PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سال نو بر شما مبارک

سرزمین
March 19th, 2015, 12:58
سلام به همه دوستان، بزرگواران، افراد فنی انجمن، مدیر سرور ها، مدیر هاستینگ ها، مدیر درگاه های واسط، پشتیبان ها، فروشنده ها و همه کسانی که در این انجمن حضور دارند.

از همه عزیزانی که در بالا قید کردم درخواست میکنم در صورتی که تا این لحظه از بنده حقیر خطایی سر زده و متوجه نبودم و آزرده خاطر شدن بزرگی از اونهاست و من رو ببخشن

و درخواستی دارم: ایام فاطمیه مصادف با عید بزرگ ماست به این نکته هم توجه کنید و میدونم که توجه میکنید (و من کسی نیستم که تذکر بدم)

برای همه سال خوبی رو از خداوند بزرگ خواستارم و میدونم که خدا اینقدر بزرگه که هر چیزی چه بدی و چه خوبی به سرمون میاد از روی مصلحته فقط میخوام کمکمون کنه تا از راه راست خارج نشیم.

اگر امکانش هست دوست دارم عزیزانی که تمایل دارن در این تاپیک مشکلات خودشون (مربوط به این انجمن) در یک یا دو جمله بیان کنن

و یا دعای لحظه ی سال تحویل خودشون

سال تحویل هم تقریباً ساعت 2:15 دقیقه هست
سال نو پیشاپیش مبارک

persianws
March 19th, 2015, 13:04
من هم سال جدید به شما و دیگر دوستان در انجمن تبریک میگم

سرزمین
March 19th, 2015, 19:20
من هم سال جدید به شما و دیگر دوستان در انجمن تبریک میگم

ممنون از شما

amir.h.s
March 19th, 2015, 22:37
سال نو شما هم مبارک؛ انشالا سال جدید با حل تمام گره ها و مشکلات همراه بشه.:77:

reza-sp
March 19th, 2015, 22:40
انشالله سال جدید بچه ها از نت جمع بشن
گروه های طراحی جمع بشه
هاستینگ های قارچی جمع بشه
و خلاصه سالی پاک داشته باشیم

yourhosting
March 19th, 2015, 22:44
سال شما و بقیه دوستان نیز پیشاپیش مبارک باشه و vps های 3500تومانی نیز جمع بشه :)

سرزمین
March 19th, 2015, 22:58
اگر امکانش هست دوست دارم عزیزانی که تمایل دارن در این تاپیک مشکلات خودشون (مربوط به این انجمن) در یک یا دو جمله بیان کنن

و یا دعای لحظه ی سال تحویل خودشون.

__coma__
March 19th, 2015, 23:06
سال تحویل اگه میتونید بابای منم دعا کنید.داره با سرطان دست و پنجه نرم میکنه.ممنون

سرزمین
March 20th, 2015, 12:26
ان شاءالله

!MihanIt!
March 20th, 2015, 12:27
سال نو مبارک
{ قیمت ملاک نیست برای کیفیت }
انشاءالله سالی پر از خوشی داشته باشید.

reza115
March 20th, 2015, 12:31
سال تحویل اگه میتونید بابای منم دعا کنید.داره با سرطان دست و پنجه نرم میکنه.ممنون

سلام

انشاالله شفا پیدا می کنند و سالی پر از خوشی باشه براتون

و همچنین سالی خالی از داعش و تروریست و هرچیزی که باعث آزار بشریت میشه،باشه

همه بگین آمــــــــــــــــــــین

menalgeya
March 20th, 2015, 12:34

انشالله خدا هر چی زودتر شفاء بده

hasanazizi
March 20th, 2015, 13:56
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
همچنین دوست عزیز سال نو شما نیز هم خودتون و هم خانواده محترمتون مبارک ایشالا سالی پر از خیر و برکت و شادی داشته باشید

ali09366
March 20th, 2015, 14:11

انشالله خدا تمام مریض ها رو شفا میدن .

مینا-صیفی
March 20th, 2015, 14:13
سال جدید بر اسطوره هایی که روی ویلچر نشستند و سرطان های نا الاج دارند تبریک ویژه برای اون ها .

و برای هم وطن های ایرانی این انجمن هم تبریک میگم انشالاه امسال امنیت در فضای اینترنت و غیره بیشتر باشه و کلاهبرداری ها کمتر مورد دید ما قرار بگیره انشالاه با تشکر .

MersadRezvani
March 20th, 2015, 14:18
بنده نیز به نوبت خودم عید جدید رو به همه دوستان و همکاران عزیز تبریک میگم
باشد که سالی پر از برکت داشته باشیم
و یکم مشکلاتی که در این سال گذشته تو انجمن بوجود امد رفع شه
بازار و کار هاستینگ ایران نیز به سمت تخصصی تر شدن بره

sor
March 21st, 2015, 04:41
سال نو بر همگی دوستان مبارک