PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست لایسنس لایف تایم whmcs

ballance
March 19th, 2015, 00:34
با سلام
قصد خرید لایسنس لایف تایم whmcs با کپی رایت را داریم.دوستانی که ارایه میکنند لطفا هزینه اش را اعلام کنند یا شرکت معتبری برای خرید معرفی کنید
با تشکر

Yas-Host
March 19th, 2015, 00:38
سلام

در صورت نیاز در پنل خودتان و به نام خودتان باز خریداری می شود

هر دلار 3400 تومان.

پیروز باشید

1oveless
March 19th, 2015, 00:44
با سلام، امکان خرید رو به صورت مستقیم دارم براتون به اسم خودتون و در پنل خودتون.
قیمت:

۸۵۵ هزار تومان.

sarvar
March 19th, 2015, 01:13
دوست عزیز از این تاپیک هم دیدن کنید
http://www.webhostingtalk.ir/f234/133673/

arazit
March 19th, 2015, 09:58
سلام
ما می توانیم در پنل خود شما خرید کنیم
قیمت 240 دلار و هر دلار 3400
می توانید در یاهو یا در سایتمان تماس بگیرید

speednet
March 19th, 2015, 10:38
با سلام
قصد خرید لایسنس لایف تایم whmcs با کپی رایت را داریم.دوستانی که ارایه میکنند لطفا هزینه اش را اعلام کنند یا شرکت معتبری برای خرید معرفی کنید
با تشکر
سلام
با ۵ درصد تخفیف از سایت اصلی قابل خرید هست براتون برای اطلاعات بیشتر تیکت ارسال کنید

rouhallah
March 20th, 2015, 00:21
با سلام
با تشکر

سلام
پیشنهاد می کنم از ما که نمایندگی از این شرکت داریم خریداری کنید
کاملا در پنل شما فعال می شود و قیمت ها باید تیکت کنید تا افر مناسب برای شما بگیرم از whmcs
درحال حاضر هم ماهانه را 9.7$ داریم ارائه می دهیم ( کمترین قیمت در دنیا ) و به صورت انلاین فعال خواهد شد
برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت خدمات بیشتر همچون لایسنس سی پنل ، لایسنس دایرکت ادمین , لایسنس کلود لینوکس و لایسنس لایت اسپید ( همگی به صورت انلاین فعال می شود) از سایت ما بازدید فرمایید
https://servering.info/?lang=fa

aligoli
March 20th, 2015, 05:07
با سلام
با تشکر

هر دلار محاسبه خواهد شد و به شما اعلام خواهد شد.

alimosavi
March 20th, 2015, 10:39
در صورتی که تعویض دامنه و ip ندارید با قیمت 60 دلار می تونم براتون تهیه کنم .... ( لایسنس در پنل سایت اصلی )