتروم زدیم که در اوقات فراقت دور هم جم بشیم و کمی بگیم بخندیم ...

نیازی نیست همه افرادی که چت روم میزنند به عبارتی زیر 18 سال باشند (خیلی این جمله رو میشنویم :)) ) خوب الان بنده و دوستانم همه بالای 18 سال هستیم بعضی ها هم بالای 30 :d اما خوب بعضی وقت ها نیاز به تفریح هست ...

قبول دارم اون 80 درصد به عبارتی روی مخ سرویس دهنده هستن چون از مسائل تخصصی سر در نمیارن اما خوب چه میشه کرد ! نیمشه که سرویس نداد !!!

اینم تو کشور ما نشون از یه پیشرفت هست اما خوب با کپی کاری آغاز میشه ...

من یادمه توی سنت 12 - 13 سالگی اولین وب سایت نویسی خودمو با یه وبلاگ شروع کردم بعد از چند سال یک سایت زدم ...

الانم از همون سن 13 سالگی همه سایت دارن !! بعضی ها هاست میفروشن ! (یه نامیندگی میگیرن توی تابستون) بعضی ها سایت های تکراری میزنن ... اما خوب باید بلخره از یه جایی شروع بشه این کسب تجربه ها ... خود شما دوستان هم از روز اول که پا به اینترنت گزاشتین حرفه ای نبودین که بودین ؟! خیر !! پس بیاین یکم به نصل جوان جامعه کمتر سخت بگیریم و با حوصله تر سرویس بدیم اگر میبینید ننمیتونید میزبانی کنید نصل جوان رو از سرویس دهی بهشون خوداری کنید ...:53:

kiarash-khatib
March 19th, 2015, 17:54
همین افراد هستن که ادمو به کلاهبردار تشبیه میکنند دقت کرده باشید ماهم این مشکلو داریم نه سر سرور سر کار های بانکی و ... طرف هیجی از سایت از html سرش نمیشه میگه طراحم میگم برید اسکریپت بریزید میگه شما بریزید
اینجور افراد نیان نت حرفای کلاهبرداری و .. هم کمتر میشه

jahromweb
March 19th, 2015, 18:19
سلام خدمت دوستان ...

چت روم معمولا به عنوان یک تفریح ساخته میشه بعضی ها هم فک میکنن میشه از چت روم پول دراود که اشتباه هست !! !

درسته 80 درصد کسانی که چت روم دارند و یا طراحی انجام میدن را افرادی تشکیل میدن که از موارد کانفینگ و تخصصی زیاد سر در نمیارن و به عبارتی از بخش عامی جامعه هستن ...

اما خوب بعضی ها هم هستن که چت روم را به دید یک تفریح نگاه میکنن بنده و دوستانم در کنار سایت هایی که داریم (فیلم / موزیک / هاستینگ / طراحی و چیز های دیگه) اومدین کنار این چیزا یک چتروم زدیم که در اوقات فراقت دور هم جم بشیم و کمی بگیم بخندیم ...

نیازی نیست همه افرادی که چت روم میزنند به عبارتی زیر 18 سال باشند (خیلی این جمله رو میشنویم :)) ) خوب الان بنده و دوستانم همه بالای 18 سال هستیم بعضی ها هم بالای 30 :d اما خوب بعضی وقت ها نیاز به تفریح هست ...

قبول دارم اون 80 درصد به عبارتی روی مخ سرویس دهنده هستن چون از مسائل تخصصی سر در نمیارن اما خوب چه میشه کرد ! نیمشه که سرویس نداد !!!

اینم تو کشور ما نشون از یه پیشرفت هست اما خوب با کپی کاری آغاز میشه ...

من یادمه توی سنت 12 - 13 سالگی اولین وب سایت نویسی خودمو با یه وبلاگ شروع کردم بعد از چند سال یک سایت زدم ...

الانم از همون سن 13 سالگی همه سایت دارن !! بعضی ها هاست میفروشن ! (یه نامیندگی میگیرن توی تابستون) بعضی ها سایت های تکراری میزنن ... اما خوب باید بلخره از یه جایی شروع بشه این کسب تجربه ها ... خود شما دوستان هم از روز اول که پا به اینترنت گزاشتین حرفه ای نبودین که بودین ؟! خیر !! پس بیاین یکم به نصل جوان جامعه کمتر سخت بگیریم و با حوصله تر سرویس بدیم اگر میبینید ننمیتونید میزبانی کنید نصل جوان رو از سرویس دهی بهشون خوداری کنید ...:53:
سلام

بله حرف شما صحیح هست البته قصد توهین نداشتم به کسی، بله قبول دارم که چت روم های درست هم وجود داره.
ببینید بیشتر ما از همون سن وارد اینترنت شدیم (حالا چندسال بالاپایین) اما هیچ وقت یادم نمیاد که این قدر بد با سرویس دهنده ها برخود کنیم.

نمیگم من خوب بودم نه! کلا همه ی هم سن و سالی ها همین طور بودن حداقل احترام به بزرگ تر سرشون میشد.
والا دیروز یکی از کاربرا که به گفته ی خودش 15 ساله هست به خاطر این که چندن تخلف داشته و ... ساسپند شده بود (به مدت 72 ساعت) امده کل خاندان ما رو به "عذر میخوام" فحش بسته از نوع بدش
خوب ما کی این طور بودیم؟ .......

sht-design
March 19th, 2015, 18:21
داشتیم مشتریانی سن بالا حدود 30 سال به بالا که بچه هم داشتند اما باز هم دنبال چت روم بوده اند
برای اون دوستی که گفتند از چت روم نمیشه پول درآورد باید بگم برای اون هم میشه فقط باید روش پول درآوردن از اون رو بدونید
ما یه چت روم برای مشتری آماده کردیم و اون بنده خدا 3 برابر پول چت رومش رو درآورد از همون !

Mr.Pouria
March 19th, 2015, 18:33
سلام

بله حرف شما صحیح هست البته قصد توهین نداشتم به کسی، بله قبول دارم که چت روم های درست هم وجود داره.
ببینید بیشتر ما از همون سن وارد اینترنت شدیم (حالا چندسال بالاپایین) اما هیچ وقت یادم نمیاد که این قدر بد با سرویس دهنده ها برخود کنیم.

نمیگم من خوب بودم نه! کلا همه ی هم سن و سالی ها همین طور بودن حداقل احترام به بزرگ تر سرشون میشد.
والا دیروز یکی از کاربرا که به گفته ی خودش 15 ساله هست به خاطر این که چندن تخلف داشته و ... ساسپند شده بود (به مدت 72 ساعت) امده کل خاندان ما رو به "عذر میخوام" فحش بسته از نوع بدش
خوب ما کی این طور بودیم؟ .......

درسته عزیز ... نصل جوان متعصفانه نصل پرخاش گری هست و به جرعت میگم 90 درصد نصل جوان به این صورت هستن که تند برخورد هستن ...

تا میشه باید سازش کرد در غیر این صورت هم طبق قوانین شرکت باید برخورد بشه ...

اگر استفاده خلاف داشته خوب مسدود شده ... اگه توحین کرده طبق قوانین شما میتویند باحاشون برخورد کنید !!!

درسته من طرف دار نصل جوان هستم اما خوب بعضی وقت ها صبر جواب نمیده در مقابل بعضی ها و باید مطابق قوانین برخورد بشه ...

متعصفانه وضع جوری شده که تربیت فرزند افداه مرحله آخر تو یک خانواده برای هیمن من هم توی خیلی جاها این نوع افراد رو روزانه میبینم اما خوب چه میشه کرد بعضی ها با صحبت درست میشن بعضی ها با زور !! و بعضی ها هم که کلا هیچ قلقی ندارن !!

- - - Updated - - -

داشتیم مشتریانی سن بالا حدود 30 سال به بالا که بچه هم داشتند اما باز هم دنبال چت روم بوده اند
برای اون دوستی که گفتند از چت روم نمیشه پول درآورد باید بگم برای اون هم میشه فقط باید روش پول درآوردن از اون رو بدونید
ما یه چت روم برای مشتری آماده کردیم و اون بنده خدا 3 برابر پول چت رومش رو درآورد از همون !

سلام خدمت شما ...

از چت روم هم یمشه اما فقط چند درصد خاص میتونن پول در بیارن ! اونا هم تبلیغات چت روم های دیگه رو میگیرن میازن ... شما توی گوگل همین الان یه سرچ کنید چت روم هر چت رومی که وارد بشد 10 تا پاپ اپ تبلیغاتی براتون باز میشه !! بیرون و داخل رو تا جایی که تونستن بنر زدن و ...

خوب این کار ها رو نمیشه اسمشو گزاشت درامد زایی چون دیگه اون سایت سایت حساب نیمشه و همه جاش پر از تبلیغات هست ... برای هیمن من کلا اینگونه چت روم هارو مد نظر ندارم که اسم چت روم روشون قرار بدم !