PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی وبسایت فرهنگی

babelirani
March 19th, 2015, 02:08
با سلام تمام عزیزان

خوب یه راست میرم سر اصل مطلب

تصمیم گرفته شده برای فرهنگ خودمون با توجه به اینکه به شدت در دنیای نت مشکل داریم برای موضوع فرهنگ و زبان ملت خودمون ( فارسی منظورم نیست ) یه وبسایت تاسیس کنیم

متاسفانه هنوز به یک طرح خوب نرسیدیم و وبسایتی رو پیدا نکردیم چه داخلی چه خارجی بخوایم ازش ایده برداریم

عزیزانی اگر وبسایتی میشناسن ای ایده ای دارن ممنون میشم باهامون در میون بزارم

پیشاپیش از تمامی عزیزان تشکر میکنیم واقعا به ایده نیاز داریم

i.sharifi
March 19th, 2015, 02:22
با سلام تمام عزیزان

خوب یه راست میرم سر اصل مطلب

تصمیم گرفته شده برای فرهنگ خودمون با توجه به اینکه به شدت در دنیای نت مشکل داریم برای موضوع فرهنگ و زبان ملت خودمون ( فارسی منظورم نیست ) یه وبسایت تاسیس کنیم

متاسفانه هنوز به یک طرح خوب نرسیدیم و وبسایتی رو پیدا نکردیم چه داخلی چه خارجی بخوایم ازش ایده برداریم

عزیزانی اگر وبسایتی میشناسن ای ایده ای دارن ممنون میشم باهامون در میون بزارم

پیشاپیش از تمامی عزیزان تشکر میکنیم واقعا به ایده نیاز داریم

سلام

کار پسندیده ای می کنید .
اما پیشنهاد می کنم پیش از شروع به کار ، مشکلات فرهنگی رو در فضای واقعی مرتفع کنیم و به جای ایده گرفتن از ایده دیگران ، ایده تماما از خودتون باشه .

babelirani
March 19th, 2015, 02:27
سلام

کار پسندیده ای می کنید .
اما پیشنهاد می کنم پیش از شروع به کار ، مشکلات فرهنگی رو در فضای واقعی مرتفع کنیم و به جای ایده گرفتن از ایده دیگران ، ایده تماما از خودتون باشه .
با سلام

با توجه به اینکه بسیار محدودیت در داخل کشور قرار داره امکان همچین کاری به صورت کامل نیست

امیدوارم وضعیت داخلی کشورمون رو خودتون بدونید چجوریه

البته اینم اضافه کنم خوشبختانه در منطقه ی ما مسائل فرهنگی خودمون به اندازه کافی برای مردممون مورد احترام و ارزش قرار داره و خوب ما میخوام پا رو فراتر بزاریم دوست عزیز